Gość: Kasa IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 21:39 jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...........trzeba się przyglądnąć członkom Zarządu AL.......a w szczególności prezesowi......F....... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gawidziel hahahha Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 21:59 dyrektor??? dawno sie tak nie uśmiałem......kto ci kupił taki piękny garnitur? zakładaj z powrotem waciak i gumiaki i spadaj do kotłowni.........zbliża się okres niskich temperatur........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 19:08 A Krzysiu G. nawet w waciku i gumiakach prezentuje sie o niebo lepiej niż Pan B w swoim najlepszym garniturze :)))(chociaż zwykle w wytartych dresach po klubie posuwa :P) Krzychu - pozdrowionka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwer Zarząd AL organizacja przestępcza IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 22:47 wywalić cały ten zarząd,a wcześniej obciążyć ich za niedotrzymanie terminów szkoleń lotniczych!Fajnie że wymieniono z nazwiska tych kretynów z zarządu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zarząd AL organizacja przestępcza IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:25 Skoro juz tylko w nazwie mamy kretyn to powiedz kretynie tez swoje imię i nazwisko i zobacz jak pasuje do twojej rodziny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przekręt w AL komisja rewizyjna AL IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 23:40 przewodniczący Kopiuk jest w komisji rewizyjnej AL i komisji rewizyjnej Aeroklubu Polskiego, tak jak pan prezes Figiel- członek zarządu AL i członek zarządu Aeroklubu Polskiego......ciekawe czy to jest zgodne ze statutem.....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: komisja rewizyjna AL IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:26 Jest zgodne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie ma odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego?????? IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 00:33 Cała ta "szopka" została głośno popierana w celu jawnego zagłuszenia mnie przez: prezesa Andrzeja Figla, Jana Łopatę, Władysława Bukienia, Krzysztofa Gawidziela, Włodzimierza Rogulskiego"...............nie dziwię się......poprostu palanty, a już tych dwóch ostatnich wymienionych z nazwiska to nie ma co komentować!!!!Panie Dyrektorze Szczepanie Bartler- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego? IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:34 Ja tez chyle. Ale pan szczepan Bartler łże jak pies. Jest to jedna z podstawowych metod jego działania. Nie dziwię się reakcji zarzadu. Wreszcie jedynie słusznej. Skoro tak piszą o zarzadzie członkowie aeroklubu to jasne jest ze wychowanie młodzieży jest na poziomie zerowym. Powinni poprosić o pomoc specjalistów od naprawy ich wychowania i natychmiast zrezygnować z działalnosci klubowej, aby nie psuć pozostałych. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.S Re: odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego? IP: 81.219.88.* 11.06.05, 14:07 Zastanów się co piszesz i dlaczego nazywasz ich w ten sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skywalker Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 12:18 No tak... Bo jak sie traktuje aeroklub jak swoja prywatna wlasnosc i folwark to po prostu bywa sie odwolanym - ta sprawa ciagnela sie juz od dluzszego czasu i nie ma zwiazku z MK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lotnia Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 12:59 nikt nie zrobił dla aeroklubu lubelskiego tak dużo ile zrobił Pan Bartler. Przecież to on postawił aeroklub na nogi Był instruktorem już w latach 80-tych, znał ten aeroklub najlepiej i najlepiej nim kierował. Widocznie komuś "równiejszemu" nie odpowiadał i sprawa pana K. stała sie pretekstem. Wytłumaczci mi jedno. Jak to jest? Zamiast wywalić przestępce, wywala się osobę wykrywającą to przestępstwo??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 18:53 Zgadza sie - sporo zrobił ale nie sam. Gdyby nie młodzież nic by nie osiągnął (nie byłoby lisów - nie byłoby nowych samolotów FTO itd.)-nie oszukujmy sie. Zresztą słynne FTO tak jakby nie działa :P. A jak on teraz traktuje młodzież z AL. Dla informacji tych co nie zdają sobie sprawy: Darcie mordy na porządku dziennym, bluchy na wszystkich i wszystko - ludzie!!! Tam sie juz dosłownie nie da normalnie funkcjonować - czy to lotniczo, czy towarzysko - ta słynna niegdyś atmosfera Aeroklubu Lubelskiego dosłownie leży - Jest tylko terror pana B. Ale nie to jest najgorsze. On z tego klubu robi juz od dłuższego czasu firmę prywatną, usówając po drodze kolejnych niewygodnych dla siebie ludzi. A co do sprawy przestepstwa (pedofilia) to spokojnie - poczekajcie - bo ta sprawa to też nie wiadomo przez kogo została nakręcone. W kazdym razie zdania w klubie są podzielone. Pan B. ma tu troche "przewagi" bo jak powszechnie wiadomo wszędzie ma znajomości -i od razu pobiegł na skarge do mediów (ale wszyscy się tego spodziewali że bedzie próbował zrobić z siebie męczennika - no cóż - powodzenia)- niemniej jednak wątpie czy jakieś NWZ cokolwiek zmieni w nastawieniu młodzieży (i nie tylko) do jego osoby. Że użyje słownictwa Pana B: Pie..sie Pan - Twój czas już mija - a przyczynia sie do tego ta sama młodzież której zdanie zawsze miałeś w d...(cytuje: "jestescie tylko psy co umiecie szczekać - i wasze zdanie ch.. mnie obchodzi" - tak tak starsi członkowie AL - tak było - i to wielokrotnie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 17:32 Hahaha...Za Bartlera mawiało się: "Własiuk wróć...". No i Własiuk wrócił - dobrze że tylko rekreacyjnie...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poland Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 18:26 Halloooo - ludzie - spicie? I jak tam sie sprawy w Radawcu mają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:44 jeśli popełnił przestępstwo to na pewno zostanie wywalony. z tego co wiem dopiero przedstawiono zarzuty i jest oskarzony o powazne przestepstwo. niestety prawo pracy jest w tej sprawie nieubłagane. Zwolniony dyrektor przecież tez mógł zwolnić tego pana ale z tego co wiem to skierował redaktora brukowego pisma do rzecznika policji aby opisał wszystko w gazecie i zbrukał doszczętnie swojego dotychczasowego kolegę z pracy i zagrożenie na stanowisku dyrektora. To są typowe znane przypadki z niedawnej epoki kamiennej. czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:35 Ze znanych mi zdarzeń popieram tą wypowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fvfv Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.97.141.* 15.07.05, 17:30 jasne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 15:55 Nadz.Waln.Zgrom.-do boju członkowie Aeroklubu Lubelskiego, i wszyscy którym leży na sercu dobro lotnictwa i jego systematycznego rozwoju w Lublinie. Przecież zgodnie ze statutem to członkowie tworzą najwyższą władzę, NWZ, które powinno sie zebrac w trybie pilnym zwołane przez dobrze zorganizowanych członków. Kto popiera inicjatywę niech sie wypowiada, bo Zarząd tez jest odwoływalny właśnie przez NWZ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nadz.Waln.Zgrom. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 15:57 Podpisuję się pod XYZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:52 Odwołanie zarzadu leży w gestii NWZ. Odwołanie dyrektora leży w gestii zarzadu. Odwołanie pracownika lezy w gestii dyrektora. Kogo jeszcze odwołac. Sprzataczkę?. nie. Sprzątaczka będzie rządzić. czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 19.05.05, 18:31 Do wszystkich ktorzy popierają pana B., siedzą u niego w kieszeni,chylą przed nim czoła i robią mu laske: - nie macie zielonego pojecia jakim skur.. jest pan B. i ile zlego zrobil dla aeroklubu w ostatnim czasie. coz z tego ze wczesniej sie zasluzyl, skoro pozniej wladze ktora mu dano wykorzystal w celu totalnego rozpier.. aeroklubu, poczawszy od "legendarnej" misji osrodka FTO, skonczywszy na dzialalnosci statutowej - nie macie nawet pojecia co to jest dzialanosc statutowa , bo nie macie nic wspolnego z prawdziwym lotnictwem Wniosek: wiec sie nie odzywajcie bo to nie wasza sprawa. P.S. A zarząd bedacy prawowitą władzą w aeroklubie ,wybierany przez jego członkow, ma prawo zwolnic dyrektora tak samo jak go powolal. I nie musi podawac powodow, a jesli juz to moze np powiedziec ze zwalnia go za to ze mu się jego gęba nie podoba - i to tez jest dobry powod. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 19.05.05, 18:44 A pan kolega piszacy spod adresu devs.futuro.pl to przypadkiem nie na lotnisku w baraku mieszka? Po co tak zmieniac nicki i sie klonowac, nie wystarczy raz napisac o co chodzi? twoj czas tez jest policzony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 18:58 Dla informacji: gość z baraku to "człowiek pana B" - takie sprostowanie małe do postu pana Zorientowanego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 19:16 Gosciu Kasa - względem kasy to nalezałoby sie raczej przyjrzeć Panu B a nie prezesowi zarządu AL(ukłonik). Moze nie wiesz wiec poinformuje - Pan B. nie zechciał okazać ksiąg finansowych komisji rewizyjnej AL - a takze zabronił tego swojemu pracownikowi - księgowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezorientowany a pilot Zg...ski? IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 21:07 podobno coś ten sławny pilot nawywijał?Wie ktoś coś o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: a pilot Zg...ski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 21:43 Niezorientowany - Ty sie lepiej popytaj ludzi co pan B. nawywijał na ULV-ku nie tak znowu dawno - a pilota Z. zostaw w spokoju. I moze jeszcze popytaj co nawywijał nie tak dawno synalek pana B. (smigiełko w Wildze) - a na drugi dzien w nagrode laszowanie Zlina 526 (qrwa - ja wiem ze zawody - i tak dalej - ale gdyby to zrobił ktokolwiek inny z klubu - to pan B. by go po prostu zajebał - a tu prosze - nagroda - piękniutki Zlinek). Takich przykladów jest masa - rozumiesz masa - ale to forum moze okazać sie za krótkie - wiec nie bede sie rozpisywał. Pilot Z. to jeden z tych ludzi którzy byli po prostu "niewygodni" dla byłej (na szczęscie) dyrekcji. Pan B. nienawidził go od zawsze - a że go zatrudnił swego czasu? - no cóż potrzebował ludzi - i to na gwałt. Sam widzialem jak w tamtym czasie niemalze włazil w tyłek pilotowi Z. - podczas gdy moze z pół roku wczesniej publicznie pod jego nieobecność "obrabiał mu dupe"- i to nie raz i nie dwa razy.... A musicie wiedzieć że obrabianie d... w wykonaniu pana B. - to nie takie zwykle obrabianie d... - tylko w 95% darcie mordy i bluchanie (a repertuar ma naprawde pokaźny). Dobrze że musi oddychać - bo inaczej pewnie przekroczyłby norme 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Bartler Zaproszenie na rozmowę. IP: *.resetnet.pl 31.05.05, 23:56 Jeżeli ktoś życzy sobie pomówić ze mną na wspomniane powyżej tematy - niema sprawy. Nie życzę sobie natomiast aby ktoś anonimowy wygadywał na forum różne herezje pod moim adresem. Jeżeli macie panowie czelność to twarzą w twarz proszę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zaproszenie na rozmowę. IP: 217.5.191.* 01.06.05, 10:51 Najpierw poucz swojego tatę w jaki sposób można stanąć twarzą w twarz nie raniąc drugiej osoby wulgaryzmami i epitetami. Następnie zapytaj dlaczego w imię swoich personalnych interesów niszczy aeroklub lubelski nie oszczedzając przy tym własnego syna, który jest jego członkiem i który jest poza wszelkimi podejrzeniami w niecnych sprawkach swego ojca a za którym będzie się ciągnęło jego brzemię. Matkę i ojca zawsze się kocha choćby były wobec nich nawet niegodne i najgorsze zarzuty. Niech więc pan Michał w szacunku dla swojej osoby nie pisze na tym forum bo właśnie tu jego sfrustrowany ojciec dał przykład anonimowego lżenia wszystkich i wszystkiego. Odpryski takiego zachowania dosięgły i pana Michała. Nie stawaj więc do pyskówki z kimś kto może być bardziej pyskaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: a pilot Zg...ski? IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:56 Ja już dużo wiem. Jeczsze parę sie dowiem i będę ekspertem. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: utylizator czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcze IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 22:26 w Radawcu?Banda patykarzy bez krzty honoru!Płacić za tą świnię kaucję? Może ją zapłacił następny zboczeniec?Myślę że zgnije w pierdlu gó..jad, a wy dalej gadajcie z tym wyrzutkiem! Takie śmiecie powinno się izolować a najlepiej utylizować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 23:10 Zrozumcie jedno - to ze pan B został odwołany nie ma żadnego związku ze sprawą pana MK. To sa 2 różne sprawy które kompletnie nie maja ze soba powiązania. Tyle tylko że pan B. broniąc sie - bedzie próbował je na siłe powiązać. Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaki pan mk???? Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 23:14 zrozumcie że to sku..ały pedofil który na dodatek się przyznał do winy! a taką gangrenę sie odcina!nie chciałbyś chyba żeby ci taki sku..el dziecko obmacywal.........o czym innym nie wspomnę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 23:54 Ten jak go nazywasz "sk..." uratował mi życie - więc przynajmiej tyle jestem mu winien żeby poczekać na wyjasnienie sprawy. A tak wogóle to weź idź juz do baraku co? panie D.Z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 01:02 słyszłem od ?? jak D.Z. i M.B. pod przysznicem w baraku jajka se obmacywały. Ale to juz ich sprawa. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 193.108.206.* 20.05.05, 09:19 > słyszłem od ?? jak D.Z. i M.B. pod przysznicem w baraku jajka se obmacywały. Al > e > to juz ich sprawa. > Czuj duch. Nie jest tejemnicą ze obaj ww panowie mieszkają i nocują w jednym pokoju, spedzają tam nawet razem swieta, poniewaz normalne zycie rodzinne to nie dla nich. Dlatego jesli juz kogos podejrzewac w tym klubie o jakies odchyly to dla mnie jest oczywiste kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 193.108.206.* 20.05.05, 09:26 Panie kolego utylizatorze vel kasa etc. Dobrze wiemy kim jestes i dobrze wiemy na czym polegala twoja misja. teraz skoro juz ja wykonales mozesz nam zrobic przysluge i nie pokazywac juz wiecej swojej cw..owskiej mordy na lotnisku. Choc prawde mowiac na szczescie wiekszosc czlonkow klubu nie mialo okazji cie zbyt czesto ogladac, bo twoja praca odbywala sie w nocy , w zaciszu barakowego pokoju hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:36 Witam Was serdecznie- wszystkich, tak sobie Was czytam i myślę. Czy Was pojebało? Wybaczcie za te ostre słowa,Obrzucacie się błotem i łajnem Wy piloci , szybownicy, którzy kochacie niebo , lotnisko, tę adrenalinkę, Spędzacie dnie i noce w deszczu, mrozie , słońcu bo kochacie latać i co? Tak sie nienawidzić? Odpuście sobie jak Boga kocham i weźcie się do roboty bo jak sie Ktoś wkurzy i Wam ześle fale tsunami na lotnisko, samoloty i Was to będziecie płakać i ściskać się jak się Ktoś z kimś odnajdzie, ze takimi idiotami byliście. Życzę Wam naprawde wysokich lotów Wam wszystkim lotnicy, dyrektorzy, zarządzie .I młodzieży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 217.5.191.* 09.06.05, 08:41 Jeden jak w temacie mieszkał ale się wraz ze swoim kompanem wyprowadził i teraz pisze bardzo konkretne postulaty w postaci tych postów. Mają one co prawda związek z jego chorobą umysłową a w zasadzie zespołem chorób związanych z przechodzeniem w wiek tzw. starczy. Chory nie odczuwa żadnych objawów. Odczuwa jedynie zagrożenia z różnych stron ( może to być nawet najbliższa rodzina) i lęk przed utratą zdobytych do tej pory środków i pozycji. Najczęściej zdarza się to u ludzi w wieku ponad 80 lat ale w tym wypadku wskutek aktywności psychofizycznej czas nadrobił zaległości. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafał Słuszna decyzja zarządu. IP: 217.5.191.* 20.05.05, 13:13 Znam niektóre osoby z zarządu klubu i uważam, że podjęli słuszną decyzję. O taką decyzję wielu naszych członków prosiło Zarząd już od wielu miesięcy. Nie rozumiem dlaczego zwlekał tak długo i zrobił to akurat w czasie gdy odwoływany dyrektor zdążył jeszcze zrobić taką rozpierduchę w klubie. Przecież zwolnił prawie wszystkich instruktorów a ostatnio załatwił szefa od szkolenia i zesmrodził dobre imię klubu lotniczego o wieloletnich tradycjach. Co mają powiedzieć teraz dawni członkowie braci lotniczej, jak w obiczu takiej niesławy spowodowanej czynami karalnymi rozdmuchanymi na cały kraj maja się czuć i obcować z tym środowiskiem i ich wspomnieniami. Lotnicy mają swój niepisany szlachetny kodeks postępowania a w nim zawiera się również stara zasada, że własne brudy pierze się na swoim podwórku i dalej nie roznosi . Myślę, że zwolniony dyrektor nie ma odrobiny godności lotniczej a z doświadczeń ostatniego roku nawet ludzkiej. Trudno mi o tym pisać bo kocham lotnictwo i szanuję wielu ludzi z tego kręgu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Słuszna decyzja zarządu. IP: 193.108.206.* 20.05.05, 13:46 Jest dokladnie tak jak piszesz. A jedyny czlowiek, ktory na tym forum jest za dyrektorem i z tej okazji obrzuca zarzad błotem, to jedna i ta sama osoba ktora przedstawia sie pod roznymi nickami. Jest to kukielka dyrektora wynajeta za pieniadze i za obietnice.No ale on na szczescie tez juz jest historią, nawet zanim jeszcze zdazyl dobrze zrozumiec co to lotnictwo. I dobrze, bo takich ludzi w lotnictwie nie potrzebujemy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sprawiedliwość je..y zboczuch IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 13:48 widzę że wasza ślepa nienawieść do Pana Bartlera przyćmiewa wam logiczne myślenie--największym problemem jest ten odchylony zboczeniec!A wy cioty jedne patykarskie trafiliście na człowieka z jajami i nie możecie sobie z nim poradzić.......ale to dopiero początek!Niedługo oczyścimy nasze lotnisko z niepotrzebnych uczestników zamieszania! Oddzielimy ziarno od plew!Macie to jak w banku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: je..y zboczuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 14:48 panie D. Z. - czy ty nazywasz pana B. "człowiekiem z jajami" - cholerka - no to musiałeś chyba je widzieć :P Żal mi cie troche wiesz ? - bo w chwili obecnej jesteś u pana B "na topie" - bo jesteś mu potrzebny(wielu z nas doswiadczyło tego samego) - ale przejżysz na oczy i ty kiedy twoja funkcja juz sie skończy i przestaniesz być panu B. użyteczny - tak jak przejżelismy my wszyscy(szkoda tylko że zabrało nam to tyle czasu). hahahaha - i co Ci z tego ze napiszesz IP zorientowanego??? - na twoim miejscu dałbym se luz - bo to nie ty znasz wszystkich w tym klubie - a wszyscy znają ciebie - i wiesz co -chyba cie nie lubią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. To nie pisze D.Z. tylko Szczepan Bartler IP: *.pronet.lublin.pl 21.05.05, 06:52 Do Członka AL: myli się pan co do autora pastu. To nie D.Z., to pisze Szczepan Bartler. Prawdopodobnie rówież zbierał takie same materiały jak M.K. ale przed donosem na kolege usunął je ze swoich nośników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: je..y zboczuch IP: *.aon.edu.pl 21.05.05, 10:42 Dariusz Zaborowski? I do tego dojdzie komisja rewizyjna... Ciekawe kiedy zapłaci za szkolenie... Czy może już zapłaciłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: je..y zboczuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:45 zapłacił - złomiastym "wyswietlaczem" który do niczego sie nie nadaje - i rozp...cym sie aparatem którego nie chciałbyś za darmo :P no ale zapłacił - to fakt :PPP ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czystka!!!! Walka z pedofilami priorytetem IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 14:13 ,,........ostatnio załatwił szefa od szkolenia i zesmrodził dobre imię klubu lotniczego o wieloletnich tradycjach...." co za kretyn to pisał-wynika z tego że Pan Dyrektor Szczepan Bartler kazał swojemu szefowi zająć się pedofilią!!!Hihihihi i on też zasmrodził dobre imię klubu.....a pedofil łazi luzem po lotnisku i to jest waszym zdaniem w porządku?Ale jest jeszcze w Polsce prawo i sprawiedliwość! Pedofil do więzienia a wy jeszcze będziecie żałować waszej decyzji w sprawie odwołania Dyrektora! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Walka z pedofilami priorytetem IP: 193.108.206.* 20.05.05, 14:29 Koleś naprawde chcesz zeby cie tu nazwac z nazwiska i z imienia i opisac jak wam sie wspolnie zyje i mieszka w jednym pokoju i co robicie w nocy? I modl sie o to zeby nie wyszedl przekret ktory zescie wykombinowali razem z panem B, bo wtedy ty wyladujesz za krateczkami. I jeszcze masz czelnosc nazwac lotnisko "swoim"? ty ktory zes sie nawet latac nie nauczyl i masz takie pojecie o lotnictwie jak dziecko z przedszkola? rozumiem ze mozesz byc zfrustrowany, w koncu nici z kariery lotniczej, ale odp.. sie juz od tego klubu i od lotnictwa. Jedz na zaglowki, albo grac w palanta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proszę! IP: 193.108.206.* IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 14:33 spróbuj szczęcia.....pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Lotników! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: IP: 193.108.206.* IP: 193.108.206.* 20.05.05, 14:49 To mi zaimponowales ,jestem pod niesamowitym wrazeniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Dlaczego nie siedzi. Plan Dyrektora. IP: *.pronet.lublin.pl 21.05.05, 07:13 Pan Szczepan Bartler uważa, ze pedofili należy wsadzać do więzienia. Gdyby tak było to już dawno by tam siedział. Szybkie działanie Szczepana Bartlera przy pozycji jaką posiadał ( Prawie Mosciwie Nam Panującego) maiało na celu przejęcie mieszkania służbowego po M.K. W tym celu musiał najpierw tak udupić M.K. aby nie było wątpliwości co do uzasadnienia takiego kroku. Przeciez pedofil nie może być na lotnisku ani nawet w pobliżu gdzie przebywają również dzieci. Stosując normalne procedury, pana M.K. nie dałoby się z mieszkania usunąć. Po przejęciu mieszkania miał tam sam zamieszkać z osobą towarzyszącą czyli panem D.Z. Gdyby po uzyskaniu tych celów usunięto go ze stanowiska dyrektora, którego się przecież spodziewał, to żadna siła nie usunęłaby go z lotniska. Dla takiego celu wywołał całą aferę medialną. Nie spodziewał się tylko, że zarząd wcześniej zdecyduje się wreszcie odwołać go ze stanowiska. W planie awaryjnym musi sobie poradzić z zarządem. To też właśnie czyni. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dlaczego nie siedzi. Plan Dyrektora. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 09:20 w klubie znakomita wiekszość osób jest przekonana ze to co napisał gość KK - to prawdopodobnie fakty - a że sprawa została rozdmuchana przez wiadome osoby? No cóż - najciemniej pod latarnią - zwłaszcza kiedy ma sie tak szerokie znajomości w mediach, policji,AP, Ulc-u - i nie wiadomo gdzie jeszcze...Ale to nic nie pomoże - nikt czytając czy oglądając te pierdoły z gazet napisane na zamówienie nawet nie zapłacze po panu B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Panorama Lubelska IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 13:48 Będzie co oglądać!!! Ale się pultacie przed kamerami....,,koledzy" ugotujecie się w sosie własnym! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Utylizator Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 17:24 ale was podpuściłem, teraz wiemy kto, co i jak myśli o naszych! Teraz przyjdzie się rozliczyć.....już niedługo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 18:03 Nooooo - toś nas cholera podpuscił :))) Nie ma ch... we wsi. Czuje sie wpuszczony w krzaczory - to straszne...Nie wiem jak sobie z tym poradze :PPP :DDD Bleeeeech.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahhahahhaa : Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.poczta.lublin.pl 20.05.05, 23:10 jakoś rozmowa się nie klei panowie lotnicy........co strach obleciał co niektórych łojopów przed zdemaskowaniem.....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: : Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 01:23 Ależ o jakim zdemaskowaniu tu mowa - wszyscy wiedzą przecież kto tu jest kto ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVL Panorama Lubelska IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 14:03 to trzeba nagrać dla potomnych! Dawno nie widziałem w jednym miejscu tylu ,,gwiazd"......które wraz z końcem dnia przybledną i spadną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 14:18 Przestan sie już klonowac palancie i pisz pod jednym nickiem - zachowaj jakąś ludzką godnośc chociaż tu - skoro w codziennym zyciu i w stosunkach miedzyludzkich nie potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 14:25 Uprzedze tylko wszystkich zanim jeszcze ukaze sie jakikolwiek materiał - pan B. ma szerokie znajomości takze w TVL - zdobył je tak jak wszedzie - udjac kogoś innego (czyt. starszego grubawego - przypruszonego siwizną miłego starszego pana ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 18:19 Hehe - widze że co niektórzy wykupili aż neostradę dla niepoznaki - bleeeech :P :))) A o kim tu mowa odnosnie przesiadywania po nocach w klubie i "normalności"- o panu M. K. czy może o panu B. - bo pan B to w dzien bywał w klubie nieuchwytny (kartki na drzwiach "nie przeszkadzać do odwołania" itp.) prowadząc raczej zdecydownie nocny tryb życia/"pracy". Przestań już wiązać te dwie sprawy - sprawę szefa wyszkolenia i dyrektora - bo NIE MAJA ONE KOMPLETNIE ŻADNEGO ZWIĄZKU - nie za to dyro wyleciał że zgłosił na policje to i owo. Ile jeszcze bedziesz to wałkował? Ludzi niezastąpionych nie ma - owszem - zgadzam sie z tobą w 100% - jest wielu którzy z powodzeniem zastąpią pana B - i kto wie - może również i pana M. K. Tylko prosze Cie - nie wałkuj juz tego tematu - pana B. juz nie ma - i raczej nie będzie... Również pozdrawiam - "normalny" człowieku:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmiany na górze jak przyjdzie ,,polityczny" ze Świdnika IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 14:15 to zobaczycie co to znaczy skorumpowany dyrektor.........wtedy zatęsknicie za Panem Sz.B!!!!!Lepiej go przeproście i proście chamy o łaskę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: jak przyjdzie ,,polityczny" ze Świdnika IP: 193.108.206.* 23.05.05, 09:32 Obserwuje twoje wypowiedzi kolego i sie nie dziwie ze pan B z mniejszym panem B sciągneli wlasnie ciebie do spolki. Pasujesz po prostu do nich jak g.. do sedesu. Dobrze ze was wszystkich juz przykrywa pył historii. Mozesz sie odmeldowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIS Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 23.05.05, 14:46 Rzeczywiscie o pieniadze... tylko dla kogo. Otoz prezes ALb jest czlowiekiem ktory ma duze pieniadze ze swojej pracy a zajmuje wysokie stanowisko w dobrze prosperujacej prywatnej firmie. Pytanie, dlaczego syn dyrektora Aeroklubu Lubelskiego za czasow panowania swojego tatusia wylatal niebotyczna ilosc godzin. Kto za to zaplacil??? Prosze zgadywac. TO JEST NAJLEPSZA DECYZJA JAKA MOGLA ZAPASC. Mam nadzieje, ze nasz aeroklub wreszcie sie otrzasnie ze zlodzieji ktorzy korzystali z pieniedzy najczesciej mlodych ludzi. OGROMNE BRAWA DLA ZARZADU!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 19:25 Jak to kto za to zapłacił??? A chociazby ta młodzież która zapier...ła obsługując lisy np. - czy też wykonując inne "dobre uczynki" w ramach - jak to pan B. zawsze nawoływał "ducha lotniczego". A on w ramach tego samego "ducha" pchał synalka ciagle do przodu - i to od zarania jego rządów. Co prawda wiem że młodzi liczyli na jakieś korzysci dla siebie - ale sie jakby nie doczekali(mieli obiecane darmowe loty w sezonie dla uczestników "akcji lisy" - ale niestety listy uczestników - mimo iż zostały dostarczone panu B. do rąk własnych- według jego słów zaginęły - a własciewie nie - nie zaginęły a "nie zostały mu dostarczone" :))) ) Ludzie - jesli nie macie od tego człowieka czegoś na pismie - to NA NIC NIE LICZCIE !!! ON WAS ZAWSZE WYRUCHA !!! Nie wiem co naobiecywał spadochroniarzom ostatnio - bo jakoś dziwnie sie zachowują - ale co by to nie było - i jakby to wiarygodnie nie brzmiało to : KOLEDZY - ZAPOMNIJCIE!!! :))) Przecież sami go znacie. A że nie początek zezonu i nie ma latania - no cóż - jest jak jest - ale zastanówcie sie - czy warto to dalej ciagnąć ? tak naprawde to niczego nie przyśpieszycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IP: *.neoplus.adsl ale z ciebie palant!!! IP: *.devs.futuro.pl 24.05.05, 00:34 jeszcze nie tak dawno właziłeś w dupę Panu Dyrektrowi jak i cała reszta zarządu!A syn jak to syn dobry pilot i spoko koleś - a wy chamy bez honoru!Zajmicie się wprzód pedofilem!A potem was odwołają mam nadzieje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: ale z ciebie palant!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 11:51 Qrwa - pajacu - nawet ty byłbyś dobry gdybyś nie wychodził z samolotu ani na krok - ale to ci na szczęscie nie grozi już :PPP :))) a na pewno nie u nas :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: ale z ciebie palant!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 11:58 A tak dla sprostowania: Jak pamięcią sięgne - nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek właził w dupe panu B.(raczej znam przypadki - kiedy to on właził w dupe mi :P - są swiadkowie :) ) - a także jakobym zasiadał kiedykolwiek w zarządzie :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIS Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 24.05.05, 10:03 Jestem spadochroniarzem ALb i akurat nasza sekcja zawsze stala oporem do S. B., z wylaczeniem jednego burka ktory sie platal pod naszymi sekcyjnymi nogami, czyli K. Ł., gdyz byl kryty przez wladze no i bylo z kim pic a to pan K. Ł. cenil ponad wszystko. Choc oczywiscie twierdzil, ze jest spadochroniarzem to skakac sie juz boi. W ciagu ostatnich 15 lat skoczyl gora 5 razy - to ci dopiero jest osiagniecie. Tak czy inaczej lubelscy "smaciarze" :) sa z zarzade i popieraja jego decyzje w 100%. Dziekujemy zwlaszcza Wlodkowi Rogulskiemu - ktory jest czlowiekiem bardzo rozwaznym. Nie podejmuje pochopnie decyzji, a jak podejmuje to sa one na pewno uzasadnione. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 24.05.05, 11:21 Dziekujemy spadochroniarzom (tym prawdziwym) za poparcie w kwestii usunięcia Sz. B. Mysle ze wszystkie sekcje klubu powinny razem stanąc przeciw temu czlowiekowi i nie pozwolic zeby mial on w przyszlosci jakikolwiek wplyw na aeroklub. Pojawily sie rozne plotki ze sekcja spadochronowa popiera pana B. i widzi go na stanowisku szefa wyszkolenia. Wyglada wiec na to ze sa to tylko najblizsi koledzy pana K.Ł. Miejmy nadzieje ze nie beda oni mieli zasadniczego glosu, tymbarzdziej podczas Walnego Zarządu ktore obecny Zarząd ma zamiar zwolac w ciagu 2 miesiecy. Pan B. napewno bedzie wtedy szukal szansy na znalezienie poparcia i powrot, poprzez obiecanki cacanki w stosunku do roznych grup/sekcji. W naszym wspolnym interesie jest do tego nie dopuscic. Zreszta obecny Zarząd w ogole nie powinien się rozwiązywac. Nie zrobil nic zlego, wrecz przeciwnie podjał własciwą decyzję i nie powinien sie uginac pod naporem stronniczych mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Z koziołka IP: *.pronet.lublin.pl 23.05.05, 23:34 Malutki Bartlera niech weźmie jasna cholera Dyrektorem był kiepskim i pastwił się na Zgierskim Teraz leży i kwiczy w sadzawce goryczy Macha rączkami i chlupie nóżkami Myśli, że wreszcie pociągnie kogoś jeszcze Zarząd do broni. Nie. Czystość sama się obroni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patyczak Re: Z koziołka IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 24.05.05, 10:06 Popieram, ta knurzyna wywalila Zgierskiego bez powodu. Zreszta od razu zostal przyjety na Szefa Wyszkolenia w duzo lepszym aeroklubie. DLACZEGO? Bo za duzo wiedzial o przekretach grubego knura. To byla jedna z najwiekszych strat naszego aeroklubu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał To już w takim razie drugi motyw IP: 217.5.191.* 24.05.05, 14:08 To teraz jasne staje sie prawie wszystko. Skoro Zgierski mógł zastąpić Marka K. jako szefa wyszkolenia to trzeba było wywalić najpierw Zgierskiego. Potem wywala się Marka K. i zastępuje go wtedy sam dyrektor, który ma odpowiednie papiery i ośrodek szkolenia jest w całkowitych rękach Jaśnie Panującego. Teraz tylko czekać aż rozpieprzy się aeroklub polski i przeprowadzi się akcję przejęcia gruntów i środków trwałych. No nie mogę ale to wszystko rysuje się bardzo realnie. Dobrze że zarząd poszedł po rozum do głowy i przerwał tą hecę. Tylko co będzie jak zarządowi odpali i pomyśli tak samo jak Bartler. Trzeba wszystkim dobrze patrzeć na ręce i na to co robią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: To już w takim razie drugi motyw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:34 obecnemu zarządowi nic nie odwali - wiec nie panikuj - teraz najwazniejsze jest żeby sią ten zarząd utrzymał - bo inaczej...niestety- tak jak napisałeś :( Ale spokojnie - zarząd wybieramy/zmieniamy/odwołujemy my(a wszyscy znamy pana B.) wiec on juz tu nie wróci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Bartler Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.resetnet.pl 01.06.05, 00:17 Człowiek raz siądzie do komputera i jakich się ciekawostek od razu dowie...Pana również zapraszam na rozmowę - twarzą w twarz (pod warunkiem ,że porozmawiamy merytorycznie a nie bełkotem). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:15 Hehehe- Panie Michale B. - to sie Panu udało: "człowiek raz siądzie do komputera i ..." :))) No jasne - bo jak sie całą młodość z samolotu nie wychodzi - to trudno usiąść czasami do komputera. :P Wie Pan co? Jesli ma Pan zamiar dalej latać w tym klubie - to mam nadzieję że pozna Pan w końcu smak prawdziwego "członkowstwa" (prace społeczne, kolejki do samolotów/szybowców, winda, i inne takie różne niezbyt przyjemne - i jakże obce Panu sprawy) - bo do tej pory poznał Pan jedynie "tatusiostwo". Ale pewnie prościej będzie zaczepić się gdzieś w innym klubie - gdzie pana tata ma nadal tzw. "szerokie znajomości" - bo po co się tak męczyć - prawda? Przecież są inni - którzy odwalą całą brudną robotę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Michał jest O.K. IP: 217.5.191.* 02.06.05, 08:04 Nie należy się dziwić ojcu, że dba o własnego syna. Każdy rodzic powinien dbać o swoje dzieci. A Michał jest O.K. Wiem, że nigdy nie odmówił nikomu jakiejkolwiek pomocy i zawsze chętnie udzielał się w czynnościach lotniczych pożytecznych dla wszystkich członków aeroklubu lubelskiego. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Michał jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 15:05 KK. - jesli mozesz to uścislij w jakich to czynnościach udzielał sie Pan M.B.? - bo jakoś nie przypomiinam sobie żeby udzielał sie on powazniej w czym innym poza "społecznym" lataniem na lisach - tudzież "etatowym" wożeniu pasażerów nad Lublin a także - lataniu z rękawem. Ale OK - zostawmy już jego osobę - bo od kilku dni - jak sie wydaje ma on ważniejsze sprawy na głowie :P. Że nie odmawiał pomocy i rady innym - tu zgoda - ale tacy są wszyscy(no ok-nie wszyscy ale zdecydowana wiekszość w tym klubie) - tyle tylko że wszyscy raczej trzymają pewien takt i dogadują się co do kolejności czy "grafika" lotów - a pan M. B.? Ooooooj - nie bardzo! Jak już raz wsiadł do samolotu ileśtam lat temu - tak ciężko było mu z niego wysiąść aby czasem zrobić miejsce kolegom. No ale w sumie - nalezało mu się - prawda? Synowi derektora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Michał jest O.K. IP: 217.5.191.* 02.06.05, 15:45 Gdybym był synem dyrektora i miał możliwość dużo latać to bym nie odmawiał i latał ile się da. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 02.06.05, 19:03 Michal nie jest OK. A takze jego tatus nie jest OK. Tatus jako dyrektor klubu odpowiedzialny jest za wypracowanie przejrzystego planu i regul zgodnie z ktorym kazdy mialby sprawiedliwy dostep do lotow. Michal, wiedzac ze korzysta z plecow tatusia, nie jest OK. Powinien byl wplynac na tatusia zeby tatus ustalil i przestrzegal regul. Jesli widzial ze tatus nie przestrzega regul to sam powinien byl zadbac o nalezyte swoje miejsce w kolejkach. Wiem ze jest to myslenie idealistyczne, a moze nie bardzo zyciowe czy praktyczne. Ale taka jest prawda. Tak przynajmniej byc powinno. I dlatego nie mozna powiedziec ze Michal byl OK. Postawa jaka przejawiali tatus i synek jest bardzo charakterystyczna dla kacykow ktorych upoila wladza i ktora wczesniej czy pozniej prowadzi do korupcji (bo to co tatus i synek uprawiali to jest forma korupcji). Jak wiadomo zycie kacykow jest generalnie bardzo fajne do momentu kiedy gniew ludu zrzuci ich ze stolkow. I to sie wlasnie ostatnio zdarzylo. A drugiej strony wina za cala sytuacje ponosi takze zarzad ktory najwyrazniej przymykal oczy na owa korupcje. Jak by nie bylo dyrektor byl obieralny przez zarzad. Jesli zarzad Bartlera obral, tolerowal jego i jego praktyki faworyzowania syna przez tak dlugo (do wybuchu ostatniej afery), to takze czesc winy lezy po stronie zarzadu. Zatem na miejscu czlonkow ktorzy wkladaja swoje pieniadze i czas w klub i latanie przyjrzalbym sie calemu mechanizmowi tego wszystkiego - zarzadowi i dyrektorom. Byc moze jest to czas zeby klub dobrze przeczyscic, i wsadzic na gore ludzi ktorzy naprawde beda ustalali zelazne reguly i ich przestrzegali. Przez dlugie, dlugie lata ukladziki i sympatie w AL graly duza role. Jak siegam pamiecia do lat 80-tych, mozni i wazni tatusiowie zwozili synkow na przyspieszone szkolenia szybowcowe az z dalekiej Warszawy, a sp szef wyszkolenia dmuchal na nich i chuchal. Ale nie znaczy ze ma byc tak zawsze. Tylko zelazne reguly i ich przestrzeganie moga zapewnic sprawne funkcjonowanie klubu i zapobiec takim smrodom jakie ostatnio mialy miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Michał nie jest O.K. IP: 217.5.191.* 03.06.05, 08:27 Trudno nie zgodzić się z takim poglądem, gdyż jest ze wszech miar słuszny i wydaje się racjonalny. Uważam jesdnak, że młody chłopak, który chce latać a przypadkiem jest synem dyrektora aeroklubu nie myśli o uwikłaniach, w które wplątuje go jego ojciec. Nawet gdyby miał jakieś podejrzenia w stosunku do swego ojca to w jaki sposób może się temu przeciwstawić? Co będzie się działo potem w jego domu i ile konfliktów spowoduje? Dziecko wobec rodziców też powinno wykazywać się pokorą i przyjmować ich ustalenia jako pewien dogmat. Od strony Michała nie jest to wszystko takie proste. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 17:31 Powinien chyba wyjść jakiś przepis stwierdzający że dzieciom władz danego klubu nie wolno latać(szkolić się) w tymże klubie :) :PPP - :)))))) hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 03.06.05, 18:48 Czlonkowie powinni bardzo pilnowac zarzad jaki wybieraja. A zarzad powinien bardzo pilnowac dyrektora ktorego wybiera. Zarzad powinien wyraznie zwracac uwage na ewentualne naduzycia dyrektora na rzecz swojej rodziny. Zwlaszcza po ostatnich przewalkach jakie sie w klubie wydarzyly. Byc moze obecnie czlonkowie powinni glosowac nad nowym statutem klubu zeby ustalic nowe reguly klubu. Jedna z nowych regul powinno byc ze obowiazkowo, co jakis czas (wzglednie krotki zeby nowy dyrektor zawsze czul bat nad soba, moze rok albo wrecz pol) zarzad, albo jeszcze lepiej wszyscy czlonkowie na walnym zebraniu(zeby bylo bardziej demokratycznie, a takze zeby to szeregowi czlonkowie klubu dla ktorych klub koniec koncow istnieje, i dzieki ktorym klub funkcjonuje, posiadali moc decyzji) glosowali nad przedluzeniem mandatu dyrektora na nastepny okres. Bo klub nie istnieje ani dla zarzadu ani dla dyrektora tylko dla czlonkow wlasnie, i nie zapominajmy o tym. Trzeba by pomyslec jaka proporcja glosu decydowala by o odnowieniu mandatu dyrektora - 50, 60, 70 procent. Dyrektor musi wiedziec ze jest dyrektorem ale takze sluga swoich czlonkow, a nie dyrektorem i panem absolutnym. Inna mysla jest ze wlasciwie to mozna smialo powiedzie ze czlonkowie AL to skonczone dupy wolowe ze tak sobie pozwalali skakac swojemu dyrektorowi po glowach. Prawo zabezpiecza instytucje przed naduzyciami a nie dyrektorzy. Jesli nowe, dobre reguly nie zostana wprowadzone, nastepni dyrektorzy nadal beda robili naduzycia, a przynajmniej mieli silna pokuse i zapewne z czasem sie skorumpuja. Klub jest wzglednie malym miejscem gdzie wiekszosc sie zna, i wie co inni robia (i zlego i dobrego). Dlatego nie powinno byc trudnosci z pilnowaniem sie nawzajem. Trzeba tylko dobrych regul, i dobrego bata na zarzad zeby tych regul przestrzegali i pilnowali. Jedynym dobrym batem moze byc gniew ludu czyli szarych czlonkow. Dlatego czlonkowie musza miec duza moc decydowania. Ogromna ironia jest ze to dyrektor powinien pilnowac regul i zapewniac sprawiedliwy dostep do lotow i sprzetu. Po to jest chyba dyrektor, czyz nie ? A tymczasem dyrektor byc zainteresowany zeby te reguly skrzywiac. To po co dyrektor w ogole ? Czesto pozycje wladzy w Polsce sa pozycjami gdzie ludzie wchodza w krzywe uklady. I o ile korupcja np dyrektora szkoly nie az tak bardzo uciazliwa (bo coz tez takiego dyrektor szkoly moze zalatwic swojemu dziecku, ze go przeniesie z klasy do klasy albo wstawi sie u jakiejs pani nauczycielki ?), to korupcja dyrektora aeroklubu jest o wiele bardziej szkodliwa. To sa wszystko duze pieniadze na benzyne, superdrogi sprzet, hamowanie karier innych poprzez promowanie swoich ludzi. Nie rozumiem jak do tak krzywych ukladow moglo dochodzic w AL. Jest przeciez demokracja, i wszyscy na gorze sa obieralni, kazdy kazdego zna i kazdy widzi co inni robia. Zatem jakim cudem tolerowano sobiepanstwo dyrektora tak dlugo ? Czy wszyscy w AL sa przezarci zgnilizna, czy tez nikt nie ma nadziei ze mozna robic rzeczy w przejrzysty i sprawiedliwy sposob ? Bo mozna tak robic. Trzeba tylko chciec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 20:42 Cholerka :) KK. - rozgryzlem Cie :) Wiem kim jesteś - ale spokojnie :))) Powiem tylko że nie spodziewałbym sie że to Ty ;) Zgadzam sie z Tobą w 100% co do pomysłu "Bata" - pieknie pomyślane - i trzeba tą sprawe poruszyć jak najszybciej w większym i już niewirtualnym gronie. I tak jak zgadzam się z Tobą w tej sprawie - tak nie zgadzam się w innej. Pozwalaliśmy sobie skakać po głowie - ale do czasu - inna sprawa że nie od początku derektor był taki jak w ostatnim okresie. Wszyscy wiedzą że na początku było jakby inaczej a może i zdecydowanie inaczej, więc skad mogliśmy wiedzieć że to się tak potoczy? Chociaż w zasadzie zanm 2 ludzi którzy od początku przestrzegali - że panowanie pana B. ewoluuje do takich własnie zachowań i postaw jakie wszyscy mielismy okazję ostatnio obserwowac - jednak zważając na jego początkowe zachowanie - nikt nie chciał w to wierzyć. Koniec końców - sprawa wyjaśniła się w taki a nie inny sposób i już pan B. nikomu w ALb po głowie nie skacze :) No chyba ze skakaniem nazwiemy odgrazanie sie w mediach, czy też podkładanie kolejnych tzw. "świń". Cieszy tylko jedno - że "świnie" te podkłada on już spoza bram ALb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 21:03 Uuuups :P - poprzedni mój post jest odpowiedzią na pomysł Kol. Statecznika oczywiście - a nie pana KK. Za zamieszanie - przepraszam.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 05.06.05, 05:06 No wlasnie ! Trzeba robic na panow dyrektorow referenda na walnych zebraniach co jakis czas. Jaki ten czas bylby dobry trzeba by sie zastanowic, jak powiedzialem moze pol roku albo rok (rok jest chyba bardziej adekwatny bo pol roku to chyba za czesto). Trzeba by tez odrobine sie zastanowic jakim procentem glosu pan dyrektor przechodzi dalej. Nie moze byc to zbyt maly procent zeby pan dyrektor nie mial za latwo, ale nie moze byc to tez zbyt duzy procent zeby zanadto nie komplikowac zycia pana dyrektora. Chodzi o to zeby pan dyrektor nie musial byc sparalizowany zbyt duza obawa o swoje przezycie przed nastepnym referendum, i zeby zapewnic w ten sposob plynnosc w czynnosciach klubu. Czyli trzeba wymyslec czy 40, czy 50, czy 60, czy 70 procent jest liczba adekwatna. Trzeba by tez wymyslec jaka wymagana bylaby liczba quorum, czyli minimum glosujacych. Nie moze byc za niska, bo chodzi o to zeby jak najwiecej ludzi mialo moc decydowania. Nie moze byc za wysoka zeby nie paralizowac zycia klubu, bo nie kazdy jest w stanie stawic sie na glosowanie. Glosowanie naturalnie musialoby byc tajne zeby odciac jakiekolwiek mozliwosci nacisku na glosujacych. Jesli pan dyrektor przejawilby prywate,korupcje, albo byl nieudolny, mysle ze czlonkowie szybko by go pozegnali w nastepnym referendum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rb Re: Michał nie jest O.K. IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 06.06.05, 14:28 "Michał nie jest OK" Czy jest czy nie jest - to co sie dzieje na lotnisku to nie jest sprawa Michała. Michałowi trzeba przyznać że jest dobry, nawet bardzo dobry w tym co robi. Niestety żaden z was nigdy go nie doścignie. I nie mówcie że wygrywa zawody dzięki swojemu tatusiowi, bo to akurat nie dzięki niemu. Za co sie Michał nie weźmie - zawsze zdobywa laury - czy to lotnictwo, czy karate, czy jeździectwo. Szacunek panie Michale. Oby tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Michał nie jest O.K. IP: 193.108.206.* 06.06.05, 16:34 Panowie jeszcze chwila i chyba zalozycie fanklub Michala i moze oddzielną strone internetową? Chyba nie o tym tu dyskutujemy na forum. Ale jesli juz, to uwazam jesli komus dano nieograniczne mozliwosci latania zawsze i wszedzie to przy odrobinie zdolnosci i smykalki nie jest chyba trudno dojsc do jakichs efektow? Porownajcie jego nalot czy uprawnienia z innymi pilotami w jego wieku i wtedy was to nie zdziwi. Gdyby kazdy mial takie mozliwosci i nie musial sie martwic jak wylatac pare dodatkowych godzin, to inaczej by stalo lotnictwo w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 07.06.05, 09:38 Człowiek raz siądzie do komputera i jakich się ciekawostek od razu dowie. "O co fakr to fakt, ile tu sie rzeczy można dowiedzieć". Popieram Cie Młody, niech to całe towarzystwo spotka sie twarzą w twarz a nie kryje pod nickami. Tchórze. pozdrawiam radek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koloSzmatek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 07.06.05, 21:25 Do tego syna B.nicnie mam, ale stanac twarza w twarz moglo by byc niebezpieczne. Przynjmniejtak dotad skonczyli Ci ktorzy staneli twarza w twarz z B. (czytaj M. Zgierski). Tak, wiec ludzie wola sypac prawde anonimowo, bo sie boja o swoja lotnicza przyszlosc. B. niszczy caly aeroklub, wysyla donosy, klamie do gazet, rozsyla do innych aeroklubow (do znajomych) listy oczerniajace czlonkow ALb - i on tak pieknie gadal o ideach lotnictwa, a teraz tak pieknie pokazuje jak je zniszczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 00:30 Witaj wsród "tchórzy" - przeodważny "radku" :PPP :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 00:38 panie B. jesli pan czytasz to forum - to miejże pan honor jakiś -i zastanów sie chwile - straciłeś pan prace - przyjmij to pan z honorem jak przystało na prawdziwego lotnika (ja tam jeszcze ciągle za takiego pana uważam) - po co te kolejne podkładane "świnie" - po co te listy - po co wywiady do gazet - chce pan wrócić na stanowisko? i jak pan sobie to wyobraża? do kogo tam pan sie odezwie? komu pan tam spojrzy w oczy? zdaj pan sobie w koncu sprawe że 80-90% czynnych lotniczo członków tego klubu - po prostu pana już tam nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 08:06 Zainteresowani wiedzą kim jestem. Przynajmniej podpisuje sie swoim własnym inmieniem, w przeciwieństwie do np Pana członka AL, czy KK czy innych. pozdrawiam wszystkich mających odwagę cywilną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 08.06.05, 08:23 Zainteresowani też wiedzą kim jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 08:21 Panie "Radek" czy też Panie "rb". Z tymi nickami to zacznij od siebie. Sam przetwarzasz sie w rózne postacie a jednocześnie wymagasz od innych aby tego nie robili. Zastanów się nad tym, być może zastanów się nad sobą. Wymagasz uczciwości od innych to sam bądź uczciwy. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 09:28 r = radek; b = bartler rb = radek bartler teraz wyjaśniłem już wszystko??? natomiast czym jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 10:39 Tak. Tym wyjaśniasz wszystko i nie sądzę by wymagało dalszych komentarzy. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 10:52 jasne że wyjaśniam, mam tę odwagę A Pan dalej nie wyjąsnia (prawde mówiąc spodziewałem się tego) To właśnie nas odróżnia, my - nie tchórzymy, nie ukrywamy się pod nickam, w przeciwieństwie do was panowie KK, członku AL, stateczniku itd Łatwo jest kogoś oskarżać i krytykować anonimowo, to proste. A gdzie ten Wasz lotniczy honor o którym tak pięknie pisaliście Panowi Lotnicy?? P.S. a może K = Kalinowski??? :-) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 11:54 Słuchaj no Radku B. Wypowiadamy sie tu wszyscy na forum. Forum to taki smieszny wynalazek na którym operuje się nickami. Owszem - są osoby które przedstawia się czasem z imienia i z nazwiska - i wszyscy to rozumieją - jednak przymusu zadnego tu nie ma. A jesli juz jestes tu z nami i wypowiadasz sie pod własnym nazwiskiem - czu pod nickiem - czy jak tam sobie w danej chwili zamarzysz - to zanim sie wypowiesz przeczytaj przynajmniej pobieżnie (choć należałoby dokładnie) wcześniejsze posty wypowiadajacych się tu ludzi. Dopiero wtedy zabieraj głos - oszczędzi to powtarzania się i wałkowania w kółko ciągle tego samego tematu. Odsyłam Cie więc do postu kol. "koloSzmatka" - bo być może po prostu go przeoczyłeś. Wiem że będąc rodziną (bo nie sądze aby była to przypadkowa zbieżność nazwisk) trudno uwieżyć że jeden z jej członków w swojej furii, gniewie i szaleństwie mógłby niszczyć karierę innych ludzi. Dlatego staram sie zrozumieć Twoje wypowiedzi i oburzenie w nich - ale sam chyba rozumiesz że brak Ci tutaj obiektywizmu. Ja sam na początku bardzo ceniłem pana B. - w zasadzie to bardzo go cenie nadal za to jakim jest lotnikiem, za doświadczenie itp. itd. - ale jako człowiek jest on dla mnie po prostu chamem, nie liczącym się ze zdaniem innych ludzi i majacych resztę świata za nic. To taki człowiek który jest miły dla innych tylko w danej chwili, kiedy Ci inni są mu potrzebni do realizacji swoich własnych celów. Sam nie przypuszczałem nigdy że kiedykolwiek tak bede myslał o człowieku którego tak kiedyś ceniłem - ale niestety- mysle tak...i zdanie pewnie nie zmienie. NIe rozumiem jak możesz wogóle wypowiadac się na ten temat - skoro o ile siegne pamiecią - to na lotnisku jakoś nigdy Cie nie widziałem(no chyba że akurat zawsze sie rozmijaliśmy). Brak Ci danych chłopcze - opierasz sie jedynie na tym co usłyszałeś od pana B. - czy też od jego najbliższego otoczenia(czyt. rodziny) - wiec nie pisz już tutaj raczej - bo Twoje posty wyglądają jak głos 7 letniego dziecka które próbuje narzucić całemu światu to co usłyszało od mamy. Po prostu brak Ci danych. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:07 Tak tylko dla wyjaśnienia - lotnisko znam, a może i Pana poznałem (niestety nie wiem kim Pan jest, wiec nie moge na to odpowiedziec. Jeśli przeczytał Pan moje posty to zauważył Pan że nie wyrażam opinii na temat sytuacji na lotnisku więc ostatnie zdania pańskiego postu są jakby nie na miejscu..= Wypowiadam się tylko odnośnie Michała i ogólnych zasad krytyki pisanej anonimowo. Forum niestety to umożliwia Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem innej formy ktytykowania. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podejrzliwa Re: Zacznij od siebie IP: *.lublin.mm.pl 03.09.05, 21:56 słuchaj no członku Al.Twoje posty są bardzo podobne do postów niejakiego prezu.Po prosu nic nie warte,pisane bez sensu. No i dobrze by było abyś wiedział,że każdy może mieć swoje zdanie.I nie koniecznie musi ono być zgodne z twoimi poglądami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podejrzliwy Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 21:55 Niejaki "Członek AL" zawiesił juz buty na kołek i nie pisze ponoc na tym forum - ale teraz rozumiem dlaczego tak się wściekał, że ludzie nie czytają dokładnie postów a zabierają głos na forum :)--> To dla "podejrzliwej".haha - wyrwała sie jak Filip... :)))))) A jego posty nie były wcale takie beznadziejne - no moze niektóre tylko. Forum przygasa :( A moze to i dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 20:22 siemanko!! Ja pisze ale non stop kasujecie moje posty, a co ja pisze że kasujecie moje posty?? Pisze prawde i dla tego tak szybko znikają!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 20:24 A wy boicie się prawdy wy i ten wasz szefuncio, pytaliście go czy to prawda?? To zapytajcie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 12.09.05, 07:59 Przypominajka Ci się cały czas włącza. Ale twoja prawda to prawda kłamcy. To już zostało sprawdzone. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:25 Twoje posty znikają - bo cie admin czyści - bo kkupa w nich bluzgów i epitetów robaczku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 22:08 Witam!! Droga laseczko a ty po której jesteś stronie, podeprzesz normalnych czy pedałków?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 19:58 Ja jestem lesbą...:P I więcej nie odpowiem Ci - bo z ludźmi którzy mają obsesję nie rozmawiam - -> w Aeroklubie Lubelskim nie ma pedałów półgłówku - jest co najwyżej jeden podejrzany/oskarżony o pedofilię człowiek. No ale dla Ciebie jak widać jest to jednoznaczne z tym że wszyscy tam to pedały - włącznie ze mną zapewne :P Nie trudź się z odpowiedzią dziecko - bo ja już w tej chwili z góry ją ignoruję...Nie mamy o czym rozmawiać - brak Ci...hmmm - wszystkiego :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 15.09.05, 07:59 Dzięki lasko za jasne spojrzenie na temat. Dodam, ze ten podejrzany napewno nie jest pedofilem i nawet nie o to jest podejrzewany. Podejrzany jest o posiadanie materiałów pedofilskich. Tak powiedziała jedna dziennikarka po rozmowie z prokuratorem. Rozszerzanie zakresu oskarżeń dla tego człowieka jest dużym nadużyciem ze strony byłego kolegi, współpracownika i pracodawcy i powinno być również tematem dla prokuratury. Dobrze, że są tacy jak Ty, którzy jeszcze nie zwariowali i prawidłowo potrafią ocenić zagadnienie jak również potrafią się tym podzielić z innymi. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:19 Tych co zwariowali, (dostali obsesji) jest chyba raczej niewielu i wydaje mi się, że sporą ich część potrafię wymienić tu z imienia i nazwiska, ale biorąc pod uwagę "argumenty" jakimi posługują się oni na tym forum, nie zrobię im tego bo reszta kolegów po prostu zabije ich smiechem. Najbardziej śmieszne jest to, że najwięcej krzyku podnoszą najmłodsi (żeby nie powiedzieć: GNOJE), którzy z aeroklubem i z lataniem mają do czynienia od kilku góra lat.(Jest u nas takie powiedzenie wylansowane kiedyś przez Przemka: "Za 11 miesięcy będzie prawie rok jak lata" - pasuje ono do wielu z tych dzieciokrzyków). Jak widzę zachowanie niektórych z nich ( Camill ), to mi się scyzor w kieszeni otwiera! A co najlepsze - NIE TYLKO MI. No ale na to nie mamy wpływu --> ilu ludzi, tyle "charaktrów". Trzeba z tym żyć. Dla mnie to są po prostu maminsynki... :P Ale za to "ile" mają do powiedzenia!!! Hjeeeeeeeeheeh :))) Niedobrze mi :/ Przy czym zaznaczam(bo jeden z nich zapytał o to na forum) --> NIE JESTEM PO NICZYJEJ STRONIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:35 Laska tzn. że jesteś po strnie pedałków jak uważasz cyba już masz ze cztery dyszki na karku! Już wiem ty po prostu jesteś jednym z nich!! a laska dla tego że ciągniesz wszystkim po koleji!! A co do pedofila już niedługo powinno się wyjaśnić a wtedy zobaczymy kto miał racje!! pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:55 No proszę: Dziecku po prostu zacięła się płyta z Liroyem :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:06 Słuchajac śpiewu tego pajacyka to rzeczywiście nabieram przekonania, że nawet jeśli MK jest pedofilem, to reszta członków klubu to z całą pewnością i niezaprzeczalnie pedały. To jedyny wniosek jaki wyciaga ten dzieciak. Kurde SZKOŁA PODSTAWOWA czy jak? Ale nie. Wtedy nie wiedziałby raczej co to latanie i aeroklub. Więc chyba głupi jakiś...:PPP Hahahahah. Kurde no nie moge, w życiu tak nie lałam :))))))Hjeeeheeeheeh... Doprawdy, nie ma z nim o czym rozmawiać -->niepotrzebnie uderzyłam w dyskusję... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 23:03 Słuchaj lasko-ciągu :P, ja tu nie mówie o członkach klubu, ja mówie o tej waszej pogrzanej sekcji szybowcowej z przewodniczącym pedziem na czele!! Cała sekcja mówi do niego wójku!! Czuj ruch! frajernio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 16.09.05, 09:09 Sluchajcie gnojki - tak jak juz ktos wyzej wspomnial potrafimy wymienic wiekszosc z was z imienia i nazwiska i dlatego jesli dalej bedziecie obrzucac tu blotem srodowisko aeroklubu to chyba bedzie trzeba podjac wasz temat, ale tym razem juz nie na forum. Zwolamy zebranie i poprosimy was o przedstawienie swoich pogladow, oraz o powtorzenie tego co tu wypisujecie. Jesli wam sie cos w tym klubie nie podoba to po prostu wyp.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie :P Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 20:19 Hahahaha - Ksywkę "Wujek Wojtek", Wojtek zawdzięcza nikomu innemu jak Adasiowi - synowi Marka B. - wtajemniczeni wiedzą dokładnie jak ona powstała. Więc co? Adaś też jest pedałem??? :P Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... Ja pier.... totalna zlewa z tych gnoji ;))))))))). Qrfa - każdy w tym klubie ma ksywe - z tym że niektórzy po prostu nawet o tym nie wiedzą. Zgadnijce kto ma ksywe "Pryszcz"?(i o tym nie wie) :))) Bleeeeechecheche :P :P :P Gośćiu radze szczerze w twoim własnym dobrym interesie - posłuchaj kolegi "zorientowanego" i zmień zachowanie bo lotnisko weryfikuje - czasem bezlitośnie - i co prawda dostałeś się do naszego grona(nie wiem jak) - ale uwierz mi - ze swoim (jak to okresliła -laska- )mamisynkowym zachowaniem nie jesteś tu mile widziany - i naprawde nie byłoby dobrze przede wszystkim dla Ciebie - żebysmy poruszyli ten temat twarzą w twarz...Tak, tak Kamilku...Zastanów się nad sobą...:PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 11:58 Zły strzał. Masz jeszcze dwie próby. A o honorze się nie wypowiadaj bo nawet ty i twoja rodzina nie wie co oznacza. Czuj duch. P.S. Zacznij czytać "Pieśń o Rolandzie" oraz "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze śmiercią". Potem trochę "Baśni Andersena" i trochę medytacji. O honorze zaczniesz coś już kumać a przynajmniej będziesz wiedział, którędy przechodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:01 Nie znasz mnie osobiście, a oceniasz. Albo jesteś świetnym psychologiem, albo .... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 12:14 To fakt, osobiście Ciebie nie znam i mogę ocenić tylko po tym co do tej pory napisałeś na tym forum. Oceniam, że masz braki wychowawcze, które możesz jeszcze z całą pewnością uzupełnić korzystając już niestety z dorobku innych autorytetów. Jeżeli wybierzesz odpowiednich to czeka Cię tylko sukces, którego Ci życzę. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:25 A po czym Pan wnosi że mam takowe braki. Czyżbym kogoś obraził?? Jakoś sobie nie przypominam, prosze mi ewentualnie przypomniec. Natomiast Pan - no cóż - oszczerstwa i brak kultury. P.S. Nie przypominam żebyśmy byli na "Ty" Panie K. A to równięż świadczy o wychowaniu. Kończę te dyskusje - jak zauważył Michał - twarzą w twarz i bez bełkotu -> wtedy możemy podyskutoważ pozdrawim żegnam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 12:28 Odnosnie: bycia na Ty. To B. niegdy sie tak do nikogo z moich znajomych nie zwrocil a do siebie wymagal takiego tytulowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:01 Chłopaku - no ale własnie o to mi przecież chodzi że temat nie jest o Michale - ta sprawa wogóle go nie dotyczy - więc nie wałkuj już tego. Sprawa jest o jego ojcu i o aeroklubie. Jesli chcesz dalej gloryfikowac Michała to posłuchaj Kol. Zorientowanego - i zrób o nim stronke w sieci...czy cos takiego. Sam chetnie obejrze - naprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:02 Fajnie by było - gdyby admin podpiął tu czata. Posty przychodzą co kilka minut - byłoby wygodniej ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:04 > Odnosnie: bycia na Ty. To B. niegdy sie tak do nikogo z moich znajomych nie > zwrocil a do siebie wymagal takiego tytulowania. Jesli juz o tym mowa to zeby nie zniekształcac rzeczywistosci trzeba tu przypomniec ze pan Bartler zwyczajowo odnosil sie do swoich podwladnych a takze czlonkow klubu per "wy huje, wy psy,osly, szczury,robactwo" itp,itd. I to zarowno w pierwszej jak i w trzeciej osobie. Przykladow mozna mnozyc. Dlatego jesli ktos bedzie mi na tym forum mowil o kulturze mowienia, bełkocie albo o honorze to go wysmieję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:14 Tka to już bywa, że o honorze mówią ludzie, którzy go nie mają. Ci, którzy go mają to go po prostu mają. Panowie Bartlerowie o honorze to tylko mówią. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahaha hahaha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.05, 07:22 HAHAAHA ale wy poj***ni jesteście. Pozdro dla tych którzy do usranej śmierci będą się kręcić na termice w szczególności dla emerytów i rencistów w naszym klubie pana Berbecia buahahahahahabuahahaha!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:03 To krótko przypomnę cytat: " natomiast czym jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź ". To są pańskie słowa. Tak jak pański ojciec traktuje ludzi jak rzeczy tak i jego spadające jabłka robią to samo. Powinno być: " natomiast kim jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź ". Zaproponowałem Ci pewną drogę pracy nad sobą. Nie mam jednak najmniejszej ochoty poznać Pana lub zadawać sie z tego typu ludźmi. Jeżeli nie chcesz być urażony to najpierw nie urażaj innych. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 13:19 w zasadzie miałem juz nie pisać, ale to jeszcze chce wyjaśnić na dowidzenia "natomiast czym jest KK" "czym" czyli - nickiem, inicjałem, ksywką to słowo "czym" odnosi sie do literalnego zapisu "KK" a nie do osoby Czyżby źle Pan zinterpretował wypowiedź?? Pozdrawiam panie K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 13:22 "Tak jak pański ojciec traktuje ludzi jak rzeczy tak i jego spadające jabłka robią to samo." AAAAAAAA i jeszcze jedno. Sczepan Bartler pomimo tego że ma takie same nazwisko nie jest moim ojcem. To Pan nawet nie wie ilu on ma synów?????? Och jak wy go dobrze znacie, ile o nim wiecie. Ho ho ho, gratuluje wiedzy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:27 > Och jak wy go dobrze znacie, ile o nim wiecie. Ho ho ho, gratuluje wiedzy. Znamy go z takiej strony z jakiej dal sie poznac. Na tym forum duzo o tym juz bylo napisane wystarczy poczytac. I w ogole radze juz spelnic swa obietnice i nie pisac, bo to co piszesz jest nie na temat. Jesli chcesz byc adwokatem pana Bartlera w stosunku do srodowiska lotniczego Alb, to lepiej sie wycofaj - sprawa z gory przegrana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:35 "Lotnisko znam"....Hahahahaha - Radku gdyby tak rozumować to ja rzekłbym że nawet Świętej pamieci Trymer znał lotnisko :))) - co do krzaczka :)Twoje argumenty w tej dyskusji są po prostu śmieszne - nie potrafisz powiedzieć nic konkretnego wiec czepiasz się słówek i nieszczesliwych sformułowań - a na argumenty drugiej storny po prostu nie zwracasz najmniejszej uwagi - zupełnie jak pan B. - czyżby to rodzinna cecha? Choć w zasadzie nie obchodzi mnie to - tak jak nie obchodzi mnie liczba czy też rodzaj(płeć) potomstwa pana B - tak jak cała jego pozaklubowa działalność. Tylko o tych kolejnych tzw. "świniach" - cieżko mi torche zapomnieć. Nie dotyczą one na razie mnie bezpośrednio(do czasu pewnie) - ale jednak przykro mi że kolegom sie dostało...:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:40 Nie KK. Tu nie chodzi o jakieś tam rachunki - to nie nasze metody. Ale rozumiem co chciałeś powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:41 To ciesz się, że nie jesteś jego synem bo przynajmniej geny będziesz miał w porządku. Moja wiedza na temat Bartlerów jest prawie równa zeru. Na podstawie jednak wypowiedzi na forum oraz kilku ustnych przekazów będę niedługo ekspertem. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 12:08 Jakbys byl glebiony za mowienie prawdy to tez nie chcialbys sie ujawniac. Czlonek naszej sekcji (spadaki), Krzysiek Sulowski, jak tylko zacza zwracac uwage na zle zachowania B. to od razu stal sie niewygodny. Jego brat Konrad zostal przez B. wyrzucony z ALb. Teraz K. Ł. (wierny pies B.) ktory uwaza sie za spadochroniarza (inni o nim tak nie mysla) probuje szczekac na Krzyska i spowodowac jego odejscie z ALb. Wtedy w naszej sekcji bedzie jedna osobe mniej, ktora potrafi powiedziec wprost o lamanych przepisac. Oczernia go przed wszystkimi, a B. ani slowa nie powie. Takiej chcesz odwagi??? Najpierw trzeba honorowo postepowac i nie podkladac swin, dopiero potem mozna honorowo rozmawiac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:18 Jesli mowa o ujawnianiu to kolega newAlb ma racje - ujawnianie sie w tym aeroklubie ze swymi pogladami bylo (i dalej jest ,o czym piszę ponizej) jawnym narazaniem sie na dyskryminacje,i to nie tylko na jakies tam slowne bluzganie pana B, ale na jego perfidne dzialania. Terror podobny do tego z epoki 1945- 1956. Jako przyklad powiem ze pan Bartler sugerowal i rozpowiadal pogloski o tym ze jeden z czlonkow aeroklubu rozprowadza na terenie lotniska narkotyki. Cel byl oczywisty - wyeliminowanie niewygodnego czlowieka - a w srodkach jak widac nie przebierał. Nikomu o zdrowych zmyslach nie przyszloby do glowy oczerniac kogos w ten sposob. Co wiecej tego typu bezpodstawne oskarzenie podchodzi to pod kryminał. Plotki te zaczal rozpowiadac jeszcze intensywniej juz po swoim "chwalebnym" odejsciu ze stanowiska dyrektora. Ten fakt chyba swiadczy z jakim czlowiekiem mamy do czynienia. Osobiscie gdybym mial takiego czlowieka w rodzinie to bym sie go wstydził. Pelnienie funkcji publicznych do czegos zobowiazuje, ale jak widac nie w jego przypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:31 To teraz rozumiem słowa Szczepana Bartlera cytat: " juz niedlugo wybuchni maly skandalik " napisane na forum w artykule "Aeroklub Lubelski odwiesza działalność". Ten człowiek się bawi. Bawi się kosztem innych ludzi. Sądzę, że ludzie tego nie zapomną i w swoim czasie wystawią mu odpowiedni rachunek. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 13:46 Tyle, ze najliczniejsza na walnym zebraniu: sekcja historyczna (przyjaciele B.) beda glosowali w wiadomy sposob i inne sekcje nic na to nie poradza. Maja obecnie, chyba za malo czlonkow. A wierne psy B. zbieraja podpisy na walne - radze tylko pamietac za B. szczekaja psy a nie lotnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:53 I to jest własnie najbardziej wqrwiające(przepraszam) - że o przyszłości klubu i nas wszystkich mogą decydować ludzie którzy od dawna nie latają - ba - nawet nie bywają w klubie np. towarzysko - i nie mają zielonego pojecia co tam sie dzieje. No ale przecież nie odbierzemy im mandatów - przecież nie o to tu chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 13:59 ale mozemy wymagac by placili takie same skladki na ALb jak my, czynnie dzialajacy, a nie 10 PLN na rok. W ten sposob mozna wyprodukowac bardzo liczna sekcje historyczna. Skoro ktos chce decydowac o wspolnych pieniadzach to niech ma w nie taki wklad jak wszyscy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:59 Sytuacja jest napewno chora, bo oni maja tyle wspolnego z dzialnoscią klubu, ze raz na 10 lat jezdza na jakis piknik i robią sobie pamiątkowe zdjecia. Jedyne wyjscie jest takie zeby zebrac sie w maksymalnie licznym gronie i przeglosowac tych dziadkow. Bo przekonac sie ich co do prawdziwego oblicza pana B napewno nie da. To są zbyt daleko idace uklady i ukladziki z dawnych PRL'owskich czasow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Statecznik Pomysl na zmiany IP: *.zoominternet.net 08.06.05, 20:11 Zapewne trzeba uzyc okazje odejscia bylego dyrektora na uzdrowienie sytuacji w klubie. Klub jest po to zeby kazdy mogl rozwijac swoja pasje lotnicza w nieskrepowany sposob. Koniec kropka. I wlasciwie to stwierdzenie powinno stac sie najnowszym motto klubowym i zasluguje na stale umieszczenie go w swietlicy. Klub nie jest po to zeby jakis dyrektor zabawial sie nim w swoj prywatny folwark. Zapewne trzeba wykorzystac te sytuacje zeby przyciagnac jak najwiecej aktywnych czlonkow na walne zebranie, zeby zaprowadzic kilka istotnych zmian. Oprocz zmian o jakich pisalem poprzednio, byc moze czlonkowie powinni takze rozpatrzec kwestie nowych regul (i ich egzekwowania) jakie rzadza dopuszczaniem pilotow do sprzetu i lotow. Po to zeby nikt w przyszlosci nie byc faworyzowany albo krzywdzony. Po ustaleniu regul, byc moze nadzorczy komitet czlonkowski (w skladzie kilku czlonkow, ludzi nie z zarzadu, i wybrani przez walne raz na jakis czas, powiedzmy rok) powinien okresowo przegladac zgodnosc dopuszczania pilotow do lotow z ustalonymi regulami, powiedzmy ze raz na sezon albo czesciej. Zapewne powinni to robic w tajnym glosowaniu bo, jak widze, jest duzo obaw wsrod czlonkow klubu odnosnie ewentualnej przyszlej dyskryminacji (obawy takie sa wlasnie potwierdzeniem istnienia dyskryminacji poniewaz gdyby dyskryminacji nie bylo nie byloby obaw). Jesli nadzorczy komitet czlonkowski dopatrzylby sie niejasnosci albo faworyzowania w dopuszczaniu pilotow do lotow, albo gdyby byla miedzy czlonkami komitetu niezgodnosc co do owych niejasnosci, dyrektor musialby w publiczny sposob (do ustalenia w jaki sposob)umotywowac dlaczego dany pilot zostal dopuszczony do danej ilosci lotow. Byc moze czlonkowie nadzorczego komitetu czlonkowskiego powinni byc wrecz spoza klubu po to zeby nie mogli byc poddawani naciskom. Sek w tym ze jak ich znalezc ... Jakikolwiek czlonek nadzorczego komitetu czlonkowskiego posiadalby moc wszczecia glosowania nad niejasnosciami w dowolnym momencie gdyby tylko takich niejasnosci sie dopatrzyl czy mial uzasadnione podejrzenia. Taki czlonek komitetu wrzucilby anonimowo swoj glos w okreslonym miejscu (ktorym nota bene byc moze moglaby byc strona internetowa albo lista dyskusyjna stworzona tylko i wylacznie dla celow przestrzegania regul w AL). Wrzucony glos bylby sygnalem ze nalezy rozpoczac "dochodzenie" czyli glosowanie przez nadzorczy komitet czlonkowski czy wszystko jest w porzadku. Anonimowosc naprawde nie jest niczym zlym wbrew temu co kilku uczestnikow forum napisalo. W wielu okolicznosciach jest wrecz bardzo pozadana. Na przyklad systemy sprawiedliwosci w wielu krajach stosuja ja w zwalczaniu mafii (Wlochy, USA, Peru, i inne). Wtedy swiadkowie zeznaja anonimowo albo stwarza im sie nowa tozsamosc i nowe zycie gdzies indziej. Czasami sedziowie wystepuja anonimowo. Czasami ochroniarze czy wrecz komandosi w armiach wystepuja anonimomo czyli w maskach narciarskich. Anonimowosc w sadach jest bardzo skuteczna kiedy wchodzi w gre zastraszenie, dyskryminacja albo korupcja (a te elementy najwyrazniej istnieja w AL). Ogolnie podsumowywujac w systemie rozliczania zarzadu przez czlonkow nie ma nic nadzwyczajnego. Czlonkowie spolek akcyjnych systematycznie w ten sposob rozliczaja swoj zarzad z dzalalnosci i z wynikow w przesiebiorstwach. Regula jest taka ze im wiecej kontroli czlonkow tym lepsza przejrzystosc organizacji. Im mniej kontroli tym wiecej korupcji. Zelazna regula jest ze dyrektor i zarzad musi byc zawsze rozliczalny w stosunku do czlonkow. Jesli nie, to jest oczywiste ze ze beda naduzycia. Jest to wlasciwie gwarantowane. Zatem wyborem czlonkow AL jest: albo sobiepanstwo dyrektorow albo lepsze reguly i ich sposob egzekwowania. To co napisalem to naturalnie tylko idea. Byc moze dobra, byc moze zla. Jest to temat do dyskusji. Byc moze kto inny ma lepszy pomysl ktory mozna by wprowadzic w zycie i przez ktory mozna by usprawnic dzialanie AL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 20:35 Jak zawsze - bardzo mądre - ale moim zdaniem nie do zrealizowania niestety...:((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: newALb2002 Re: Pomysl na zmiany IP: *.eranet.pl 08.06.05, 20:40 Przynajmniej mozna sprobowac zrealizowac czesc postulatow, a na pewno bedzi poprawa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:39 itam Was serdecznie- wszystkich, tak sobie Was czytam i myślę. Czy Was pojebało? Wybaczcie za te ostre słowa,Obrzucacie się błotem i łajnem Wy piloci , szybownicy, którzy kochacie niebo , lotnisko, tę adrenalinkę, Spędzacie dnie i noce w deszczu, mrozie , słońcu bo kochacie latać i co? Tak sie nienawidzić? Odpuście sobie jak Boga kocham i weźcie się do roboty bo jak sie Ktoś wkurzy i Wam ześle fale tsunami na lotnisko, samoloty i Was to będziecie płakać i ściskać się jak się Ktoś z kimś odnajdzie, ze takimi idiotami byliście. Życzę Wam naprawde wysokich lotów Wam wszystkim lotnicy, dyrektorzy, zarządzie .I młodzieży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Pomysl na zmiany IP: 193.108.206.* 09.06.05, 09:23 Dziekujemy za zyczenia, ale jesli nie masz pojecia o calej sytuacji to idz pisac na innym forum ,chocby o szydełkowaniu, zamiast tutaj wyrazac swoje chybione opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.05, 16:33 Tak jest Panie niezorientowany , zajebcie się na śmierć ,a wykończy Was zawał, nerwica, głuPota i .....szkoda pisać. A nie lepiej to lotnisko po prostu zlikwidować a kasę dać tam gdzie się nie kłócą? jestem super zorientowany , ale Wasza głupota to gorzej niż szalej. mimo to ponownie Was pozdrawiam WSZYSTKICH. WSADŻCIE TEGO DYREKTORA DO SAMOLOTU I NIECH ON SZKOLI,a sami pilnujcie ładu , porządku , przydziałów Hę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 20:52 Lepiej niech dyrektor nie szkoli może - bo ma dziwny zwyczaj zabierania dużych agresywnych i śmierdzących psów na pokład - a to może wpływać negatywnie na co poniektórych uczniów. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:01 Ale ten Wasz znienawidzony dyrektor jest doskonałym pilotem i szkoleniowcem dlategi Jego syn jest najleoszy , a jak mawiają PIES to też człowiek......jest zawsze przyjacielem i nigdy nie napluje. Wszdźcie ich w samolot z pożytkiem dla wszystkich. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Pomysl na zmiany IP: 193.108.206.* 13.06.05, 09:23 Czemu ja mam wrazenie ze pan DPP mimo ze podaje sie za czlowieka zupelnie z zewnatrz i neutralnego, jest jakims znajomkiem pana B albo fanem jego i calej rodzinki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.05, 19:55 Bo wrażenie to jest nieodparte...hyhy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Re: Pomysl na zmiany IP: *.pata.pl 15.06.05, 20:55 Nie da się ukryć, że Szczepan Bartler jest świetnym pilotem i genialnym instruktorem. Jestem jego uczniem, i choć od tej pory latałem z wieloma pilotami, i instruktorami, uważam, że zawdzięczam mu bardzo wiele. On nauczył mnie latać. I już. A cała sytuacja w AL? Nie ma ludzi doskonałych, nie mogę go bronić, czy ganić nie znając sprawy "od środka". Natomiast to, że jest najlepszym instruktorem z jakim miałem do czynienia pozostaje faktem. Ostatnio rozmawiałem z jednym z doświadczonych instruktorów i egzaminatorów samolotowych - powiedział mi to samo. Ale cóż, życie bywa popieprzone, i już... Szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Pomysl na zmiany IP: 217.5.191.* 16.06.05, 08:06 Napewno nikt nie wątpi w te umiejętności i temu nie zaprzeczy ale życie jest bogatsze i bardziej rozbudowane. Mieliśmy wspaniałego dyrygenta światowego formatu chóru poznańskich słowików. Niemalże autorytet wśród autorytetów. Okazało się, że też miał swoje słabości. Sz. Bartler też ma swoje słabości i to takie, które niejednemu sprawiły wielkie problemy życiowe. Gdyby zło jakiego również dokonał układać na szalę przeciwną jego niewątpliwych sukcesów to mogło by się okazać, że blask którym wydaje się świecić jest jego cieniem. Z pewnej wiedzy wiem, że jest to człowiek o dwóch twarzach i w zależności od sytuacji psługuje się jedną albo drugą. Ma wrogów i przyjaciół. Można by rzec nie odbiega od normy. Ale jednak....... Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hokus Pokus Re: Pomysl na zmiany IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 17.06.05, 20:58 Byc moze Bartler nadaje sie po prostu na instruktora, ale nie nadaje sie na dyrektora. Zbyt duzo wladzy uderza niektorym zbytnio do glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Statecznik Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.zoominternet.net 10.06.05, 19:20 Innym pomyslem na uzdrowienie atmosfery i kontrolowanie poczynan dyrektorow w AL moglo by byc stworzenie otwartej internetowej listy dyskusyjnej, ktora, nota bene, mogla by byc podobna do obecnego forum. Lista taka, w ktorej kazdy moglby wyrazic swoje opinie w nieskrepowany sposob, bylaby odpowiednikiem wolnej prasy, i dzialalaby jak swego rodzaju "bat" na dyrektora. Bedac swiadomy, ze moze on byc w kazdym momencie obsmarowany na takiej liscie, dyrektor bylby zawsze zmuszony do samokontrolowania swoich poczynan. Bylby zapewne takze zmuszony do lepszej pracy na rzecz klubu. Lista taka mogla by byc dowolna: albo anonimowa albo imienna czyli wyrazajacy swoje opinie nie musieliby przedstawiac swoich imion. Ktos moze powiedziec ze to nie fair chowac sie w anonimowosci, ale z drugiej strony jest to wazny element obrony malego czlowieka przed wiekszymi ludzmi. Jak wiadomo pojawily sie glosy na tym forum (usprawiedliwione czy nie) ze istnieli piloci ktorzy zostali usunieci z klubu przez duzych ludzi poniewaz byli niewygodni. Zatem ochrona anonimowosci byc moze jest wrecz pozadana. Powszechne wybory, nie bez powodu, takze sa tajne i anonimowe. Tradycja tajnych wyborow zostala ustalona w roznych kulturach przez wieki i ma swoje uzasadnienie. Lista taka mogla by byc uzywana do sygnalizowania takze innych problemow w klubie, nie tylko problemow odnosnie dyrektora i zarzadu. Lista taka posiadalaby swoj regulamin, tzn nie mozna by uzywac obrazliwych slow, i inne (do ustalenia). Lista taka bylaby jednym z nielicznych sposobow wyrazania swoich opinii przez czlonkow w dowolnym czasie (i czasami bez opuszczania komfortu swojego mieszkania). Sygnalizowane problemy/posty na liscie OBOWIAZKOWO musialyby byc odczytywane na zebraniach czlonkow (tak jak to sie robi z biuletynami bezpieczenstwa/wypadkow). Musialyby byc dyskutowane, byc moze przeglosowywane. Naprawde, uwierzcie mi, czego AL brakuje to wiecej kontroli czlonkow nad zarzadem i dyrektorem czyli wiecej otwartosci i demokracji. Jesli nie wprowadzi sie pewnych zmian strukturalnych jest ryzyko ze samowola dyrektorow moze sie powtarzac. I zapewne sie powtorzy bo czlowiek jest istota korumpowalna (wielu z nas tacy sa, nie tylko pan X). Nie na darmo ogranicza sie kadencje politykow, poniewaz wiadomo ze z czasem zbyt duzo wladzy uderza im do glow. Listy dyskusyjne sa narzedziem demokracji bo stwarzaja nieskrepowany dostep do informacji i wypowiedzi dla wszystkich. Niezaleznie od otwartej listy dyskusujnej inne pomysly powinny byc takze rozwazone: istnienie komitetu/rady nadzorczej albo pomysl obowiazkowego dorocznego glosowania nad przedluzeniem mandatu dyrektora (o czym pisalem w poprzednich postach). Jesli AL przyjmie dobre i skuteczne reguly swojej organizacji to wtedy bedzie mogl sie skoncentrowac tylko i wylacznie na lataniu, zostawiwszy polityke z boku. Nalezy, czy tez jest to wrecz niezbedne, posiadac skuteczne mechanizmy ochrony przed naduzyciami. Sadzac po niezwykle mocnych i czasami obrazliwych czy wulgarnych wypowiedziach niektorych uczestnikow forum, nie mozna pozwolic na ewentualnosc ze takie osoby moga sie znalezc w pozycji sily w stosunku do innych. Ich zachowanie musi podlegac kontroli ogolu. Dlatego jakies mechanizmy obronne musza istniec, i musza byc wpisane w statut AL. Zapewne nie bede w stanie przedstawic powyzszych zmian w AL osobiscie (z powodow ktore w danym momencie wybieram nie podawac). Zatem wszystko zalezy od inicjatywy czlonkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 20:57 Kol. Statecznik - jak zawsze bardzo mądrze i ciekawie pisze - i PRAWIE całokowicie sie z nim zgadzam - ale jestem realistą raczej - i wątpie czy w takim klubie ktokolwiek chciałby zostać dyrektorem:) No chyba że sam Kol. Statecznik. (bez urazy - nie o to mi chodzi ;) ) Panowie nie odstraszajmy potencjalnych kandydatów. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:10 Zauważyłem , że w swojej zaciekłości walicie nazwiskami,piszcie incjały i tak wiadomo o kogo chodzi, a co są winne dzieci czy też żony tych ludzi? Byłoby Wam przyjemnie gdyby ktoś Wasze nazwisko zeszmacił na tej stronie? I dlatego możecie mieć problem ze znalezieniem DYREKTORA. Internet to potężna siła, ale niszczycielska też. Nigdy jeszcze nie latałem samolotem .......zazdroszczę Wam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:58 A to dziwne - bo siejesz tutaj "mądrymi" postami jakbyś miał ze 2000 godzin :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.pronet.lublin.pl 11.06.05, 11:40 Bo ma ich więcej. Obawia się tej internetowej kontroli więc próbuje wprowadzić zamieszanie na tym forum aby przedstawić się jako ktoś inny. Ale pomysł na system kontroli działalności dyrekcji i zarządu jest ze wszech miar słuszny. Tylko kontrola takich cwaniaków-dyrektorów pozwoli organizmom takim jak stowarzyszenia funkcjonować normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 13.06.05, 20:32 A jak wczesniej ta osoba szmacila innych lotnicze kariery, to sie nad tym nie zastanawiala. Wiec, teraz moze miec zal tylko do siebie. A o dyrektora sie nie martw, ja juz wiec cos na ten temat i juz problemu zadnego nie bedzie. Radzilbym polatac - albo poskakac (z samolotu) - zobaczysz co probowano nam zabrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DPP Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.05, 08:39 Chłopaki wzruszyłem się , moze rzeczywiście zabrano Wam zbyt wiele? Walczcie, pogońcie w kiebieter mater szkodników, fotelarzy,karbowych. Otoczcie sie prawdziwymi zapaleńcami a tam gdzie urzęduje zarząd zamówcie wywrotkę betonu i zamurujcie drzwi.3mcie się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: 217.5.191.* 14.06.05, 12:19 Panie Szczepanie, to nie mógł pan od razu powiedzieć na walnym zebraniu, że tu nie o żadne lotnictwo i latanie dla zapaleńców chodzi, tylko o swój własny interes. Ludzie wybrali by wtedy pana w zgodzie ze swoim sumieniem i rządziłby sobie pan do woli, a tak trzeba było kombinować i oszukiwać, że to niby robimy dla ideii a tak naprawdę dla własnych korzyści. Poza tym niech już pan przestanie udawać uciemiężonego dyrektora bo na dyrektorowaniu to się pan wogóle nie znasz. Tego typu człowiek co pan ze swoimi tekstami, wypowiedziami, opiniami winien się znajdować tylko w karczmie z gromadą podpitych kompanów i tam cały czas pozostawać. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patykarz Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 16:39 Uff.Nareszcie chyba zamykamy problemy naszego klubu. Mamy nowego Dyrektora i mam nadzieje ze zaczniemy normalna dzialalnosc statutowa.Zapraszam wszystkich na lotnisko.W weekend powinno byc calkiem calkiem cumulusowo. Patykarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 14.06.05, 21:50 Niestety B. znowu maci i chyba dalej szukamy dyrektora. Ale jest kilku kandydatow - trzeba tylko wybrac najlepszego. Ja osobiscie sklanialbym sie za jednym z patykow, ktory ostatni awansowal. Zainteresowani pewnie wiedza o kogo chodzi. Jako szmaciarz, mysle, ze bylby to dobry kandydat przy ktorym nie ucierpialaby zadna sekcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spicie???????? Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.devs.futuro.pl 17.06.05, 22:14 co tam nowego? Jak stoją sprawy???? hihihihihii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 18.06.05, 20:39 Sprawy maja sie dobrze, a przynajmniej teraz wiekszosc czlonkuw jest zadowolona z krokow podejmowanych przez zarzad. Juz nie dlugo bedzie nowy, lepszy (bo gorszego nie da sie znalezc :) ) dyrektor, i nowy szef wyszkolenia. A nasz aeroklub wroci do zycia. Blue Skies Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 18.06.05, 20:40 czlonkow - mialo byc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: 217.5.191.* 21.06.05, 15:28 Sprawy chyba idą nieźle bo już jest nowy dyrektor. Stary ironicznie się śmieje, ale śmiech to zdrowie. Niech się śmieje i nie wraca. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: 193.108.206.* 22.06.05, 09:16 Jego smiech to raczej smiech przez lzy.Bo jego kariera w lotnictwie jest raczej skonczona. Nie tylko u nas ludzie sie na nim poznali. I nie pomoze mu nawet ze ma paru kolesi w ULC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlonekALb Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.eranet.pl 22.06.05, 13:52 Rozmawialem dzis z pewnymi ludzmi w ULC-u podczas szkolenia z nowego rozporzadzenia i wcale nie sa juz tacy hop do przodu za Sz.B. Oni tez boja sie ludzi, ktorzy dla swojej obrony robia do swojego gniazda. Wojna Sz. B. z czlonkami Aeroklubu Lubelskiego chyba mu raczej na dobre nie wyszla, a u nas coraz lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 18:21 Jeszcze tylko sprostowanie/WYJAŚNIENIE dla kolegi Członka ALb - MY NIE PROWADZILIŚMY ŻADNEJ WOJNY Z PANEM. B. - NAPRAWDĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlonek ALb Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.eranet.pl 23.06.05, 11:34 Zgadzam sie wojne to on prowadzil (prowadzi) my sie tylko bronimy - zreszta prawda i tak obroni sie sama - wiec mozemy byc spokojni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z lotu ptaka To wina pedofilow..... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 14:55 Pedofil jest nie jeden lecz kilku. Towarzystwo zorganizowanie sprawnie funkconujace pod hangarami. Codziennie spotykaja się i siedza czekajac(zekomo) na pogode. Potem lub gdy nie ma pogody wymieniaja się plytkami bądź wzajemnie dotykaja. Kochaja się wszyscy nawzajem... jeden wspiera drugiego, czwarty napiera pierwszego trzeci zapina wszysyko w..guzik. Agitacja mlodych (i glupich) daja nadzieje na poszerzanie ich grona. Oni bawiem bedac zbyt daleko by choc domyslac się co knuja bardziej doswiadczeni partnerzy, czekaja na rozwoj wydarzen. Jednakze sa pewni iż ich klubowy wiek, choc mlody, pobawia ich jakichkolwiek szans na uczestniczenie w Hollywodzkim swiecie.. jednakze każdy wie iż może być zaatakowany...od tylu. Jest to taki dreszczyk emocji. Sa tez i tacy co lubia innych... jako ze jest to towarystwo meskie...z wyjakiem jednej smiercichy, która od czlowieka latwo odroznic. Przykład. W.SZ. dumny iż znalazl sobie towarzysza zycia L.D. Musi ustalac jak zajsc LL-wi..w tyl.z wazelina czy bez. Jednakze dla niego to nie ma zadnej roznicy... bo już zbyt dlugo się znaja i pasuja do siebie. L-ek wie ze może podpuszczac W. Bo ma asa w..... ;)Ale sa tez inni podwladni... którzy czekaja az ich bardziej doswiadczeni koledzy popieszcza wzrokien podczas schylania się po pokrzywy. Nie mysla lecz tylko czekaja...bo przeciez nie lataja. Chodza tylko tam po jedno...by się spotkac i popolotkowac i przekonac co tam w wielkim analnym swiecie. Panuje tam hierarchia waznosci. Glowny mozg siedzi w kompie.. a reszta jest jemu podporzadkowana. Będzie to tak sprawnie dzialac dalej...bo jak się okazuje pedofilow nie idzie wytepic. Latwiej da się wytepic „nie pedofilow”. Aeroklub Lubelski rosnie w sile bo wladza temu sprzyja i wspolne zamilowania. A wiec kochajcie się dalej i ch.. wam w dupe zboki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koala Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:58 O, czyżby Radek z rodu Bartlerów? Trzeba popierać rodzinę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koala Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 22:06 Z tej części klanu stworzonej do leczenia zwierzaków? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 17:22 Witam!! Ile tak jeszcze będziecie ciągnąć sprawe z tym pedofilem aeroklub podzielił się na dwa fronty tych co włażą w dupe swojemu kalciowi hahaha i tych co znają prawde. Czy to normalne żeby ktoś całymi dniami prześadywał przy komputerze, mało tego jeszcze w nocy hahaha. No dobra ale nie uwieże że jest to pracoholik. Kilka dni po zwolnieniu dyrektora pedofil znów dostaje komputer firmowy. Jest taki ZIP squad na lotnisku oni mają jedno zdanie "my chcemy swojego marka spowrotem na szefa" :D. Powinni gnić z nim w kiciu. Póki ten wasz kalcio nie odejdzie to mułowatość będzie się ciągnąć przez wieki, a przecież nie ma ludzi nie zastąpionych!! pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Zwolnić pedofila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 20:13 Kto tu mówi o panu B. ja już o nim dawno zapomniałem głównie to chodzi tu o pedofila który pałęta się po lotnisku mało tego jego żona także pełaza po lotnisku i rozpowiada jaki to pan B. jest h** podrzucił im filmy do domu :):) do domu!!! :) !! pozdrawiam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Członek AL Re: Zwolnić pedofila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 00:07 Ja tam tu nikogo nie bronie - Twoje posty jednak jakoś tak dziwnie za każdym razem zawierają powiązanie pomiędzy sprawą zwolnienia B. i aferą z K. Ale chyba sie czepiam...bo to pewnie ZUPEŁNY PRZYPADEK :PPP - bo Ty już o to "całkiem zapomniałeś przecież" hahaha :D . Podrzucił - nie podrzucił - mało to ważne - h...em jest z innego powodu :))) i wszyscy to wiedzą bez wzgledu na to co głosi żona pana K.:) "<pozdrawiam>" :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilot szybowcowy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 16:53 Szczepan B.to najbardziej kompetentna osoba która dbało w sprawy aeroklubu jak żadna inna spędzając mase czasu (w dzień jak i w nocy ) na lotnisku ciężko pracując żeby Aeroklub Lubelski tszymał się jak najlepiej.Żył tym lotniskiem i życzył mu jak najlepiej w przeciwienstwie do osub które się go pozbyły i mają cze;ność go ocoś oskarżać.Przez to że wyjawił (słusznie)pedofilstwo Marka Kalinowskiego jednak koledzy Marka K (członkowie zażądu) poczynili odwet i uzgodnili że się pozbendą za namową kalinowskego oczywiście. Teraz M K siedzi sobie na lotnisku pracuje (co jest niedopomyślenia i mam nadzieje że odpowiednie władze coś z tym zrobią)czuje się na nim jak właściciel osiągnął swuj cel siedzi przed komputerem i kto go tam wie co on ogląda a ten komputer został pszeniesiony z gabinetu SZ.B bo kalinowskiego oczywiście policja skonfiskowała . Pedofil niemoże pracować na lotnisku członkowie sobie tego nieżyczą. A Michał B. to najlepszy pilot aeroklubu nik niema żadnych zastżeżeń pod jego adresem przynajmniej ja takich niemam (jestem z tobą Michał) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 23.06.05, 17:05 Powinienes kolego wracac do szkoly bo ilosc bledow ktorą zrobiles w swoich wypocinach wskazuje ze przed toba jeszcze dlugi proces edukacji.Sugeruje zebys sie nie wypowiadal na temat tak powaznych spraw,bo napewno ich nie jestes w stanie pojac. A juz tymbardziej nie podawaj sie za pilota szybowcowego, bo nim nie jestes. Wiekszosc ludzi tutaj dobrze wie kim jestes i nie pomoze ci pisanie za kazdym razem pod innym nickiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trt Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 23.06.05, 17:17 Widzę, ze B. wrócił, a może powyższe brednie wypisuje nasz były, super „informatyk”. Czy wy w końcu zrozumiecie, ze 95% członków was i waszego złodziejstwa nie chce. Dajcie spokój naszemu aeroklubowi i idźcie kraść w inne miejsce. Poza tym radze wrócić do podstawówki i pouczyć się odrobinę ortografii, bo takich byków to dawno nie widziałem: tszymał osub swuj zastżeżeń M. K. zajmie się prokurator i się o niego ni martwcie, jeśli będzie musiał to pewnie Pojdzie siedzieć, ale za przekręty to i inni powinni pójść siedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 18:54 "Szczepan B.to najbardziej kompetentna osoba która dbało w sprawy aeroklubu jak żadna inna spędzając mase czasu (w dzień jak i w nocy ) na lotnisku ciężko pracując żeby Aeroklub Lubelski tszymał się jak najlepiej.Żył tym lotniskiem i życzył mu jak najlepiej w przeciwienstwie do osub które się go pozbyły i mają cze;ność go ocoś oskarżać."...chlip chlip - wzruszyłem się ;( Hułaaaahahahahaha :))) <leże i ryje ze smiechu>. Chłopcze zrozum że (tu moge sie mylić - choć nie sądze aby tak było) gdyby pan B. nie miał syna do wyszkolenia i wylansowania w lotniczym światku to najprawdopodobniej myśl o dyrektorowaniu w klubie nawet nie przyszłaby mu do głowy. Choc kto go tam wie... W każdym razie głęboko zastanawia mnie fakt ze tak naprawde, po długiej przerwie zaczął pojawiać się w klubie i udzielać na początku instruktorsko czy jako KL, dopiero wtedy kiedy Michał zaczął zbliżać się do "wieku lotniczego" - wcześniej jakoś go nie widywano zbyt często... Zresztą nieważne - to tylko moje odczucie - Ty możesz mieć inne - takie Twoje prawo...:) Bleeeeech - juz widze jak M. K. błagał zarząd o wstawiennictwo :P - co ty wogóle pieprzysz chłopaku??? :) Tu na chwilę pozwolę sobie stracić panowanie nad sobą - bo nie mów mi KU.. dzieciaku że to M. K. czuje sie na lotnisku jak własciciel - bo jesli to on tak sie czuje - to jak się czuł(czy nadal czuje - bo HUJ go tam wie) - pan B? Jak dyktator??? Czy jak kto? Bo już KU.. nie wiem !!! Przepraszam wszystkich - ale mnie koleś troche zagotował :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 23.06.05, 20:36 Spokojnie, nie ma co sie denerwowac. Chlopaczyna dopadl do internetu i bzdury popisal, albo nieswiadomie, albo specjalnie chcial nas rozjuszyc. Tak czy inaczej nie ma co dawac sie prowokowac. Aeroklub dziala, mamy dyrektora, w niedziele spotyka sie nasza sekcja (spadochorniarze), wiec jest OK. Pewnie za pewien czas wszystko sie ustabilizuje i wszyscy beda zadowoleni ( no moze poza Sz. B. i jego psami). Do zobaczenia w niedziele! Pozdrawiam lotnych Blue Skies PIORUN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilot szybowcowy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.96.7.* 27.06.05, 18:29 Co to ma być. Dlaczego nik sie nie denerwuje że M.K nadal pracuje i co najgorsze czuje się tam panem i władcą. Zero honoru jest poprostu beszczelny . Dziwi mnie fakt żę dotej pory żadna instytucja żądowa siętym niezajeła jak tak dalej pujdzie to bende się musiał tym sam zająć bo to dłużej tak niemoże byc tszeby przywrucić dobre imie Aeroklubu potym jak M.K mocno je zbeszcześcił, ale żeby to zrobić tszeba sie pedziów pozbyć z lotniska (najlepiej na sybir wywieść i zakopac. Kolejna sprawa to prezes Figiel co on wyprawia oco mu chodzi dlaczego niechce zwołać nadzwyczajnego walnego pewnie ma jakiś lewy interes i cie boji o swoją skure.Cały zażąd zasługuje tylko na wywalenie.Ale pierweszeństwo ma Kalinowski jak go niebendzie to od razu bendzie inna atmosfera m może by sytuacja wruciła do normalności.Ale już nigdy niebendzie tak dobże jak za Szczepana B. pełen szacunek dla niego. Ps. pedofile i pedały z radawca bujcie się nie bendziecie mieć spokoju na tym lotnisku osoby kture ich wspierają też niech się nieczują bespieczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 28.06.05, 09:01 Panie pilocie szybowcowy. Po pierwsze to napewno nie jest pan pilotem szybowcowym. Po drugie z tekstu wynika że posługuje się pan tylko wykształceniem maksymalnie szkoły zawodowej. Po trzecie z powodu tego wykształcenia nie mógłby pan chyba pilotem zostać. Po czwarte sytuowałbym pana w grupie osób określonych przez członka AL jako "sekcją żelaznej wątroby". Po piąte groźby, którymi się pan posługuje prorokują panu przyszłość z zadatkiem na przestępcę. Po szóste jeżeli są w Aeroklubie tacy jak pan obrońcy szlachetnego pana B. i tak szlachetnie go bronią to biedny jest ten klub. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 28.06.05, 09:44 Hehe panie "pilocie", ale sie usmialem:)) ROTFL:)))) Nie wiem co bardziej smieszne, czy to ze taki głąb ktory nie skonczył prawdopodobnie podstawówki (zawodówka w tym przypadku to byłby zaszczyt), moglby zostac pilotem. Czy to ze pilot mogłby byc takim głąbem :))) Oczywiscie ani jedno ani drugie nie jest mozliwe, dlatego tak jak powiedzial KK nie jestes pilotem. Co najwyzej zdawalo ci sie ze jestes albo byles. I uwazaj co mowisz bo pomowienia w tym kraju są karane, moze sie to dla ciebie niedobrze skonczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 15:14 Koledzy - spokojnie :))) Mi tam sie wydaje (podkreślenie pod "wydaje") że to nie żaden młody pilot szybowcowy a raczej jakiś gorący zwolennik pana B. - a kto wie - może i sam pan B. podszywając się pod jakiegoś analfabętę(czytaj: głąba)próbuje prowokować nas do odpowiedzi w nadziei że byćmoże ktoś z nas powie coś co pozwoli mu nas zidentyfikować czy coś w tym stylu. Biedaczek nie zdaje sobie sprawy chyba z tego że tu i tak większość z nas wie kto jest kto. No ale fakt - zabawa z nim doprawdy przednia jest :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anonim Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.06.05, 23:02 To napisał Paweł Jendruszczak-przewodniczacy sekcji spadochronowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 30.06.05, 23:41 Mam nadzieje, ze to nieprawda. To o Pawle. "Chlebus" to rozsadny skoczek i pewnie by takich rzeczy nie wypisywal, ponadto sam jest w zarzadzie z ramienia naszej sekcji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 01.07.05, 09:29 To byłby rzeczywiście ładny kwiatek potwierdzający jednak tezę, że napewno nie jest to pilot szybowcowy. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 01.07.05, 10:33 Pawle latal naszybowcach bedac jeszcze w Aeroklubie Swidnickim, wiec z pewnej strony chyba jest pilotem szybowcowym? Nie wiem jaka mial klase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:06 Jako członek Aeroklubu Lubelskiego wpełni zgadzam się z wypowiedzią pilota szybowcowego, jak wy wyobrażacie sobie współprace z pedofilem. Pojawiam się od czasu do czasu i staram się unikać pedofila, tego waszego kalcia hahaha. TAKICH LUDZI SIĘ TĘPI!!!!! Moim zdaniem człowiek który wpłacił kaucje powinien gnić razem z nim wpierdlu!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:53 Qrde no chłopaku - długo tak jeszcze możesz wałkować jeden temat??? Skoro jest to dla Ciebie tak ważna i życiowa sprawa - to unikaj tej osoby po prostu - w klubie bywasz jak piszesz " od czasu do czasu " - więc nie powinno to być dla Ciebie trudne. A ludzi - jacy by oni nie byli - moim zdaniem nigdy nie należy tępić - złych ludzi należy karać. A tym zajmują się sądy - i uwierz mi - przydzie czas równiez i na pana K. - więc wykaz się odrobiną cierpliwości - i nie pyrgaj się już tu na forum - a przynajmniej nie na ten temat - bo ile można? Ja też całą tą sprawą z panem K. że tak powiem "dostałem po jajach" - i ciężko mi było uwierzyć - no ale co? Mam wałkowac to i wyzywac go bez końca od pedofili??? Ludzie - spokojnie. Jeśli będzie wyrok - to będzie i kara. Na 100%. A co do sprawy karania ludzi wpłacajacych kaucję za oskarżonych? Haaahahaa - chłopcze - rozumując w Twój sposób-to należałoby wsadzić do pierdla co 10-go polityka, policjanta, ba - nawet księża wpłacają czasami kaucje. Dawaj bracie - zakasaj rękawy - i do roboty !!! Do pierdla z nimi wszystkimi - a co ! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 24.06.05, 13:08 Kolego jak możesz do starszego pana na dodatek byłego dyrektora mówić chłopcze. Trochę szacunku dla jego wieku. Ale tylko dla wieku. Czyj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 18:36 Gościu KK - mówiąc "chłopcze" nie miałem na mysli byłego dyrektora - tylko goscia PILOT SZYBOWCOWY - czytaj forum troszke uważniej - bądź dedukuj zgrabniej - (co wolisz) ;) A co do szacunku - to jak to Twoim zdaniem jest - starszemu sie należy a młodszym to już nie? Bo w klubie raczej ogólnie wiadomo jak pan B. szanował nas wszystkich. O epitetach jakimi zwykł wyrażać ten jakże wielki dla nas szacunek pozwolę sobie wspaniałomyślnie nie wspomnieć :) Niby dlaczego mam go szanowac za jego wiek - skoro on nie szanował ludzi młodszych - takich jak ja i moi koledzy np.? Gdybyś czytał dokładnie to forum to wiedziałbyś jakie mam o nim zdanie i czy go szanuję czy nie. Specjalnie dla Ciebie przypomnę - pan B. jest dla mnie ogromnym autorytetem - ale jedynie jako pilot (z osób znanych mi osobiście byćmoże i największym - choć nie wiem) - jednak cała reszta - jego wiek np. i takie tam inne - nie mają już dla mnie kompletnie żadnego znaczenia - bo w swietle jego zwyczajowego zachowania w stosunku do innych ugruntowało się we mnie niestety niezłomne i pewnie trwałe już przekononie (bo własnego charakteru nie można zmienić nigdy - można jedynie oszukiwac siebie i innych - więc pan B. z pewnością charekteru już nie zmieni - bo nie można - on juz taki jest - i tyle)- że jako człowiek pan B. jest po prostu jednym wielkim i raczej nieuleczalnym chamem. Nic nie poradzę...Taką opinię wyrobił sobie w moich (i jestem przekonany że nie tylko w moich) oczach sam. "Czuj duch" Fajne masz powiedzenie :))) Naprawdę podoba mi się - jest jak Twoje osobiste LOGO :) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrokuladow Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 19:40 szanowny "czlonku Al" twoja aktywnosc na tym forum jest zadziwiajaca,jestes jak wyrocznia ,emanujesz yntelygencja, i jestes Nr 1.....,ale idz juz do kolesi z mrocznych ukladow ,to ciekawe ze tak bronisz MK i kazde slowo na jego temat cie drazni............idz juz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 20:32 Eeeeeeeh.... żebym aż musiał cytować sam siebie :( : "Ja tam tu nikogo nie bronie - Twoje posty jednak jakoś....." Nie drażni mnie to co wypisujecie na forum - drażni mnie to że nie czytacie go dokładnie a potem pyrgacie się , ciskacie i macie pretensje do całego świata. Nie rozsmieszaj mnie nazywając mnie wyrocznią bo to Wy własnie zachowujecie się tak ja wyrocznia - wydaliście wyrok na MK. zanim zrobiły to sądy. Póki co jest on nadal zaledwie oskarżonym - i możesz mi wierzyć - ja też jestem przekonany, że jesli jego wina jest prawdziwa - to zostanie ukarany. Haha - co do mojej aktywności na forum...? - Heeeeh - uwierz mi - są na tym swiecie dziwniejsze rzeczy.:))) A co do odejscia z forum - to zrobie to wtedy kiedy to ja uznam za stosowne (względnie kiedy mnie admnin wytnie) - a nie Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 22:36 Witam!! Postanowiłem dziś odwiedzić lotnisko! Przyjeżdżam a tam co?? Pedałki sobie latają, pedofil w holówce a małżonka z dzieckiem pałętają się po lotnisku! PZDR. dla PEDO-klubu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmiana nazwy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 12:19 .wreszcie jest porzadek ..mamy Aeroped Lubelski w Radawcu ..teraz to i "czlonek AL" brzmi prawdziwie i dumnie.pozdrowka dla figlarnego prezesa , ze tak pieknie zadzialal, kariera u sponsorka stoi" otworkiem", tak trzymac........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 18:59 I ty do tego "aeropedu"(jak go zwiesz) chcąc nie chcąc też należysz :P Gratuluję :))) heeeeeeh. A jesli ci się to nie podoba - to bramy stoją zawsze otworem - tak w jedną jak i w drugą stronę :))) Bleeeeeech...:PPP Zrób nam wszystkim troszke zabawy i napisz coś jeszcze...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 27.06.05, 08:49 Wydaje się, że oprócz PEDO zapomniał pan dodać jeszcze o ALkoholikach tego aeroklubu. A ponoć jest taka grupa szmaciaków (chyba pseudo-spadochroniarzy) co notorycznie od wielu lat wali gaz na oczach wychowującej się tam młodzieży. Dodaje to do poprzedniej wypowiedzi niejakiego posmaku, która zamyka w całości tezę potwierdzającą predyspozycje dyrektorskie Szczepana Bartlera i w szczególności rodzi pytanie: czym lub kim on zarządzał? Z tego wszystkiego wyłania się obraz jakiegoś wielkiego skalanego mrowia którym zarządzał SZ.B. a z którego czerpał niewątpliwie korzyści. Ciekawe na czym jeszcze polegało to dyrektorowanie skoro tyle bólu sprawiło mu jego odejście? Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 17:32 Zapewne chodzi tu o tzw "sekcję żelaznej wątroby" która ostatnimi czasy wyodrębniła się z sekcji spadochronowej ;) Pozdrowienia dla jej przewodniczącego - K. Ł. :))) hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 27.06.05, 08:51 Przyjmuję pańskie uwagi. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 24.06.05, 09:23 > Jako członek Aeroklubu Lubelskiego wpełni zgadzam się z wypowiedzią pilota > szybowcowego, jak wy wyobrażacie sobie współprace z pedofilem. Pojawiam się > od czasu do czasu i staram się unikać pedofila, tego waszego kalcia hahaha. Koles, chciales chyba napisac "jako byly czlonek". Kariery w lotnictwie nie zrobiles i juz nie zrobisz bo probowales podczepic sie pod niewalasciwego czlowieka. Rozumiemy twoja frustracje, ale tak jak juz poprzednicy napisali - przestaw w koncu gramofon bo ci sie plyta zaciela, i przestan pieprzyc farmazony. Patrzymy wszyscy przez nasze RayBany i w tobie lotnika jakos nie widzimy hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 24.06.05, 12:58 Jeżeli Michał B jest najlepszy to dlaczego zajął drugie miejsce na Zawodach Zimowych? Pierwsze zajął Marek Kalinowski. To o co tu chodzi? Kto jest najepszy? O czym ty piszesz? Chyba podium na którym stali walnęło Cię w łeb. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieznany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:09 Widze ze niektorzy staraja sie wmowic ze jedynym problemem AL byl Sz.B. Oczywiscie pomijane sa jego zaslugi , chociaz gdyby nie on to pewnie hangary juz by sie dawno zawalily, a sprzet zostal by sprzedany aby oplacic dlugi. Czasy PRL juz dawno minely . Niema juz latania za darmo. Aerokluby musza same sobie radzic aby nie upasc. Sz.B. byl bardzo dobrym dyrektorem. Wyprowadzil AL z dlugow i sprawil ze stal sie jednym z lepiej prosperujacych w Polsce. Powiedzcie jaki byl roczny dochod klubu za uslugi ? 500? 800 tysiecy zloty? I gdzie tu widac grozbe upadku o jakiej mowil zarzad ?Kazdy który jest chociaz troche uczciwy nie powie ze dyrektor zrobil cos zlego dla tego aeroklubu. Za to co zrobil dobrego nasz leniwy i zboczony szef wyszkolenia !? Albo przewodniczacy sekcji szybowcowej ktorego interesuje tylko zakup nowych jantarow, chociaz brakuje szybowcow klubowych. Ale rozumiem czlowieka. Przeciez ze dwa razy w tamtym sezonie zdazylo sie ze wszystkie przelotowe szybowce byly zajete... :D. A wtym samym czasie kolejka do piratow i juniorow byla 3 razy wieksza niz liczba szybowcow. Moze wtakim razie niech ktos mi powie co takiego zrobil zarzad ?? Ile razy sie spotykal ? Wszystko bylo na barkach dyrektora ktory pracowal czasem dzien i noc. Dziwicie sie ze tak zareagowal na odwolanie. Ciekawe czy wy byscie sie cieszyli jak w nagrode za olbrzymie zaslugi zostajecie zwolnieni. To bylo szczyt chamstwo w jaki sposob zostal zwolniony dyrektor. Nie mowie juz nawet o tym ze tylko kretyni mogliby wpasc na pomysl zeby robic taka rewolucje w czasie sezonu. Zastanawiam sie czy nasz "wspanialy zarzad" poniesie odpowiedzialnosc za straty materialne jakie obecnie ponosi aeroklub i czy ktos przeprosi młodych lotnikow za strate sezonu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 19:00 Kolego - tu nikt sie nie dziwi ze on tak zachował sie w odpowiedzi na odwołanie. Tu wiekszośc ludzi dziwi się jego zachowaniu w stosunku do reszty pracowników i członków w momencie jak jeszcze odwołany nie był. I za to miedzy innymi wyleciał. Nikt nigdy tu nie powiedział ze pan B. dla klubu nie zrobił nic - bo wszyscy wiedza że zrobił dużo(i nikt nie pomija tu jego zasług) - ale to nie wszystko. Co z tego że klub prosperował jako tako - kiedy za każdym razem jak wchodziło się do portu czy przechodziło obok okrąglaka - to mialo sie miekkie kolana - bo nigdy nie było wiadomo - czy nasz pan derektor przypie.. młotkiem - czy da herbaty? Mówisz że to szczyt chamstwa w jaki sposób zwoniono derektora. A niby co było takiego chamskiego w tym wydarzeniu. Został zwołany zarząd i go odwołano - to wszystko. I zdaj sobie sprawe że wszyscy wzięli pod uwagę jego zasługi - ale to jednak jakby nie wystarczyło. Jesli zarząd był chamski w swoim zachowaniu - bo odwołał pana B (hhahahaha - no rzeczywiscie - czyste chamstwo) to jak nazwac zachowanie pana B. przed zwolnieniem. Chyba nie ma takiego okreslenia nawet. A jesli chodzi o młodych lotników - to raczej dobrze że nie było im dane oglądac niektórych rodzajów zachowań pana B (darcie chapy, bluchy i wyzywanie) - bo mogliby jeszcze nie daj Bóg pomysleć ze w lotnictwie wszyscy tacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytajacy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 19:49 Czcigodny Czlonku AL wypowiadasz sie tu czesto na forum sugerujac ze piszesz jako reprezentant wszystkich np "wszyscy mowia tu" wszyscy mysla "tak i tak, a jaki Ty niby masz mandat zeby sie tak wypowiadac. ..napisz kto Ci go dal kto podpisal......Widac ze jedza Cie kompleksy .niestety do latania trzeba miec talent i krzykiem sie nie nadrobi, mieczak jestes i niestety w odpowiednim wieku zaden kapral w WP nie przystosowal Cie do zycia,teraz sobie porzadzisz troszke kompleksy zagluszysz,szkoda mi Ciebie ,jak latwo "gryzc" mocnych zza zaslony ,juz Cie ktos tu zapytal co Ty zrobiles w AL...nic.Tak jest w zyciu ze nawet pogryziony przez szczeniaki mocny da sobie rade ,ale szczeniakom rozumu i umiejetnosci od tego nie przybedzie.Walcz z kompleksami , a tak na marginesie to"starokawalerstwo " tez wali w czache,znajdz sobie na poczatek dziewczyne to sie moze podleczysz....powodzenia.....ps daj sobie spokoj z odpowiedzia dla mnie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 12:55 Gdzie jest napisane ze dyrektor ma byc milym czlowiekiem?? Ma poprostu dobrze wykonywac swoje obowiazki. Wolelibyscie zeby byl tak milutki jak M.K. dla dzieci? (buahahaha ). Byl wku..ony bo probowal cos zrobic dla tego klubu a mial balast bandy idiotow. Mi tez sie zbiera na bluzgi jak sie patrze na niektorych czlonkow AL np spedalonego przewodniczocego sekcji szybowcowej albo kretacza prezesa F. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 17:35 Dziwne??? Może wybory sie zblizaja!!! zmiana opocji politycznej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 22:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 15:50 Stary - to może po prostu od razu wybić całą jego rodzinę, co? Rany - ale ty płyciutki jesteś. Spokojnie - bedzie wyrok - będzie odsiadka. Poczekaj cierpliwie - a póki co, wieczorami zażywaj jakieś tabletki bądź ziółka - bo Ty jak widze przez żonę i dziecko M.K. spać nie możesz :PPP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 06.07.05, 16:14 Tak w ogole to chcielibysmy cie poinformowac kolego ze zostales zidentyfikowany i jestes teraz w ukrytej kamerze hyhy Tak wiec rozgladaj sie czujnie dookola jak znow zawitasz na lotnisko bo bedziemy patrzec na twoja orientacje, oraz na twoich kolesiow z klubu ŻW:) W koncu tak jak chciales, pora z tym skonczyc, wiec takich jak ty wywiezie się Żukiem przez brame w kierunku (tak jak wspomnial juz ktos) Polnoc-Poludnie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 22:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 09:33 A moze zajmij sie lepiej swoją "pełnoletnią" - (fakt - byłą) dziewczyną - co ? :PPP hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlonek ALb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 07.07.05, 11:12 O gosciu, ale ty plytki jestes, czy dalej nie jestes w stanie zrozumiec, ze to juz koniec! Jest nowy dyrektor, aeroklub znowu dziala - choc Sz. B. robil co mogl zeby go rozwalic w drobny mak - lotnictwo u nas odzylo, a ty czego chcesz. W EPLR jestes nie mile widziany? Nie trzeba bylo trzymac ze zlodziejami i innymi wykolejencami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 21:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 08.07.05, 08:49 Zgadnij. Masz trzy próby. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z lotu ptaka To wina pedofilow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 14:57 Pedofil jest nie jeden lecz kilku. Towarzystwo zorganizowanie sprawnie funkconujace pod hangarami. Codziennie spotykaja się i siedza czekajac(zekomo) na pogode. Potem lub gdy nie ma pogody wymieniaja się plytkami bądź wzajemnie dotykaja. Kochaja się wszyscy nawzajem... jeden wspiera drugiego, czwarty napiera pierwszego trzeci zapina wszysyko w..guzik. Agitacja mlodych (i glupich) daja nadzieje na poszerzanie ich grona. Oni bawiem bedac zbyt daleko by choc domyslac się co knuja bardziej doswiadczeni partnerzy, czekaja na rozwoj wydarzen. Jednakze sa pewni iż ich klubowy wiek, choc mlody, pobawia ich jakichkolwiek szans na uczestniczenie w Hollywodzkim swiecie.. jednakze każdy wie iż może być zaatakowany...od tylu. Jest to taki dreszczyk emocji. Sa tez i tacy co lubia innych... jako ze jest to towarystwo meskie...z wyjakiem jednej smiercichy, która od czlowieka latwo odroznic. Przykład. W.SZ. dumny iż znalazl sobie towarzysza zycia L.D. Musi ustalac jak zajsc LL-wi..w tyl.z wazelina czy bez. Jednakze dla niego to nie ma zadnej roznicy... bo już zbyt dlugo się znaja i pasuja do siebie. L-ek wie ze może podpuszczac W. Bo ma asa w..... ;)Ale sa tez inni podwladni... którzy czekaja az ich bardziej doswiadczeni koledzy popieszcza wzrokien podczas schylania się po pokrzywy. Nie mysla lecz tylko czekaja...bo przeciez nie lataja. Chodza tylko tam po jedno...by się spotkac i popolotkowac i przekonac co tam w wielkim analnym swiecie. Panuje tam hierarchia waznosci. Glowny mozg siedzi w kompie.. a reszta jest jemu podporzadkowana. Będzie to tak sprawnie dzialac dalej...bo jak się okazuje pedofilow nie idzie wytepic. Latwiej da się wytepic „nie pedofilow”. Aeroklub Lubelski rosnie w sile bo wladza temu sprzyja i wspolne zamilowania. A wiec kochajcie się dalej i ch.. wam w dupe zboki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 16:46 Oj ludzie !!! Że ja zawsze musz tłumaczyć o co mi chodzi. Nie wiem juz czy to ja wyrażam sie niejasno - czy tylko pewne osoby nie potrafią dedukować/czytać? Panie "Pytajacy" - zacytuję Ciebie najpierw: "Czcigodny Czlonku AL wypowiadasz sie tu czesto na forum sugerujac ze piszesz jako reprezentant wszystkich np "wszyscy mowia tu" wszyscy mysla "tak i tak...," a teraz (rany - to juz 3ci raz w życiu) siebie: "Tu wiekszośc ludzi dziwi się jego zachowaniu w stosunku do reszty pracowników i członków w momencie jak jeszcze odwołany nie był. I za to miedzy innymi wyleciał." Dla mnie słowo "większość"(tak jak napisałem i jak uważam opierając się na tym co myslą i mówią ludzie z klubu) ma zdecydowanie inne znaczenie niz "wszyscy"(jak napisałeś Ty - i jesli pojmujesz te dwa słowa jako synonimy - to nie mój problem już :) Użyłem słowa "wszyscy" w 2 przypadkach: 1. "wszyscy wiedza że zrobił dużo(i nikt nie pomija tu jego zasług)" - to o panu B. i uważaj-MOIM ZDANIEM-jest to prawda - bo wszyscy wiemy ile zrobił dobrego. 2. "Został zwołany zarząd i go odwołano - to wszystko. I zdaj sobie sprawe że wszyscy wzięli pod uwagę jego zasługi - ale to jednak jakby nie wystarczyło." Dyrektor został odwołany przez zarząd jednogłośnie - więc to chyba jest jasne, że WSZYSCY członkowie podejmując taką decyzje musieli najpierw zważyc wszystkie za i przeciw. Bo w twoim mniemaniu jak widze to odwołali go ot tak - dla zabawy zapewne - zwłaszcza po tym ze dla klubu sie jednak zasłużył - i to niemało. to niby jak miałem napisać? Że niektórzy tylko wzięli pod uwagę jego zasługi - a odwołali go wszyscy??? :P Dobra - następnym razem tak napiszę - specjalnie dla Ciebie :))) Nigdy na tym forum nie wypowiadałem sie za wszystkich wiec proszę Cie - na przyszłość czytaj dokładniej - i pomsl malutka chwilkę nad sensem tego co ktoś pisze(to nie boli) zanim zaczniesz komentować - i nie przekrecaj więcej moich wypowiedzi - bo przez przekrecanie i uogólnienia mozna całkiem zmienić ich brzmienie. A tego sobie nie zyczę. Zresztą nie pozwolę na to - bo zawsze bez pośpiechu i zgrabnie wszystko Ci wytłumaczę. A jak i wtedy nie zrozumiesz o co mi chodziło - to zrobie to po raz kolejny. No a jesli wtedy nawet nie zrozumiesz - to odeslę Cię do podstawówki po...podstawy :) Na koniec małe sprostowania: W wojsku byłem - nawet 2 razy :) (powaznie) Żonaty jestem (i to od ładnych paru latek - pozdro dla żonki :) ) I nie przypominam sobie żeby ktoś kiedys zapytał mnie na forum co ja takiego zrobiłem w AL Także jak widzisz - mylisz mnie z kimś niestety :) I tu pytanie do Ciebie: Czy wypowiadanie swoich mysli i opinii na forum to "gryzienie kogoś zza zasłony" ??? Czyz nie po to własnie jest forum żeby wymieniac poglady? - bo nie sądze żebym tu kogos mówiac w przenośni-"pogryzł" Oj dziwne to wszystko ale staram się to rozumiec - bo wiem że ludzie są różni. Pozdrawiam wszystkich :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zlotuptaka [...] IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 22:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 23:28 Nie nie lubie cytowac - a zwłaszcza wqrwia mnie to kiedy musze cytowac sam siebie - ale czasem sytuacja mnie do tego zmusza - bo niektórzy próbują przekrecac moje wypowiedzi i "nadinterprwtowac" moje posty. No to cytujmy dalej :) "wszyscy wiemy jak pieknego dzionka L.D W.SZ i P.B po udanym dotykaniu sie po napletkach doszli do wniosku iz dla rozwoju chorob umyslowych na tle seksualnym lepsze bedzie wytrzasniecie niewygodnych ludzi... itd." Gościu malinowy :) - takimi własnie wypowiedziami tu na forum pokazujesz kto jest chory i na jakim tle :))) 200 członków powiadasz? A ilu w tym czynnych członków? :))) Oooooj facet :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 02:19 Ja wam gratuluje ze udalo wam sie oszukac az tylu... Teraz, kiedy ludzie zobaczyli jak wyglada aeroklub zarzadzany przez kumpli M.K. nie wiem czy byscie zebrali chociaz 10 podpisow . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spadak Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 81.219.88.* 10.07.05, 02:48 prawie cala sekcja spadochronowa (poza moze dwiema osobami) jest za. wiec musisz sobie doliczyc do 28 jeszcze jakies 30 osob. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:30 A otworzyli wam chociaz spadochroniarnie czy dalej zamknieta i zaplombowana ?:) Czlowieku, ten zarzad ma wszystich w dupie . Za jakis czas wyjda takie machlojki ze na splacenie dlugow pojdzie sie jebac caly dorobek klubu jaki zgromadzil byly dyrektor. I wtedy zatesknicie za uczciwym dyrektorem, bedzie wam wtedy wszystko jedno jakim jest czlowiekiem. Naszczescie prawdziwi, doswiadczeni lotnicy poznali sie na nich .Mowie tu o ludziach ktorzy naprawde maja cos wspolnego z prawdziwym lataniem a nie towarzystwo z laweczki czy paru glebotlukow ktorzy kiedys za mocno przywalili lbem o ziemie. Z ich pomoca moze udac sie wyrwac chwasty z naszego klubu , chociaz widac na przykladzie M.K. ze sa gleboko zakorzenione... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 13:28 A mi sie wydaje ze zarząd ma co najwyżej w dupie was 2 (sekcję zelaznej wątroby) panie P.J. i panie K. Ł. Panie K.Ł. - browar i wódzie można walić praktycznie wszedzie - jest wiele miejsc ku temu przeznaczonych. Dlaczego więc tak Pan sie uparł żeby robić to własnie w klubie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zlotuptaka Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.05, 13:56 czlonku pedoklubu lubelskiego....sekcja zelaznej watroby... phi.. widze ze lekarza mamy w klubie...jednakze poprawy nie widze. moze zla diagnoza ????. Proponuje zaczac od siebie i zastanowic sie..."czym to wlasciwie ja jestem". Widze ze idziesz dalej z postepem...poszerzajac grono "tych normalnych inaczej". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 14:47 Gosciu owocowy - wystarczy przeczytać Twój post (ten z 09.07.2005 z godz.14.55) - aby zrozumieć kto tu jest normalny inaczej. Swoje fantazje zachowaj raczej dla siebie - bo wątpie żeby czytający to forum byli tym tematem zainteresowani. W kazdym razie pokazałeś - cytuje Ciebie: "czym" jesteś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 15:03 hehehe ale jestes beznadziejny. Naprawde myslisz ze jezeli ktos wyraza sie krytycznie na obecny stan AL to musi to byc K.Ł, P.J lub Sz.B ??? Ty za to jestes chyba jakis nacpany skoro nie mozesz zrozumiec ze lista osob przeciwnych pederoklubowi lubelskiemu jest znacznie dluzsza niz te wasze 28 osob. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 10:02 > Czlowieku, ten zarzad ma wszystich w dupie . Za jakis czas wyjda takie > machlojki ze na splacenie dlugow pojdzie sie jebac caly dorobek klubu jaki > zgromadzil byly dyrektor. I wtedy zatesknicie za uczciwym dyrektorem, bedzie > wam wtedy wszystko jedno jakim jest czlowiekiem. Heheheeh, kolego twoje nieswiadomosc jest tak zabawna ze az mi sie humor poprawil z rana. Pan bartler narobil dlugow i przekretow finansowych a ty go nazywasz uczciwym dyrektorem hehehe, to dopiero jest wchodzenie w dupe :)))) Głowa juz weszła - przyj dalej :)) > Naszczescie prawdziwi, doswiadczeni lotnicy poznali sie na nich .Mowie tu o > ludziach ktorzy naprawde maja cos wspolnego z prawdziwym lataniem a nie > towarzystwo z laweczki czy paru glebotlukow ktorzy kiedys za mocno przywalili No tak z ciebie to dopiero prawdziwy lotnik. na laweczce nie siedzisz, w glebe nie tluczesz, frustrujesz sie bo certyfikatu nie ma, jednym slowem kolego NIE LATASZ. I ty chcesz sie nazywac prawdziwym lotnikiem hehehhe? Chyba ze latasz w domu przed komputerem, no to czapki z glow panowie, mamy tu na forum prawdziwego mistrza:)) A tak w ogole chcialem wam przypomniec panowie frustraci ze dobrze wiadomo kto pidpisal owa listę i dobrze wiadomo kto jej nie podpisal. Dlatego powinniscie wiedziec ze latwo was zidentyfikowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 15:24 Ku.. - no i znowu :/ : "prawie cala sekcja spadochronowa (poza moze dwiema osobami) jest za. wiec musisz sobie doliczyc do 28 jeszcze jakies 30 osob." :))) Hahahahahahaha Ludzie-czytajcie forum -proooooszeeee....!!! :/// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 16:01 "jeszcze jakies 30 osob" mnie nie interesuje. Interesuja mnie osoby ktore sie jasno zadeklarowaly. Pozatym nawet jezeli 100% z tych osob popiera pederoklub to nadal jestescie w mniejszosci. Sorry :D I bedzie nas coraz wiec mimo usilnch staran panow z zarzadu(m.in. blokuja podania o przyjecie do klubu paru pilotow ktorzy latali kiedys w tym klubie, i wiedza doskonale co sie dzieje w AL). A wasze grono mysle ze powoli bedzie sie wykruszac... Pozatym czytam forum, i mi rece opadaja jak widze twoje beznadziejne komentarze. Ale rozumiem ze probujesz odwrocic uwage od spraw naprawde istotnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 22:54 Chłopaku - jesli moje komentarze są beznadziejne(kto wie?-moze i są...) - to w takim razie jak nazwac Twoje? :) Bo prawie w kazdej swojej wypowiedzi zaprzeczasz sam sobie. Popatrz na to np.(pierwsze z brzegu - z ostatniego Twojego posta): "paru pilotow ktorzy latali kiedys w tym klubie, i wiedza doskonale co sie dzieje w AL)" - to Twoja wypowiedź o pilotach których zarzad rzekomo nie chce przyjąc do klubu. Skoro moje posty są beznadziejne - to w takim razie udowodnij wszystkim czytajacym to forum jak zajebiste i trafne sa Twoje - i wytłumacz nam jak piloci którzy KIEDYŚ latali w tym klubie - mogą wiedziec doskonale co sie w nim dzieje TERAZ? Twierdzisz że czytasz forum...Hmmm - no moze i czytasz -ale jesli nawet -to chyba bardzo niedokładnie. Inaczej wiedziałbyś że gdzies tam już wczesniej było na tym forum o naszej bardzo rozbudowanej sekcji historycznej - i o jej "olbrzymiej" :P wiedzy na temat tego co dzieje się w klubie. W koncu przebywaja w nim na co dzień :))))) Heeeeeh. No bo jesli dla Ciebie prawie 60 ciu czynnych lotniczo członków klubu to jak mówisz "mniejszość" - to zakładam ze bierzesz pod uwagę sekcję historyczną - i z nia wiązesz swoje NADZIEJE. (to od NADZIEJNYCH komentarzy :P - Twoich oczywiście - bo moje sa "beznadziejne" :))) ) I jesli pisząc o - pozwól że tak to okresle "waszej wiekszośći" - nie ich masz na mysli to KOGO?. Fakt - jesli brać pod uwagę "dziadków" ( to nie obraźliwe - bo ja ich bardzo szanuję i nawet lubię - to jedynie taki mały żarcik z naszych seniorów :) ) to rzeczywiście grupa która była za odwołaniem pana B. może okazać się mniejszością. Tylko czy to jest zdrowe i praktyczne żeby o przyszłości klubu mogły decydowac osoby których jedyny kontakt z lotnictwem obecnie polega na okazjonalnych wycieczkach na naszą przysłowiową łąkę po uprzednim zaopatrzeniu się w koszyczek pełen kanapek oraz termos z herbatą? Jakie oni mają naprawdę pojęcie o tym co dzieje/działo się w klubie. No ale fakt - z pewnośćią łatwo bedzie ich "przekabacić" - zwłaszcza że sporo z nich to lepsi lub gorsi znajomkowie pana B. Prawda jest taka że na dzień dzisiejszy zdecydowana większość czynnych lotniczo członków klubu jest bardziej zadowolona z sytuacji panującej obecnie - po odwołaniu pana B. - niż przed tym zdarzeniem. Wczesniej było jakby odwrotnie. Ale prawda jest również taka że jesli kiedykolwiek i gdziekolwiek następują zmiany na lepsze - to zawsze znajdzie sie parę osób z tych zmian niezadowolonych. I to jest najzupełniej normalne - bo taka jest natura ludzka ( kazdy człowiek jest inny). Ale czy naprawdę warto robić kolejną rewolucję dla tych paru osób? Bo skoro Ty twierdzisz że dodatkowe 30 osób czynnych lotniczo Cię nie interesuje - to ja pozwolę sobie stwierdzić że mnie nie interesuje choćby i setka członków sekcji historycznej - bo tak naprawdę to nie mają oni bladziutkiego pojęcia o tym jak sprawy wygladają. Ale zawsze mozna im to po swojemu naświetlić - prawda? No cóż - powodzenia. Choć muszę Ci przyznać ze przy odrobinie samozaparcia ( a tego wam raczej nie brakuje) i szczescia ( z tym bywa różnie) - pomysł z "dziadkami" może Wam się udać - ale myslę że czynni lotniczo członkowie na to nie pozwolą. No nie chłopaki? I dziewczyny? ( To tak dla Ciebie specjalnie z tymi dziewczynami - żebyś już mnie i innych nie nazywał pedałami - i takie tam inne Twoje różne ulubione zwroty... :P ). Na koniec o odwracaniu uwagi. Gościu smieszny - gdybym kiedykolwiek chciał odwracać uwagę od czegokolwiek - to nie robiłbym tego na forum internetowym - bo to ma raczej mizerne efekty. Zdecydowanie lepsze osiagnąć można w realu niż wirtualnie. :))) Eeeeh....chciałoby się rzec na koniec "Czuj duch" - ale nie rzeknę - bo to nie moje :))) Ps. Tylko proszę nie zapomnij wytłumaczyć nam tej sprawy...no wiesz - z tymi pilotami :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zlotuptaka Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.05, 10:38 Kolego widac ze skoro mowisz takie brednie o tym ze wiekszosc jest zadowolona to jestes z jednym z tych zadowolonych. Prawde mowiac zadowolonych jest niewielu. Zadowoleni to na napewno W.SZ L.D A.D P.B M.K, zarzad, paru przydupasow z licencjami i paru namowionych mlodych niezorientowanych przez W.Sz wierzacych w cud.. (którym ty jestes?? Zal tylek sciska) I nie mowie tu o dziesiatkach tylko paru palantow takich jak L.W czy M.S....którzy kochaja siedzacego na cycku swojej starej, bezrobotnego lecz wygadanego W.SZ. Prawde mowiac siedzenie na glebie nie wielu zadowala a sytuacja ta z lekka mowiac irytuje wiekszosc klubowiczow. Jak wiemy Ci czynni to doskonali piloci.... jak wskazuja straty w sprzecie w ostatnich latach. Szczerze mowiac obrazana sekcja historyczna na pewno mniej zagraza aeroklubowi niż rozpieprzajaca sprzet pedofilska organizacja. Sekcja historyczna na pewno orientuje się lepiej co się dzieje w klubie niż Ci przekabaceni przez paplarza i klamce W.Sz ludzie grzejacy glebe. Oj kolego....a te Twole tlumaczenia to zwykla kupa gowna!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 11:41 Koles, ty w ogole nie wiesz co piszesz. Skoro tak potrafisz wszystkich z inicjalow wymienic, wszystkich tych ktorym zazdroscisz, i uwazasz ze na lotnisku sytuacja jest zla, to czemu sie nie ujawnisz i nie wyrazisz jasno swego pogladu tylko sie tu chowasz? Prosze bardzo, demokracje mamy. Nikt ci nie przeszkadza zebys zaproponowal zwolanie zebrania i zmiane sytuacji w aeroklubie.Reke masz wolną, moze znajdziesz poplecznikow. Tylko cos mi sie wydaje ze nie bedziesz mial odwagi, jedynie umiesz sie żalic na forum. Poza tym chyba jestes swiadomy ze za bezpodstawne oskarzenia, pomowienia i ublizanie członkom ALb, bylbys natychmiast podany do sądu kolezenskiego i prawdopodobnie w trybie szybkim pozegnalbys sie z lotnictwem na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stary Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:35 Czy Pan piszący z pod IP pznanskiego mówiąc o stratach w sprzęcie lotniczym w ostatnich latach spowodowanych przez "doświadczonych" czynnych lotników - ma na mysli także i tego pięknego ultraligt - cika którego pewnego pieknego dnia pewien pan o którym na tym forum jest najwiecej - rozpie..ł w drobny mak na oczach wielu? A całą sprawę potem zgrabnie i szybko zatuszowano i jak to się mówi "rozpisano". Palancie - skoro tak doswiadczony lotnik moze odwalić taki numer (bo ten start przecież mozna było przerwać - był czas na to - a nie ciągnąć do końca) to co sie dziwić że błedy, wypadki, uszkodzenia - czy nawet kasacje sprzętu zdarzają sie mniej doświadczonym pilotom. Jesteś jakiś tępy - tak na moje oko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 11:33 Widze ze czlonek AL dzielnie stoi na strazy nowego porzadku :D Robisz to tak zaciekle ze pewnie jestes z zarzadu. I latwo sie domyslec ze czlonek AL = figlarny prezesunio F. Ale rozumiec cie. Trzeba teraz ostro zabiegac o zwolennikow. Wyrzuciliscie Sz.B. jedyna osobe ktora stala wam na drodze do duzej kasy. Teraz mozna zaczac rozgrabiac aeroklub. Kilkudziesiecio hektarowa dzialka na zachod od lublina musi byc duzo warta. Wystarczajaco duzo zeby poswiecic klub, prawda panie F. ?? Jedynym problemem sa ludzie ktorzy nie podpisali slynnej listy. Moga oni sprawic ze zamiast kupienia sobie nowej chaty , bedzie musial pan i kumple z wlasnej kieszeni zaplacic za straty aeroklubu za waszych rzadow. Nie mowiac juz ze pogonimy was z tego aero. A straty sa duze. Na przyklad nasz chwilowy ciec- dyrektor zanim zwial zdazyl wydzwonic przez komore za 5000 zl. Oczywiscie wy nie zadowolicie sie takimi drobnymi. A co do tych pilotow to siedziac tam na gorze :) chyba zaponial pan ze w srodowisku lotniczym wiesci szypko sie roznosza, kwestia jakie sie z tego wyciaga wnioski. Nie trzeba tez byc na liscie czlonkow klubu zeby sie orientowac co sie dzieje w AL. Jest wielu pilotow ktorzy kiedys latali z Sz.B. i znaja go doskonale zarowno od dobrej jak i od zlej strony. Czesc z nich napewno nie darzy go sympatia ale nie pozwola zeby aeroklub ktory ich kiedys wychowal, w ktorym stawiali pierwsze kroki w lotnictwie ropierniczyla banda idiotow i zlodziei. Czesc z nich nadal jest czlonkami klubu dlatego jest nas tak duzo, a co do "dziadków" to o nich ostro zabiega zarzad z panem B. na czele wiec jezeli mowisz o "przekabaceniu" to chyba mowisz o was. A to ze kilku nie dalo wam sie "przekabacić" i popiera nas to nie z sympati do Sz.B. ale z checi pomocy mlodym lotnikom. P.S. hahahaha to ze w klubie jest kilka dziewczyn nie czyni was normalnymi ( M.K. ma zone i dziecko i jakos to nie pomoglo) Czuj.... goracy oddech na plecach hahahahahahaaha :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 11:45 > wiec jezeli mowisz o "przekabaceniu" to chyba mowisz o was. A to ze kilku nie > dalo wam sie "przekabacić" i popiera nas to nie z sympati do Sz.B. ale z checi > pomocy mlodym lotnikom. Uhahahhahahaha, Sz.B. z kompanią i ich chęc pomocy młodym lotnikom hehe, naprawde gryps dnia. Dzieki koles ze mi tak poprawiasz swoimi grypsami nastroj w ten poniedzialkowy poranek:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 13:34 Taa mlodym lubi pomagac M.K. z ekipa , szczegolnie BARDZO mlodym hahahahahahaha Niestety tobie juz nikt nie pomoze, jestes beznadziejnym przypadkiem. Teraz ty mi popraw humor swoimi "grypsami" i napisz jak figlarna druzyna pomaga :D. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 11.07.05, 17:33 Tu sie musze zgodzic, ze Sz.B. mlodym pomaga! No bo jak inaczej nazwac fakt przyjecia do pracy w aeroklubie mlodego, ktory nie mial zielonego pojecia o pracy na swoim stanowisku. Do tego kupowanie od niego ZA KLUBOWE PIENIADZE nie zbyt potrzebnych rzeczy. To jest naprawde wielkie poparcie dla mlodych. A talent mlodego skoczka Tomka S. w ocenie Sz.B. nie byl wielki (to uslyszalem w rozmowie), wiec jemu trzeba bylo klasc klody pod nogi - tu bradzo pomocny byl K.Ł. - on tez ogromnie potrafi ocenic talent spadochroniarza (po %). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 22:45 Czcigodny kolego widze ze lubisz cytowac.... to i ja cos zacytuje: "i pomsl malutka chwilkę nad sensem tego co ktoś pisze(to nie boli) zanim zaczniesz komentować" Malutka.... hmm dziwny zbieg okolicznosci jak na AELb :DDDDDDDDDDD Nie bron sie lepiej. Wszyscy normalni ta wasza owa wiekszosc (28) uwazaja za grupke zbokow i ty wpisujac sie na liste do nich nalezysz. Zawsze bedziesz mial to na sumieniu....chyba ze jestes chory i do Ciebie to nie dociera jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 11.07.05, 09:41 > Dyrektor został odwołany przez zarząd jednogłośnie - więc to chyba jest jasne, > że WSZYSCY członkowie podejmując taką decyzje musieli najpierw zważyc .. Nie wchodzac w szczegoly chcialbym tylko sprostowac ze zarzad nie odwolal go jednoglosnie. Poparl go ten grubas, 120kg chluba lubelskiej policji - pożal sie boże hehe Oczywiscie po odwolaniu SZ.B. pan "polucjant" tez zlozyl dymisje z zarządu bo tylko pod pachą pana bartlera byl zdolny cos "zdzialac" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 19:30 Oj qrfa wasza mać - ludzie ! Nie bede sie tu znowu cytował (bo cytować siebie samego trzy razy w życiu to aż nadto - i 4ty raz mi sie już po prostu nie chce) - Gościa malinowego odsyłam tylko do mojego posta z 24.05.2005. z 11:58 ( zadaj sobie choć tyle trudu skoro całego forum czytac Ci sie nie chce) :P Spójrzcie: "a co do "dziadków" to o nich ostro zabiega zarzad z panem B. na czele" - przyznaje że teraz to juz nic nie rozumiem :PPP :))) Gość popiera wszystkich - i zarząd i pana B. (pewnie i kler, policję, straż pożarną oraz koło gospodyń wiejskich) :P No ale nic gościu owocowy - pyrgaj sie tu dalej na forum (postaraj sie tylko chociaż o odrobinę ładu i składu w tym działaniu - bo Twoje wypowiedzi doprawdy nie trzymają się kupy :) ) i zbieraj zwolenników - zyczę powodzenia. :))) ". Szczerze mowiac obrazana sekcja historyczna ...." Ktoś tu obraził sekcję historyczną??? Panowie - a w którym miejscu jesli łaska? Kończę oficjalnie swoją obecnośc na tym forum - od tej chwili pozostanę jedynie obserwatorem - bo jak widze aby dyskutować z Wami(z lotu ptaka, hetero - i paru innych jeszcze) doprawdy musiałbym się zniżyć do Waszego poziomu a to niestety moze okazać się niewykonalne :) - uzupełnijcie podstawy owocowi goście :))) Pozdro dla wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:14 Napracowales sie Czlonku Al bardzo na tym forum.....troszke pracy a juz Ci nerwy puszczaja, klniesz na swoich korespondentow ,obrazasz ich,pouczasz,wysylasz do szkol.Przeciez sam napisales ze SzB zostal odwolany wlasnie za takie postepowanie.Brak Ci konsekwencji.Przytaczasz rozne argumentacje ,ale tylko te ktore sa Ci wygodne.Nie przedstawiles zadnego faktu konkretnego.Uwazasz ze Ci co aktualnie juz nie moga latac sa mniej wazni.W Twoich wypowiedziach jest pelno demagogi i populizmu / to juz historia zna/.Przemawia przez Ciebie " kompleks" niezralizowania sie.Pomysl ,czy przypadkiem inni na tym forum nie musieli sie znizac do Twojego poziomu.Skad ta pewnosc siebie i przeswiadczenie o wlasnej nieomylnosci/ troszke pokory i samokrytycyzmu/.Lotnik musi sie sam wlasciwie oceniac , a nie opierac sie na przeswiadczeniach i wyobrazeniach...Zycie jest takie ze w wielu wypadkach samo pisze scenariusze niezaleznie od naszych chwilowych zapotrzebowan i trzeba czasu zeby dzisiejsze wydarzenia wlasciwie ocenic.Dlatego tez proponuje Ci troszke pofolguj ,bo mozesz kiedys poczuc sie nieswojo i glupio wzgledem siebie.Z twojego stylu pisania wynika ze jestes pelen energii , ale nie dane Ci bylo jeszcze kierowac zespolami ludzkimi , ani brac pelnej odpowiedzialnosci za ich postepowanie..to przed Toba zapewne ,to uczy pokory.Zegnam cie na tym forum z pewnym zalem, masz dar "urban-izowania" faktow, a to na forach cecha przydatna.Pamietaj ,nie klnij na swoich rozmowcow / a masz takie tendencje/ bo wylecisz z ALb.Dla uzupelnienia podaje ze jestem ...mniej waznym bo juz uziemionym .pierwszy samodzielny lot 10.1970r.dzialalnosc lotnicza poza Alb,chociaz znam ALb b.dobrze i wielu ludzi z ALb tez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:45 "Napracowales sie Czlonku Al bardzo na tym forum.....troszke pracy a juz Ci nerwy puszczaja, klniesz na swoich korespondentow ,obrazasz ich,pouczasz,wysylasz do szkol.Przeciez sam napisales ze SzB zostal odwolany wlasnie za takie postepowanie.Brak Ci konsekwencji" Pokaz mi w którym miejscu kogoś jak to powiadasz "skląłem"? Zostawiam Was tu teraz juz naprawde - i robie to w przeswiadczeniu że wszystkie moje wypowiedzi zostana przekręcone - i bedą polem do popisu dla takich jak Ty w nadinterpretowaniu tekstów - i przerabianiu ich na użytek własny - ale mam to już daleko w pupie :) Zresztą wymieniając poglady z Wami - mozna było się do tego przyzwyczaić - wiec luz:) Bawcie się dalej... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 00:56 Szanowny Czlonku AL,np 11.07. godz.19 30 tak pieknie sie do forumowiczow zwrociles.//Pisanie tutaj nazwales zabawa..hm jak na sprawy tutaj poruszane to ciekawa interpretacja........Nie potrafie wzniesc sie na Twoj poziom / brak podstaw ............./ i dlatego trudno mi z Toba dyskutowac.Niestety nie kazdemu Stworca rowno przydzielil.......///// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 01:27 cd poprzedniego.Czlonku ALb , ja nie mam potrzeby interpretowac ,ani cytowac,ani uzywac teraz ani w przyszlosci Twoich wypowiedzi ,mnie z gory podejrzewasz o ich zmienianie ,a sobie schlebiasz ze niby one takie wazne i znaczace.Nie przesadzaj.Co napisane to napisane.Nie potrafisz jeszcze zareagowac w sposob normalny, musisz zaraz rzucic jakies oskarzenie,ponizyc korespondenta.Narazie niesiadl bym z Toba jako pasazer do samolotu z Toba jako pilotem , i nie chodzi mi o Twoje umiejetnosci lotnicze bo zapewne je masz i doskonalisz, ale o reakcje w sytuacjach ekstremalnych o Twoj styl reakcji, jeszcze musisz nad nim popracowac,,,,zycze powodzenia w tej dziedzinie / nie odczytuj tego jako uszczypliwosc, ale szczera rada /chyba?????/bardziej doswiadczonego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 12.07.05, 08:26 Już same fraza "Sąd Ostateczny", którą przypisuje sobie Szczepan Bartler jako swój login mówią o doskonałościach charakteru tej osoby i jej specyficznej mądrości. Ta madrość i doskonałość istnieje tylko w przeswiadczeniu tej osoby. Można na ten temat rozpisać cały przewód profesorski więc posłużę się zapożyczonym cytatem: " — Mądrość z wiekiem — Ta mądrość człowiekowi Przychodzi dopiero z wiekiem: Nie każdy pies jest psem, Nie każdy człowiek człowiekiem. " Do cytatu aż prosi się dodać: "nie każdy pilot jest lotnikiem" Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 11:09 Na wstepie chcialbym przeprosic Pana Szczepana Bartlera , ze przez moje pisanie pada jego nazwisko .Nawet przez moment nie myslalem ,ze moge byc kojarzony z Panem.Widac "mania przesladowcza " dotyka kolegow w ALb i wszedzie widza Pana cien.Kolega K.K.chyba nie wie ze Pan w 1970 r byl juz licencjonowanym pilotem,a ja jak wyraznie napisalem dopiero robilem pierwsze kroki.Kolega K.K. nie dopuszcza ,ze ktos inny moze miec inne zdanie.Tak jak Czlonek ALb musi zaraz rzucic podejrzenia, troche ponizyc .Taki widac styl jest teraz w modzie,ale i ma on swoje uzasadnienie.Najczesciej dyskutanci stosuja agresje i ponizanie wzgledem siebie ,kiedy brak im konkretnych argumentow.Szanowny Kolego K.K. ja nie jestem p.SzB,nikim z jego rodziny, ani nie lacza mnie z nim zadne interesy.Natomiast wiem ,bo przez wiele lat trudno nie wiedziec ,ze jest czlowiekiem bezkompromisowym, swietnym nauczycielem latania i sprawdzonym w sytuacjach krytycznych.Zawsze jego krytycy zaznaczali ze pomimo wszystko chcieliby miec go za swojego instruktora.W lotnictwie nie jest do zakceptowania " jakos tam bedzie", bezkompromisowosc jest niezbedna.Panie K.K. otrzasni sie Pan z tej "manii przesladowczej" ,bedzie Panu latwiej w zyciu.Za piekny cytat dziekuje, jest ok.Wszystkiego dobrego..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 12.07.05, 12:18 Jesli moge cos wtrącic. Mania przesladowcza dotknela poplecznikow pana bartlera, a konkretnie tych ktorzy dzieki niemu mogli troche nakrasc i pozywic sie kosztem Aeroklubu. To oni zaczeli to forum i oni z uporem maniaka bluzgali tutaj i ublizali od pedalow wszystkim swoim przeciwnikom, wyrazajac w ten sposob frustracje z powodu wlasnej porazki, oraz nieumiejetnosc pogodzenia sie z faktem ze ludzie przychodza i odchodza. Bo tak wlasnie bylo z panem bartlerem, przyszedl, zrobil cos, ale jako ze pokazal na co go naprawde stac, musial odejsc. I odszedl na mocy prawomocnej decyzji zarządu, z czym i on i jego zwolennicy sie muszą pogodzic, choc jak widac nie mogą. Bo w lotnictwie liczy sie nie tylko ilosc wylatanych godzin,doswiadczenie instruktorskie i wszelkie inne zaslugi, ale rowniez liczy sie atmosfera i relacje personalne. A pan bartler tychze relacji stworzyc nie umial, potrafil stworzyc jedynie atmosfere terroru,ponizania, falszywych oskarzen (czyt. obrabiania dupy) oraz podejrzliwosci. Pod koniec swojego dyrektorowania byla to wrecz fobia. I z powodu tej fobii zepsul opinie sobie, i probowal umyslnie zaszkodzic innym. Byc dyrektorem aeroklubu to wszechstronna odpowiedzialnosc za kazdy aspekt zycia lotniczego na lotnisku, a nie dbalosc tylko o interesy wlasne i wlasnej rodziny. A tymbardziej juz nie zachowania patologiczne jakie przy koncu kadencji tego pana wszyscy mieli okazje obserwowac, zarowno zwykli czlonkowie jak i zarząd. A pan panie kolego niech mi nei mowi ze orientuje sie pan co tak naprawde dzialo sie i dzieje na lotnisku, poniewaz sprawy ktore sie ostatnio rozgrywaly mogly byc dobrze zrozumiane tylko przez bezposrednia obserwacje, a nie z wypocin sfrustrowanych nieudacznikow, ani nie z naciaganych artykułow prasowych. A juz tym bardziej nie z ust pana bartlera, ktory niejednego probowal i w dalszym ciagu probuje przekabacic obiecujac złote gory. Tyle co chcialem powiedziec wszystkim mądralom ktorych noga nie stanela na lotnisku od lat, a twierdza ze wiedza doskonale co sie tam dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 15:25 Robienie "atmosfery" to nie jest zadanie dyrektora. Jak sam napisales "Byc dyrektorem aeroklubu to wszechstronna odpowiedzialnosc " szczegolnie za bezpieczenstwo lotnikow i to co ty nazywasz "terrorem" bylo dyscyplina ktorej wiekszosc nie umiala sie podporzadkowac . Stad wynikaly wszelkie konflikty. A ze Sz.B. to facet a nie jakas pi.. to czasem uzywal mocnych slow. Musisz byc bardzo delikatny panie zorientowany skoro tak ci to przeszkadza :D Ale wezmy na przyklad naszego kolege Marcina N. ktoremu Sz.B. chyba nie dorownywal w rzucaniu miesem ale jakos nikogo to nie burzylo, bylo cool , byla "atmosfera" i nikt nie domagal sie jego wyrzucenia chociaz byl chyba najbardziej leniwym instruktorem po tej stronie wisly :) Pozdro dla Marcina :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 12.07.05, 16:00 Kolego, wyluzuj, bo sie az wazelina przelewa hehehe Gdzies ty sie uchowal z takim uwielbieniem dla szczepana? cos mi sie zdaje ze ty od jakiegos czasu nie masz juz nic wspolnego z lataniem, bo trudno mi uwierzyc ze taki tajniak by sie uchowal u nas na lotnisku. Wlazisz w dupe panu SZ.B.,ale skoro juz to robisz to rob to odwazniej. przyjedz na lotnisko i agituj, moze cos jeszcze z tego bedzie, moze nas przekonasz i bedziemy chcieli powrotu pana B :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 16:15 Niedawno usłyszałem od znajomego takie zdanie: "siedza w dupie u bartlera i im sie wydaje ze ziemia nie jest okrągła, tylko kwadratowa i płaska" Nie bede go komentował :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 01:10 No na wazelince to napewno ty z kolegami znacie sie najlepiej :D hehehehe najprawde rozwalasz mnie koles. Ciekawe czy w twojej głowce zalegnie sie mysl ze Sz.B. moze nie chciec powrotu do takich ludzi jak ty. Jest wiele miejsc gdzie jego doswiadczenie i umiejetnosci beda docenione. A co do mnie, to sie myslisz. Mam duzo wspolnego z lataniem i czesto pojawiam sie na lotnisku. A agitowac nie bede bo to najlepiej robi zarzad , W.Sz. i paru innych beznadziejnych lotnikow , ktorzy stwierdzli ze pokarza jacy to sa wazni i zrobia rozpierduche w klubie. Gratz chlopaki, mieliscie swoje 5 minut :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 10:10 Mieli. Tak jak i pan B. No cuż - w końcu kazdy ma kiedyś swoje 5 minut - nie ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 15.07.05, 12:35 Koledzy, a szczegolnie panie "nieoficjalny". Z tymi bykami ortograficznymi ktore robicie to wy w zyciu nawet 5 swoich minut nie dostaniecie:))) A co do pana B. to macie racje - poznali sie na nim wszyscy i poznaja,bo jakos do tej pory nie znalazl zajęcia w lotnictwie, moze za slabo szukał hehe Przykro mi wam to mowic, ale wasz idol bedzie mial z tym problemy, cała Polska wie co to za jeden i wątpie zeby ktos go zaprosił w swoje progi. No a jesli macie cos przeciw obecnym wladzom i zarzadowi aeroklubu to tak jak mówiłem: wstąpcie na piedestał i do roboty, szukajcie zwolenników,wygłaszajcie płomienne przemowienia; po co sie kryc ze swoimi poglądami, w koncu demokracje mamy no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 15.07.05, 13:45 Zgadzam sie, skoro zarzad jest zly to go odwolajcie - jako czlonkowie ALb macie do tego prawo - ale czy znajdziecie az tylu zwolennikow swojej rewolucji? Watpie!!! Tak, wiec radze pozostac przy piciu piwka (oraz bardziej % trunkow) i nie siac chaosu w coraz lepiej funkcjonujacym aeroklubie. Wy zajmijcie sie rozmowami przy % a lotnym zostawcie lotnictwo! Pozdrowienia dla fszystkich - taki ortograficzny dowcip na koniec :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 14:45 Kurdelebele - panowie - to "cUż" to mi sie wyrwało tak jakoś nieopatrznie. :) PARDOŁ za to :P :))) A panu hetero to moze nie przemknęło przez główkę że skoro w klubie już nie chcą pana B. i on - jak pan pisze- moze nie chcieć tam już wracać - to czego jeszcze chcieć? Widzisz jak pieknie się wszystko ułożyło :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cbb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.97.141.* 15.07.05, 17:19 kasa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 21:21 ku**a wyje**ć PEDOFILA. Jak wy możecie patrzeć na tego pierd***nego frajera, pierd***ny dzieciojeb !!! A wy pedały patykarze jak wam wyjebią szefuncia to skończy się dzień dziecka HAHAHA spodziewajcie się nidługo reporterów z TVN UWAGA oraz z Interwencji Miłego dnia PEDAŁY!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 22:49 Nie strasz - bo sie zesramy ! :))) Na "szefuńciu" swiat sie nie kończy - i jesli on już wyleci - a pewenie wyleci - to Szczepcio B. i tak juz nie wróci :))) hahahaha. Jedno pytanko a propos "dzieciojeba" - widziałeś żeby on jebał kiedys jakieś dziecko? Hmmm - no moze i widziałeś - kiedy jebał ciebie... prostaku. Hahahahahah - pierwszorzędna z ciebie tu zlewka na tym forum :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlonek ALb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 20.07.05, 12:32 Witamy ponownie na formum Sz. B., juz sie stesknilem, dawno nikt tak pieknie nas nie wyklinal. Od razu mozna poczuc stary wiatr, na szczescie juz nie w aeroklubie. A telewizja nas nie strasz, nikt nie lubi dyrow-przekretasow. Jestes spalony juz w wielu polskich aeroklubach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zlotuptaka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 19:36 telewizja jak przyjedzie to jedynie zrobic program rozrykowy! corazz lepiej funkcjonujacy klub <na kredyt> zaczyna wyprzedawac sprzet... hmm co dziwne... holowke dupowlazow. co bedzie dalej?. pedofil jest, pedal jest, figiel jest, dlug jest, gruby chinczyk... Bubczyk?.. Bubieniarski czy jak mu tam.... jest... cala zgraja zjebow wzajemnej jazdy....jest... ustroj swidnicki ...jest.. sprzetu coraz mniej....tez jest ale logiki nie ma.... choc nie ma co sie dziwic ze widza ja ludzie ktorzy sa popie..ni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 22.07.05, 13:52 O jakich długach piszesz. Pan Bartler zostawił klub bez długów i we wspaniałej kondycji finansowej, świetnie wyposażony w samoloty, sprzęt techniczny, strukturę budowlaną, które teraz są sprzedawane. Pewnie nowe władze dorwały się do kasy i ją rwą. Jak wszystko wyprzedadzą to się pewnie wyniosą a za nimi wszystkie rowery wraz z pedałami. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: May-day Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 20:52 Widze ze nasz "coraz lepiej funkcjonujacy aeroklub" juz wyprzedaje swoj majatek. Brawo panowie z zarzadu. Ledwo dwa miesiace waszej nieskrepowanej obecnoscia Sz.B. wladzy a juz musicie sprzedawac sprzet aby miec jakikolwiek dochod. Ciekawe jak dlugo bedziemy tak ciagnac ??? Pewnie w zime sprzedamy z jednego AN-2 zeby bylo na ogrzewanie co by wam dupy nie marzly w okraglaku :). Potem pojda hangary a na koncu ziemia. Wszystko oczywiscie dla dobra aeroklubu :P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 22.07.05, 09:13 Nie wpadlo wam do glowy barany ze jak sa jakies dlugi to w spadku po cudoffnnie zaradnym i przedsiebiorczym panie bartlerze? CHyba naje..i jestescie jak szpaki bo tak wam sie bredzi jak w delirce heheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zlin142 Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 00:43 jak byl bartler to nie bylo dlugow i wyprzedazy majatku. Na lotnisku byl ruch i wszyscy byli zadowoleni. Aeroklub sie rozwijal a teraz??? po jego wywaleniu jest gorzej jak bylo... obecny dyrektor jest do dupy... mysli tylko o kasie. a ty przyjacielu pana Figla lepiej zacznij myslec bo tez zostaniesz wyhujany przez niego i towarzysza Bubienia i dopiero bedzie Ci lyso... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skoczek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 81.219.88.* 23.07.05, 15:00 Zlin 142: Prosze cie bys nie klamal. Za Sz. B. wszyscy nie byli zadowoleni w szczegolnosci niezadowolnonych z jego rzadow bylo przynajmniej 90% spadochroniarzy. Dlugow za Sz. B. nie bylo? A ty skad o tym wiesz? Moze jestes z zarzadu? NIE! Bo wtedy bys znal sytuacje i nie pisla takich bzdur. A moze niektore samoloty zostaly kupione za nasze pieniadze w celu szkolenia jednej konkretnej osoby? No moze jeszcze jego kolegi. A inni mieli patrzec jak ktos korzysta z ich kasy? Teraz wszystko wraca do normalnosci - niektorym z tym zle bo sie urwalo darmowe latanie kosztem innych - i z tego jest zadowolona wiekszosc. A wam co zostalo? Tylko zla slawa, ktora juz dotarla do wielu polskich aeroklubow i moja w tym nie mala zasluga. Dzieki temu nikogo juz nie bedziecie okradac!!! Pozdrawiam zadowolonych czlonkow Aeroklubu Lubelskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zlin142 Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 16:04 skoczek za bardzo przywaliles o glebe... podejrzewam ze spadles na leb bez spadochronu. Poza tym nie ciesz sie bo wspanialy zarzad odroczyl kupno nowych spadochronow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skoczek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 81.219.88.* 24.07.05, 00:41 Widze, ze na moje rzeczowe argumenty potrafisz tylko rzucac obelgami. To jak najbardziej świadczy o absurdzie (bardzo trudne slowo) twoich wypowiedzi. Twoje wykrzykiwanie kłamstw nic nie zmieni, bo wiekszość zna prawde. Skladam ci wyrazy glebokiego wspolczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X-ray Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 16:52 ... Zorientowany jestes kretynem. Jezeli wedlug ciebie Sz.B. byl niegospodarny i robil dlugi to za co aeroklub kupil 2 AN-2,3 cessny , odremontowal hangary , baraki , zakupil pomoce dydaktyczne , laptopy i inny sprzet aby bylo widac ze na lotnisko zawital 21 wiek i mimo tego nadal AL wychodzil na plus ?? Niegospodarnoscia popisuja sie za to obecne wladze. Ciekawe jak aeroklub chce miec zyski jak wydajemy pieniadze na ochroniarzy i na zdublowane stanowiska ( np. dwoch szefow wyszkolenia). Narazie sprzedajemy sprzet, a co bedzie dalej ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:41 Wszystko to kupił za pieniądze zarobione przez nas wszystkich wspólnie na lisach - oczywiscie i z jego ogromnym udziałem - tego nikt mu nie zabiera - ale przestan pie..ć że był taki zajebisty - sam by niczego nie osiągnął bez młodzieży z klubu - to jest jasne ale niestety - młodzież która zapie..ła na wszystkie te cuda 21 wieku jak to okreslasz - została przez niego po prostu wyru..a - poczytaj to forum na poczatku - tam wiele osób wypowiadało sie jak on traktował naszych młodszych - ufających mu kolegów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:44 i jeszcze jedno - Moze ty wiesz na jaki h... on tego wszystkiego tyle nakupił - jak wiekszosc z tego sprzętu stała przewaznie w mało uzywana hangarze :))) Ale pie..sz facet - az łeb boli :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x-ray [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 11:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 13:05 "Co do sprzetu, czesc jest caly czas uzywana. Reszta byla na potrzeby osrodka szkolenia ktory poszedl sie jebac w momencie wywalenia dyrektora." Ośrodek poszedł sie je.. - to fakt - ale spytaj pana B. co on zrobił kiedy juz stało sie jasne ze w klubie dłużej miejsca nie zagrzeje. Podpie..ł w ULC o wszelakich brakach osrodka - a jako ze samemu mu tak hmm..."zależało" na nim swego czasu - to wiedział co tam jest a czego jeszcze nie ma dokładnie i jakie są braki. Ale spoko - to tak w ramach przysłowiowego "psa ogrodnika" - samemu nie zjeśc i komuś nie dać. Panowie koledzy - proponuje olac już wszystkich tych podpachowców byłego pana dyrektora - niech się tu rzucają i ciskają na wszystkie strony - ja tam ich nawet trochę i rozumiem - bo co im niby pozostało? Także moja rada - olać ich - niech piszą...będą mieli spokojniejszy sen. A czytajacy to forum - może trochę uciechy ( z nich oczywiście - a nie z sytuacji w klubie - bo ona tak naprawdę to jest jest wypadkową wielu różnych wydarzeń). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 13:13 X-ray - jesteś moim idolem :P :))))))) hhehehehe - Co za gość - ludzie !!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:35 W. SZ. - wywalony szczepan? :))) No skoro tak uważasz - to niech bedzie :P :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator_pedalow Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:55 Widze wojtaszka bronisz jak wlasnego oka! Zaloze sie ze bardzo sie lubicie. On Ci zapnie w tylek w zamian za co poopowiada Ci o Jantarze i o jego nowo wmontowanej gruszce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieobserwator [...] IP: 81.219.88.* 25.07.05, 00:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 08:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 08:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 18:51 Patrze tak na to forum i myśle - kiedy w końcu "zwolennicy" (bo chyba tak należałoby ich nazwać) byłego dyrektora powiedzą czy napiszą tu coś konkretnego i zgodnego ze stanem faktycznym - bo jak dotychczas to tak na oko z 80% ich postów to dziwne i niejasne teksty no i bluchy w stylu "pedały, huje, pier... , ...., ...., " i inne. Zdrowych ludzi zachęcam do tego co napisał pan "Nieoficjalnie :P" - olejcie ich juz i zostawcie im to forum - niech sobie tu rządzą - każdy musi miec swoją piaskownicę - oni jak widać mają taką tutaj. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 19:15 moim zdaniem straszni Was Gó..arze,jesteście najbardziej komicznym aeroklubem w Polsce WSTYD!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 20:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 20:29 Piękna polszczyzna,pozazdrościć!!! Język bardzo wyszukany!Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 21:38 Pozdrawiam!Nie wiem kto z Was ma rację,wiem natomiast jedno,aeroklub jest po to by miło spędzać czas i robić to co się uwielbia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 21:41 Koleżanko - uwierz mi - że za panowania pana B. miło się tam czasu nie spedzało - bo za kazdym razem kiedy pojawiał sie na horyzoncie - człowiekowi miękły kolana. Gdzies tam wczesniej na tym forum było o "atmosferze" jaką pan B. wprowdził do aeroklubu. Poszukaj - i poczytaj - zaręczam że to wszystko prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 21:48 Gratuluję wyboru.Mam nadzieję,że ta straszna nienawiść jaka się nawiązała między przeciwnikami a zwolennikami pana B wkrótce ulegnie ostudzeniu.Bo w słowach nie oszczędzacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 20:58 Wiesz - to naleciałości po panu B. Chcąc nie chcąc wszystkim nam sie udzieliło - ale już nam przechodzi powoli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ^^ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 21:26 Gliderka masz racje! To co sie dzieje w Lubelskim to sie w normalnej glowie nie miesci. Te bzdery o tych folwarkach to wymysl idiotow nielotow badz cieniasow bez jaj ktorzy doprowadzili do obecnej sytuacji...oslabia mnie ta ich glupota... za kazdym razem gdy pojawiam sie w klubie wspolczuje tym ludziom...ich juz uleczyc sie nie da! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. To tylko kilka eksponatów IP: 217.5.191.* 26.07.05, 08:29 Nie przejmuj się tak strasznie, bo prawdopodobnie ten aeroklub nie odbiega od średniej krajowej. Jest kilka eksponatów w tym aeroklubie, które mają okazję poszaleć i pokazać swoją osobowość. Powstała sytuacja wyzwala w ludziach określone reakcje. Akurat dotyczy ona kilku tych kilku eksponatów. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K. Ludzie z uszkodzonym mózgiem IP: 217.5.191.* 26.07.05, 08:24 Ludzie, którzy delektują się opisywaniem anomali seksualnych, a na tym forum jest tego sporo, muszą wiedzieć, że są obciążeni chorobą genetyczną lub chorobą powstałą w czasie wczesnego płodu (anencephalia). Normalni ludzie wobec takich zachowań mogą wyrazić tylko ubolewanie. Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zlin Re: Ludzie z uszkodzonym mózgiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 09:08 K.K wydaje mi sie ze Ty nalezysz do tych eksponatow! POstawa niektorych i twoja diagnoza jest pochlebstwem. Wiekszosc wykazuje objawy encephaloektomi :D ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieoficjalnie :p APEL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:51 Ludzie !!! Zostawcie ich (zwolenników starego "ładu") tutaj samych - nie odpowiadajcie im - niech sobie piszą - niech sie bawią tuatj i niech dokazują - niech wyzywają wszystkich i wszystko od pedałów i niech bluchają cały świat - przecież tak naprawdę niczego to nie zmieni. Zostawmy im to forum - niech mają!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 20:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 20:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mayday Re: APEL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 21:53 Jak niektorzy przewidywali wyprzedaz sprzetu idzie coraz dalej. Teraz sprzedajemy juz szybowce. I co wy na to (zwolennicy nowego "ładu" ) ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 20:06 To żeś szczęsny doje....ał przyczepe!! Postawicie sobie 3 łóźka i będziecie przyjmować wycieczki dzieci tak?? Filmy w autobusie hahaha!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 23:10 A tak... Ulżyło? Zadowolony...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.K> Nakrecanie IP: 217.5.191.* 31.08.05, 07:50 Znowu sie facet nakręcasz. Nie wstyd Ci? Spróbuj może przepisać się do innego kółka. Może różańcowego? Czuj duch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Nakrecanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:50 K.K. - zostaw ich - nie zabieraj im grabek, wiadereczka i łopatki - i nie wyganiaj z piaskownicy... :P Niech piszą i bluzgają - pośmiejemy się :))) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Nakrecanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 08:19 Nie trzeba aż do kółka różańcowego. Jesli komuś tak bardzo się nie podoba w Radawcu to może zmienić po prostu "barwy klubowe" - przecież to proste jest. Nawet pan B. zawsze powtarzał że bramy klubu są otwarte w obie strony. Nikt nikogo tu na siłe nie trzyma. Naprawdę nie trzeba wyrzekać się latania i zmieniać zainteresowań - wystarczy zmienić klub. Więc jesli Wam się nie podoba Radawiec - to wynocha - brama jest otwarta. Tyle że na to po prostu nie macie jaj cieniasy - prościej jest bluchać nas wszystkich na forum i sypać bzdurnymi i beznadziejnymi tekstami (przyczepa :P ) hehehe... No ale tak jak już ktoś napisał - PIĘĘĘKNA ZABAWA - i niezła z Was zlewka...:P :))) Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normal squad [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 21:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - kiedy..? IP: *.speed / *.in.lublin.pl 29.10.05, 19:36 kiedy bedzie walne w AL? Odpowiedz Link Zgłoś