Dodaj do ulubionych

Wybory durniu!

13.04.20, 21:33
Tu chodzi o życie.


Na podstawie informacji z Fed. Agencji Leków FDA i Centrum Kontroli Chorób USA CDC
Obserwuj wątek
   • dociek Re: Wybory durniu! 25.04.20, 15:56
    płk w st. spoczynku Adam Mazguła (FB) 25-04-2020

    Cyt:
    [i]"Panie Jarosławie Kaczyński
    Przykro mi stwierdzić, ale uważam, że poprzez łamanie prawa i konstytucji, ta władza PiS jest nielegalna, bo nie dochowała demokratycznych zasad, na jakich ponoć została wybrana i obłudnie wsparła się krzywoprzysięstwem na konstytucję i – co kuriozalne – przed własnym Bogiem.

    Jesteście nielegalnym rządem bezprawia, tak jak Pan jest nielegalnym i niekonstytucyjnym dyktatorem.

    Wspierają Pana nielegalni, bo zakłamani w wierze biskupi.

    Kieruje Pan nielegalną grupą przestępczą na narodową skalę.

    Pańscy wyznawcy używają nielegalnego, przypisanego Polsce, a nie PiS-owi godła, barw narodowych i nazwy.

    Nie jesteście Polskimi władzami, reprezentujecie interesy jedynie ok. 20% zmanipulowanych propagandą kłamstwa obywateli.

    Jesteście zorganizowaną bandą przestępców, zawłaszczającą sobie prawo do tworzenia w naszym kraju rasy nadludzi i podporządkowanych im niewolników.

    Wszystkie Wasze niezgodne z prawem ustawy i przepisy, wszystkich Waszych wyznaczonych lub powołanych urzędników, dowódców, dyrektorów i Was, niedotrzymujących złożonej przed narodem przysięgi – posłów PiS, uważam za nielegalnych.

    Jako zwykły obywatel, wzywam Pana i Pańskich wyznawców do natychmiastowego opuszczenia stanowisk państwowych i poddania się procedurze oceny prawnej Waszej odpowiedzialności za zniszczenie kraju.

    Nie zamierzam Wam służyć, dlatego wypowiadam posłuszeństwo Pańskiej nielegalnej atrapie władzy.

    Panie Jarosławie Kaczyński,
    słuchałem, kiedy powiedział Pan, że musicie dokończyć „reformę sądów”, bo inaczej te sądy zniszczą wszystkie „reformy”, które Pan był łaskaw nam narzucić.
    Obaj wiemy, że dla propagandy i kupienia sobie poklasku niewykształconych ludzi słowem reforma, nazywa Pan zawłaszczanie i upartyjnianie. W tej sytuacji, mając szacunek do prawdy, należałoby powiedzieć:
    My, ludzie PiS-u, musimy podporządkować sobie sądy, wyznaczyć tam spolegliwych nam prawników, najlepiej niewiele rozumiejących, ale oddanych partii, bo wprowadzając bezprawne zawłaszczanie i upartyjnianie wszystkich pozostałych dziedzin życia w Polsce, mądrzy i niezależni sędziowie, są w stanie zatrzymać ten marsz po absolutną władzę.
    Obaj też wiemy, że partia, to Pan.
    Upraszczając, należałoby powiedzieć:
    Jeśli Panu nie oddadzą kontroli nad sądami, to nastąpi upadek Pana i całej podłej zmiany.
    Co za złowieszcza wróżba, bo w tej sytuacji nie będzie Pan bohaterem narodowym, a satrapą i zdrajcą? Wszyscy się zorientują, że bez żadnego trybu zrobił Pan z rozwijającej się Polski dziki kraj podzielonych i skłóconych ludzi. Panu to nie wystarcza, dalej wysyła Pan agresję w szeregi swoich wyborców. Ludzie już nie rozmawiają, a krzyczą, kłócą się nawet w rodzinach.

    Panie J Kaczyński,
    tymczasem Pan ma się dobrze i nie mówię tu o stanie zdrowia, bo to pilnie strzeżona tajemnica.
    Pańska władza dobrze się bawi i dzięki kompromitującemu wyrokowi mgr J. Przyłębskiej i jej podobnych stała się bezkarna, stojąca ponad prawem, nieomylna, prawie już święta. Na jej podstawie można uniewinnić pańskich przestępców, zanim ktoś odważny przedstawi im zarzuty. Mogą teraz spokojnie korzystać z nieograniczonej władzy, pomnażając swoje bogactwo i panować nad ludźmi.
    Tymczasem Pańscy PiS-owscy prokuratorzy stosują prawo wybiórczo i w interesie partii.
    Policja stosuje represje na ulicach i szuka starcia z pokojowo protestującym społeczeństwem.
    Media, podporządkowane Pańskiej grupie trzymającej władzę, prowokują i okłamują naród na niespotykaną dotąd skalę.
    Coraz więcej odnotowujemy „samobójstw” wśród dziennikarzy i ludzi, którzy znają kulisy waszych podłości.
    Niszczy Pan wszystko, co jeszcze nie zdołał przejąć w podporządkowanie partii.
    Aktualnie demoluje Pan Konstytucję i wolne wybory, tak jak już zniszczył Pan niezależną prokuraturę, sądownictwo, państwowe wojsko, policję, samorządy, edukację, upokorzył niepełnosprawnych, lekarzy… Nie liczy się dla Pana nasze zbiorowe bezpieczeństwo, dobrobyt, wzajemny szacunek, międzynarodowy mir i sojusze, liczy się pańska chora z urojeń fobia.
    Dlaczego Pan to robi? Za co tak Pan nienawidzi Polaków?
    Bo skończył Pan komunistyczną szkołę, bo biorąc pod uwagę, kto był Pana promotorem, to posługuje się tytułem bolszewickiego doktora? Bo nie został Pan bohaterem Solidarności i mógł Pan spać do południa, kiedy bito i poniżano aktywistów związkowych? Mści się Pan za brak rodziny, niespełnienie seksualne, za starość i chorobę, za własne niechlujstwa i bałagan, który doprowadził do katastrofy smoleńskiej i utraty brata? Współczuję, ale ogarnij się facet! Nie jesteś pępkiem świata i jedynym, który utracił kogoś w życiu!

    Panie J. Kaczyński,
    niezależnie od tego, jaki jest powód Pańskich niszczycielskich zapędów, nie zostanie Pan świętym.
    Otoczył się Pan biskupami takimi samymi jak Pan, którzy niszczą dla Pana i swoich korzyści Kościół w naszym kraju. Wspierają oni Pańską myśl o wielkiej Polsce, która podporządkuje Panu inne chrześcijańskie narody Europy.

    Pomaga Panu trwoga związana z pandemią, gdzie za pomocą niekonstytucyjnej ustawy poprzedników dokonał Pan zamachu na konstytucyjne prawa obywateli, izolował ludzi, zamknął ich w domach i wypuścił policję oraz wojsko na niezdyscyplinowanych. Na dodatek, wiele z tych patroli zachowuje się jak zdziczałe hordy oprawców w mundurach państwowych.
    W Sejmie dokonuje Pan ostatecznej dewastacji Kodeksu Wyborczego, a w ustawach przeciwko pandemii przemyca przepisy przeciwko obywatelom.

    Jednak wiem to na pewno, że nawet zdemolowane przez Pana państwo, nie ugnie się przed Pana dyktatem. Partia Prawo i Sprawiedliwość zawsze już będzie nazywana „Podłością i Szmalem”, „Patologią i Symulacją”, a i inne polskie określenia odzyskają swoje znaczenie.
    Kłamstwo nigdy nie będzie prawdą, tak — jak dzielenie i obrażanie ludzi nie jest drogą do wzmocnienia jedności narodowej. Obaj wiemy, że białe jest białe, a nie czarne. Jednak Pana wyznawcy krzyczą za Panem, wbrew znajomości barw, że jest czarne.
    Takie właśnie czarne są pańskie myśli i tacy są Pańscy wyznawcy. Po prostu kompromitacja logiki i znajomość podstaw wiedzy z podstawówki.

    Wasza głupota może wszystko, zniszczyć kraj, wprowadzić faszyzm, dać władzę kanaliom; może kreować otępienie narodowe. Nie zmieni to oceny, że niszczycie dokonania wielu pokoleń i nie dajecie pozytywnych perspektyw na przyszłość.

    Dzisiaj podpala Pan Polskę i ludzie, którzy znają ogrom zniszczeń, jaki może dokonać taki ogień — protestują. Są to ludzie doświadczeni i mądrzy. Nie zamknie im Pan ust spisywaniem, straszeniem, mandatami, zatrzymywaniem i ustawianiem szpalerów z tysięcy policjantów.

    Ludzie czekają na normalne wybory, nie chcą konfrontacji i krwi na ulicach, o którą tak bardzo zabiega Pańskie środowisko. Nie chcą następnego Aleppo, gdzie władza wspierana przez Putina, wymordowała 25 tys. pokojowo demonstrujących na ulicach swoich obywateli, zanim oni chwycili za broń, a i tak nazywa ich Pan terrorystami, bo szukają warunków do przeżycia.
    Pana środowisko jest zdolne do podobnych zachowań, a żeby odebrać nam wszelką nadzieję na zwycięstwo, zmienił Pan ordynację wyborczą i szykuje zamach na wolne wybory.

    Panie Jarosławie Kaczyński,
    zawłaszcza Pan swoich wyznawców, jak mafia dokonuje zaprzysiężenia swoich członków, poprzez skompromitowanie i dokonanie trwałego przywiązania do Pańskiej grupy przestępczej. Chodzi o to, aby ten, który związał się z mafią, nigdy już jej nie opuścił, bo jest spalony wśród ludzi szanujących prawo. Nie ma on wyjścia, musi wykonywać najgorsze polecenia, bo Pan może go zawsze oddać prawu, z resztą partyjnemu, a więc pod Pana wpływem.

    Wiem, że szykuje Pan stan wyjątkowy, by pod pretekstem obrony konstytucyjnych terminów wyborczych zawiesić istnienie niezależnych mediów, partii politycznych, nieposłusznych samorządów… By pozamykać aktywistów obywatelskich pod pretekstem ukrywania choroby i izolować ich w zamkniętych warunkach. Nie da się ukryć, że zamierza Pan wyłączyć Internet, a co za tym idzie portale społecznościowe
   • dociek Re: Wybory durniu! 25.04.20, 16:02
    CD. Obcięło tekst.

    Zamknięte granice pomogą wyłapać „wrogów ludu” i wykorzystać system szpiegowski ludności „pegasus” oraz inne środki lokalizacyjne i podsłuchowe. Jak donosi dziennikarz śledczy T. Piątek, któremu ufam, granatowy policjant PiS-reżimu, J. Szymczyk, jest przygotowany do walki z opozycją w Polsce. Odbył szkolenie w najlepszej w świecie chińskiej szkole bezpieki (policji politycznej) i skierował tam na szkolenie swoich podwładnych. Okazało się, że, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie współpracuje oficjalnie z bezpieką Chin. Ciekawe, po co to Panu? Wiem, a częściowo się domyślam, jak i kiedy Pan to zrobi, ale o tym, już w następnym liście.
  • s.monte.z.uma Re: Wybory durniu! 07.05.20, 08:53
   ...wielka radość w domu Gucia... Gucio gumę ma do żucia... znacie ten wierszyk?... kto jest w Polsce "Guciem"?... wszystko mi mówi, że mamy GUCIÓW DWÓCH... to oni decydują o losie żutej gumy... czyli - nas... bo do nich należy chałupa: POLSKA... a tak na marginesie: po co nam parlament?... dwuizbowy parlament... i prezydent... no po co???... generują koszty, będąc atrapą demokracji... skoro rządzą dwa Gucie, szeregowi posłowie... ja wysiadam...
  • s.monte.z.uma Re: Wybory durniu! 15.05.20, 23:04
   ...różne są wybory... ja zastanawiam się, jaki wpływ na wybory ma wybór (...:-) ...) środka z wychodka na stan naszego państwa w dobie przed pandemią i w jej trakcie... a zwłaszcza - jaki ten wpływ będzie miał po zastosowaniu wszystkich tarcz "odmrażających" nasze życie... bo nasz polski, tradycyjny środek do podtarcia (...się...) w toalecie, cokolwiek nią było i cokolwiek nią jest (...np. szczere pole...) - to liść kapusty... przy obecnej drożyźnie... rany boskie!...
   weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25938101,papier-toaletowy-mlody-wynalazek-nie-pierwszej-potrzeby-historia.html
    • bruner4 Re: Wybory durniu! 29.06.20, 15:24
     Druga tura przed nami, -prognozy mówią; Duda ma mieć przewagę 0,7% , ale aż 9% wyborców jest jeszcze niezdecydowanych na kogo głosować. Biorąc pod uwagę to, że będzie jeszcze debata między tymi panami a Trzaskowski lepiej wygląda i jest mądrzejszy, to radziłbym już Dudzie by się zastanowił co wkrótce będzie robił zawodowo , bo jest wielce prawdopodobne że jego rola etatowego podpisywacza dokumentów od najważniejszego karakana już niedługo się skończy. Taki dowcip niedawno słyszałem; Kaczyński w parlamencie dał Dudzie potrzymać swego kota, a ten go podpisał.
      • bruner4 Re: Wybory durniu! 29.06.20, 17:32
       A znalazłem nawet prognozę wyników drugiej tury, która mówi; Trzaskowski- 48%, Duda- 46%, niezdecydowani- 6%. Poszukaj może sam w internecie- wpisz "prognozy drugiej tury wyborów prezydenckich". Zupełnie nie rozumiem skąd u Ciebie to rozbawienie, zauważyłem że PiS zareagowało na wyniki pierwszej tury dużą euforią (być może na pokaz), ale przecież ktoś pisał wcześniej że będzie tylko pierwsza tura (to nie Ty?), a druga niestety (dla PiS), oznacza że zwolennicy kandydatów, którzy odpadli będą musieli wybrać między Dudą a Trzaskowskim i raczej mało ich będzie głosować na tego pierwszego, czy PiS tego nie zrozumiał? I dobrze że wszystko zmierza we właściwym kierunku, trzeba już ukrócić to przejmowanie wszystkich instytucji i państwa przez PiS oraz lekceważenie i łamanie przepisów (nawet tych konstytucyjnych) , które pisiakom nie pasują, bo gdy tego nie zrobimy to może dojść do sytuacji że później nie będzie można już pozbawić ich władzy , podobnie jak to jest u naszych wschodnich sąsiadów.
       • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.20, 09:56
        "...znalazłem nawet prognozę wyników drugiej tury, która mówi; Trzaskowski- 48%, Duda- 46%..."

        Ja też mam podobnie. Moja znajoma odbierając wczoraj pranie z magla na Onyksowej słyszała opowieść snu pani maglarki. Widziała ona we śnie na Placu Litewskim olbrzymie cyfry układające sie w napis: Duda - 31%, Trzaskowski -69%. Rano zadzwoniła do swojej wróżki/tarociarki z Krakowskiego, pani A., i zapytała o interpretację snu. Wróżka powiedziała, że taki wynik jest możliwy. I dodała, że moze być odwrotnie gdy wybory odbędą się w niedzielę.
        • bruner4 Re: Wybory durniu! 30.06.20, 10:59
         Gość portalu: PiS forever napisał(a):

         > "...znalazłem nawet prognozę wyników drugiej tury, która mówi; Trzaskowski- 48%
         > , Duda- 46%..."
         >
         > Ja też mam podobnie. Moja znajoma odbierając wczoraj pranie z magla na Onyksowe
         > j słyszała opowieść snu pani maglarki. Widziała ona we śnie na Placu Litewskim
         > olbrzymie cyfry układające sie w napis: Duda - 31%, Trzaskowski -69%. Rano zadz
         > woniła do swojej wróżki/tarociarki z Krakowskiego, pani A., i zapytała o interp
         > retację snu. Wróżka powiedziała, że taki wynik jest możliwy. I dodała, że moze
         > być odwrotnie gdy wybory odbędą się w niedzielę.

         A to nie Ty Proroku Nieomylny przepowiadałeś że Duda wygra w pierwszej turze?- nie chce mi się już szukać w postach.Ja sądzę że Twoje sny mogą być bardziej koszmarne, bo druga tura będzie bardzo wyrównana dla obydwu kandydatów i w przeciwieństwie do pierwszej trudno tu już przewidzieć wynik, tym bardziej że sondaże mówią o minimalnych różnicach szans, które dla obu kandydatów są na poziomie ok. 50 %. Sądzisz że jest niemożliwe by Trzaskowski wygrał drugą turę? Może on liczyć na elektorat anty-PiS, a ten wcale nie jest u nas mały i będzie on już jedynym kandydatem anty_PiS. Jak napisałem -szanse są bardzo wyrównane i jest całkiem możliwe że to Ty po wyborach będziesz wył na ulicach gdy ogłoszą wynik- na pocieszenie już kolejny sondaż, który mówi że Trzaskowski ma większe szanse: stanpolityki.pl/
         • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.20, 12:30
          Nie sądzę abym określał turę w której Andrzej Duda wygra. Pisałem, że wygra. Teoretycznie wszystko jest możliwe, ale praktycznie wygra Andrzej Duda. Trzaskowskiemu mogę zadedykować J. Tuwima:
          "Lecz choćby przyszło tysiąc atletów (z PO:)
          I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
          I każdy nie wiem jak się wytężał,
          To nie udźwigną, taki to ciężar."

          Wczoraj widziałem "bumper sticker" - W POtrzasku. Podoba mi się.

          Zauważ, że Empi po serii koszmarnych przewidywań (Komorowski, parlament i pandemia w Polsce) dał sobie spokój z przewidywaniami:) Uczy się:) Może powinieneś wziąć z niego przykład:)
          • empi Re: Wybory durniu! 30.06.20, 13:51
           Zauważyłem, że żyłeś w strachu :) Nie pokazywałeś się bardzo długo i gdyby nie II tura słuch o Tobie by zaginął. Zamilcz w porę, Schowaj się pod miedzą i drżyj marząc o satysfakcjonującym Cię wyniku.:). Proszę, nie przypisuj mi różnorakich przewidywań, to Twoja specjalność....
           pzdr
           • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.20, 12:56
            :...Nie pokazywałeś się bardzo długo..."

            Och Empi, to miło, że tęskniłeś:) Gdybym wiedział - napisałbym do Ciebie z podróży. W sprawie rzekomego
            imputowania Tobie czegokolwiek to tylko zauważam, że mimo Twoich drwin, szyderstw i pewności co do wyniku mój "Budyń" skopał tyłek Komorowskiemu. Podobnie jest z Tobą i Twoim akolitą co do przewidywania zachorowań w Polsce w porównaniu z np. Włochami. To roztropnie z Twojej strony, że nie drążysz już tematu i nie brniesz dalej w zaparte. Modlicie się jednak żarliwie aby to się stał. To smutne.

            Wasze dyskusje forumowe opierają się głównie na leniwym wklejeniu artykułu michnikowskiego z GW i zachwytu nad jego treścią. Przykład dychotomii myślenia. Sztywne to:)

            Co do wyników obecnych wyborów to tylko wy się jeszcze łudzicie i macie złudną nadzieję. Wybory wygra w cuglach Andrzej Duda. Ale o tym już kilkakrotnie pisałem. Pozostanie Wam na otarcie łez wyimaginowane zwycięstwo moralne:) Do zobaczenia na wyborach. Może do tego czasu Trzaskowski zadzwoni do papieża i uzyska błogosławieństwo Jego Świętobliwości:))). Nawet to mu nie pomoże. Amen!

            Też pozdrawiam.
            • bruner4 Re: Wybory durniu! 03.07.20, 13:07
             Szanse kandydatów są bardzo równe , obaj są bliscy 50 % poparcia, sytuacja bardzo przypomina wybory w 1995 gdzie Kwaśniewski walczył przeciw Wałęsie - tam kandydaci też byli bliscy 50%, przed drugą turą większość ankietowanych (55%) wypowiadała się za zwycięstwem wtedy urzędującego prezydenta- Wałęsy. Czy wtedy udało Ci się trafnie przewidzieć wynik wyborów w drugiej turze?
             • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.20, 23:16
              " Czy wtedy udało Ci się trafnie przewidzieć wynik wyborów w drugiej turze?"

              W 1995 nie przewidywałem politycznie:) Zajrzałem teraz do wyników i zobaczyłem, że Kwaśniewski wygrał już w pierwszej turze. Nie ma więc analogii do sytuacji obecnej,
              Jest daleka, że ten kto wygrał pierwszą turę, wygrał drugą:)

              Do sondaży zraziłem się czytając codzienne sondaże w GW - Komorowski 60+%. I obecnie nie zwracam na nie uwagi. Musiałbym śledzić kto je robi i na czyje zamówienie. Mój instynkt polityczny i moja ocena sytuacji mówi mi, że wybory wygra Andrzej Duda. Po wyborach przyznasz mi rację:).
              • bruner4 Re: Wybory durniu! 04.07.20, 23:29
               Gość portalu: PiS forever napisał(a):

               > " Czy wtedy udało Ci się trafnie przewidzieć wynik wyborów w drugiej turze?"
               >
               > W 1995 nie przewidywałem politycznie:) Zajrzałem teraz do wyników i zobaczyłem,
               > że Kwaśniewski wygrał już w pierwszej turze. Nie ma więc analogii do sytuacji
               > obecnej,
               > Jest daleka, że ten kto wygrał pierwszą turę, wygrał drugą:)
               >
               > Do sondaży zraziłem się czytając codzienne sondaże w GW - Komorowski 60+%. I ob
               > ecnie nie zwracam na nie uwagi. Musiałbym śledzić kto je robi i na czyje zamówi
               > enie. Mój instynkt polityczny i moja ocena sytuacji mówi mi, że wybory wygra An
               > drzej Duda. Po wyborach przyznasz mi rację:).

               ????? Coś Ci się pomyliło (nie pierwszy raz zresztą) , w 1995 były dwie tury :-), do drugiej przeszli Kwaśniewski z Wałęsą i w tej drugiej turze obydwaj mieli po ok. 50 % poparcia- jak pisałem. Jak najbardziej jest analogia do dzisiejszej sytuacji. To o czym napisałeś , miało miejsce w 2000r- Kwaśniewski zdobył już zwycięstwo w pierwszej turze., Nieomylny Przepowiadaczu Wydarzeń Politycznych.
               • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.20, 11:20
                "...Kwaśniewski zdobył już zwycięstwo w pierwszej turze..."

                Masz widoczne trudności ze zrozumieniem tekstu. Druga tura jest zawsze gdy gdy jest więcej niż dwóch kandydatów. Kwaśniewski wygrał w obu turach. Obecnie urzędujący prezydent wygrał pierwszą turę. Trzaskowski jej nie wygrał. Gdzie widzisz analogię do wysiłków Trzaskowskiego? Zaklinasz rzeczywistość.
                Prezydent Duda będzie wybranym ponownie. Trzaskowski nie wygra drugiej, decydującej, tury.

                Z rozbawieniem patrzę na syzyfowy wysiłek GW, TVN, Newsweeka i niemieckich mediów promujących Trzaskowskiego. Gdyby tylko wiedzieli...:)

                Za tydzień, gdy oficjalne wyniki będą już znane, możesz zacząć płaczliwa narrację o sfałszowanych wyborach:). Koniecznie jednak idż na wybory.
                • bruner4 Re: Wybory durniu! 06.07.20, 14:23
                 Druga tura jest zawsze gdy jest więcej niż dwóch kandydatów? :-), Ty masz nie tylko problemy z czytaniem ale i w ogóle ze znajomością faktów i prawa wyborczego. W 2000r Kwaśniewski zdobył ponad 50% głosów w pierwszej turze i druga tura się nie odbyła, mimo że było więcej niż dwóch kandydatów. Takich rzeczy nie wiesz a prorokujesz (bezbłędnie) wygrane w tych wyborach?
                 pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_prezydenckie_w_Polsce_w_2000_roku
                 A zauważyliście że nagle przestali podawać sondaże wyników drugiej tury? :-)
          • s.monte.z.uma Re: Wybory durniu! 30.06.20, 18:13
           ...biorąc pod uwagę ilość tygodni kampanii Dudy i Trzaskowskiego, czyli Duda: 5/6 lat razy 52 tygodnie, Trzaskowski: dwa tygodnie razy 1, i dzieląc osiągnięte w niedzielnych wyborach procenty (w zaokrągleniu 45% i 30%) poparcia przez otrzymaną ilość tygodni - otrzymasz wynik prawdziwy... nadążasz?... posłuchaj: "Trzasko Polo - Zwyciężaj Rafaelu! Piosenka disco polo ..."... ... ... ;-)))...
          • bruner4 Re: Wybory durniu! 30.06.20, 18:22
           Taki jesteś pewny tego wyniku? :-) No to zobaczymy czy masz racje w swoich przepowiedniach, i to już całkiem niedługo :-) Sprawdzimy jaka to trafność nadchodzących wydarzeń u Ciebie występuje :-).
           Właśnie Hołownia ogłosił że nie zgadza się z poglądami Dudy i żeby na niego nie głosować, wystarczy że jego wyborcy tego posłuchają i może być inaczej niż prorokujesz. Senat już odbity, kolej na następne instytucje. Ja bym Dudzie radził już się zacząć pakować, bo jest bardzo prawdopodobne że będzie on musiał się wkrótce wynieść ze swego pałacu. A potem kolej przyjdzie na następnych Pisiaków i takie to będziesz miał forever :-). .
      • s.monte.z.uma Re: Wybory durniu! 11.07.20, 19:56
       ...Mój ci jest!...
       www.bryk.pl/wypracowania/jezyk-polski/lektury/6629-moj-ci-jest-moj-ci-jest-sredniowieczny-obyczaj-nakrywania-glowy-skazanca.html
       ...czyli wybory na wesoło...
       "...nowe szczegóły w sprawie incydentu, do którego doszło rano w jednej z okręgowej komisji wyborczej w Nowej Hucie. Członkini komisji miała schować karty do głosowania i próbować wynieść je z lokalu wyborczego. W lokalu wyborczym trwały prace przygotowawcze przed niedzielnymi wyborami. W pewnym momencie kobieta zaczęła chować pod ubranie kilkanaście kart. Jak opisywał Andrzej Ślęczek z krakowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego, pozostali członkowie komisji bezskutecznie namawiali ją do oddania dokumentów...
       www.radiokrakow.pl/wiadomosci/aktualnosci/trwa-cisza-wyborcza-w-malopolsce-doszlo-do-kilku-incydentow/
       ...;-)))...
       • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.20, 10:21
        ") No to zobaczymy czy masz racje w swoich przepowiedniach, i to już całkiem niedługo :-) Sprawdzimy jaka to trafność nadchodzących wydarzeń u Ciebie występuje :-)"

        No to widzicie:) Tak jak wielokrotnie przewidywałem prezydent Duda został ponownie wybrany.
        Wasze przewidywania (kule) demolowały płoty. Miał być trzask a było dudnienie:) Nie potraficie oddzielić emocji od rzeczywistości. Trzeba mieć "cojones" aby przyznać się, że nie miało się racji.
        Wy "cojones" nie macie. Otuliła was głucha cisza rozpaczy.

        "Ja bym Dudzie radził już się zacząć pakować..."

        Bruner, ja już wcześniej sugerowałem abyś był ę w dawaniu komukolwiek porad. Wprowadzają w błąd i powodują chaos. Prezydent Duda musiałby teraz się rozpakowywać:)

        Tak samo było z waszymi przewidywaniami co do covidu-19. Myliliście się rano, w południe i wieczorem. Niektórzy z was mylili się nawet w nocy:)
        Empi ma długą tradycję mylenia się sięgającą do kandydata Komorowskiego:)

        Pozostaje wam teraz komentowanie infantylnych linków z GW wklejanych przez as...tma...tycz...nego forumowicza, Za trzy lata napiszę, że wybory parlamentarne wygra PiS. Mogę też nie napisać ponieważ ani POKO, ani GW mogą wówczas nie istnieć:)

        Słonecznie i radośnie pozdrawiam.

        • bruner4 Re: Wybory durniu! 20.07.20, 12:19
         Doczekasz się jeszcze, już niewiele brakowało- wiesz o tym dobrze, o ile nie "poprawiono" wyników wyborów, po tych teraz jak najbardziej można się tego spodziewać.
         • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.20, 19:40
          "... gdy oficjalne wyniki będą już znane, możesz zacząć płaczliwa narrację o sfałszowanych wyborach:)."

          Tak pisałem wcześniej. Jesteś bardzo łatwy do przewidzenia. Zaczynasz bajkę o sfałszowanych wyborach. Sportem tez się. prawdopodobnie, nie interesujesz i nie wiesz, że OMC (o mało co) się nie liczy. Liczy się tylko zwycięstwo. Jeżeli to stępi Twoje cierpienie to Trzaskowski nie przegrał, był drugi a nie ostatni:) Rozejrzyj się teraz, w okresie żałoby, za jakąś inną partią. Może SLD - ponieważ PO za trzy lata przestanie istnieć. I proszę, po raz kolejny, przestań dawać rady. Zdemolowałeś już dużo płotów:).
          • bruner4 Re: Wybory durniu! 20.07.20, 23:12
           Gość portalu: PiS forever napisał(a):
           R
           > ozejrzyj się teraz, w okresie żałoby, za jakąś inną partią. Może SLD - ponieważ
           > PO za trzy lata przestanie istnieć. I proszę, po raz kolejny, przestań dawać r
           > ady. Zdemolowałeś już dużo płotów:).

           Ty chyba nie czytasz co ja piszę, albo jesteś tak rozkojarzony że po pewnym czasie nie wiesz co przeczytałeś. Ciągle mnie łączysz z PO, a ja przecież już wcześniej pisałem jak to z tym jest. Albo inna ewentualność- jesteś na wielu forach i nie bardzo już kojarzysz gdzie co przeczytałeś i napisałeś. To raczej jest bardzo prawdopodobne. Polityka to nie sport- tu brakowało ok. 2 % byś się teraz zapadł pod ziemię, a i tak te 2 % łatwo by było zmanipulować, zwłaszcza takim, którzy w komunistyczny sposób wszystko przejmują i niszczą to co im się nie podoba, nie bacząc na opinie ludzi (nawet znany i lubiany program radiowy). Szkoda że tak wielu mamy durnych obywateli, którzy głosują tak a nie inaczej, -to prawdopodobnie też efekt ogłupiania społeczeństwa mediami, które w założeniach maja nieść misje, a w rzeczywistości są komercyjną propagandową tubą rządu, ogłupiającą naród. Wystarczy przecież popatrzeć kto na kogo głosował. Szkoda tylko że niektórzy muszą zrozumieć swój błąd dopiero wtedy, gdy gospodarka będzie doprowadzona do upadku, bo przecież kiełbasę wyborczą będą dalej płacić- nieważne że nas nie stać i że to niesprawiedliwe, ważne że dzięki temu mają (jeszcze, ale już coraz mniej) głosy.
           • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.20, 09:46
            Dryfujesz od jedynego powodu naszej interakcji internetowej. Ty i inni z tego forum przewidywali, ze prezydent Duda przegra reelekcję. Ja byłem przekonany, ze będzie inaczej. Podobnie było/jest z koronawirusem. W obu przypadkach wyniki zweryfikowały moje prognozy i tym samym wskazały na wasze błędne przypuszczenia. Brakuje wam szerszego oglądu realnej sytuacji. Czerpanie nachylonych politycznie informacji z GW z reguły prowadzi do rozczarowań (vide Komorowski, Trzaskowski, wybory parlamentarne).
            To jest powielanie michnikowskich pobożnych życzeń a nie istniejących realiów.

            Twoje poglądy nie interesują mnie tak jak i moje mogą nie interesować Ciebie. Pisałem tylko, że mylicie się uważając, że przegonimy Włochy pod względem zachorowania i, że Trzaskowski wygra. I miałem rację.
            I tylko tyle. W demokracji laureat nagrody Nobla i niepozbawiony praw publicznych menel maja taki sam statystyczny głos. Czy to rozumiesz? Z rozbawieniem patrząc na kampanię wyborczą opozycji mogę tylko powtórzyć za autorem wątku: "To są wybory durnie!" I jeżeli będziecie tak ją (kampanię) prowadzić to nigdy niczego nie wygracie i odejdziecie w niebyt. Czego im życzę:))).
            • bruner4 Re: Wybory durniu! 22.07.20, 02:31
             Niewiele zrozumiałeś z tego co wcześniej napisałem- ale nie szkodzi, to specyfika elektoratu PiS.
             Ale powiedz może jeszcze Wyrocznio Nieomylna, kiedy PiS straci władzę?
             • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.20, 11:30
              "...specyfika elektoratu PiS... kiedy PiS straci władzę?"

              Jak można zauważyć specyfiką elektoratu PiS jest wygrywanie kolejnych wyborów. Jaką definicję specyfiki elektoratu opozycji mógłbyś podać po kolejnych, przegranych wyborach?:)))

              Masz rację, nie czytam Ciebie z uwagą. Czytam tylko peryferyjnie. Po kolejnych walących kulą w ogrodzenie przepowiedniach straciłeś dla mnie wiarygodność. Piszesz chaotycznie i nie na temat. Do dzisiaj nie wyjaśniłeś dlaczego uważałeś, że prezydent Duda przegra wybory a Trzaskowski wygra. I dlaczego w ilości zachorowań i zgonów dogonimy Włochy. Sądzę, ze tego nie potrafisz. Opisywałeś swoje irracjonalne marzenia.

              Co do drugiej części cytowanego pytania to pewną wskazówka dla Ciebie powinien być mój nick:) Nie grzeszysz bystrością, jeżeli o to pytasz:) Jeżeli dla Ciebie przedział czasu "forever" jest za mało precyzyjny to określmy okres rządzenia PiS na najbliższą dekadę. Zważywszy na Twój/wasz oczywisty wiek i opinię jaką macie na temat krajowej służby zdrowia możecie nie dożyć przyznania mi racji.

              Jeżeli moja odpowiedź Ciebie nie satysfakcjonuje to zadaj to pytanie odpłatnie jasnowidzowi J.
              Znam dowcip o jasnowidzu: Do drzwi jasnowidza ktoś puka - kto tam - pyta jasnowidz.

              Zdrowego dnia życzę. I nie napinaj się tak bardzo. Zwróć uwagę jak bardzo wykrzywiło pewnego dziennikarza o trzyliterowym nazwisku trzymającego ciągle jad w ustach. Niech ten przypadek będzie dla Ciebie przykładem:)
              • bruner4 Re: Wybory durniu! 22.07.20, 12:50
               Dekada powiadasz..-zatem trzymam za słowo, gdy wyrocznia się nie sprawdzi to nie omieszkam o tym powiedzieć. A czy dożyję to raczej tak, przynajmniej ze względu na wiek.
                • bruner4 Re: Wybory durniu! 22.07.20, 13:16
                 Tak dokładnie- dekada czyli dziesięć lat. Ja natomiast twierdzę (czego jeszcze do tej pory nie robiłem "na pewno") że PiS straci władzę dużo szybciej. I nie omieszkam przypomnieć że nie miałeś racji.
                 • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.20, 17:16
                  " Ja natomiast twierdzę (czego jeszcze do tej pory nie robiłem "na pewno") że PiS straci władzę dużo szybciej. I nie omieszkam przypomnieć że nie miałeś racji."

                  Ani przez moment nie wątpię, że nie omieszkasz:) Jest już postęp z Twoim "na pewno". Czy pisząc dużo szybciej dopuszczasz (na pewno) przegraną PiSu za trzy lata? Otworzyłoby to możliwość sportowego zakładu co do wyniku:) Ja chętnie przyjmę taki zakład.
                  • bruner4 Re: Wybory durniu! 22.07.20, 17:42
                   Dopuszczam przegraną PiS w okresie krótszym niż trzy lata, - jeśli to by nastąpiło, najprawdopodobniej byłoby wynikiem nieodpowiedzialnego rozdawnictwa a w efekcie znacznego pogorszenia się gospodarki, co w efekcie doprowadziłoby do ograniczenia "socjalnego przekupstwa" -tego by elektorat PiS-owski tej partii nie wybaczył i mógłby ją tak znienawidzić jak ją teraz kocha (bo to taki elektorat). Mogłyby się do tego przyczynić obecne ustalenia EU, które warunkują dotacje od stopnia praworządności w danym kraju, a jak wiadomo z tym pisiaki maja największe problemy i efektem może być przykręcenie kurka z pieniędzmi. Gdyby pewnego dnia nasz smutny manekin oświadczył że sytuacja gospodarki nie pozwala już na 500+ i zmuszeni jesteśmy wydłużyć wiek emerytalny (to drugie-bardziej prawdopodobne), to sprawy mogłyby się już potoczyć bardzo szybko. Ale oczywiście nie twierdzę że to 100% pewne i że z pewnością będzie miało miejsce. Jest to natomiast bardzo prawdopodobne.
                   • Gość: PiS forever Re: Wybory durniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.20, 10:53
                    Swoje nadzieje na których opierasz ewentualną porażkę PiSu w kolejnych wyborach mają fundamentalny błąd. Do następnych wyborów 500+ będzie bez żadnej przerwy kontynuowane. W żadnym, absolutnie żadnym, przypadku wiek emerytalny nie zostanie podniesiony przez obecny rząd. dziwię się, ze nie pamiętasz jak wił się i w końcu przyznał Kosiniak, że podniesienie i głosowanie za podniesieniem było błędem.
                    Trzaskowski nawet zapomniał (wymazał z pamięci), że był wówczas posłem i głosował za.

                    Co do wpływu EU na "praworządność" w Polsce to przeceniasz jej znaczenie. Będzie żadne. EU będzie zaniepokojona, oburzona i na tym się skończy. Gdzie była EU gdy rząd w Madrycie rozwiązał parlament Katalonii i zrobił z członków parlamentu kryminalistów. SN Hiszpanii orzekł, że to są wewnętrzne sprawy Hiszpanii. EU wsadziła mordę w kubeł. I gdy we Francji policja waliła palami protesty "żółtych kamizelek" w dalszym ciągu EU mordy z kubła nie wyjmowała:)
                    Natomiast lewacki Guy V. widział w Warszawie 60-tysieczny marsz faszystów.
                    Węgry z Orbanem, czterokrotnie mniejsze od Polski, powiedziały EU odwal się EU od spraw czysto madziarskich. I co? I nic! Węgry są w EU i będą.

                    I jeszcze jedno. Cieszyła mnie kampania wyborcza opozycji. Była beznadziejna. Bogu chwała. Tak wielokrotnie podkreślana inteligencja PO powinna służyć do radzeniu sobie z wyzwaniami i wygraniem wyborów, a nie obrażaniu mniej inteligentnego elektoratu. W sumie jesteście mniej inteligentni niż się wam wydaje. Proszę, niczego nie zmieniajcie:)

                    Super poniedziałek się zapowiada. Życzę Tobie podobnego:)
                    • bruner4 Re: Wybory durniu! 08.10.20, 23:44
                     Toż nawet sztywny, smutny manekin nie wie czy wystarczy pieniędzy na 500+ na trzy lata...dziura budżetowa, którą teraz mamy, jest wyjątkowa- konsekwencje tego będą , pytanie tylko jakie i kiedy. Już dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu mało brakowało, by ta koalicja się rozleciała- szczęśliwie dla Ciebie (i chyba Twojej posady :-) ), koalicjantom udało się dogadać. Ale jak mawiają, do trzech razy sztuka..
        • s.monte.z.uma Re: Wybory durniu! 20.07.20, 13:52
         ...twoja reprezentantka e***e****, mówi, że czasy "tarczy" skończone - pora na "miecz"... a zakuty łeb?... opuść przyłbicę, podciągnij na nos szmatę - może doczekasz...
         www.youtube.com/watch?v=K_5lLLBU110

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka