Dodaj do ulubionych

LUBLIN............................................

IP: *.proxy.aol.com 15.03.02, 02:11
Lublinie! Miasto moje! ty jestes jak zdrowie;
Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie,
Kto cie stracil. Dzis pieknosc twa w calej ozdobie
Chcialbym opisac,a nie potrafie, choc tesknie po tobie.

Ooooooooooo Booooooooooooze kto mi poooooooooooooomoze.
kd
Obserwuj wątek
    • gosia-s Re: SZCZECIN...................................... 15.03.02, 10:56


      Szczecinie! Miasto moje! ty jestes jak zdrowie;
      Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie,
      Kto cie stracil. Dzis pieknosc twa w calej ozdobie
      Chcialbym opisac,a nie potrafie, choc tesknie po tobie.

      Ooooooooooo Booooooooooooze kto mi poooooooooooooomoze.
      ms

      • Gość: Rafis Re: WROCŁAW...................................... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.03.02, 11:11



        Wrocławiu! Miasto moje! ty jestes jak zdrowie;
        Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie,
        Kto cie stracil. Dzis pieknosc twa w calej ozdobie
        Chcialbym opisac,a nie potrafie, choc tesknie po tobie.

        Ooooooooooo Booooooooooooze kto mi poooooooooooooomoze.
        ms


        • Gość: lucy_z Re: .............................................. IP: 192.168.0.* 15.03.02, 11:16
          Każdy jakieś ukochane miasto nosi w swoim sercu!!!!! Wystarczy tylko wstawić
          odpowiednie i już!!! Czasami ogarnia człowieka taka tęsknota, takie cierpienie
          z tego powodu, że nikt kto tego nie doświadczył, nie pojmie. Szczególnie
          dotyczy to ludzi za granicą. Pozdrawiam Ich wszystkich:))))))))
          • eor LUBLIN... POZNAN..... AMSTERDAM..... LONDYN... 15.03.02, 11:50
            Serce jak mlot wali, z pyska leci slina, kiedy dojezdzam w koncu do Lublina.

            Szczescie, piekno, radosc, Hania - warto jechac do Poznania.

            Zachwyt wielki i ekstaza, w Amsterdamie mi sie zdaza.

            Nic tak nie wyleczy splinu, jak wycieczka do Londynu.

            (to zaldwie tytuly wierszy glebokich i przecudnych z tomiku Fraszki debilne)
            • eor Sam Lublin:) 15.03.02, 11:59
              Na prawo dom, na lewo schron, a w srodku Bystrzyca plynie,
              Tu rosnie cos, tam rosnie cos, z godziny na godzine
              Autobusy czerwienia migaja, trolejbusom wesolo machaja,
              Dzis pierszy ras, jezdem pierszy ras,
              W Lublynie najpiekniejszym z miast!!!!!
              • Gość: lucy_z Re: Sam Lublin:) IP: 192.168.0.* 15.03.02, 12:16
                W kinie /multikinie/ w Lublinie, kochaj mnie... lalala ;)))))
                • eor Re: Sam Lublin:) 15.03.02, 12:27
                  To o Lublinie piosenka,
                  o naszym Lublinie to slowa,
                  Jest taka madra i piekna
                  i bardzo jest, bardzo fajowa....:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka