Gość: kd
IP: *.proxy.aol.com
15.03.02, 02:11
Lublinie! Miasto moje! ty jestes jak zdrowie;
Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie,
Kto cie stracil. Dzis pieknosc twa w calej ozdobie
Chcialbym opisac,a nie potrafie, choc tesknie po tobie.
Ooooooooooo Booooooooooooze kto mi poooooooooooooomoze.
kd