Forum   w delegacji

w delegacji

(7 wyników)
  • Witam Ostatnio podczas pobytu w delegacji nasunęło mi się takie pytanie: otóż - jadąc, prezes kazał wziąć mi zaliczkę na hotel i pożywienie - sam tak powiedział. Pojechałam tam z dwoma osobami i jedna z nich powiedziała że niemożliwe jest wliczanie pożywienia w koszta delegacji. Chodzi mi o posiłki np w drodze. W związku z tym, czy tak jest faktycznie? Zastanawia mnie to gdyż 21 zł diety raczej nie wystarczy na całodzienne wyżywienie jednego dnia, a skoro tak, to oprócz nieobecno...
  • Jak sie zapatrujecie na prace w systemie delegacyjnym? Mam propozycje pracy za ok 3000 netto w delegacji, 12 godzin dziennie, bez zjazdu do domu przez miesiac z nieznajomymi ludzmi we wspolnym mieszkaniu. Co sadzicie na temat tej oferty, dobra czy do kitu? Praca w Polsce - fizyczna.
  • Cześć mam pytanie: dziś zadzwoniła do mnie Pani z jednej firmy i umówiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną za dwa tygodnie. Nie rozumiem z czego wynika taki odległy termin?Przeważnie przecież pracodawcy umawiają na dzień następny najwyżej za dwa dni a tu dwa tygodnie?Gdy spytalam o to pani to powiedziała ze to dlatego by każdemu pasowało itp ale jakoś to dziwne dla mnie jest:P A co wy na ten temat myślicie?Dodam ze to jest ogłoszenie z infopracy nas które odpowiedziało trochę osób (40)
  • epskazenobia.blox.pl/html
  • Witajcie, mam pytanie do osób wyjeżdżających w delegacje zagraniczne: czy pracodawcy płacą Wam diety? W mojej firmie nie płacą, księgowa poradziła mi rozmawiać z szefem - ale uważam, że skoro nie chcę prosić o nic szczególnego, tylko o respektowanie przez nich prawa, to nie będę z nim rozmawiać, to ona powinna/ bierze odpowiedzialność za łamanie prawa.
  • jezeli tak, co o tym sadzicie? marek
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się