Dodaj do ulubionych

Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelskiego

IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 21:39
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o
pieniądze...........trzeba się przyglądnąć członkom Zarządu AL.......a
w szczególności prezesowi......F.......
Obserwuj wątek
    • Gość: Gawidziel hahahha Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 21:59
      dyrektor??? dawno sie tak nie uśmiałem......kto ci kupił taki piękny
      garnitur? zakładaj z powrotem waciak i gumiaki i spadaj do
      kotłowni.........zbliża się okres niskich temperatur........
      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 19:08
        A Krzysiu G. nawet w waciku i gumiakach prezentuje sie o niebo lepiej niż Pan B
        w swoim najlepszym garniturze :)))(chociaż zwykle w wytartych dresach po klubie
        posuwa :P) Krzychu - pozdrowionka :)
    • Gość: obserwer Zarząd AL organizacja przestępcza IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 22:47
      wywalić cały ten zarząd,a wcześniej obciążyć ich za niedotrzymanie
      terminów szkoleń lotniczych!Fajnie że wymieniono z nazwiska tych
      kretynów z zarządu....
      • Gość: K.K. Re: Zarząd AL organizacja przestępcza IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:25
        Skoro juz tylko w nazwie mamy kretyn to powiedz kretynie tez swoje imię i
        nazwisko i zobacz jak pasuje do twojej rodziny
    • Gość: Przekręt w AL komisja rewizyjna AL IP: *.devs.futuro.pl 18.05.05, 23:40
      przewodniczący Kopiuk jest w komisji rewizyjnej AL i komisji rewizyjnej
      Aeroklubu Polskiego, tak jak pan prezes Figiel- członek zarządu AL i
      członek zarządu Aeroklubu Polskiego......ciekawe czy to jest zgodne ze
      statutem.....?
      • Gość: K.K. Re: komisja rewizyjna AL IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:26
        Jest zgodne.
    • Gość: nie ma odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego?????? IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 00:33
      Cała ta "szopka" została głośno popierana w celu jawnego zagłuszenia mnie
      przez: prezesa Andrzeja Figla, Jana Łopatę, Władysława Bukienia, Krzysztofa
      Gawidziela, Włodzimierza Rogulskiego"...............nie dziwię
      się......poprostu palanty, a już tych dwóch ostatnich wymienionych z
      nazwiska to nie ma co komentować!!!!Panie Dyrektorze Szczepanie
      Bartler-
      • Gość: K.K. Re: odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego? IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:34
        Ja tez chyle. Ale pan szczepan Bartler łże jak pies. Jest to jedna z
        podstawowych metod jego działania. Nie dziwię się reakcji zarzadu. Wreszcie
        jedynie słusznej. Skoro tak piszą o zarzadzie członkowie aeroklubu to jasne jest
        ze wychowanie młodzieży jest na poziomie zerowym. Powinni poprosić o pomoc
        specjalistów od naprawy ich wychowania i natychmiast zrezygnować z działalnosci
        klubowej, aby nie psuć pozostałych.
        Czuj duch.
      • Gość: K.S Re: odważnych z zarządu Aeroklubu Lubelskiego? IP: 81.219.88.* 11.06.05, 14:07
        Zastanów się co piszesz i dlaczego nazywasz ich w ten sposób.
    • Gość: skywalker Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 12:18
      No tak...
      Bo jak sie traktuje aeroklub jak swoja prywatna wlasnosc i folwark to po prostu
      bywa sie odwolanym - ta sprawa ciagnela sie juz od dluzszego czasu i nie ma
      zwiazku z MK.
      • Gość: lotnia Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 12:59
        nikt nie zrobił dla aeroklubu lubelskiego tak dużo ile zrobił Pan Bartler.
        Przecież to on postawił aeroklub na nogi
        Był instruktorem już w latach 80-tych, znał ten aeroklub najlepiej i najlepiej
        nim kierował.
        Widocznie komuś "równiejszemu" nie odpowiadał i sprawa pana K. stała sie
        pretekstem.

        Wytłumaczci mi jedno. Jak to jest? Zamiast wywalić przestępce, wywala się osobę
        wykrywającą to przestępstwo???

        • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 18:53
          Zgadza sie - sporo zrobił ale nie sam. Gdyby nie młodzież nic by nie osiągnął
          (nie byłoby lisów - nie byłoby nowych samolotów FTO itd.)-nie oszukujmy sie.
          Zresztą słynne FTO tak jakby nie działa :P. A jak on teraz traktuje młodzież z
          AL. Dla informacji tych co nie zdają sobie sprawy: Darcie mordy na porządku
          dziennym, bluchy na wszystkich i wszystko - ludzie!!! Tam sie juz dosłownie nie
          da normalnie funkcjonować - czy to lotniczo, czy towarzysko - ta słynna niegdyś
          atmosfera Aeroklubu Lubelskiego dosłownie leży - Jest tylko terror pana B. Ale
          nie to jest najgorsze. On z tego klubu robi juz od dłuższego czasu firmę
          prywatną, usówając po drodze kolejnych niewygodnych dla siebie ludzi. A co do
          sprawy przestepstwa (pedofilia) to spokojnie - poczekajcie - bo ta sprawa to też
          nie wiadomo przez kogo została nakręcone. W kazdym razie zdania w klubie są
          podzielone. Pan B. ma tu troche "przewagi" bo jak powszechnie wiadomo wszędzie
          ma znajomości -i od razu pobiegł na skarge do mediów (ale wszyscy się tego
          spodziewali że bedzie próbował zrobić z siebie męczennika - no cóż -
          powodzenia)- niemniej jednak wątpie czy jakieś NWZ cokolwiek zmieni w
          nastawieniu młodzieży (i nie tylko) do jego osoby.
          Że użyje słownictwa Pana B: Pie..sie Pan - Twój czas już mija - a przyczynia
          sie do tego ta sama młodzież której zdanie zawsze miałeś w d...(cytuje:
          "jestescie tylko psy co umiecie szczekać - i wasze zdanie ch.. mnie obchodzi" -
          tak tak starsi członkowie AL - tak było - i to wielokrotnie)
          • Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 17:32
            Hahaha...Za Bartlera mawiało się: "Własiuk wróć...". No i Własiuk wrócił -
            dobrze że tylko rekreacyjnie...:)))
          • Gość: Poland Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 18:26
            Halloooo - ludzie - spicie? I jak tam sie sprawy w Radawcu mają?
        • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:44
          jeśli popełnił przestępstwo to na pewno zostanie wywalony. z tego co wiem
          dopiero przedstawiono zarzuty i jest oskarzony o powazne przestepstwo. niestety
          prawo pracy jest w tej sprawie nieubłagane. Zwolniony dyrektor przecież tez mógł
          zwolnić tego pana ale z tego co wiem to skierował redaktora brukowego pisma do
          rzecznika policji aby opisał wszystko w gazecie i zbrukał doszczętnie swojego
          dotychczasowego kolegę z pracy i zagrożenie na stanowisku dyrektora. To są
          typowe znane przypadki z niedawnej epoki kamiennej.
          czuj duch.
      • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:35
        Ze znanych mi zdarzeń popieram tą wypowiedź.
      • Gość: fvfv Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.97.141.* 15.07.05, 17:30
        jasne
    • Gość: XYZ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 15:55
      Nadz.Waln.Zgrom.-do boju członkowie Aeroklubu Lubelskiego, i wszyscy którym
      leży na sercu dobro lotnictwa i jego systematycznego rozwoju w Lublinie.
      Przecież zgodnie ze statutem to członkowie tworzą najwyższą władzę, NWZ, które
      powinno sie zebrac w trybie pilnym zwołane przez dobrze zorganizowanych
      członków. Kto popiera inicjatywę niech sie wypowiada, bo Zarząd tez jest
      odwoływalny właśnie przez NWZ.
      • Gość: Nadz.Waln.Zgrom. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 19.05.05, 15:57
        Podpisuję się pod XYZ
      • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:52
        Odwołanie zarzadu leży w gestii NWZ.
        Odwołanie dyrektora leży w gestii zarzadu.
        Odwołanie pracownika lezy w gestii dyrektora.
        Kogo jeszcze odwołac. Sprzataczkę?. nie. Sprzątaczka będzie rządzić.
        czuj duch.
    • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 19.05.05, 18:31
      Do wszystkich ktorzy popierają pana B., siedzą u niego w kieszeni,chylą przed
      nim czoła i robią mu laske:
      - nie macie zielonego pojecia jakim skur.. jest pan B. i ile zlego zrobil dla
      aeroklubu w ostatnim czasie. coz z tego ze wczesniej sie zasluzyl, skoro
      pozniej wladze ktora mu dano wykorzystal w celu totalnego rozpier.. aeroklubu,
      poczawszy od "legendarnej" misji osrodka FTO, skonczywszy na dzialalnosci
      statutowej
      - nie macie nawet pojecia co to jest dzialanosc statutowa , bo nie macie nic
      wspolnego z prawdziwym lotnictwem

      Wniosek: wiec sie nie odzywajcie bo to nie wasza sprawa.

      P.S. A zarząd bedacy prawowitą władzą w aeroklubie ,wybierany przez jego
      członkow, ma prawo zwolnic dyrektora tak samo jak go powolal. I nie musi
      podawac powodow, a jesli juz to moze np powiedziec ze zwalnia go za to ze mu
      się jego gęba nie podoba - i to tez jest dobry powod.
    • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 19.05.05, 18:44
      A pan kolega piszacy spod adresu devs.futuro.pl to przypadkiem nie na lotnisku
      w baraku mieszka? Po co tak zmieniac nicki i sie klonowac, nie wystarczy raz
      napisac o co chodzi? twoj czas tez jest policzony
      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 18:58
        Dla informacji: gość z baraku to "człowiek pana B" - takie sprostowanie małe do
        postu pana Zorientowanego
    • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 19:16
      Gosciu Kasa - względem kasy to nalezałoby sie raczej przyjrzeć Panu B a nie
      prezesowi zarządu AL(ukłonik). Moze nie wiesz wiec poinformuje - Pan B. nie
      zechciał okazać ksiąg finansowych komisji rewizyjnej AL - a takze zabronił tego
      swojemu pracownikowi - księgowej.
    • Gość: niezorientowany a pilot Zg...ski? IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 21:07
      podobno coś ten sławny pilot nawywijał?Wie ktoś coś o tym?
      • Gość: członek AL Re: a pilot Zg...ski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 21:43
        Niezorientowany - Ty sie lepiej popytaj ludzi co pan B. nawywijał na ULV-ku nie
        tak znowu dawno - a pilota Z. zostaw w spokoju. I moze jeszcze popytaj co
        nawywijał nie tak dawno synalek pana B. (smigiełko w Wildze) - a na drugi dzien
        w nagrode laszowanie Zlina 526 (qrwa - ja wiem ze zawody - i tak dalej - ale
        gdyby to zrobił ktokolwiek inny z klubu - to pan B. by go po prostu zajebał - a
        tu prosze - nagroda - piękniutki Zlinek). Takich przykladów jest masa -
        rozumiesz masa - ale to forum moze okazać sie za krótkie - wiec nie bede sie
        rozpisywał. Pilot Z. to jeden z tych ludzi którzy byli po prostu "niewygodni"
        dla byłej (na szczęscie) dyrekcji.
        Pan B. nienawidził go od zawsze - a że go zatrudnił swego czasu? - no cóż
        potrzebował ludzi - i to na gwałt. Sam widzialem jak w tamtym czasie niemalze
        włazil w tyłek pilotowi Z. - podczas gdy moze z pół roku wczesniej publicznie
        pod jego nieobecność "obrabiał mu dupe"- i to nie raz i nie dwa razy.... A
        musicie wiedzieć że obrabianie d... w wykonaniu pana B. - to nie takie zwykle
        obrabianie d... - tylko w 95% darcie mordy i bluchanie (a repertuar ma naprawde
        pokaźny). Dobrze że musi oddychać - bo inaczej pewnie przekroczyłby norme 100%
        • Gość: Michał Bartler Zaproszenie na rozmowę. IP: *.resetnet.pl 31.05.05, 23:56
          Jeżeli ktoś życzy sobie pomówić ze mną na wspomniane powyżej tematy - niema
          sprawy. Nie życzę sobie natomiast aby ktoś anonimowy wygadywał na forum różne
          herezje pod moim adresem. Jeżeli macie panowie czelność to twarzą w twarz
          proszę. Pozdrawiam.
          • Gość: K.K. Re: Zaproszenie na rozmowę. IP: 217.5.191.* 01.06.05, 10:51
            Najpierw poucz swojego tatę w jaki sposób można stanąć twarzą w twarz nie
            raniąc drugiej osoby wulgaryzmami i epitetami. Następnie zapytaj dlaczego w
            imię swoich personalnych interesów niszczy aeroklub lubelski nie oszczedzając
            przy tym własnego syna, który jest jego członkiem i który jest poza wszelkimi
            podejrzeniami w niecnych sprawkach swego ojca a za którym będzie się ciągnęło
            jego brzemię.
            Matkę i ojca zawsze się kocha choćby były wobec nich nawet niegodne i najgorsze
            zarzuty.
            Niech więc pan Michał w szacunku dla swojej osoby nie pisze na tym forum bo
            właśnie tu jego sfrustrowany ojciec dał przykład anonimowego lżenia wszystkich
            i wszystkiego. Odpryski takiego zachowania dosięgły i pana Michała.
            Nie stawaj więc do pyskówki z kimś kto może być bardziej pyskaty.
      • Gość: K.K. Re: a pilot Zg...ski? IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 00:56
        Ja już dużo wiem. Jeczsze parę sie dowiem i będę ekspertem.
        Czuj duch.
    • Gość: utylizator czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcze IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 22:26
      w Radawcu?Banda patykarzy bez krzty honoru!Płacić za tą świnię kaucję?
      Może ją zapłacił następny zboczeniec?Myślę że zgnije w pierdlu gó..jad,
      a wy dalej gadajcie z tym wyrzutkiem! Takie śmiecie powinno się
      izolować a najlepiej utylizować!
      • Gość: członek AL Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 23:10
        Zrozumcie jedno - to ze pan B został odwołany nie ma żadnego związku ze sprawą
        pana MK. To sa 2 różne sprawy które kompletnie nie maja ze soba powiązania. Tyle
        tylko że pan B. broniąc sie - bedzie próbował je na siłe powiązać. Ot co.
        • Gość: jaki pan mk???? Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.devs.futuro.pl 19.05.05, 23:14
          zrozumcie że to sku..ały pedofil który na dodatek się przyznał do
          winy! a taką gangrenę sie odcina!nie chciałbyś chyba żeby ci taki
          sku..el dziecko obmacywal.........o czym innym nie wspomnę!
          • Gość: członek AL Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.05, 23:54
            Ten jak go nazywasz "sk..." uratował mi życie - więc przynajmiej tyle jestem mu
            winien żeby poczekać na wyjasnienie sprawy. A tak wogóle to weź idź juz do
            baraku co? panie D.Z.
            • Gość: K.K. Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.pronet.lublin.pl 20.05.05, 01:02
              słyszłem od ?? jak D.Z. i M.B. pod przysznicem w baraku jajka se obmacywały. Ale
              to juz ich sprawa.
              Czuj duch.
              • Gość: zorientowany Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 193.108.206.* 20.05.05, 09:19
                > słyszłem od ?? jak D.Z. i M.B. pod przysznicem w baraku jajka se obmacywały.
                Al
                > e
                > to juz ich sprawa.
                > Czuj duch.

                Nie jest tejemnicą ze obaj ww panowie mieszkają i nocują w jednym pokoju,
                spedzają tam nawet razem swieta, poniewaz normalne zycie rodzinne to nie dla
                nich.
                Dlatego jesli juz kogos podejrzewac w tym klubie o jakies odchyly to dla mnie
                jest oczywiste kogo.
      • Gość: zorientowany Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 193.108.206.* 20.05.05, 09:26
        Panie kolego utylizatorze vel kasa etc. Dobrze wiemy kim jestes i dobrze wiemy
        na czym polegala twoja misja. teraz skoro juz ja wykonales mozesz nam zrobic
        przysluge i nie pokazywac juz wiecej swojej cw..owskiej mordy na lotnisku.
        Choc prawde mowiac na szczescie wiekszosc czlonkow klubu nie mialo okazji cie
        zbyt czesto ogladac, bo twoja praca odbywala sie w nocy , w zaciszu barakowego
        pokoju hehe
        • Gość: DPP Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:36
          Witam Was serdecznie- wszystkich, tak sobie Was czytam i myślę. Czy Was pojebało?
          Wybaczcie za te ostre słowa,Obrzucacie się błotem i łajnem Wy piloci ,
          szybownicy, którzy kochacie niebo , lotnisko, tę adrenalinkę, Spędzacie dnie i
          noce w deszczu, mrozie , słońcu bo kochacie latać i co? Tak sie nienawidzić?
          Odpuście sobie jak Boga kocham i weźcie się do roboty bo jak sie Ktoś wkurzy i
          Wam ześle fale tsunami na lotnisko, samoloty i Was to będziecie płakać i ściskać
          się jak się Ktoś z kimś odnajdzie, ze takimi idiotami byliście. Życzę Wam
          naprawde wysokich lotów Wam wszystkim lotnicy, dyrektorzy, zarządzie .I młodzieży
          • Gość: K.K. Re: czy ten posrany zboczeniec mieszka jeszcz IP: 217.5.191.* 09.06.05, 08:41
            Jeden jak w temacie mieszkał ale się wraz ze swoim kompanem wyprowadził i teraz
            pisze bardzo konkretne postulaty w postaci tych postów. Mają one co prawda
            związek z jego chorobą umysłową a w zasadzie zespołem chorób związanych z
            przechodzeniem w wiek tzw. starczy. Chory nie odczuwa żadnych objawów. Odczuwa
            jedynie zagrożenia z różnych stron ( może to być nawet najbliższa rodzina) i
            lęk przed utratą zdobytych do tej pory środków i pozycji. Najczęściej zdarza
            się to u ludzi w wieku ponad 80 lat ale w tym wypadku wskutek aktywności
            psychofizycznej czas nadrobił zaległości.

            Czuj duch.
    • Gość: rafał Słuszna decyzja zarządu. IP: 217.5.191.* 20.05.05, 13:13
      Znam niektóre osoby z zarządu klubu i uważam, że podjęli słuszną decyzję. O
      taką decyzję wielu naszych członków prosiło Zarząd już od wielu miesięcy. Nie
      rozumiem dlaczego zwlekał tak długo i zrobił to akurat w czasie gdy odwoływany
      dyrektor zdążył jeszcze zrobić taką rozpierduchę w klubie. Przecież zwolnił
      prawie wszystkich instruktorów a ostatnio załatwił szefa od szkolenia i
      zesmrodził dobre imię klubu lotniczego o wieloletnich tradycjach. Co mają
      powiedzieć teraz dawni członkowie braci lotniczej, jak w obiczu takiej niesławy
      spowodowanej czynami karalnymi rozdmuchanymi na cały kraj maja się czuć i
      obcować z tym środowiskiem i ich wspomnieniami. Lotnicy mają swój niepisany
      szlachetny kodeks postępowania a w nim zawiera się również stara zasada, że
      własne brudy pierze się na swoim podwórku i dalej nie roznosi . Myślę, że
      zwolniony dyrektor nie ma odrobiny godności lotniczej a z doświadczeń
      ostatniego roku nawet ludzkiej.
      Trudno mi o tym pisać bo kocham lotnictwo i szanuję wielu ludzi z tego kręgu.
      • Gość: zorientowany Re: Słuszna decyzja zarządu. IP: 193.108.206.* 20.05.05, 13:46
        Jest dokladnie tak jak piszesz.
        A jedyny czlowiek, ktory na tym forum jest za dyrektorem i z tej okazji obrzuca
        zarzad błotem, to jedna i ta sama osoba ktora przedstawia sie pod roznymi
        nickami. Jest to kukielka dyrektora wynajeta za pieniadze i za obietnice.No ale
        on na szczescie tez juz jest historią, nawet zanim jeszcze zdazyl dobrze
        zrozumiec co to lotnictwo. I dobrze, bo takich ludzi w lotnictwie nie
        potrzebujemy
      • Gość: Sprawiedliwość je..y zboczuch IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 13:48
        widzę że wasza ślepa nienawieść do Pana Bartlera przyćmiewa wam
        logiczne myślenie--największym problemem jest ten odchylony zboczeniec!A
        wy cioty jedne patykarskie trafiliście na człowieka z jajami i nie
        możecie sobie z nim poradzić.......ale to dopiero początek!Niedługo
        oczyścimy nasze lotnisko z niepotrzebnych uczestników zamieszania!
        Oddzielimy ziarno od plew!Macie to jak w banku!
        • Gość: członek AL Re: je..y zboczuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 14:48
          panie D. Z. - czy ty nazywasz pana B. "człowiekiem z jajami" - cholerka - no to
          musiałeś chyba je widzieć :P Żal mi cie troche wiesz ? - bo w chwili obecnej
          jesteś u pana B "na topie" - bo jesteś mu potrzebny(wielu z nas doswiadczyło
          tego samego) - ale przejżysz na oczy i ty kiedy twoja funkcja juz sie skończy i
          przestaniesz być panu B. użyteczny - tak jak przejżelismy my wszyscy(szkoda
          tylko że zabrało nam to tyle czasu). hahahaha - i co Ci z tego ze napiszesz IP
          zorientowanego??? - na twoim miejscu dałbym se luz - bo to nie ty znasz
          wszystkich w tym klubie - a wszyscy znają ciebie - i wiesz co -chyba cie nie
          lubią...
          • Gość: K.K. To nie pisze D.Z. tylko Szczepan Bartler IP: *.pronet.lublin.pl 21.05.05, 06:52
            Do Członka AL: myli się pan co do autora pastu. To nie D.Z., to pisze Szczepan
            Bartler.
            Prawdopodobnie rówież zbierał takie same materiały jak M.K. ale przed donosem
            na kolege usunął je ze swoich nośników.
          • Gość: gość portalu Re: je..y zboczuch IP: *.aon.edu.pl 21.05.05, 10:42
            Dariusz Zaborowski? I do tego dojdzie komisja rewizyjna... Ciekawe kiedy
            zapłaci za szkolenie... Czy może już zapłaciłeś?
            • Gość: członek AL Re: je..y zboczuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:45
              zapłacił - złomiastym "wyswietlaczem" który do niczego sie nie nadaje - i
              rozp...cym sie aparatem którego nie chciałbyś za darmo :P
              no ale zapłacił - to fakt :PPP ;DDD
      • Gość: Czystka!!!! Walka z pedofilami priorytetem IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 14:13
        ,,........ostatnio załatwił szefa od szkolenia i
        zesmrodził dobre imię klubu lotniczego o wieloletnich tradycjach...." co za
        kretyn to pisał-wynika z tego że Pan Dyrektor Szczepan Bartler kazał
        swojemu szefowi zająć się pedofilią!!!Hihihihi i on też zasmrodził dobre
        imię klubu.....a pedofil łazi luzem po lotnisku i to jest waszym
        zdaniem w porządku?Ale jest jeszcze w Polsce prawo i sprawiedliwość!
        Pedofil do więzienia a wy jeszcze będziecie żałować waszej decyzji w
        sprawie odwołania Dyrektora!
        • Gość: zorientowany Re: Walka z pedofilami priorytetem IP: 193.108.206.* 20.05.05, 14:29
          Koleś naprawde chcesz zeby cie tu nazwac z nazwiska i z imienia i opisac jak
          wam sie wspolnie zyje i mieszka w jednym pokoju i co robicie w nocy?
          I modl sie o to zeby nie wyszedl przekret ktory zescie wykombinowali razem z
          panem B, bo wtedy ty wyladujesz za krateczkami.
          I jeszcze masz czelnosc nazwac lotnisko "swoim"? ty ktory zes sie nawet latac
          nie nauczyl i masz takie pojecie o lotnictwie jak dziecko z przedszkola?
          rozumiem ze mozesz byc zfrustrowany, w koncu nici z kariery lotniczej, ale
          odp.. sie juz od tego klubu i od lotnictwa. Jedz na zaglowki, albo grac w
          palanta
          • Gość: proszę! IP: 193.108.206.* IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 14:33
            spróbuj szczęcia.....pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Lotników!
            • Gość: zorientowany Re: IP: 193.108.206.* IP: 193.108.206.* 20.05.05, 14:49
              To mi zaimponowales ,jestem pod niesamowitym wrazeniem
        • Gość: K.K. Dlaczego nie siedzi. Plan Dyrektora. IP: *.pronet.lublin.pl 21.05.05, 07:13
          Pan Szczepan Bartler uważa, ze pedofili należy wsadzać do więzienia. Gdyby tak
          było to już dawno by tam siedział.
          Szybkie działanie Szczepana Bartlera przy pozycji jaką posiadał ( Prawie
          Mosciwie Nam Panującego) maiało na celu przejęcie mieszkania służbowego po M.K.
          W tym celu musiał najpierw tak udupić M.K. aby nie było wątpliwości co do
          uzasadnienia takiego kroku. Przeciez pedofil nie może być na lotnisku ani nawet
          w pobliżu gdzie przebywają również dzieci. Stosując normalne procedury, pana
          M.K. nie dałoby się z mieszkania usunąć.
          Po przejęciu mieszkania miał tam sam zamieszkać z osobą towarzyszącą czyli
          panem D.Z.
          Gdyby po uzyskaniu tych celów usunięto go ze stanowiska dyrektora, którego się
          przecież spodziewał, to żadna siła nie usunęłaby go z lotniska.
          Dla takiego celu wywołał całą aferę medialną. Nie spodziewał się tylko, że
          zarząd wcześniej zdecyduje się wreszcie odwołać go ze stanowiska.
          W planie awaryjnym musi sobie poradzić z zarządem. To też właśnie czyni.
          Czuj duch.
          • Gość: członek AL Re: Dlaczego nie siedzi. Plan Dyrektora. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 09:20
            w klubie znakomita wiekszość osób jest przekonana ze to co napisał gość KK - to
            prawdopodobnie fakty - a że sprawa została rozdmuchana przez wiadome osoby? No
            cóż - najciemniej pod latarnią - zwłaszcza kiedy ma sie tak szerokie znajomości
            w mediach, policji,AP, Ulc-u - i nie wiadomo gdzie jeszcze...Ale to nic nie
            pomoże - nikt czytając czy oglądając te pierdoły z gazet napisane na zamówienie
            nawet nie zapłacze po panu B.
        • Gość: Widz Panorama Lubelska IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 13:48
          Będzie co oglądać!!! Ale się pultacie przed kamerami....,,koledzy"
          ugotujecie się w sosie własnym!
    • Gość: Utylizator Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.devs.futuro.pl 20.05.05, 17:24
      ale was podpuściłem, teraz wiemy kto, co i jak myśli o naszych!
      Teraz przyjdzie się rozliczyć.....już niedługo!
      • Gość: członek AL Re: Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 18:03
        Nooooo - toś nas cholera podpuscił :))) Nie ma ch... we wsi. Czuje sie
        wpuszczony w krzaczory - to straszne...Nie wiem jak sobie z tym poradze :PPP
        :DDD Bleeeeech....
        • Gość: hahahhahahhaa : Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.poczta.lublin.pl 20.05.05, 23:10
          jakoś rozmowa się nie klei panowie lotnicy........co strach obleciał
          co niektórych łojopów przed zdemaskowaniem.....?
          • Gość: członek AL Re: : Drżyj Zarządzie AL!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 01:23
            Ależ o jakim zdemaskowaniu tu mowa - wszyscy wiedzą przecież kto tu jest kto ;)
            • Gość: TVL Panorama Lubelska IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 14:03
              to trzeba nagrać dla potomnych! Dawno nie widziałem w jednym miejscu
              tylu ,,gwiazd"......które wraz z końcem dnia przybledną i spadną
              • Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 14:18
                Przestan sie już klonowac palancie i pisz pod jednym nickiem - zachowaj jakąś
                ludzką godnośc chociaż tu - skoro w codziennym zyciu i w stosunkach
                miedzyludzkich nie potrafisz.
                • Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 14:25
                  Uprzedze tylko wszystkich zanim jeszcze ukaze sie jakikolwiek materiał - pan B.
                  ma szerokie znajomości takze w TVL - zdobył je tak jak wszedzie - udjac kogoś
                  innego (czyt. starszego grubawego - przypruszonego siwizną miłego starszego pana )
                • Gość: członek AL Re: Panorama Lubelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 18:19
                  Hehe - widze że co niektórzy wykupili aż neostradę dla niepoznaki - bleeeech :P
                  :))) A o kim tu mowa odnosnie przesiadywania po nocach w klubie i "normalności"-
                  o panu M. K. czy może o panu B. - bo pan B to w dzien bywał w klubie nieuchwytny
                  (kartki na drzwiach "nie przeszkadzać do odwołania" itp.) prowadząc raczej
                  zdecydownie nocny tryb życia/"pracy". Przestań już wiązać te dwie sprawy -
                  sprawę szefa wyszkolenia i dyrektora - bo NIE MAJA ONE KOMPLETNIE ŻADNEGO
                  ZWIĄZKU - nie za to dyro wyleciał że zgłosił na policje to i owo. Ile jeszcze
                  bedziesz to wałkował? Ludzi niezastąpionych nie ma - owszem - zgadzam sie z tobą
                  w 100% - jest wielu którzy z powodzeniem zastąpią pana B - i kto wie - może
                  również i pana M. K. Tylko prosze Cie - nie wałkuj juz tego tematu - pana B. juz
                  nie ma - i raczej nie będzie... Również pozdrawiam - "normalny" człowieku:)
    • Gość: Zmiany na górze jak przyjdzie ,,polityczny" ze Świdnika IP: *.devs.futuro.pl 21.05.05, 14:15
      to zobaczycie co to znaczy skorumpowany dyrektor.........wtedy
      zatęsknicie za Panem Sz.B!!!!!Lepiej go przeproście i proście chamy o
      łaskę!
      • Gość: zorientowany Re: jak przyjdzie ,,polityczny" ze Świdnika IP: 193.108.206.* 23.05.05, 09:32
        Obserwuje twoje wypowiedzi kolego i sie nie dziwie ze pan B z mniejszym panem B
        sciągneli wlasnie ciebie do spolki. Pasujesz po prostu do nich jak g.. do
        sedesu.
        Dobrze ze was wszystkich juz przykrywa pył historii.
        Mozesz sie odmeldowac.
    • Gość: MIS Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 23.05.05, 14:46
      Rzeczywiscie o pieniadze... tylko dla kogo. Otoz prezes ALb jest czlowiekiem
      ktory ma duze pieniadze ze swojej pracy a zajmuje wysokie stanowisko w dobrze
      prosperujacej prywatnej firmie. Pytanie, dlaczego syn dyrektora Aeroklubu
      Lubelskiego za czasow panowania swojego tatusia wylatal niebotyczna ilosc
      godzin. Kto za to zaplacil??? Prosze zgadywac. TO JEST NAJLEPSZA DECYZJA JAKA
      MOGLA ZAPASC. Mam nadzieje, ze nasz aeroklub wreszcie sie otrzasnie ze
      zlodzieji ktorzy korzystali z pieniedzy najczesciej mlodych ludzi. OGROMNE
      BRAWA DLA ZARZADU!!!!!!!
      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 19:25
        Jak to kto za to zapłacił??? A chociazby ta młodzież która zapier...ła
        obsługując lisy np. - czy też wykonując inne "dobre uczynki" w ramach - jak to
        pan B. zawsze nawoływał "ducha lotniczego". A on w ramach tego samego "ducha"
        pchał synalka ciagle do przodu - i to od zarania jego rządów. Co prawda wiem że
        młodzi liczyli na jakieś korzysci dla siebie - ale sie jakby nie
        doczekali(mieli obiecane darmowe loty w sezonie dla uczestników "akcji lisy" -
        ale niestety listy uczestników - mimo iż zostały dostarczone panu B. do rąk
        własnych- według jego słów zaginęły - a własciewie nie - nie zaginęły a "nie
        zostały mu dostarczone" :))) ) Ludzie - jesli nie macie od tego człowieka
        czegoś na pismie - to NA NIC NIE LICZCIE !!! ON WAS ZAWSZE WYRUCHA !!! Nie wiem
        co naobiecywał spadochroniarzom ostatnio - bo jakoś dziwnie sie zachowują - ale
        co by to nie było - i jakby to wiarygodnie nie brzmiało to : KOLEDZY -
        ZAPOMNIJCIE!!! :))) Przecież sami go znacie. A że nie początek zezonu i nie ma
        latania - no cóż - jest jak jest - ale zastanówcie sie - czy warto to dalej
        ciagnąć ? tak naprawde to niczego nie przyśpieszycie.
        • Gość: IP: *.neoplus.adsl ale z ciebie palant!!! IP: *.devs.futuro.pl 24.05.05, 00:34
          jeszcze nie tak dawno właziłeś w dupę Panu Dyrektrowi jak i cała
          reszta zarządu!A syn jak to syn dobry pilot i spoko koleś - a wy
          chamy bez honoru!Zajmicie się wprzód pedofilem!A potem was odwołają
          mam nadzieje
          • Gość: członek AL Re: ale z ciebie palant!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 11:51
            Qrwa - pajacu - nawet ty byłbyś dobry gdybyś nie wychodził z samolotu ani na
            krok - ale to ci na szczęscie nie grozi już :PPP :))) a na pewno nie u nas :)))
          • Gość: członek AL Re: ale z ciebie palant!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 11:58
            A tak dla sprostowania: Jak pamięcią sięgne - nie przypominam sobie żebym
            kiedykolwiek właził w dupe panu B.(raczej znam przypadki - kiedy to on właził w
            dupe mi :P - są swiadkowie :) ) - a także jakobym zasiadał kiedykolwiek w
            zarządzie :PPP
        • Gość: MIS Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 24.05.05, 10:03
          Jestem spadochroniarzem ALb i akurat nasza sekcja zawsze stala oporem do S. B.,
          z wylaczeniem jednego burka ktory sie platal pod naszymi sekcyjnymi nogami,
          czyli K. Ł., gdyz byl kryty przez wladze no i bylo z kim pic a to pan K. Ł.
          cenil ponad wszystko. Choc oczywiscie twierdzil, ze jest spadochroniarzem to
          skakac sie juz boi. W ciagu ostatnich 15 lat skoczyl gora 5 razy - to ci
          dopiero jest osiagniecie. Tak czy inaczej lubelscy "smaciarze" :) sa z zarzade
          i popieraja jego decyzje w 100%. Dziekujemy zwlaszcza Wlodkowi Rogulskiemu -
          ktory jest czlowiekiem bardzo rozwaznym. Nie podejmuje pochopnie decyzji, a jak
          podejmuje to sa one na pewno uzasadnione.
          Pozdrawiam
          • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 24.05.05, 11:21
            Dziekujemy spadochroniarzom (tym prawdziwym) za poparcie w kwestii usunięcia
            Sz. B. Mysle ze wszystkie sekcje klubu powinny razem stanąc przeciw temu
            czlowiekowi i nie pozwolic zeby mial on w przyszlosci jakikolwiek wplyw na
            aeroklub. Pojawily sie rozne plotki ze sekcja spadochronowa popiera pana B. i
            widzi go na stanowisku szefa wyszkolenia. Wyglada wiec na to ze sa to tylko
            najblizsi koledzy pana K.Ł. Miejmy nadzieje ze nie beda oni mieli zasadniczego
            glosu, tymbarzdziej podczas Walnego Zarządu ktore obecny Zarząd ma zamiar
            zwolac w ciagu 2 miesiecy. Pan B. napewno bedzie wtedy szukal szansy na
            znalezienie poparcia i powrot, poprzez obiecanki cacanki w stosunku do roznych
            grup/sekcji. W naszym wspolnym interesie jest do tego nie dopuscic.
            Zreszta obecny Zarząd w ogole nie powinien się rozwiązywac. Nie zrobil nic
            zlego, wrecz przeciwnie podjał własciwą decyzję i nie powinien sie uginac pod
            naporem stronniczych mediów.
      • Gość: K.K. Z koziołka IP: *.pronet.lublin.pl 23.05.05, 23:34
        Malutki
        Bartlera niech weźmie jasna cholera
        Dyrektorem był kiepskim i pastwił się na Zgierskim
        Teraz leży i kwiczy w sadzawce goryczy
        Macha rączkami i chlupie nóżkami
        Myśli, że wreszcie pociągnie kogoś jeszcze
        Zarząd do broni. Nie. Czystość sama się obroni.

        • Gość: Patyczak Re: Z koziołka IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 24.05.05, 10:06
          Popieram, ta knurzyna wywalila Zgierskiego bez powodu. Zreszta od razu zostal
          przyjety na Szefa Wyszkolenia w duzo lepszym aeroklubie. DLACZEGO? Bo za duzo
          wiedzial o przekretach grubego knura. To byla jedna z najwiekszych strat
          naszego aeroklubu.
          • Gość: Rafał To już w takim razie drugi motyw IP: 217.5.191.* 24.05.05, 14:08
            To teraz jasne staje sie prawie wszystko. Skoro Zgierski mógł zastąpić Marka K.
            jako szefa wyszkolenia to trzeba było wywalić najpierw Zgierskiego. Potem
            wywala się Marka K. i zastępuje go wtedy sam dyrektor, który ma odpowiednie
            papiery i ośrodek szkolenia jest w całkowitych rękach Jaśnie Panującego. Teraz
            tylko czekać aż rozpieprzy się aeroklub polski i przeprowadzi się akcję
            przejęcia gruntów i środków trwałych. No nie mogę ale to wszystko rysuje się
            bardzo realnie. Dobrze że zarząd poszedł po rozum do głowy i przerwał tą hecę.
            Tylko co będzie jak zarządowi odpali i pomyśli tak samo jak Bartler. Trzeba
            wszystkim dobrze patrzeć na ręce i na to co robią.
            • Gość: członek AL Re: To już w takim razie drugi motyw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:34
              obecnemu zarządowi nic nie odwali - wiec nie panikuj - teraz najwazniejsze jest
              żeby sią ten zarząd utrzymał - bo inaczej...niestety- tak jak napisałeś :( Ale
              spokojnie - zarząd wybieramy/zmieniamy/odwołujemy my(a wszyscy znamy pana B.)
              wiec on juz tu nie wróci
      • Gość: Michał Bartler Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.resetnet.pl 01.06.05, 00:17
        Człowiek raz siądzie do komputera i jakich się ciekawostek od razu dowie...Pana
        również zapraszam na rozmowę - twarzą w twarz (pod warunkiem ,że porozmawiamy
        merytorycznie a nie bełkotem). Pozdrawiam.
        • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:15
          Hehehe- Panie Michale B. - to sie Panu udało: "człowiek raz siądzie do komputera
          i ..." :))) No jasne - bo jak sie całą młodość z samolotu nie wychodzi - to
          trudno usiąść czasami do komputera. :P Wie Pan co? Jesli ma Pan zamiar dalej
          latać w tym klubie - to mam nadzieję że pozna Pan w końcu smak prawdziwego
          "członkowstwa" (prace społeczne, kolejki do samolotów/szybowców, winda, i inne
          takie różne niezbyt przyjemne - i jakże obce Panu sprawy) - bo do tej pory
          poznał Pan jedynie "tatusiostwo". Ale pewnie prościej będzie zaczepić się gdzieś
          w innym klubie - gdzie pana tata ma nadal tzw. "szerokie znajomości" - bo po co
          się tak męczyć - prawda? Przecież są inni - którzy odwalą całą brudną robotę.
          Pozdrawiam.
          • Gość: K.K. Michał jest O.K. IP: 217.5.191.* 02.06.05, 08:04
            Nie należy się dziwić ojcu, że dba o własnego syna. Każdy rodzic powinien dbać
            o swoje dzieci. A Michał jest O.K. Wiem, że nigdy nie odmówił nikomu
            jakiejkolwiek pomocy i zawsze chętnie udzielał się w czynnościach lotniczych
            pożytecznych dla wszystkich członków aeroklubu lubelskiego.
            Czuj duch.
            • Gość: członek AL Re: Michał jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 15:05
              KK. - jesli mozesz to uścislij w jakich to czynnościach udzielał sie Pan M.B.? -
              bo jakoś nie przypomiinam sobie żeby udzielał sie on powazniej w czym innym poza
              "społecznym" lataniem na lisach - tudzież "etatowym" wożeniu pasażerów nad
              Lublin a także - lataniu z rękawem. Ale OK - zostawmy już jego osobę - bo od
              kilku dni - jak sie wydaje ma on ważniejsze sprawy na głowie :P. Że nie odmawiał
              pomocy i rady innym - tu zgoda - ale tacy są wszyscy(no ok-nie wszyscy ale
              zdecydowana wiekszość w tym klubie) - tyle tylko że wszyscy raczej trzymają
              pewien takt i dogadują się co do kolejności czy "grafika" lotów - a pan M. B.?
              Ooooooj - nie bardzo! Jak już raz wsiadł do samolotu ileśtam lat temu - tak
              ciężko było mu z niego wysiąść aby czasem zrobić miejsce kolegom. No ale w sumie
              - nalezało mu się - prawda? Synowi derektora.
              • Gość: K.K. Re: Michał jest O.K. IP: 217.5.191.* 02.06.05, 15:45
                Gdybym był synem dyrektora i miał możliwość dużo latać to bym nie odmawiał i
                latał ile się da.
                • Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 02.06.05, 19:03
                  Michal nie jest OK. A takze jego tatus nie jest OK.
                  Tatus jako dyrektor klubu odpowiedzialny jest za wypracowanie przejrzystego
                  planu i regul zgodnie z ktorym kazdy mialby sprawiedliwy dostep do lotow.

                  Michal, wiedzac ze korzysta z plecow tatusia, nie jest OK. Powinien byl wplynac
                  na tatusia zeby tatus ustalil i przestrzegal regul. Jesli widzial ze tatus nie
                  przestrzega regul to sam powinien byl zadbac o nalezyte swoje miejsce w
                  kolejkach. Wiem ze jest to myslenie idealistyczne, a moze nie bardzo zyciowe czy
                  praktyczne. Ale taka jest prawda. Tak przynajmniej byc powinno. I dlatego nie
                  mozna powiedziec ze Michal byl OK.

                  Postawa jaka przejawiali tatus i synek jest bardzo charakterystyczna dla kacykow
                  ktorych upoila wladza i ktora wczesniej czy pozniej prowadzi do korupcji (bo to
                  co tatus i synek uprawiali to jest forma korupcji). Jak wiadomo zycie kacykow
                  jest generalnie bardzo fajne do momentu kiedy gniew ludu zrzuci ich ze stolkow.
                  I to sie wlasnie ostatnio zdarzylo.

                  A drugiej strony wina za cala sytuacje ponosi takze zarzad ktory najwyrazniej
                  przymykal oczy na owa korupcje. Jak by nie bylo dyrektor byl obieralny przez
                  zarzad. Jesli zarzad Bartlera obral, tolerowal jego i jego praktyki
                  faworyzowania syna przez tak dlugo (do wybuchu ostatniej afery), to takze czesc
                  winy lezy po stronie zarzadu.

                  Zatem na miejscu czlonkow ktorzy wkladaja swoje pieniadze i czas w klub i
                  latanie przyjrzalbym sie calemu mechanizmowi tego wszystkiego - zarzadowi i
                  dyrektorom. Byc moze jest to czas zeby klub dobrze przeczyscic, i wsadzic na
                  gore ludzi ktorzy naprawde beda ustalali zelazne reguly i ich przestrzegali.

                  Przez dlugie, dlugie lata ukladziki i sympatie w AL graly duza role. Jak siegam
                  pamiecia do lat 80-tych, mozni i wazni tatusiowie zwozili synkow na
                  przyspieszone szkolenia szybowcowe az z dalekiej Warszawy, a sp szef wyszkolenia
                  dmuchal na nich i chuchal. Ale nie znaczy ze ma byc tak zawsze. Tylko zelazne
                  reguly i ich przestrzeganie moga zapewnic sprawne funkcjonowanie klubu i
                  zapobiec takim smrodom jakie ostatnio mialy miejsce.
                  • Gość: K.K. Re: Michał nie jest O.K. IP: 217.5.191.* 03.06.05, 08:27
                    Trudno nie zgodzić się z takim poglądem, gdyż jest ze wszech miar słuszny i
                    wydaje się racjonalny. Uważam jesdnak, że młody chłopak, który chce latać a
                    przypadkiem jest synem dyrektora aeroklubu nie myśli o uwikłaniach, w które
                    wplątuje go jego ojciec. Nawet gdyby miał jakieś podejrzenia w stosunku do
                    swego ojca to w jaki sposób może się temu przeciwstawić? Co będzie się działo
                    potem w jego domu i ile konfliktów spowoduje? Dziecko wobec rodziców też
                    powinno wykazywać się pokorą i przyjmować ich ustalenia jako pewien dogmat. Od
                    strony Michała nie jest to wszystko takie proste.
                    Czuj duch.
                    • Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 17:31
                      Powinien chyba wyjść jakiś przepis stwierdzający że dzieciom władz danego klubu
                      nie wolno latać(szkolić się) w tymże klubie :) :PPP - :)))))) hahaha
                      • Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 03.06.05, 18:48
                        Czlonkowie powinni bardzo pilnowac zarzad jaki wybieraja. A zarzad powinien
                        bardzo pilnowac dyrektora ktorego wybiera. Zarzad powinien wyraznie zwracac
                        uwage na ewentualne naduzycia dyrektora na rzecz swojej rodziny. Zwlaszcza po
                        ostatnich przewalkach jakie sie w klubie wydarzyly. Byc moze obecnie czlonkowie
                        powinni glosowac nad nowym statutem klubu zeby ustalic nowe reguly klubu. Jedna
                        z nowych regul powinno byc ze obowiazkowo, co jakis czas (wzglednie krotki zeby
                        nowy dyrektor zawsze czul bat nad soba, moze rok albo wrecz pol) zarzad, albo
                        jeszcze lepiej wszyscy czlonkowie na walnym zebraniu(zeby bylo bardziej
                        demokratycznie, a takze zeby to szeregowi czlonkowie klubu dla ktorych klub
                        koniec koncow istnieje, i dzieki ktorym klub funkcjonuje, posiadali moc decyzji)
                        glosowali nad przedluzeniem mandatu dyrektora na nastepny okres. Bo klub nie
                        istnieje ani dla zarzadu ani dla dyrektora tylko dla czlonkow wlasnie, i nie
                        zapominajmy o tym. Trzeba by pomyslec jaka proporcja glosu decydowala by o
                        odnowieniu mandatu dyrektora - 50, 60, 70 procent. Dyrektor musi wiedziec ze
                        jest dyrektorem ale takze sluga swoich czlonkow, a nie dyrektorem i panem
                        absolutnym.

                        Inna mysla jest ze wlasciwie to mozna smialo powiedzie ze czlonkowie AL to
                        skonczone dupy wolowe ze tak sobie pozwalali skakac swojemu dyrektorowi po
                        glowach.

                        Prawo zabezpiecza instytucje przed naduzyciami a nie dyrektorzy. Jesli nowe,
                        dobre reguly nie zostana wprowadzone, nastepni dyrektorzy nadal beda robili
                        naduzycia, a przynajmniej mieli silna pokuse i zapewne z czasem sie skorumpuja.
                        Klub jest wzglednie malym miejscem gdzie wiekszosc sie zna, i wie co inni robia
                        (i zlego i dobrego). Dlatego nie powinno byc trudnosci z pilnowaniem sie
                        nawzajem. Trzeba tylko dobrych regul, i dobrego bata na zarzad zeby tych regul
                        przestrzegali i pilnowali. Jedynym dobrym batem moze byc gniew ludu czyli
                        szarych czlonkow. Dlatego czlonkowie musza miec duza moc decydowania.

                        Ogromna ironia jest ze to dyrektor powinien pilnowac regul i zapewniac
                        sprawiedliwy dostep do lotow i sprzetu. Po to jest chyba dyrektor, czyz nie ? A
                        tymczasem dyrektor byc zainteresowany zeby te reguly skrzywiac. To po co
                        dyrektor w ogole ?

                        Czesto pozycje wladzy w Polsce sa pozycjami gdzie ludzie wchodza w krzywe
                        uklady. I o ile korupcja np dyrektora szkoly nie az tak bardzo uciazliwa (bo
                        coz tez takiego dyrektor szkoly moze zalatwic swojemu dziecku, ze go przeniesie
                        z klasy do klasy albo wstawi sie u jakiejs pani nauczycielki ?), to korupcja
                        dyrektora aeroklubu jest o wiele bardziej szkodliwa. To sa wszystko duze
                        pieniadze na benzyne, superdrogi sprzet, hamowanie karier innych poprzez
                        promowanie swoich ludzi.

                        Nie rozumiem jak do tak krzywych ukladow moglo dochodzic w AL. Jest przeciez
                        demokracja, i wszyscy na gorze sa obieralni, kazdy kazdego zna i kazdy widzi co
                        inni robia. Zatem jakim cudem tolerowano sobiepanstwo dyrektora tak dlugo ?
                        Czy wszyscy w AL sa przezarci zgnilizna, czy tez nikt nie ma nadziei ze mozna
                        robic rzeczy w przejrzysty i sprawiedliwy sposob ? Bo mozna tak robic. Trzeba
                        tylko chciec.
                        • Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 20:42
                          Cholerka :) KK. - rozgryzlem Cie :) Wiem kim jesteś - ale spokojnie :))) Powiem
                          tylko że nie spodziewałbym sie że to Ty ;) Zgadzam sie z Tobą w 100% co do
                          pomysłu "Bata" - pieknie pomyślane - i trzeba tą sprawe poruszyć jak najszybciej
                          w większym i już niewirtualnym gronie. I tak jak zgadzam się z Tobą w tej
                          sprawie - tak nie zgadzam się w innej. Pozwalaliśmy sobie skakać po głowie - ale
                          do czasu - inna sprawa że nie od początku derektor był taki jak w ostatnim
                          okresie. Wszyscy wiedzą że na początku było jakby inaczej a może i zdecydowanie
                          inaczej, więc skad mogliśmy wiedzieć że to się tak potoczy? Chociaż w zasadzie
                          zanm 2 ludzi którzy od początku przestrzegali - że panowanie pana B. ewoluuje do
                          takich własnie zachowań i postaw jakie wszyscy mielismy okazję ostatnio
                          obserwowac - jednak zważając na jego początkowe zachowanie - nikt nie chciał w
                          to wierzyć. Koniec końców - sprawa wyjaśniła się w taki a nie inny sposób i już
                          pan B. nikomu w ALb po głowie nie skacze :) No chyba ze skakaniem nazwiemy
                          odgrazanie sie w mediach, czy też podkładanie kolejnych tzw. "świń". Cieszy
                          tylko jedno - że "świnie" te podkłada on już spoza bram ALb.
                          • Gość: członek AL Re: Michał nie jest O.K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 21:03
                            Uuuups :P - poprzedni mój post jest odpowiedzią na pomysł Kol. Statecznika
                            oczywiście - a nie pana KK. Za zamieszanie - przepraszam.:)
                          • Gość: Statecznik Re: Michał nie jest O.K. IP: *.zoominternet.net 05.06.05, 05:06
                            No wlasnie !

                            Trzeba robic na panow dyrektorow referenda na walnych zebraniach co jakis czas.
                            Jaki ten czas bylby dobry trzeba by sie zastanowic, jak powiedzialem moze pol
                            roku albo rok (rok jest chyba bardziej adekwatny bo pol roku to chyba za
                            czesto). Trzeba by tez odrobine sie zastanowic jakim procentem glosu pan
                            dyrektor przechodzi dalej. Nie moze byc to zbyt maly procent zeby pan dyrektor
                            nie mial za latwo, ale nie moze byc to tez zbyt duzy procent zeby zanadto nie
                            komplikowac zycia pana dyrektora. Chodzi o to zeby pan dyrektor nie musial byc
                            sparalizowany zbyt duza obawa o swoje przezycie przed nastepnym referendum, i
                            zeby zapewnic w ten sposob plynnosc w czynnosciach klubu. Czyli trzeba wymyslec
                            czy 40, czy 50, czy 60, czy 70 procent jest liczba adekwatna.

                            Trzeba by tez wymyslec jaka wymagana bylaby liczba quorum, czyli minimum
                            glosujacych. Nie moze byc za niska, bo chodzi o to zeby jak najwiecej ludzi
                            mialo moc decydowania. Nie moze byc za wysoka zeby nie paralizowac zycia klubu,
                            bo nie kazdy jest w stanie stawic sie na glosowanie. Glosowanie naturalnie
                            musialoby byc tajne zeby odciac jakiekolwiek mozliwosci nacisku na glosujacych.

                            Jesli pan dyrektor przejawilby prywate,korupcje, albo byl nieudolny, mysle ze
                            czlonkowie szybko by go pozegnali w nastepnym referendum.
                            • Gość: rb Re: Michał nie jest O.K. IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 06.06.05, 14:28
                              "Michał nie jest OK"
                              Czy jest czy nie jest - to co sie dzieje na lotnisku to nie jest sprawa Michała.
                              Michałowi trzeba przyznać że jest dobry, nawet bardzo dobry w tym co robi.
                              Niestety żaden z was nigdy go nie doścignie.
                              I nie mówcie że wygrywa zawody dzięki swojemu tatusiowi, bo to akurat nie dzięki
                              niemu. Za co sie Michał nie weźmie - zawsze zdobywa laury - czy to lotnictwo,
                              czy karate, czy jeździectwo.
                              Szacunek panie Michale.
                              Oby tak dalej
                              • Gość: zorientowany Re: Michał nie jest O.K. IP: 193.108.206.* 06.06.05, 16:34
                                Panowie jeszcze chwila i chyba zalozycie fanklub Michala i moze oddzielną
                                strone internetową?
                                Chyba nie o tym tu dyskutujemy na forum. Ale jesli juz, to uwazam jesli komus
                                dano nieograniczne mozliwosci latania zawsze i wszedzie to przy odrobinie
                                zdolnosci i smykalki nie jest chyba trudno dojsc do jakichs efektow?
                                Porownajcie jego nalot czy uprawnienia z innymi pilotami w jego wieku i wtedy
                                was to nie zdziwi. Gdyby kazdy mial takie mozliwosci i nie musial sie martwic
                                jak wylatac pare dodatkowych godzin, to inaczej by stalo lotnictwo w naszym
                                kraju.
        • Gość: radek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 07.06.05, 09:38
          Człowiek raz siądzie do komputera i jakich się ciekawostek od razu dowie.

          "O co fakr to fakt, ile tu sie rzeczy można dowiedzieć".
          Popieram Cie Młody, niech to całe towarzystwo spotka sie twarzą w twarz a nie
          kryje pod nickami. Tchórze.


          pozdrawiam

          radek
          • Gość: koloSzmatek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 07.06.05, 21:25
            Do tego syna B.nicnie mam, ale stanac twarza w twarz moglo by byc
            niebezpieczne. Przynjmniejtak dotad skonczyli Ci ktorzy staneli twarza w twarz
            z B. (czytaj M. Zgierski). Tak, wiec ludzie wola sypac prawde anonimowo, bo sie
            boja o swoja lotnicza przyszlosc. B. niszczy caly aeroklub, wysyla donosy,
            klamie do gazet, rozsyla do innych aeroklubow (do znajomych) listy oczerniajace
            czlonkow ALb - i on tak pieknie gadal o ideach lotnictwa, a teraz tak pieknie
            pokazuje jak je zniszczyc.
          • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 00:30
            Witaj wsród "tchórzy" - przeodważny "radku" :PPP :)))
            • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 00:38
              panie B. jesli pan czytasz to forum - to miejże pan honor jakiś -i zastanów sie
              chwile - straciłeś pan prace - przyjmij to pan z honorem jak przystało na
              prawdziwego lotnika (ja tam jeszcze ciągle za takiego pana uważam) - po co te
              kolejne podkładane "świnie" - po co te listy - po co wywiady do gazet - chce pan
              wrócić na stanowisko? i jak pan sobie to wyobraża? do kogo tam pan sie odezwie?
              komu pan tam spojrzy w oczy? zdaj pan sobie w koncu sprawe że 80-90% czynnych
              lotniczo członków tego klubu - po prostu pana już tam nie chce.
            • Gość: radek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 08:06
              Zainteresowani wiedzą kim jestem.
              Przynajmniej podpisuje sie swoim własnym inmieniem, w przeciwieństwie do np Pana
              członka AL, czy KK czy innych.
              pozdrawiam wszystkich mających odwagę cywilną
              • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 08.06.05, 08:23
                Zainteresowani też wiedzą kim jestem.
          • Gość: K.K. Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 08:21
            Panie "Radek" czy też Panie "rb". Z tymi nickami to zacznij od siebie. Sam
            przetwarzasz sie w rózne postacie a jednocześnie wymagasz od innych aby tego
            nie robili. Zastanów się nad tym, być może zastanów się nad sobą. Wymagasz
            uczciwości od innych to sam bądź uczciwy.

            Czuj duch.
            • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 09:28
              r = radek; b = bartler
              rb = radek bartler

              teraz wyjaśniłem już wszystko???

              natomiast czym jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź

              • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 10:39
                Tak. Tym wyjaśniasz wszystko i nie sądzę by wymagało dalszych komentarzy.

                Czuj duch.
                • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 10:52
                  jasne że wyjaśniam, mam tę odwagę

                  A Pan dalej nie wyjąsnia (prawde mówiąc spodziewałem się tego)
                  To właśnie nas odróżnia, my - nie tchórzymy, nie ukrywamy się pod nickam, w
                  przeciwieństwie do was panowie KK, członku AL, stateczniku itd
                  Łatwo jest kogoś oskarżać i krytykować anonimowo, to proste. A gdzie ten Wasz
                  lotniczy honor o którym tak pięknie pisaliście Panowi Lotnicy??
                  P.S.
                  a może K = Kalinowski??? :-)



                  pozdrawiam
                  • Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 11:54
                    Słuchaj no Radku B. Wypowiadamy sie tu wszyscy na forum. Forum to taki smieszny
                    wynalazek na którym operuje się nickami. Owszem - są osoby które przedstawia się
                    czasem z imienia i z nazwiska - i wszyscy to rozumieją - jednak przymusu zadnego
                    tu nie ma. A jesli juz jestes tu z nami i wypowiadasz sie pod własnym nazwiskiem
                    - czu pod nickiem - czy jak tam sobie w danej chwili zamarzysz - to zanim sie
                    wypowiesz przeczytaj przynajmniej pobieżnie (choć należałoby dokładnie)
                    wcześniejsze posty wypowiadajacych się tu ludzi. Dopiero wtedy zabieraj głos -
                    oszczędzi to powtarzania się i wałkowania w kółko ciągle tego samego tematu.
                    Odsyłam Cie więc do postu kol. "koloSzmatka" - bo być może po prostu go
                    przeoczyłeś. Wiem że będąc rodziną (bo nie sądze aby była to przypadkowa
                    zbieżność nazwisk) trudno uwieżyć że jeden z jej członków w swojej furii,
                    gniewie i szaleństwie mógłby niszczyć karierę innych ludzi. Dlatego staram sie
                    zrozumieć Twoje wypowiedzi i oburzenie w nich - ale sam chyba rozumiesz że brak
                    Ci tutaj obiektywizmu. Ja sam na początku bardzo ceniłem pana B. - w zasadzie to
                    bardzo go cenie nadal za to jakim jest lotnikiem, za doświadczenie itp. itd. -
                    ale jako człowiek jest on dla mnie po prostu chamem, nie liczącym się ze zdaniem
                    innych ludzi i majacych resztę świata za nic. To taki człowiek który jest miły
                    dla innych tylko w danej chwili, kiedy Ci inni są mu potrzebni do realizacji
                    swoich własnych celów. Sam nie przypuszczałem nigdy że kiedykolwiek tak bede
                    myslał o człowieku którego tak kiedyś ceniłem - ale niestety- mysle tak...i
                    zdanie pewnie nie zmienie. NIe rozumiem jak możesz wogóle wypowiadac się na ten
                    temat - skoro o ile siegne pamiecią - to na lotnisku jakoś nigdy Cie nie
                    widziałem(no chyba że akurat zawsze sie rozmijaliśmy). Brak Ci danych chłopcze -
                    opierasz sie jedynie na tym co usłyszałeś od pana B. - czy też od jego
                    najbliższego otoczenia(czyt. rodziny) - wiec nie pisz już tutaj raczej - bo
                    Twoje posty wyglądają jak głos 7 letniego dziecka które próbuje narzucić całemu
                    światu to co usłyszało od mamy. Po prostu brak Ci danych. Pozdrawiam
                    • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:07
                      Tak tylko dla wyjaśnienia - lotnisko znam, a może i Pana poznałem (niestety nie
                      wiem kim Pan jest, wiec nie moge na to odpowiedziec.

                      Jeśli przeczytał Pan moje posty to zauważył Pan że nie wyrażam opinii na temat
                      sytuacji na lotnisku więc ostatnie zdania pańskiego postu są jakby nie na miejscu..=
                      Wypowiadam się tylko odnośnie Michała i ogólnych zasad krytyki pisanej
                      anonimowo. Forum niestety to umożliwia
                      Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem innej formy ktytykowania.

                      pozdrawiam


                    • Gość: podejrzliwa Re: Zacznij od siebie IP: *.lublin.mm.pl 03.09.05, 21:56
                      słuchaj no członku Al.Twoje posty są bardzo podobne do postów niejakiego
                      prezu.Po prosu nic nie warte,pisane bez sensu.
                      No i dobrze by było abyś wiedział,że każdy może mieć swoje zdanie.I nie
                      koniecznie musi ono być zgodne z twoimi poglądami.
                      • Gość: podejrzliwy Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 21:55
                        Niejaki "Członek AL" zawiesił juz buty na kołek i nie pisze ponoc na tym forum -
                        ale teraz rozumiem dlaczego tak się wściekał, że ludzie nie czytają dokładnie
                        postów a zabierają głos na forum :)--> To dla "podejrzliwej".haha - wyrwała sie
                        jak Filip... :)))))) A jego posty nie były wcale takie beznadziejne - no moze
                        niektóre tylko. Forum przygasa :( A moze to i dobrze.
                        • Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 20:22
                          siemanko!!
                          Ja pisze ale non stop kasujecie moje posty, a co ja pisze że kasujecie moje
                          posty?? Pisze prawde i dla tego tak szybko znikają!!
                          • Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 20:24
                            A wy boicie się prawdy wy i ten wasz szefuncio, pytaliście go czy to prawda??
                            To zapytajcie!!
                            • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 12.09.05, 07:59
                              Przypominajka Ci się cały czas włącza. Ale twoja prawda to prawda kłamcy. To
                              już zostało sprawdzone.

                              Czuj duch.
                              • Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:25
                                Twoje posty znikają - bo cie admin czyści - bo kkupa w nich bluzgów i epitetów
                                robaczku :)
                                • Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 22:08
                                  Witam!!
                                  Droga laseczko a ty po której jesteś stronie, podeprzesz normalnych czy
                                  pedałków??
                                  • Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 19:58
                                    Ja jestem lesbą...:P I więcej nie odpowiem Ci - bo z ludźmi którzy mają obsesję
                                    nie rozmawiam - -> w Aeroklubie Lubelskim nie ma pedałów półgłówku - jest co
                                    najwyżej jeden podejrzany/oskarżony o pedofilię człowiek. No ale dla Ciebie jak
                                    widać jest to jednoznaczne z tym że wszyscy tam to pedały - włącznie ze mną
                                    zapewne :P Nie trudź się z odpowiedzią dziecko - bo ja już w tej chwili z góry
                                    ją ignoruję...Nie mamy o czym rozmawiać - brak Ci...hmmm - wszystkiego :)))))))
                                    • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 15.09.05, 07:59
                                      Dzięki lasko za jasne spojrzenie na temat. Dodam, ze ten podejrzany napewno nie
                                      jest pedofilem i nawet nie o to jest podejrzewany. Podejrzany jest o posiadanie
                                      materiałów pedofilskich. Tak powiedziała jedna dziennikarka po rozmowie z
                                      prokuratorem. Rozszerzanie zakresu oskarżeń dla tego człowieka jest dużym
                                      nadużyciem ze strony byłego kolegi, współpracownika i pracodawcy i powinno być
                                      również tematem dla prokuratury. Dobrze, że są tacy jak Ty, którzy jeszcze nie
                                      zwariowali i prawidłowo potrafią ocenić zagadnienie jak również potrafią się
                                      tym podzielić z innymi.

                                      Czuj duch.
                                      • Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:19
                                        Tych co zwariowali, (dostali obsesji) jest chyba raczej niewielu i wydaje mi
                                        się, że sporą ich część potrafię wymienić tu z imienia i nazwiska, ale biorąc
                                        pod uwagę "argumenty" jakimi posługują się oni na tym forum, nie zrobię im tego
                                        bo reszta kolegów po prostu zabije ich smiechem. Najbardziej śmieszne jest to,
                                        że najwięcej krzyku podnoszą najmłodsi (żeby nie powiedzieć: GNOJE), którzy z
                                        aeroklubem i z lataniem mają do czynienia od kilku góra lat.(Jest u nas takie
                                        powiedzenie wylansowane kiedyś przez Przemka: "Za 11 miesięcy będzie prawie rok
                                        jak lata" - pasuje ono do wielu z tych dzieciokrzyków). Jak widzę zachowanie
                                        niektórych z nich ( Camill ), to mi się scyzor w kieszeni otwiera! A co
                                        najlepsze - NIE TYLKO MI. No ale na to nie mamy wpływu --> ilu ludzi, tyle
                                        "charaktrów". Trzeba z tym żyć. Dla mnie to są po prostu maminsynki... :P Ale za
                                        to "ile" mają do powiedzenia!!! Hjeeeeeeeeheeh :))) Niedobrze mi :/ Przy czym
                                        zaznaczam(bo jeden z nich zapytał o to na forum) --> NIE JESTEM PO NICZYJEJ STRONIE.
                                        • Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:35
                                          Laska tzn. że jesteś po strnie pedałków jak uważasz cyba już masz ze cztery
                                          dyszki na karku! Już wiem ty po prostu jesteś jednym z nich!! a laska dla tego
                                          że ciągniesz wszystkim po koleji!! A co do pedofila już niedługo powinno się
                                          wyjaśnić a wtedy zobaczymy kto miał racje!!

                                          pzdr.
                                          • Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 20:55
                                            No proszę: Dziecku po prostu zacięła się płyta z Liroyem :P
                                            • Gość: -laska- Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:06
                                              Słuchajac śpiewu tego pajacyka to rzeczywiście nabieram przekonania, że nawet
                                              jeśli MK jest pedofilem, to reszta członków klubu to z całą pewnością i
                                              niezaprzeczalnie pedały. To jedyny wniosek jaki wyciaga ten dzieciak. Kurde
                                              SZKOŁA PODSTAWOWA czy jak? Ale nie. Wtedy nie wiedziałby raczej co to latanie i
                                              aeroklub. Więc chyba głupi jakiś...:PPP Hahahahah. Kurde no nie moge, w życiu
                                              tak nie lałam :))))))Hjeeeheeeheeh... Doprawdy, nie ma z nim o czym rozmawiać
                                              -->niepotrzebnie uderzyłam w dyskusję...
                                              • Gość: normal squad Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 23:03
                                                Słuchaj lasko-ciągu :P, ja tu nie mówie o członkach klubu, ja mówie o tej
                                                waszej pogrzanej sekcji szybowcowej z przewodniczącym pedziem na czele!! Cała
                                                sekcja mówi do niego wójku!!

                                                Czuj ruch! frajernio
                                                • Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 16.09.05, 09:09
                                                  Sluchajcie gnojki - tak jak juz ktos wyzej wspomnial potrafimy wymienic
                                                  wiekszosc z was z imienia i nazwiska i dlatego jesli dalej bedziecie obrzucac
                                                  tu blotem srodowisko aeroklubu to chyba bedzie trzeba podjac wasz temat, ale
                                                  tym razem juz nie na forum. Zwolamy zebranie i poprosimy was o przedstawienie
                                                  swoich pogladow, oraz o powtorzenie tego co tu wypisujecie. Jesli wam sie cos w
                                                  tym klubie nie podoba to po prostu wyp....
                                                  • Gość: nieoficjalnie :P Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 20:19
                                                    Hahahaha - Ksywkę "Wujek Wojtek", Wojtek zawdzięcza nikomu innemu jak Adasiowi -
                                                    synowi Marka B. - wtajemniczeni wiedzą dokładnie jak ona powstała. Więc co? Adaś
                                                    też jest pedałem??? :P
                                                    Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... Ja pier....
                                                    totalna zlewa z tych gnoji ;))))))))). Qrfa - każdy w tym klubie ma ksywe - z
                                                    tym że niektórzy po prostu nawet o tym nie wiedzą. Zgadnijce kto ma ksywe
                                                    "Pryszcz"?(i o tym nie wie) :))) Bleeeeechecheche :P :P :P Gośćiu radze szczerze
                                                    w twoim własnym dobrym interesie - posłuchaj kolegi "zorientowanego" i zmień
                                                    zachowanie bo lotnisko weryfikuje - czasem bezlitośnie - i co prawda dostałeś
                                                    się do naszego grona(nie wiem jak) - ale uwierz mi - ze swoim (jak to okresliła
                                                    -laska- )mamisynkowym zachowaniem nie jesteś tu mile widziany - i naprawde nie
                                                    byłoby dobrze przede wszystkim dla Ciebie - żebysmy poruszyli ten temat twarzą w
                                                    twarz...Tak, tak Kamilku...Zastanów się nad sobą...:PPP
                  • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 11:58
                    Zły strzał. Masz jeszcze dwie próby.

                    A o honorze się nie wypowiadaj bo nawet ty i twoja rodzina nie wie co oznacza.

                    Czuj duch.

                    P.S.
                    Zacznij czytać "Pieśń o Rolandzie" oraz "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze śmiercią".
                    Potem trochę "Baśni Andersena" i trochę medytacji. O honorze zaczniesz coś już
                    kumać a przynajmniej będziesz wiedział, którędy przechodzi.
                    • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:01
                      Nie znasz mnie osobiście, a oceniasz.
                      Albo jesteś świetnym psychologiem, albo ....

                      pozdrawiam
                      • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 12:14
                        To fakt, osobiście Ciebie nie znam i mogę ocenić tylko po tym co do tej pory
                        napisałeś na tym forum.
                        Oceniam, że masz braki wychowawcze, które możesz jeszcze z całą pewnością
                        uzupełnić korzystając już niestety z dorobku innych autorytetów. Jeżeli
                        wybierzesz odpowiednich to czeka Cię tylko sukces, którego Ci życzę.

                        Czuj duch.
                        • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 12:25
                          A po czym Pan wnosi że mam takowe braki.
                          Czyżbym kogoś obraził?? Jakoś sobie nie przypominam, prosze mi ewentualnie
                          przypomniec.

                          Natomiast Pan - no cóż - oszczerstwa i brak kultury.
                          P.S. Nie przypominam żebyśmy byli na "Ty" Panie K.
                          A to równięż świadczy o wychowaniu.

                          Kończę te dyskusje - jak zauważył Michał - twarzą w twarz i bez bełkotu -> wtedy
                          możemy podyskutoważ

                          pozdrawim
                          żegnam
                          • Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 12:28
                            Odnosnie: bycia na Ty. To B. niegdy sie tak do nikogo z moich znajomych nie
                            zwrocil a do siebie wymagal takiego tytulowania.
                            • Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:01
                              Chłopaku - no ale własnie o to mi przecież chodzi że temat nie jest o Michale -
                              ta sprawa wogóle go nie dotyczy - więc nie wałkuj już tego. Sprawa jest o jego
                              ojcu i o aeroklubie. Jesli chcesz dalej gloryfikowac Michała to posłuchaj Kol.
                              Zorientowanego - i zrób o nim stronke w sieci...czy cos takiego. Sam chetnie
                              obejrze - naprawdę.
                              • Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:02
                                Fajnie by było - gdyby admin podpiął tu czata. Posty przychodzą co kilka minut -
                                byłoby wygodniej ;)))
                            • Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:04
                              > Odnosnie: bycia na Ty. To B. niegdy sie tak do nikogo z moich znajomych nie
                              > zwrocil a do siebie wymagal takiego tytulowania.

                              Jesli juz o tym mowa to zeby nie zniekształcac rzeczywistosci trzeba tu
                              przypomniec ze pan Bartler zwyczajowo odnosil sie do swoich podwladnych a takze
                              czlonkow klubu per "wy huje, wy psy,osly, szczury,robactwo" itp,itd. I to
                              zarowno w pierwszej jak i w trzeciej osobie. Przykladow mozna mnozyc.

                              Dlatego jesli ktos bedzie mi na tym forum mowil o kulturze mowienia, bełkocie
                              albo o honorze to go wysmieję.
                              • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:14
                                Tka to już bywa, że o honorze mówią ludzie, którzy go nie mają. Ci, którzy go
                                mają to go po prostu mają. Panowie Bartlerowie o honorze to tylko mówią.

                                Czuj duch.
                                • Gość: hahaha hahaha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.05, 07:22
                                  HAHAAHA ale wy poj***ni jesteście. Pozdro dla tych którzy do usranej śmierci
                                  będą się kręcić na termice w szczególności dla emerytów i rencistów w naszym
                                  klubie pana Berbecia buahahahahahabuahahaha!!!
                          • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:03
                            To krótko przypomnę cytat:
                            " natomiast czym jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź ".
                            To są pańskie słowa. Tak jak pański ojciec traktuje ludzi jak rzeczy tak i jego
                            spadające jabłka robią to samo.
                            Powinno być: " natomiast kim jest KK? - nie sądzę żebym dostał odpowiedź ".
                            Zaproponowałem Ci pewną drogę pracy nad sobą. Nie mam jednak najmniejszej
                            ochoty poznać Pana lub zadawać sie z tego typu ludźmi.
                            Jeżeli nie chcesz być urażony to najpierw nie urażaj innych.

                            Czuj duch.




                            • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 13:19
                              w zasadzie miałem juz nie pisać, ale to jeszcze chce wyjaśnić na dowidzenia

                              "natomiast czym jest KK"

                              "czym" czyli - nickiem, inicjałem, ksywką
                              to słowo "czym" odnosi sie do literalnego zapisu "KK" a nie do osoby

                              Czyżby źle Pan zinterpretował wypowiedź??

                              Pozdrawiam panie K.

                            • Gość: radek Re: Zacznij od siebie IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 08.06.05, 13:22
                              "Tak jak pański ojciec traktuje ludzi jak rzeczy tak i jego
                              spadające jabłka robią to samo."

                              AAAAAAAA i jeszcze jedno.
                              Sczepan Bartler pomimo tego że ma takie same nazwisko nie jest moim ojcem.

                              To Pan nawet nie wie ilu on ma synów??????
                              Och jak wy go dobrze znacie, ile o nim wiecie. Ho ho ho, gratuluje wiedzy.

                              pozdrawiam
                              • Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:27
                                > Och jak wy go dobrze znacie, ile o nim wiecie. Ho ho ho, gratuluje wiedzy.

                                Znamy go z takiej strony z jakiej dal sie poznac. Na tym forum duzo o tym juz
                                bylo napisane wystarczy poczytac.
                                I w ogole radze juz spelnic swa obietnice i nie pisac, bo to co piszesz jest
                                nie na temat. Jesli chcesz byc adwokatem pana Bartlera w stosunku do srodowiska
                                lotniczego Alb, to lepiej sie wycofaj - sprawa z gory przegrana.
                              • Gość: Członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:35
                                "Lotnisko znam"....Hahahahaha - Radku gdyby tak rozumować to ja rzekłbym że
                                nawet Świętej pamieci Trymer znał lotnisko :))) - co do krzaczka :)Twoje
                                argumenty w tej dyskusji są po prostu śmieszne - nie potrafisz powiedzieć nic
                                konkretnego wiec czepiasz się słówek i nieszczesliwych sformułowań - a na
                                argumenty drugiej storny po prostu nie zwracasz najmniejszej uwagi - zupełnie
                                jak pan B. - czyżby to rodzinna cecha? Choć w zasadzie nie obchodzi mnie to -
                                tak jak nie obchodzi mnie liczba czy też rodzaj(płeć) potomstwa pana B - tak jak
                                cała jego pozaklubowa działalność. Tylko o tych kolejnych tzw. "świniach" -
                                cieżko mi torche zapomnieć. Nie dotyczą one na razie mnie bezpośrednio(do czasu
                                pewnie) - ale jednak przykro mi że kolegom sie dostało...:(
                                • Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:40
                                  Nie KK. Tu nie chodzi o jakieś tam rachunki - to nie nasze metody. Ale rozumiem
                                  co chciałeś powiedzieć.
                              • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:41
                                To ciesz się, że nie jesteś jego synem bo przynajmniej geny będziesz miał w
                                porządku. Moja wiedza na temat Bartlerów jest prawie równa zeru. Na podstawie
                                jednak wypowiedzi na forum oraz kilku ustnych przekazów będę niedługo
                                ekspertem.

                                Czuj duch.
                  • Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 12:08
                    Jakbys byl glebiony za mowienie prawdy to tez nie chcialbys sie ujawniac.
                    Czlonek naszej sekcji (spadaki), Krzysiek Sulowski, jak tylko zacza zwracac
                    uwage na zle zachowania B. to od razu stal sie niewygodny. Jego brat Konrad
                    zostal przez B. wyrzucony z ALb. Teraz K. Ł. (wierny pies B.) ktory uwaza sie
                    za spadochroniarza (inni o nim tak nie mysla) probuje szczekac na Krzyska i
                    spowodowac jego odejscie z ALb. Wtedy w naszej sekcji bedzie jedna osobe mniej,
                    ktora potrafi powiedziec wprost o lamanych przepisac. Oczernia go przed
                    wszystkimi, a B. ani slowa nie powie. Takiej chcesz odwagi??? Najpierw trzeba
                    honorowo postepowac i nie podkladac swin, dopiero potem mozna honorowo
                    rozmawiac.
                    • Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:18
                      Jesli mowa o ujawnianiu to kolega newAlb ma racje - ujawnianie sie w tym
                      aeroklubie ze swymi pogladami bylo (i dalej jest ,o czym piszę ponizej) jawnym
                      narazaniem sie na dyskryminacje,i to nie tylko na jakies tam slowne bluzganie
                      pana B, ale na jego perfidne dzialania. Terror podobny do tego z epoki 1945-
                      1956.

                      Jako przyklad powiem ze pan Bartler sugerowal i rozpowiadal pogloski o tym ze
                      jeden z czlonkow aeroklubu rozprowadza na terenie lotniska narkotyki. Cel byl
                      oczywisty - wyeliminowanie niewygodnego czlowieka - a w srodkach jak widac nie
                      przebierał. Nikomu o zdrowych zmyslach nie przyszloby do glowy oczerniac kogos
                      w ten sposob. Co wiecej tego typu bezpodstawne oskarzenie podchodzi to pod
                      kryminał.
                      Plotki te zaczal rozpowiadac jeszcze intensywniej juz po swoim "chwalebnym"
                      odejsciu ze stanowiska dyrektora. Ten fakt chyba swiadczy z jakim czlowiekiem
                      mamy do czynienia. Osobiscie gdybym mial takiego czlowieka w rodzinie to bym
                      sie go wstydził. Pelnienie funkcji publicznych do czegos zobowiazuje, ale jak
                      widac nie w jego przypadku.
                      • Gość: K.K. Re: Zacznij od siebie IP: 217.5.191.* 08.06.05, 13:31
                        To teraz rozumiem słowa Szczepana Bartlera cytat: " juz niedlugo wybuchni maly
                        skandalik " napisane na forum w artykule "Aeroklub Lubelski odwiesza
                        działalność".
                        Ten człowiek się bawi. Bawi się kosztem innych ludzi. Sądzę, że ludzie tego nie
                        zapomną i w swoim czasie wystawią mu odpowiedni rachunek.

                        Czuj duch.


                        • Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 13:46
                          Tyle, ze najliczniejsza na walnym zebraniu: sekcja historyczna (przyjaciele B.)
                          beda glosowali w wiadomy sposob i inne sekcje nic na to nie poradza. Maja
                          obecnie, chyba za malo czlonkow. A wierne psy B. zbieraja podpisy na walne -
                          radze tylko pamietac za B. szczekaja psy a nie lotnicy.
                          • Gość: członek AL Re: Zacznij od siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:53
                            I to jest własnie najbardziej wqrwiające(przepraszam) - że o przyszłości klubu i
                            nas wszystkich mogą decydować ludzie którzy od dawna nie latają - ba - nawet nie
                            bywają w klubie np. towarzysko - i nie mają zielonego pojecia co tam sie dzieje.
                            No ale przecież nie odbierzemy im mandatów - przecież nie o to tu chodzi...
                            • Gość: newALb2002 Re: Zacznij od siebie IP: *.eranet.pl 08.06.05, 13:59
                              ale mozemy wymagac by placili takie same skladki na ALb jak my, czynnie
                              dzialajacy, a nie 10 PLN na rok. W ten sposob mozna wyprodukowac bardzo liczna
                              sekcje historyczna. Skoro ktos chce decydowac o wspolnych pieniadzach to niech
                              ma w nie taki wklad jak wszyscy!!!
                            • Gość: zorientowany Re: Zacznij od siebie IP: 193.108.206.* 08.06.05, 13:59
                              Sytuacja jest napewno chora, bo oni maja tyle wspolnego z dzialnoscią klubu, ze
                              raz na 10 lat jezdza na jakis piknik i robią sobie pamiątkowe zdjecia. Jedyne
                              wyjscie jest takie zeby zebrac sie w maksymalnie licznym gronie i przeglosowac
                              tych dziadkow. Bo przekonac sie ich co do prawdziwego oblicza pana B napewno
                              nie da. To są zbyt daleko idace uklady i ukladziki z dawnych PRL'owskich czasow
                              • Gość: Statecznik Pomysl na zmiany IP: *.zoominternet.net 08.06.05, 20:11
                                Zapewne trzeba uzyc okazje odejscia bylego dyrektora na uzdrowienie sytuacji w
                                klubie. Klub jest po to zeby kazdy mogl rozwijac swoja pasje lotnicza w
                                nieskrepowany sposob. Koniec kropka. I wlasciwie to stwierdzenie powinno stac
                                sie najnowszym motto klubowym i zasluguje na stale umieszczenie go w swietlicy.
                                Klub nie jest po to zeby jakis dyrektor zabawial sie nim w swoj prywatny folwark.

                                Zapewne trzeba wykorzystac te sytuacje zeby przyciagnac jak najwiecej aktywnych
                                czlonkow na walne zebranie, zeby zaprowadzic kilka istotnych zmian.

                                Oprocz zmian o jakich pisalem poprzednio, byc moze czlonkowie powinni takze
                                rozpatrzec kwestie nowych regul (i ich egzekwowania) jakie rzadza dopuszczaniem
                                pilotow do sprzetu i lotow. Po to zeby nikt w przyszlosci nie byc faworyzowany
                                albo krzywdzony. Po ustaleniu regul, byc moze nadzorczy komitet czlonkowski (w
                                skladzie kilku czlonkow, ludzi nie z zarzadu, i wybrani przez walne raz na jakis
                                czas, powiedzmy rok) powinien okresowo przegladac zgodnosc dopuszczania pilotow
                                do lotow z ustalonymi regulami, powiedzmy ze raz na sezon albo czesciej.
                                Zapewne powinni to robic w tajnym glosowaniu bo, jak widze, jest duzo obaw wsrod
                                czlonkow klubu odnosnie ewentualnej przyszlej dyskryminacji (obawy takie sa
                                wlasnie potwierdzeniem istnienia dyskryminacji poniewaz gdyby dyskryminacji nie
                                bylo nie byloby obaw). Jesli nadzorczy komitet czlonkowski dopatrzylby sie
                                niejasnosci albo faworyzowania w dopuszczaniu pilotow do lotow, albo gdyby byla
                                miedzy czlonkami komitetu niezgodnosc co do owych niejasnosci, dyrektor musialby
                                w publiczny sposob (do ustalenia w jaki sposob)umotywowac dlaczego dany pilot
                                zostal dopuszczony do danej ilosci lotow.

                                Byc moze czlonkowie nadzorczego komitetu czlonkowskiego powinni byc wrecz spoza
                                klubu po to zeby nie mogli byc poddawani naciskom. Sek w tym ze jak ich znalezc ...

                                Jakikolwiek czlonek nadzorczego komitetu czlonkowskiego posiadalby moc wszczecia
                                glosowania nad niejasnosciami w dowolnym momencie gdyby tylko takich niejasnosci
                                sie dopatrzyl czy mial uzasadnione podejrzenia. Taki czlonek komitetu wrzucilby
                                anonimowo swoj glos w okreslonym miejscu (ktorym nota bene byc moze moglaby byc
                                strona internetowa albo lista dyskusyjna stworzona tylko i wylacznie dla celow
                                przestrzegania regul w AL). Wrzucony glos bylby sygnalem ze nalezy rozpoczac
                                "dochodzenie" czyli glosowanie przez nadzorczy komitet czlonkowski czy wszystko
                                jest w porzadku.

                                Anonimowosc naprawde nie jest niczym zlym wbrew temu co kilku uczestnikow forum
                                napisalo. W wielu okolicznosciach jest wrecz bardzo pozadana. Na przyklad
                                systemy sprawiedliwosci w wielu krajach stosuja ja w zwalczaniu mafii (Wlochy,
                                USA, Peru, i inne). Wtedy swiadkowie zeznaja anonimowo albo stwarza im sie nowa
                                tozsamosc i nowe zycie gdzies indziej. Czasami sedziowie wystepuja anonimowo.
                                Czasami ochroniarze czy wrecz komandosi w armiach wystepuja anonimomo czyli w
                                maskach narciarskich. Anonimowosc w sadach jest bardzo skuteczna kiedy wchodzi w
                                gre zastraszenie, dyskryminacja albo korupcja (a te elementy najwyrazniej
                                istnieja w AL).

                                Ogolnie podsumowywujac w systemie rozliczania zarzadu przez czlonkow nie ma nic
                                nadzwyczajnego. Czlonkowie spolek akcyjnych systematycznie w ten sposob
                                rozliczaja swoj zarzad z dzalalnosci i z wynikow w przesiebiorstwach. Regula
                                jest taka ze im wiecej kontroli czlonkow tym lepsza przejrzystosc organizacji.
                                Im mniej kontroli tym wiecej korupcji.

                                Zelazna regula jest ze dyrektor i zarzad musi byc zawsze rozliczalny w stosunku
                                do czlonkow. Jesli nie, to jest oczywiste ze ze beda naduzycia. Jest to
                                wlasciwie gwarantowane.

                                Zatem wyborem czlonkow AL jest: albo sobiepanstwo dyrektorow albo lepsze reguly
                                i ich sposob egzekwowania.

                                To co napisalem to naturalnie tylko idea. Byc moze dobra, byc moze zla. Jest
                                to temat do dyskusji. Byc moze kto inny ma lepszy pomysl ktory mozna by
                                wprowadzic w zycie i przez ktory mozna by usprawnic dzialanie AL.
                                • Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 20:35
                                  Jak zawsze - bardzo mądre - ale moim zdaniem nie do zrealizowania niestety...:(((
                                  • Gość: newALb2002 Re: Pomysl na zmiany IP: *.eranet.pl 08.06.05, 20:40
                                    Przynajmniej mozna sprobowac zrealizowac czesc postulatow, a na pewno bedzi
                                    poprawa!
                                    • Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:39
                                      itam Was serdecznie- wszystkich, tak sobie Was czytam i myślę. Czy Was pojebało?
                                      Wybaczcie za te ostre słowa,Obrzucacie się błotem i łajnem Wy piloci ,
                                      szybownicy, którzy kochacie niebo , lotnisko, tę adrenalinkę, Spędzacie dnie i
                                      noce w deszczu, mrozie , słońcu bo kochacie latać i co? Tak sie nienawidzić?
                                      Odpuście sobie jak Boga kocham i weźcie się do roboty bo jak sie Ktoś wkurzy i
                                      Wam ześle fale tsunami na lotnisko, samoloty i Was to będziecie płakać i ściskać
                                      się jak się Ktoś z kimś odnajdzie, ze takimi idiotami byliście. Życzę Wam
                                      naprawde wysokich lotów Wam wszystkim lotnicy, dyrektorzy, zarządzie .I młodzieży
                                      • Gość: zorientowany Re: Pomysl na zmiany IP: 193.108.206.* 09.06.05, 09:23
                                        Dziekujemy za zyczenia, ale jesli nie masz pojecia o calej sytuacji to idz
                                        pisac na innym forum ,chocby o szydełkowaniu, zamiast tutaj wyrazac swoje
                                        chybione opinie.
                                        • Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.05, 16:33
                                          Tak jest Panie niezorientowany , zajebcie się na śmierć ,a wykończy Was zawał,
                                          nerwica, głuPota i .....szkoda pisać. A nie lepiej to lotnisko po prostu
                                          zlikwidować a kasę dać tam gdzie się nie kłócą? jestem super zorientowany , ale
                                          Wasza głupota to gorzej niż szalej. mimo to ponownie Was pozdrawiam WSZYSTKICH.
                                          WSADŻCIE TEGO DYREKTORA DO SAMOLOTU I NIECH ON SZKOLI,a sami pilnujcie ładu ,
                                          porządku , przydziałów Hę?
                                          • Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 20:52
                                            Lepiej niech dyrektor nie szkoli może - bo ma dziwny zwyczaj zabierania dużych
                                            agresywnych i śmierdzących psów na pokład - a to może wpływać negatywnie na co
                                            poniektórych uczniów. ;)
                                            • Gość: DPP Re: Pomysl na zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:01
                                              Ale ten Wasz znienawidzony dyrektor jest doskonałym pilotem i szkoleniowcem
                                              dlategi Jego syn jest najleoszy , a jak mawiają PIES to też człowiek......jest
                                              zawsze przyjacielem i nigdy nie napluje. Wszdźcie ich w samolot z pożytkiem dla
                                              wszystkich. Pozdr.
                                              • Gość: zorientowany Re: Pomysl na zmiany IP: 193.108.206.* 13.06.05, 09:23
                                                Czemu ja mam wrazenie ze pan DPP mimo ze podaje sie za czlowieka zupelnie z
                                                zewnatrz i neutralnego, jest jakims znajomkiem pana B albo fanem jego i calej
                                                rodzinki?
                                                • Gość: członek AL Re: Pomysl na zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.05, 19:55
                                                  Bo wrażenie to jest nieodparte...hyhy :)))
                                              • Gość: warszawiak Re: Pomysl na zmiany IP: *.pata.pl 15.06.05, 20:55
                                                Nie da się ukryć, że Szczepan Bartler jest świetnym pilotem i genialnym
                                                instruktorem. Jestem jego uczniem, i choć od tej pory latałem z wieloma
                                                pilotami, i instruktorami, uważam, że zawdzięczam mu bardzo wiele. On nauczył
                                                mnie latać. I już. A cała sytuacja w AL? Nie ma ludzi doskonałych, nie mogę go
                                                bronić, czy ganić nie znając sprawy "od środka". Natomiast to, że jest
                                                najlepszym instruktorem z jakim miałem do czynienia pozostaje faktem. Ostatnio
                                                rozmawiałem z jednym z doświadczonych instruktorów i egzaminatorów
                                                samolotowych - powiedział mi to samo. Ale cóż, życie bywa popieprzone, i już...
                                                Szkoda...
                                                • Gość: K.K. Re: Pomysl na zmiany IP: 217.5.191.* 16.06.05, 08:06
                                                  Napewno nikt nie wątpi w te umiejętności i temu nie zaprzeczy ale życie jest
                                                  bogatsze i bardziej rozbudowane. Mieliśmy wspaniałego dyrygenta światowego
                                                  formatu chóru poznańskich słowików. Niemalże autorytet wśród autorytetów.
                                                  Okazało się, że też miał swoje słabości. Sz. Bartler też ma swoje słabości i to
                                                  takie, które niejednemu sprawiły wielkie problemy życiowe. Gdyby zło jakiego
                                                  również dokonał układać na szalę przeciwną jego niewątpliwych sukcesów to mogło
                                                  by się okazać, że blask którym wydaje się świecić jest jego cieniem.
                                                  Z pewnej wiedzy wiem, że jest to człowiek o dwóch twarzach i w zależności od
                                                  sytuacji psługuje się jedną albo drugą. Ma wrogów i przyjaciół. Można by rzec
                                                  nie odbiega od normy. Ale jednak.......

                                                  Czuj duch.
                                                  • Gość: Hokus Pokus Re: Pomysl na zmiany IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 17.06.05, 20:58
                                                    Byc moze Bartler nadaje sie po prostu na instruktora, ale nie nadaje sie na
                                                    dyrektora.

                                                    Zbyt duzo wladzy uderza niektorym zbytnio do glowy.

                    • Gość: Statecznik Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.zoominternet.net 10.06.05, 19:20
                      Innym pomyslem na uzdrowienie atmosfery i kontrolowanie poczynan dyrektorow w AL
                      moglo by byc stworzenie otwartej internetowej listy dyskusyjnej, ktora, nota
                      bene, mogla by byc podobna do obecnego forum.

                      Lista taka, w ktorej kazdy moglby wyrazic swoje opinie w nieskrepowany sposob,
                      bylaby odpowiednikiem wolnej prasy, i dzialalaby jak swego rodzaju "bat" na
                      dyrektora. Bedac swiadomy, ze moze on byc w kazdym momencie obsmarowany na
                      takiej liscie, dyrektor bylby zawsze zmuszony do samokontrolowania swoich
                      poczynan. Bylby zapewne takze zmuszony do lepszej pracy na rzecz klubu.

                      Lista taka mogla by byc dowolna: albo anonimowa albo imienna czyli wyrazajacy
                      swoje opinie nie musieliby przedstawiac swoich imion. Ktos moze powiedziec ze
                      to nie fair chowac sie w anonimowosci, ale z drugiej strony jest to wazny
                      element obrony malego czlowieka przed wiekszymi ludzmi. Jak wiadomo pojawily
                      sie glosy na tym forum (usprawiedliwione czy nie) ze istnieli piloci ktorzy
                      zostali usunieci z klubu przez duzych ludzi poniewaz byli niewygodni. Zatem
                      ochrona anonimowosci byc moze jest wrecz pozadana. Powszechne wybory, nie bez
                      powodu, takze sa tajne i anonimowe. Tradycja tajnych wyborow zostala ustalona w
                      roznych kulturach przez wieki i ma swoje uzasadnienie.

                      Lista taka mogla by byc uzywana do sygnalizowania takze innych problemow w
                      klubie, nie tylko problemow odnosnie dyrektora i zarzadu.

                      Lista taka posiadalaby swoj regulamin, tzn nie mozna by uzywac obrazliwych slow,
                      i inne (do ustalenia).

                      Lista taka bylaby jednym z nielicznych sposobow wyrazania swoich opinii przez
                      czlonkow w dowolnym czasie (i czasami bez opuszczania komfortu swojego mieszkania).

                      Sygnalizowane problemy/posty na liscie OBOWIAZKOWO musialyby byc odczytywane na
                      zebraniach czlonkow (tak jak to sie robi z biuletynami bezpieczenstwa/wypadkow).
                      Musialyby byc dyskutowane, byc moze przeglosowywane.

                      Naprawde, uwierzcie mi, czego AL brakuje to wiecej kontroli czlonkow nad
                      zarzadem i dyrektorem czyli wiecej otwartosci i demokracji. Jesli nie wprowadzi
                      sie pewnych zmian strukturalnych jest ryzyko ze samowola dyrektorow moze sie
                      powtarzac. I zapewne sie powtorzy bo czlowiek jest istota korumpowalna (wielu z
                      nas tacy sa, nie tylko pan X). Nie na darmo ogranicza sie kadencje politykow,
                      poniewaz wiadomo ze z czasem zbyt duzo wladzy uderza im do glow.

                      Listy dyskusyjne sa narzedziem demokracji bo stwarzaja nieskrepowany dostep do
                      informacji i wypowiedzi dla wszystkich.

                      Niezaleznie od otwartej listy dyskusujnej inne pomysly powinny byc takze
                      rozwazone: istnienie komitetu/rady nadzorczej albo pomysl obowiazkowego
                      dorocznego glosowania nad przedluzeniem mandatu dyrektora (o czym pisalem w
                      poprzednich postach).

                      Jesli AL przyjmie dobre i skuteczne reguly swojej organizacji to wtedy bedzie
                      mogl sie skoncentrowac tylko i wylacznie na lataniu, zostawiwszy polityke z boku.

                      Nalezy, czy tez jest to wrecz niezbedne, posiadac skuteczne mechanizmy ochrony
                      przed naduzyciami. Sadzac po niezwykle mocnych i czasami obrazliwych czy
                      wulgarnych wypowiedziach niektorych uczestnikow forum, nie mozna pozwolic na
                      ewentualnosc ze takie osoby moga sie znalezc w pozycji sily w stosunku do
                      innych. Ich zachowanie musi podlegac kontroli ogolu. Dlatego jakies mechanizmy
                      obronne musza istniec, i musza byc wpisane w statut AL.

                      Zapewne nie bede w stanie przedstawic powyzszych zmian w AL osobiscie (z powodow
                      ktore w danym momencie wybieram nie podawac). Zatem wszystko zalezy od
                      inicjatywy czlonkow.
                      • Gość: członek AL Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 20:57
                        Kol. Statecznik - jak zawsze bardzo mądrze i ciekawie pisze - i PRAWIE
                        całokowicie sie z nim zgadzam - ale jestem realistą raczej - i wątpie czy w
                        takim klubie ktokolwiek chciałby zostać dyrektorem:) No chyba że sam Kol.
                        Statecznik. (bez urazy - nie o to mi chodzi ;) ) Panowie nie odstraszajmy
                        potencjalnych kandydatów. :)
                      • Gość: DPP Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:10
                        Zauważyłem , że w swojej zaciekłości walicie nazwiskami,piszcie incjały i tak
                        wiadomo o kogo chodzi, a co są winne dzieci czy też żony tych ludzi? Byłoby Wam
                        przyjemnie gdyby ktoś Wasze nazwisko zeszmacił na tej stronie? I dlatego możecie
                        mieć problem ze znalezieniem DYREKTORA. Internet to potężna siła, ale
                        niszczycielska też. Nigdy jeszcze nie latałem samolotem .......zazdroszczę Wam
                        • Gość: członek AL Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 21:58
                          A to dziwne - bo siejesz tutaj "mądrymi" postami jakbyś miał ze 2000 godzin :)
                          • Gość: Rafał Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.pronet.lublin.pl 11.06.05, 11:40
                            Bo ma ich więcej. Obawia się tej internetowej kontroli więc próbuje wprowadzić
                            zamieszanie na tym forum aby przedstawić się jako ktoś inny. Ale pomysł na
                            system kontroli działalności dyrekcji i zarządu jest ze wszech miar słuszny.
                            Tylko kontrola takich cwaniaków-dyrektorów pozwoli organizmom takim jak
                            stowarzyszenia funkcjonować normalnie.
                        • Gość: PIORUN Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 13.06.05, 20:32
                          A jak wczesniej ta osoba szmacila innych lotnicze kariery, to sie nad tym nie
                          zastanawiala. Wiec, teraz moze miec zal tylko do siebie.
                          A o dyrektora sie nie martw, ja juz wiec cos na ten temat i juz problemu
                          zadnego nie bedzie.
                          Radzilbym polatac - albo poskakac (z samolotu) - zobaczysz co probowano nam
                          zabrac.
                          • Gość: DPP Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.05, 08:39
                            Chłopaki wzruszyłem się , moze rzeczywiście zabrano Wam zbyt wiele? Walczcie,
                            pogońcie w kiebieter mater szkodników, fotelarzy,karbowych. Otoczcie sie
                            prawdziwymi zapaleńcami a tam gdzie urzęduje zarząd zamówcie wywrotkę betonu i
                            zamurujcie drzwi.3mcie się
                            • Gość: K.K. Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: 217.5.191.* 14.06.05, 12:19
                              Panie Szczepanie, to nie mógł pan od razu powiedzieć na walnym zebraniu, że tu
                              nie o żadne lotnictwo i latanie dla zapaleńców chodzi, tylko o swój własny
                              interes. Ludzie wybrali by wtedy pana w zgodzie ze swoim sumieniem i rządziłby
                              sobie pan do woli, a tak trzeba było kombinować i oszukiwać, że to niby robimy
                              dla ideii a tak naprawdę dla własnych korzyści. Poza tym niech już pan
                              przestanie udawać uciemiężonego dyrektora bo na dyrektorowaniu to się pan
                              wogóle nie znasz. Tego typu człowiek co pan ze swoimi tekstami, wypowiedziami,
                              opiniami winien się znajdować tylko w karczmie z gromadą podpitych kompanów i
                              tam cały czas pozostawać.

                              Czuj duch.
                              • Gość: Patykarz Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 16:39
                                Uff.Nareszcie chyba zamykamy problemy naszego klubu. Mamy nowego Dyrektora i
                                mam nadzieje ze zaczniemy normalna dzialalnosc statutowa.Zapraszam wszystkich
                                na lotnisko.W weekend powinno byc calkiem calkiem cumulusowo.
                                Patykarz
                                • Gość: PIORUN Re: Otwarta lista dyskusyjna AL IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 14.06.05, 21:50
                                  Niestety B. znowu maci i chyba dalej szukamy dyrektora. Ale jest kilku
                                  kandydatow - trzeba tylko wybrac najlepszego. Ja osobiscie sklanialbym sie za
                                  jednym z patykow, ktory ostatni awansowal. Zainteresowani pewnie wiedza o kogo
                                  chodzi. Jako szmaciarz, mysle, ze bylby to dobry kandydat przy ktorym nie
                                  ucierpialaby zadna sekcja.
                                  • Gość: Spicie???????? Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.devs.futuro.pl 17.06.05, 22:14
                                    co tam nowego? Jak stoją sprawy???? hihihihihii
                                    • Gość: PIORUN Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 18.06.05, 20:39
                                      Sprawy maja sie dobrze, a przynajmniej teraz wiekszosc czlonkuw jest zadowolona
                                      z krokow podejmowanych przez zarzad. Juz nie dlugo bedzie nowy, lepszy (bo
                                      gorszego nie da sie znalezc :) ) dyrektor, i nowy szef wyszkolenia. A nasz
                                      aeroklub wroci do zycia.

                                      Blue Skies
                                      • Gość: PIORUN Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 18.06.05, 20:40
                                        czlonkow - mialo byc :)
                                    • Gość: K.K. Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: 217.5.191.* 21.06.05, 15:28
                                      Sprawy chyba idą nieźle bo już jest nowy dyrektor.
                                      Stary ironicznie się śmieje, ale śmiech to zdrowie. Niech się śmieje i nie
                                      wraca.

                                      Czuj duch.
                                      • Gość: zorientowany Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: 193.108.206.* 22.06.05, 09:16
                                        Jego smiech to raczej smiech przez lzy.Bo jego kariera w lotnictwie jest raczej
                                        skonczona. Nie tylko u nas ludzie sie na nim poznali. I nie pomoze mu nawet ze
                                        ma paru kolesi w ULC
                                        • Gość: czlonekALb Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.eranet.pl 22.06.05, 13:52
                                          Rozmawialem dzis z pewnymi ludzmi w ULC-u podczas szkolenia z nowego
                                          rozporzadzenia i wcale nie sa juz tacy hop do przodu za Sz.B. Oni tez boja sie
                                          ludzi, ktorzy dla swojej obrony robia do swojego gniazda. Wojna Sz. B. z
                                          czlonkami Aeroklubu Lubelskiego chyba mu raczej na dobre nie wyszla, a u nas
                                          coraz lepiej.
                                          • Gość: członek AL Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 18:21
                                            Jeszcze tylko sprostowanie/WYJAŚNIENIE dla kolegi Członka ALb - MY NIE
                                            PROWADZILIŚMY ŻADNEJ WOJNY Z PANEM. B. - NAPRAWDĘ.
                                            • Gość: czlonek ALb Re: Lotnisko sportowe w Radawcu IP: *.eranet.pl 23.06.05, 11:34
                                              Zgadzam sie wojne to on prowadzil (prowadzi) my sie tylko bronimy - zreszta
                                              prawda i tak obroni sie sama - wiec mozemy byc spokojni.
            • Gość: Z lotu ptaka To wina pedofilow..... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 14:55
              Pedofil jest nie jeden lecz kilku. Towarzystwo zorganizowanie sprawnie
              funkconujace pod hangarami. Codziennie spotykaja się i siedza czekajac(zekomo)
              na pogode. Potem lub gdy nie ma pogody wymieniaja się plytkami bądź wzajemnie
              dotykaja. Kochaja się wszyscy nawzajem... jeden wspiera drugiego, czwarty
              napiera pierwszego trzeci zapina wszysyko w..guzik. Agitacja mlodych (i
              glupich) daja nadzieje na poszerzanie ich grona. Oni bawiem bedac zbyt daleko
              by choc domyslac się co knuja bardziej doswiadczeni partnerzy, czekaja na
              rozwoj wydarzen. Jednakze sa pewni iż ich klubowy wiek, choc mlody, pobawia ich
              jakichkolwiek szans na uczestniczenie w Hollywodzkim swiecie.. jednakze każdy
              wie iż może być zaatakowany...od tylu. Jest to taki dreszczyk emocji. Sa tez i
              tacy co lubia innych... jako ze jest to towarystwo meskie...z wyjakiem jednej
              smiercichy, która od czlowieka latwo odroznic. Przykład. W.SZ. dumny iż znalazl
              sobie towarzysza zycia L.D. Musi ustalac jak zajsc LL-wi..w tyl.z wazelina czy
              bez. Jednakze dla niego to nie ma zadnej roznicy... bo już zbyt dlugo się znaja
              i pasuja do siebie. L-ek wie ze może podpuszczac W. Bo ma asa w..... ;)Ale sa
              tez inni podwladni... którzy czekaja az ich bardziej doswiadczeni koledzy
              popieszcza wzrokien podczas schylania się po pokrzywy. Nie mysla lecz tylko
              czekaja...bo przeciez nie lataja. Chodza tylko tam po jedno...by się spotkac i
              popolotkowac i przekonac co tam w wielkim analnym swiecie. Panuje tam
              hierarchia waznosci. Glowny mozg siedzi w kompie.. a reszta jest jemu
              podporzadkowana. Będzie to tak sprawnie dzialac dalej...bo jak się okazuje
              pedofilow nie idzie wytepic. Latwiej da się wytepic „nie pedofilow”. Aeroklub
              Lubelski rosnie w sile bo wladza temu sprzyja i wspolne zamilowania. A wiec
              kochajcie się dalej i ch.. wam w dupe zboki !
          • Gość: Koala Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:58
            O, czyżby Radek z rodu Bartlerów? Trzeba popierać rodzinę...
            • Gość: Koala Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 22:06
              Z tej części klanu stworzonej do leczenia zwierzaków? :)
    • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 17:22
      Witam!!
      Ile tak jeszcze będziecie ciągnąć sprawe z tym pedofilem aeroklub podzielił się
      na dwa fronty tych co włażą w dupe swojemu kalciowi hahaha i tych co znają
      prawde. Czy to normalne żeby ktoś całymi dniami prześadywał przy komputerze,
      mało tego jeszcze w nocy hahaha. No dobra ale nie uwieże że jest to pracoholik.
      Kilka dni po zwolnieniu dyrektora pedofil znów dostaje komputer firmowy. Jest
      taki ZIP squad na lotnisku oni mają jedno zdanie "my chcemy swojego marka
      spowrotem na szefa" :D. Powinni gnić z nim w kiciu. Póki ten wasz kalcio nie
      odejdzie to mułowatość będzie się ciągnąć przez wieki, a przecież nie ma ludzi
      nie zastąpionych!!
      pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi!!!!
      • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Zwolnić pedofila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 20:13
        Kto tu mówi o panu B. ja już o nim dawno zapomniałem głównie to chodzi tu o
        pedofila który pałęta się po lotnisku mało tego jego żona także pełaza po
        lotnisku i rozpowiada jaki to pan B. jest h** podrzucił im filmy do domu :):)
        do domu!!! :) !!
        pozdrawiam!!!!
        • Gość: Członek AL Re: Zwolnić pedofila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 00:07
          Ja tam tu nikogo nie bronie - Twoje posty jednak jakoś tak dziwnie za każdym
          razem zawierają powiązanie pomiędzy sprawą zwolnienia B. i aferą z K. Ale chyba
          sie czepiam...bo to pewnie ZUPEŁNY PRZYPADEK :PPP - bo Ty już o to "całkiem
          zapomniałeś przecież" hahaha :D . Podrzucił - nie podrzucił - mało to ważne -
          h...em jest z innego powodu :))) i wszyscy to wiedzą bez wzgledu na to co głosi
          żona pana K.:) "<pozdrawiam>" :P
    • Gość: Pilot szybowcowy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 16:53
      Szczepan B.to najbardziej kompetentna osoba która dbało w sprawy aeroklubu jak
      żadna inna spędzając mase czasu (w dzień jak i w nocy ) na lotnisku ciężko
      pracując żeby Aeroklub Lubelski tszymał się jak najlepiej.Żył tym lotniskiem i
      życzył mu jak najlepiej w przeciwienstwie do osub które się go pozbyły i mają
      cze;ność go ocoś oskarżać.Przez to że wyjawił (słusznie)pedofilstwo Marka
      Kalinowskiego jednak koledzy Marka K (członkowie zażądu) poczynili odwet i
      uzgodnili że się pozbendą za namową kalinowskego oczywiście. Teraz M K siedzi
      sobie na lotnisku pracuje (co jest niedopomyślenia i mam nadzieje że
      odpowiednie władze coś z tym zrobią)czuje się na nim jak właściciel osiągnął
      swuj cel siedzi przed komputerem i kto go tam wie co on ogląda a ten komputer
      został pszeniesiony z gabinetu SZ.B bo kalinowskiego oczywiście policja
      skonfiskowała .
      Pedofil niemoże pracować na lotnisku członkowie sobie tego nieżyczą.
      A Michał B. to najlepszy pilot aeroklubu nik niema żadnych zastżeżeń pod
      jego adresem przynajmniej ja takich niemam (jestem z tobą Michał)
      • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 23.06.05, 17:05
        Powinienes kolego wracac do szkoly bo ilosc bledow ktorą zrobiles w swoich
        wypocinach wskazuje ze przed toba jeszcze dlugi proces edukacji.Sugeruje zebys
        sie nie wypowiadal na temat tak powaznych spraw,bo napewno ich nie jestes w
        stanie pojac.
        A juz tymbardziej nie podawaj sie za pilota szybowcowego, bo nim nie jestes.
        Wiekszosc ludzi tutaj dobrze wie kim jestes i nie pomoze ci pisanie za kazdym
        razem pod innym nickiem
      • Gość: trt Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 23.06.05, 17:17
        Widzę, ze B. wrócił, a może powyższe brednie wypisuje nasz były,
        super „informatyk”.
        Czy wy w końcu zrozumiecie, ze 95% członków was i waszego złodziejstwa nie
        chce. Dajcie spokój naszemu aeroklubowi i idźcie kraść w inne miejsce. Poza tym
        radze wrócić do podstawówki i pouczyć się odrobinę ortografii, bo takich byków
        to dawno nie widziałem: tszymał
        osub
        swuj
        zastżeżeń
        M. K. zajmie się prokurator i się o niego ni martwcie, jeśli będzie musiał to
        pewnie Pojdzie siedzieć, ale za przekręty to i inni powinni pójść siedzieć.
      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 18:54
        "Szczepan B.to najbardziej kompetentna osoba która dbało w sprawy aeroklubu jak
        żadna inna spędzając mase czasu (w dzień jak i w nocy ) na lotnisku ciężko
        pracując żeby Aeroklub Lubelski tszymał się jak najlepiej.Żył tym lotniskiem i
        życzył mu jak najlepiej w przeciwienstwie do osub które się go pozbyły i mają
        cze;ność go ocoś oskarżać."...chlip chlip - wzruszyłem się ;( Hułaaaahahahahaha
        :))) <leże i ryje ze smiechu>. Chłopcze zrozum że (tu moge sie mylić - choć nie
        sądze aby tak było) gdyby pan B. nie miał syna do wyszkolenia i wylansowania w
        lotniczym światku to najprawdopodobniej myśl o dyrektorowaniu w klubie nawet nie
        przyszłaby mu do głowy. Choc kto go tam wie... W każdym razie głęboko zastanawia
        mnie fakt ze tak naprawde, po długiej przerwie zaczął pojawiać się w klubie i
        udzielać na początku instruktorsko czy jako KL, dopiero wtedy kiedy Michał
        zaczął zbliżać się do "wieku lotniczego" - wcześniej jakoś go nie widywano zbyt
        często... Zresztą nieważne - to tylko moje odczucie - Ty możesz mieć inne -
        takie Twoje prawo...:) Bleeeeech - juz widze jak M. K. błagał zarząd o
        wstawiennictwo :P - co ty wogóle pieprzysz chłopaku??? :) Tu na chwilę pozwolę
        sobie stracić panowanie nad sobą - bo nie mów mi KU.. dzieciaku że to M. K.
        czuje sie na lotnisku jak własciciel - bo jesli to on tak sie czuje - to jak się
        czuł(czy nadal czuje - bo HUJ go tam wie) - pan B? Jak dyktator??? Czy jak kto?
        Bo już KU.. nie wiem !!! Przepraszam wszystkich - ale mnie koleś troche
        zagotował :)))
        • Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 23.06.05, 20:36
          Spokojnie, nie ma co sie denerwowac. Chlopaczyna dopadl do internetu i bzdury
          popisal, albo nieswiadomie, albo specjalnie chcial nas rozjuszyc. Tak czy
          inaczej nie ma co dawac sie prowokowac. Aeroklub dziala, mamy dyrektora, w
          niedziele spotyka sie nasza sekcja (spadochorniarze), wiec jest OK. Pewnie za
          pewien czas wszystko sie ustabilizuje i wszyscy beda zadowoleni ( no moze poza
          Sz. B. i jego psami).

          Do zobaczenia w niedziele!
          Pozdrawiam lotnych
          Blue Skies

          PIORUN
        • Gość: Pilot szybowcowy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.96.7.* 27.06.05, 18:29
          Co to ma być.
          Dlaczego nik sie nie denerwuje że M.K nadal pracuje i co najgorsze czuje się
          tam panem i władcą. Zero honoru jest poprostu beszczelny . Dziwi mnie fakt żę
          dotej pory żadna instytucja żądowa siętym niezajeła jak tak dalej pujdzie to
          bende się musiał tym sam zająć bo to dłużej tak niemoże byc tszeby przywrucić
          dobre imie Aeroklubu potym jak M.K mocno je zbeszcześcił, ale żeby to zrobić
          tszeba sie pedziów pozbyć z lotniska (najlepiej na sybir wywieść i zakopac.
          Kolejna sprawa to prezes Figiel co on wyprawia oco mu chodzi dlaczego niechce
          zwołać nadzwyczajnego walnego pewnie ma jakiś lewy interes i cie boji o swoją
          skure.Cały zażąd zasługuje tylko na wywalenie.Ale pierweszeństwo ma Kalinowski
          jak go niebendzie to od razu bendzie inna atmosfera m może by sytuacja wruciła
          do normalności.Ale już nigdy niebendzie tak dobże jak za Szczepana B. pełen
          szacunek dla niego.
          Ps. pedofile i pedały z radawca bujcie się nie bendziecie mieć spokoju na tym
          lotnisku osoby kture ich wspierają też niech się nieczują bespieczne.

          • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 28.06.05, 09:01
            Panie pilocie szybowcowy. Po pierwsze to napewno nie jest pan pilotem
            szybowcowym. Po drugie z tekstu wynika że posługuje się pan tylko
            wykształceniem maksymalnie szkoły zawodowej. Po trzecie z powodu tego
            wykształcenia nie mógłby pan chyba pilotem zostać. Po czwarte sytuowałbym pana
            w grupie osób określonych przez członka AL jako "sekcją żelaznej wątroby". Po
            piąte groźby, którymi się pan posługuje prorokują panu przyszłość z zadatkiem
            na przestępcę. Po szóste jeżeli są w Aeroklubie tacy jak pan obrońcy
            szlachetnego pana B. i tak szlachetnie go bronią to biedny jest ten klub.

            Czuj duch.

          • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 28.06.05, 09:44
            Hehe panie "pilocie", ale sie usmialem:)) ROTFL:))))
            Nie wiem co bardziej smieszne, czy to ze taki głąb ktory nie skonczył
            prawdopodobnie podstawówki (zawodówka w tym przypadku to byłby zaszczyt),
            moglby zostac pilotem. Czy to ze pilot mogłby byc takim głąbem :)))
            Oczywiscie ani jedno ani drugie nie jest mozliwe, dlatego tak jak powiedzial KK
            nie jestes pilotem. Co najwyzej zdawalo ci sie ze jestes albo byles.
            I uwazaj co mowisz bo pomowienia w tym kraju są karane, moze sie to dla ciebie
            niedobrze skonczyc.
            • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 15:14
              Koledzy - spokojnie :))) Mi tam sie wydaje (podkreślenie pod "wydaje") że to nie
              żaden młody pilot szybowcowy a raczej jakiś gorący zwolennik pana B. - a kto wie
              - może i sam pan B. podszywając się pod jakiegoś analfabętę(czytaj:
              głąba)próbuje prowokować nas do odpowiedzi w nadziei że byćmoże ktoś z nas powie
              coś co pozwoli mu nas zidentyfikować czy coś w tym stylu. Biedaczek nie zdaje
              sobie sprawy chyba z tego że tu i tak większość z nas wie kto jest kto. No ale
              fakt - zabawa z nim doprawdy przednia jest :)))
          • Gość: Anonim Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.06.05, 23:02
            To napisał Paweł Jendruszczak-przewodniczacy sekcji spadochronowej.
            • Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 30.06.05, 23:41
              Mam nadzieje, ze to nieprawda. To o Pawle. "Chlebus" to rozsadny skoczek i
              pewnie by takich rzeczy nie wypisywal, ponadto sam jest w zarzadzie z ramienia
              naszej sekcji!
              • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 01.07.05, 09:29
                To byłby rzeczywiście ładny kwiatek potwierdzający jednak tezę, że napewno nie
                jest to pilot szybowcowy.

                Czuj duch.
                • Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 01.07.05, 10:33
                  Pawle latal naszybowcach bedac jeszcze w Aeroklubie Swidnickim, wiec z pewnej
                  strony chyba jest pilotem szybowcowym? Nie wiem jaka mial klase.
      • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:06
        Jako członek Aeroklubu Lubelskiego wpełni zgadzam się z wypowiedzią pilota
        szybowcowego, jak wy wyobrażacie sobie współprace z pedofilem. Pojawiam się od
        czasu do czasu i staram się unikać pedofila, tego waszego kalcia hahaha. TAKICH
        LUDZI SIĘ TĘPI!!!!! Moim zdaniem człowiek który wpłacił kaucje powinien gnić
        razem z nim wpierdlu!!
        • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:53
          Qrde no chłopaku - długo tak jeszcze możesz wałkować jeden temat??? Skoro jest
          to dla Ciebie tak ważna i życiowa sprawa - to unikaj tej osoby po prostu - w
          klubie bywasz jak piszesz " od czasu do czasu " - więc nie powinno to być dla
          Ciebie trudne. A ludzi - jacy by oni nie byli - moim zdaniem nigdy nie należy
          tępić - złych ludzi należy karać. A tym zajmują się sądy - i uwierz mi -
          przydzie czas równiez i na pana K. - więc wykaz się odrobiną cierpliwości - i
          nie pyrgaj się już tu na forum - a przynajmniej nie na ten temat - bo ile można?
          Ja też całą tą sprawą z panem K. że tak powiem "dostałem po jajach" - i ciężko
          mi było uwierzyć - no ale co? Mam wałkowac to i wyzywac go bez końca od
          pedofili??? Ludzie - spokojnie. Jeśli będzie wyrok - to będzie i kara. Na 100%.
          A co do sprawy karania ludzi wpłacajacych kaucję za oskarżonych? Haaahahaa -
          chłopcze - rozumując w Twój sposób-to należałoby wsadzić do pierdla co 10-go
          polityka, policjanta, ba - nawet księża wpłacają czasami kaucje. Dawaj bracie -
          zakasaj rękawy - i do roboty !!! Do pierdla z nimi wszystkimi - a co ! :)))
          • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 24.06.05, 13:08
            Kolego jak możesz do starszego pana na dodatek byłego dyrektora mówić chłopcze.
            Trochę szacunku dla jego wieku. Ale tylko dla wieku.

            Czyj duch.
            • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 18:36
              Gościu KK - mówiąc "chłopcze" nie miałem na mysli byłego dyrektora - tylko
              goscia PILOT SZYBOWCOWY - czytaj forum troszke uważniej - bądź dedukuj zgrabniej
              - (co wolisz) ;) A co do szacunku - to jak to Twoim zdaniem jest - starszemu sie
              należy a młodszym to już nie? Bo w klubie raczej ogólnie wiadomo jak pan B.
              szanował nas wszystkich. O epitetach jakimi zwykł wyrażać ten jakże wielki dla
              nas szacunek pozwolę sobie wspaniałomyślnie nie wspomnieć :) Niby dlaczego mam
              go szanowac za jego wiek - skoro on nie szanował ludzi młodszych - takich jak ja
              i moi koledzy np.? Gdybyś czytał dokładnie to forum to wiedziałbyś jakie mam o
              nim zdanie i czy go szanuję czy nie. Specjalnie dla Ciebie przypomnę - pan B.
              jest dla mnie ogromnym autorytetem - ale jedynie jako pilot (z osób znanych mi
              osobiście byćmoże i największym - choć nie wiem) - jednak cała reszta - jego
              wiek np. i takie tam inne - nie mają już dla mnie kompletnie żadnego znaczenia -
              bo w swietle jego zwyczajowego zachowania w stosunku do innych ugruntowało się
              we mnie niestety niezłomne i pewnie trwałe już przekononie (bo własnego
              charakteru nie można zmienić nigdy - można jedynie oszukiwac siebie i innych -
              więc pan B. z pewnością charekteru już nie zmieni - bo nie można - on juz taki
              jest - i tyle)- że jako człowiek pan B. jest po prostu jednym wielkim i raczej
              nieuleczalnym chamem. Nic nie poradzę...Taką opinię wyrobił sobie w moich (i
              jestem przekonany że nie tylko w moich) oczach sam.

              "Czuj duch"

              Fajne masz powiedzenie :))) Naprawdę podoba mi się - jest jak Twoje osobiste
              LOGO :)
              Pozdrawiam.
              • Gość: mrokuladow Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 19:40
                szanowny "czlonku Al" twoja aktywnosc na tym forum jest zadziwiajaca,jestes jak
                wyrocznia ,emanujesz yntelygencja, i jestes Nr 1.....,ale idz juz do kolesi z
                mrocznych ukladow ,to ciekawe ze tak bronisz MK i kazde slowo na jego temat cie
                drazni............idz juz...
                • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 20:32
                  Eeeeeeeh.... żebym aż musiał cytować sam siebie :( : "Ja tam tu nikogo nie
                  bronie - Twoje posty jednak jakoś....." Nie drażni mnie to co wypisujecie na
                  forum - drażni mnie to że nie czytacie go dokładnie a potem pyrgacie się ,
                  ciskacie i macie pretensje do całego świata. Nie rozsmieszaj mnie nazywając mnie
                  wyrocznią bo to Wy własnie zachowujecie się tak ja wyrocznia - wydaliście wyrok
                  na MK. zanim zrobiły to sądy. Póki co jest on nadal zaledwie oskarżonym - i
                  możesz mi wierzyć - ja też jestem przekonany, że jesli jego wina jest prawdziwa
                  - to zostanie ukarany. Haha - co do mojej aktywności na forum...? - Heeeeh -
                  uwierz mi - są na tym swiecie dziwniejsze rzeczy.:))) A co do odejscia z forum -
                  to zrobie to wtedy kiedy to ja uznam za stosowne (względnie kiedy mnie admnin
                  wytnie) - a nie Ty.
                  • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 22:36
                    Witam!!
                    Postanowiłem dziś odwiedzić lotnisko! Przyjeżdżam a tam co?? Pedałki sobie
                    latają, pedofil w holówce a małżonka z dzieckiem pałętają się po lotnisku!
                    PZDR. dla PEDO-klubu!!!
                    • Gość: zmiana nazwy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 12:19
                      .wreszcie jest porzadek ..mamy Aeroped Lubelski w Radawcu ..teraz to i "czlonek
                      AL" brzmi prawdziwie i dumnie.pozdrowka dla figlarnego prezesa , ze tak pieknie
                      zadzialal, kariera u sponsorka stoi" otworkiem", tak trzymac........
                      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 18:59
                        I ty do tego "aeropedu"(jak go zwiesz) chcąc nie chcąc też należysz :P Gratuluję
                        :))) heeeeeeh. A jesli ci się to nie podoba - to bramy stoją zawsze otworem -
                        tak w jedną jak i w drugą stronę :))) Bleeeeeech...:PPP Zrób nam wszystkim
                        troszke zabawy i napisz coś jeszcze...;)
                    • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 27.06.05, 08:49
                      Wydaje się, że oprócz PEDO zapomniał pan dodać jeszcze o ALkoholikach tego
                      aeroklubu. A ponoć jest taka grupa szmaciaków (chyba pseudo-spadochroniarzy) co
                      notorycznie od wielu lat wali gaz na oczach wychowującej się tam młodzieży.
                      Dodaje to do poprzedniej wypowiedzi niejakiego posmaku, która zamyka w całości
                      tezę potwierdzającą predyspozycje dyrektorskie Szczepana Bartlera i w
                      szczególności rodzi pytanie: czym lub kim on zarządzał? Z tego wszystkiego
                      wyłania się obraz jakiegoś wielkiego skalanego mrowia którym zarządzał SZ.B. a
                      z którego czerpał niewątpliwie korzyści. Ciekawe na czym jeszcze polegało to
                      dyrektorowanie skoro tyle bólu sprawiło mu jego odejście?

                      Czuj duch.
                      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 17:32
                        Zapewne chodzi tu o tzw "sekcję żelaznej wątroby" która ostatnimi czasy
                        wyodrębniła się z sekcji spadochronowej ;) Pozdrowienia dla jej przewodniczącego
                        - K. Ł. :))) hahahaha
              • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 27.06.05, 08:51
                Przyjmuję pańskie uwagi.

                Czuj duch.
        • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 24.06.05, 09:23
          > Jako członek Aeroklubu Lubelskiego wpełni zgadzam się z wypowiedzią pilota
          > szybowcowego, jak wy wyobrażacie sobie współprace z pedofilem. Pojawiam się
          > od czasu do czasu i staram się unikać pedofila, tego waszego kalcia hahaha.

          Koles, chciales chyba napisac "jako byly czlonek". Kariery w lotnictwie nie
          zrobiles i juz nie zrobisz bo probowales podczepic sie pod niewalasciwego
          czlowieka. Rozumiemy twoja frustracje, ale tak jak juz poprzednicy napisali -
          przestaw w koncu gramofon bo ci sie plyta zaciela, i przestan pieprzyc
          farmazony.
          Patrzymy wszyscy przez nasze RayBany i w tobie lotnika jakos nie widzimy hehe

      • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 24.06.05, 12:58
        Jeżeli Michał B jest najlepszy to dlaczego zajął drugie miejsce na Zawodach
        Zimowych? Pierwsze zajął Marek Kalinowski. To o co tu chodzi? Kto jest
        najepszy? O czym ty piszesz? Chyba podium na którym stali walnęło Cię w łeb.

        Czuj duch.
      • Gość: nieznany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:09
        Widze ze niektorzy staraja sie wmowic ze jedynym problemem AL byl Sz.B.
        Oczywiscie pomijane sa jego zaslugi , chociaz gdyby nie on to pewnie hangary
        juz by sie dawno zawalily, a sprzet zostal by sprzedany aby oplacic dlugi.
        Czasy PRL juz dawno minely . Niema juz latania za darmo. Aerokluby musza same
        sobie radzic aby nie upasc. Sz.B. byl bardzo dobrym dyrektorem. Wyprowadzil AL
        z dlugow i sprawil ze stal sie jednym z lepiej prosperujacych w Polsce.
        Powiedzcie jaki byl roczny dochod klubu za uslugi ? 500? 800 tysiecy zloty? I
        gdzie tu widac grozbe upadku o jakiej mowil zarzad ?Kazdy który jest chociaz
        troche uczciwy nie powie ze dyrektor zrobil cos zlego dla tego aeroklubu. Za to
        co zrobil dobrego nasz leniwy i zboczony szef wyszkolenia !? Albo
        przewodniczacy sekcji szybowcowej ktorego interesuje tylko zakup nowych
        jantarow, chociaz brakuje szybowcow klubowych. Ale rozumiem czlowieka. Przeciez
        ze dwa razy w tamtym sezonie zdazylo sie ze wszystkie przelotowe szybowce byly
        zajete... :D. A wtym samym czasie kolejka do piratow i juniorow byla 3 razy
        wieksza niz liczba szybowcow. Moze wtakim razie niech ktos mi powie co takiego
        zrobil zarzad ?? Ile razy sie spotykal ? Wszystko bylo na barkach dyrektora
        ktory pracowal czasem dzien i noc. Dziwicie sie ze tak zareagowal na odwolanie.
        Ciekawe czy wy byscie sie cieszyli jak w nagrode za olbrzymie zaslugi
        zostajecie zwolnieni. To bylo szczyt chamstwo w jaki sposob zostal zwolniony
        dyrektor. Nie mowie juz nawet o tym ze tylko kretyni mogliby wpasc na pomysl
        zeby robic taka rewolucje w czasie sezonu. Zastanawiam sie czy nasz "wspanialy
        zarzad" poniesie odpowiedzialnosc za straty materialne jakie obecnie ponosi
        aeroklub i czy ktos przeprosi młodych lotnikow za strate sezonu....
        • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 19:00
          Kolego - tu nikt sie nie dziwi ze on tak zachował sie w odpowiedzi na odwołanie.
          Tu wiekszośc ludzi dziwi się jego zachowaniu w stosunku do reszty pracowników i
          członków w momencie jak jeszcze odwołany nie był. I za to miedzy innymi
          wyleciał. Nikt nigdy tu nie powiedział ze pan B. dla klubu nie zrobił nic - bo
          wszyscy wiedza że zrobił dużo(i nikt nie pomija tu jego zasług) - ale to nie
          wszystko. Co z tego że klub prosperował jako tako - kiedy za każdym razem jak
          wchodziło się do portu czy przechodziło obok okrąglaka - to mialo sie miekkie
          kolana - bo nigdy nie było wiadomo - czy nasz pan derektor przypie.. młotkiem
          - czy da herbaty? Mówisz że to szczyt chamstwa w jaki sposób zwoniono derektora.
          A niby co było takiego chamskiego w tym wydarzeniu. Został zwołany zarząd i go
          odwołano - to wszystko. I zdaj sobie sprawe że wszyscy wzięli pod uwagę jego
          zasługi - ale to jednak jakby nie wystarczyło. Jesli zarząd był chamski w swoim
          zachowaniu - bo odwołał pana B (hhahahaha - no rzeczywiscie - czyste chamstwo)
          to jak nazwac zachowanie pana B. przed zwolnieniem. Chyba nie ma takiego
          okreslenia nawet. A jesli chodzi o młodych lotników - to raczej dobrze że nie
          było im dane oglądac niektórych rodzajów zachowań pana B (darcie chapy, bluchy i
          wyzywanie) - bo mogliby jeszcze nie daj Bóg pomysleć ze w lotnictwie wszyscy tacy.
          • Gość: pytajacy Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 19:49
            Czcigodny Czlonku AL wypowiadasz sie tu czesto na forum sugerujac ze piszesz
            jako reprezentant wszystkich np "wszyscy mowia tu" wszyscy mysla "tak i tak, a
            jaki Ty niby masz mandat zeby sie tak wypowiadac. ..napisz kto Ci go dal kto
            podpisal......Widac ze jedza Cie kompleksy .niestety do latania trzeba miec
            talent i krzykiem sie nie nadrobi, mieczak jestes i niestety w odpowiednim
            wieku zaden kapral w WP nie przystosowal Cie do zycia,teraz sobie porzadzisz
            troszke kompleksy zagluszysz,szkoda mi Ciebie ,jak latwo "gryzc" mocnych zza
            zaslony ,juz Cie ktos tu zapytal co Ty zrobiles w AL...nic.Tak jest w zyciu ze
            nawet pogryziony przez szczeniaki mocny da sobie rade ,ale szczeniakom rozumu i
            umiejetnosci od tego nie przybedzie.Walcz z kompleksami , a tak na marginesie
            to"starokawalerstwo " tez wali w czache,znajdz sobie na poczatek dziewczyne to
            sie moze podleczysz....powodzenia.....ps daj sobie spokoj z odpowiedzia dla
            mnie ...
          • Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 12:55
            Gdzie jest napisane ze dyrektor ma byc milym czlowiekiem?? Ma poprostu dobrze
            wykonywac swoje obowiazki. Wolelibyscie zeby byl tak milutki jak M.K. dla
            dzieci? (buahahaha ). Byl wku..ony bo probowal cos zrobic dla tego klubu a
            mial balast bandy idiotow. Mi tez sie zbiera na bluzgi jak sie patrze na
            niektorych czlonkow AL np spedalonego przewodniczocego sekcji szybowcowej albo
            kretacza prezesa F.
    • Gość: pablo Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 17:35
      Dziwne??? Może wybory sie zblizaja!!! zmiana opocji politycznej...
    • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 22:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 15:50
        Stary - to może po prostu od razu wybić całą jego rodzinę, co? Rany - ale ty
        płyciutki jesteś. Spokojnie - bedzie wyrok - będzie odsiadka. Poczekaj
        cierpliwie - a póki co, wieczorami zażywaj jakieś tabletki bądź ziółka - bo Ty
        jak widze przez żonę i dziecko M.K. spać nie możesz :PPP.
      • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 06.07.05, 16:14
        Tak w ogole to chcielibysmy cie poinformowac kolego ze zostales zidentyfikowany
        i jestes teraz w ukrytej kamerze hyhy
        Tak wiec rozgladaj sie czujnie dookola jak znow zawitasz na lotnisko bo
        bedziemy patrzec na twoja orientacje, oraz na twoich kolesiow z klubu ŻW:) W
        koncu tak jak chciales, pora z tym skonczyc, wiec takich jak ty wywiezie się
        Żukiem przez brame w kierunku (tak jak wspomnial juz ktos) Polnoc-Poludnie :))
        • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 22:59
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 09:33
            A moze zajmij sie lepiej swoją "pełnoletnią" - (fakt - byłą) dziewczyną - co ?
            :PPP hahahahaha
          • Gość: czlonek ALb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 07.07.05, 11:12
            O gosciu, ale ty plytki jestes, czy dalej nie jestes w stanie zrozumiec, ze to
            juz koniec! Jest nowy dyrektor, aeroklub znowu dziala - choc Sz. B. robil co
            mogl zeby go rozwalic w drobny mak - lotnictwo u nas odzylo, a ty czego chcesz.
            W EPLR jestes nie mile widziany? Nie trzeba bylo trzymac ze zlodziejami i
            innymi wykolejencami!
            • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 21:05
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 08.07.05, 08:49
                Zgadnij. Masz trzy próby.

                Czuj duch.
                • Gość: z lotu ptaka To wina pedofilow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 14:57
                  Pedofil jest nie jeden lecz kilku. Towarzystwo zorganizowanie sprawnie
                  funkconujace pod hangarami. Codziennie spotykaja się i siedza czekajac(zekomo)
                  na pogode. Potem lub gdy nie ma pogody wymieniaja się plytkami bądź wzajemnie
                  dotykaja. Kochaja się wszyscy nawzajem... jeden wspiera drugiego, czwarty
                  napiera pierwszego trzeci zapina wszysyko w..guzik. Agitacja mlodych (i
                  glupich) daja nadzieje na poszerzanie ich grona. Oni bawiem bedac zbyt daleko
                  by choc domyslac się co knuja bardziej doswiadczeni partnerzy, czekaja na
                  rozwoj wydarzen. Jednakze sa pewni iż ich klubowy wiek, choc mlody, pobawia ich
                  jakichkolwiek szans na uczestniczenie w Hollywodzkim swiecie.. jednakze każdy
                  wie iż może być zaatakowany...od tylu. Jest to taki dreszczyk emocji. Sa tez i
                  tacy co lubia innych... jako ze jest to towarystwo meskie...z wyjakiem jednej
                  smiercichy, która od czlowieka latwo odroznic. Przykład. W.SZ. dumny iż znalazl
                  sobie towarzysza zycia L.D. Musi ustalac jak zajsc LL-wi..w tyl.z wazelina czy
                  bez. Jednakze dla niego to nie ma zadnej roznicy... bo już zbyt dlugo się znaja
                  i pasuja do siebie. L-ek wie ze może podpuszczac W. Bo ma asa w..... ;)Ale sa
                  tez inni podwladni... którzy czekaja az ich bardziej doswiadczeni koledzy
                  popieszcza wzrokien podczas schylania się po pokrzywy. Nie mysla lecz tylko
                  czekaja...bo przeciez nie lataja. Chodza tylko tam po jedno...by się spotkac i
                  popolotkowac i przekonac co tam w wielkim analnym swiecie. Panuje tam
                  hierarchia waznosci. Glowny mozg siedzi w kompie.. a reszta jest jemu
                  podporzadkowana. Będzie to tak sprawnie dzialac dalej...bo jak się okazuje
                  pedofilow nie idzie wytepic. Latwiej da się wytepic „nie pedofilow”. Aeroklub
                  Lubelski rosnie w sile bo wladza temu sprzyja i wspolne zamilowania. A wiec
                  kochajcie się dalej i ch.. wam w dupe zboki !
    • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 16:46
      Oj ludzie !!! Że ja zawsze musz tłumaczyć o co mi chodzi. Nie wiem juz czy to ja
      wyrażam sie niejasno - czy tylko pewne osoby nie potrafią dedukować/czytać?
      Panie "Pytajacy" - zacytuję Ciebie najpierw:

      "Czcigodny Czlonku AL wypowiadasz sie tu czesto na forum sugerujac ze piszesz
      jako reprezentant wszystkich np "wszyscy mowia tu" wszyscy mysla "tak i tak...,"

      a teraz (rany - to juz 3ci raz w życiu) siebie:

      "Tu wiekszośc ludzi dziwi się jego zachowaniu w stosunku do reszty pracowników i
      członków w momencie jak jeszcze odwołany nie był. I za to miedzy innymi
      wyleciał."

      Dla mnie słowo "większość"(tak jak napisałem i jak uważam opierając się na tym
      co myslą i mówią ludzie z klubu) ma zdecydowanie inne znaczenie niz
      "wszyscy"(jak napisałeś Ty - i jesli pojmujesz te dwa słowa jako synonimy - to
      nie mój problem już :)

      Użyłem słowa "wszyscy" w 2 przypadkach:

      1.
      "wszyscy wiedza że zrobił dużo(i nikt nie pomija tu jego zasług)" - to o panu B.
      i uważaj-MOIM ZDANIEM-jest to prawda - bo wszyscy wiemy ile zrobił dobrego.
      2.
      "Został zwołany zarząd i go
      odwołano - to wszystko. I zdaj sobie sprawe że wszyscy wzięli pod uwagę jego
      zasługi - ale to jednak jakby nie wystarczyło."

      Dyrektor został odwołany przez zarząd jednogłośnie - więc to chyba jest jasne,
      że WSZYSCY członkowie podejmując taką decyzje musieli najpierw zważyc wszystkie
      za i przeciw. Bo w twoim mniemaniu jak widze to odwołali go ot tak - dla zabawy
      zapewne - zwłaszcza po tym ze dla klubu sie jednak zasłużył - i to niemało. to
      niby jak miałem napisać? Że niektórzy tylko wzięli pod uwagę jego zasługi - a
      odwołali go wszyscy??? :P Dobra - następnym razem tak napiszę - specjalnie dla
      Ciebie :)))

      Nigdy na tym forum nie wypowiadałem sie za wszystkich wiec proszę Cie - na
      przyszłość czytaj dokładniej - i pomsl malutka chwilkę nad sensem tego co ktoś
      pisze(to nie boli) zanim zaczniesz komentować - i nie przekrecaj więcej moich
      wypowiedzi - bo przez przekrecanie i uogólnienia mozna całkiem zmienić ich
      brzmienie. A tego sobie nie zyczę. Zresztą nie pozwolę na to - bo zawsze bez
      pośpiechu i zgrabnie wszystko Ci wytłumaczę. A jak i wtedy nie zrozumiesz o co
      mi chodziło - to zrobie to po raz kolejny. No a jesli wtedy nawet nie zrozumiesz
      - to odeslę Cię do podstawówki po...podstawy :)
      Na koniec małe sprostowania:
      W wojsku byłem - nawet 2 razy :) (powaznie)
      Żonaty jestem (i to od ładnych paru latek - pozdro dla żonki :) )
      I nie przypominam sobie żeby ktoś kiedys zapytał mnie na forum co ja takiego
      zrobiłem w AL
      Także jak widzisz - mylisz mnie z kimś niestety :)

      I tu pytanie do Ciebie:
      Czy wypowiadanie swoich mysli i opinii na forum to "gryzienie kogoś zza zasłony"
      ???
      Czyz nie po to własnie jest forum żeby wymieniac poglady? - bo nie sądze żebym
      tu kogos mówiac w przenośni-"pogryzł"
      Oj dziwne to wszystko ale staram się to rozumiec - bo wiem że ludzie są różni.
      Pozdrawiam wszystkich :)
      • Gość: zlotuptaka [...] IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 22:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 23:28
          Nie nie lubie cytowac - a zwłaszcza wqrwia mnie to kiedy musze cytowac sam
          siebie - ale czasem sytuacja mnie do tego zmusza - bo niektórzy próbują
          przekrecac moje wypowiedzi i "nadinterprwtowac" moje posty. No to cytujmy dalej :)

          "wszyscy wiemy jak pieknego dzionka L.D W.SZ i P.B po udanym dotykaniu sie po
          napletkach doszli do wniosku iz dla rozwoju chorob umyslowych na tle seksualnym
          lepsze bedzie wytrzasniecie niewygodnych ludzi... itd."

          Gościu malinowy :) - takimi własnie wypowiedziami tu na forum pokazujesz kto
          jest chory i na jakim tle :))) 200 członków powiadasz? A ilu w tym czynnych
          członków? :))) Oooooj facet :)
          • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 02:19
            Ja wam gratuluje ze udalo wam sie oszukac az tylu...
            Teraz, kiedy ludzie zobaczyli jak wyglada aeroklub zarzadzany przez kumpli M.K.
            nie wiem czy byscie zebrali chociaz 10 podpisow .
            • Gość: spadak Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 81.219.88.* 10.07.05, 02:48
              prawie cala sekcja spadochronowa (poza moze dwiema osobami) jest za. wiec
              musisz sobie doliczyc do 28 jeszcze jakies 30 osob.
              • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:30
                A otworzyli wam chociaz spadochroniarnie czy dalej zamknieta i zaplombowana ?:)
                Czlowieku, ten zarzad ma wszystich w dupie . Za jakis czas wyjda takie
                machlojki ze na splacenie dlugow pojdzie sie jebac caly dorobek klubu jaki
                zgromadzil byly dyrektor. I wtedy zatesknicie za uczciwym dyrektorem, bedzie
                wam wtedy wszystko jedno jakim jest czlowiekiem.
                Naszczescie prawdziwi, doswiadczeni lotnicy poznali sie na nich .Mowie tu o
                ludziach ktorzy naprawde maja cos wspolnego z prawdziwym lataniem a nie
                towarzystwo z laweczki czy paru glebotlukow ktorzy kiedys za mocno przywalili
                lbem o ziemie. Z ich pomoca moze udac sie wyrwac chwasty z naszego klubu ,
                chociaz widac na przykladzie M.K. ze sa gleboko zakorzenione...
                • Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 13:28
                  A mi sie wydaje ze zarząd ma co najwyżej w dupie was 2 (sekcję zelaznej wątroby)
                  panie P.J. i panie K. Ł. Panie K.Ł. - browar i wódzie można walić praktycznie
                  wszedzie - jest wiele miejsc ku temu przeznaczonych. Dlaczego więc tak Pan sie
                  uparł żeby robić to własnie w klubie? :)
                  • Gość: zlotuptaka Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.05, 13:56
                    czlonku pedoklubu lubelskiego....sekcja zelaznej watroby... phi.. widze ze
                    lekarza mamy w klubie...jednakze poprawy nie widze. moze zla diagnoza ????.
                    Proponuje zaczac od siebie i zastanowic sie..."czym to wlasciwie ja jestem".
                    Widze ze idziesz dalej z postepem...poszerzajac grono "tych normalnych inaczej".
                    • Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 14:47
                      Gosciu owocowy - wystarczy przeczytać Twój post (ten z 09.07.2005 z godz.14.55)
                      - aby zrozumieć kto tu jest normalny inaczej. Swoje fantazje zachowaj raczej dla
                      siebie - bo wątpie żeby czytający to forum byli tym tematem zainteresowani. W
                      kazdym razie pokazałeś - cytuje Ciebie: "czym" jesteś :)))
                  • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 15:03
                    hehehe ale jestes beznadziejny. Naprawde myslisz ze jezeli ktos wyraza sie
                    krytycznie na obecny stan AL to musi to byc K.Ł, P.J lub Sz.B ??? Ty za to
                    jestes chyba jakis nacpany skoro nie mozesz zrozumiec ze lista osob przeciwnych
                    pederoklubowi lubelskiemu jest znacznie dluzsza niz te wasze 28 osob.
                • Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 10:02
                  > Czlowieku, ten zarzad ma wszystich w dupie . Za jakis czas wyjda takie
                  > machlojki ze na splacenie dlugow pojdzie sie jebac caly dorobek klubu jaki
                  > zgromadzil byly dyrektor. I wtedy zatesknicie za uczciwym dyrektorem, bedzie
                  > wam wtedy wszystko jedno jakim jest czlowiekiem.

                  Heheheeh, kolego twoje nieswiadomosc jest tak zabawna ze az mi sie humor
                  poprawil z rana. Pan bartler narobil dlugow i przekretow finansowych a ty go
                  nazywasz uczciwym dyrektorem hehehe, to dopiero jest wchodzenie w dupe :))))
                  Głowa juz weszła - przyj dalej :))


                  > Naszczescie prawdziwi, doswiadczeni lotnicy poznali sie na nich .Mowie tu o
                  > ludziach ktorzy naprawde maja cos wspolnego z prawdziwym lataniem a nie
                  > towarzystwo z laweczki czy paru glebotlukow ktorzy kiedys za mocno przywalili


                  No tak z ciebie to dopiero prawdziwy lotnik. na laweczce nie siedzisz, w glebe
                  nie tluczesz, frustrujesz sie bo certyfikatu nie ma, jednym slowem kolego NIE
                  LATASZ. I ty chcesz sie nazywac prawdziwym lotnikiem hehehhe?
                  Chyba ze latasz w domu przed komputerem, no to czapki z glow panowie, mamy tu
                  na forum prawdziwego mistrza:))

                  A tak w ogole chcialem wam przypomniec panowie frustraci ze dobrze wiadomo kto
                  pidpisal owa listę i dobrze wiadomo kto jej nie podpisal. Dlatego powinniscie
                  wiedziec ze latwo was zidentyfikowac.
              • Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 15:24
                Ku.. - no i znowu :/ :
                "prawie cala sekcja spadochronowa (poza moze dwiema osobami) jest za. wiec
                musisz sobie doliczyc do 28 jeszcze jakies 30 osob." :)))
                Hahahahahahaha
                Ludzie-czytajcie forum -proooooszeeee....!!! :///
                • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 16:01
                  "jeszcze jakies 30 osob" mnie nie interesuje. Interesuja mnie osoby ktore sie
                  jasno zadeklarowaly. Pozatym nawet jezeli 100% z tych osob popiera pederoklub
                  to nadal jestescie w mniejszosci. Sorry :D I bedzie nas coraz wiec mimo usilnch
                  staran panow z zarzadu(m.in. blokuja podania o przyjecie do klubu paru pilotow
                  ktorzy latali kiedys w tym klubie, i wiedza doskonale co sie dzieje w AL). A
                  wasze grono mysle ze powoli bedzie sie wykruszac...
                  Pozatym czytam forum, i mi rece opadaja jak widze twoje beznadziejne komentarze.
                  Ale rozumiem ze probujesz odwrocic uwage od spraw naprawde istotnych.
                  • Gość: członek AL Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 22:54
                    Chłopaku - jesli moje komentarze są beznadziejne(kto wie?-moze i są...) - to w
                    takim razie jak nazwac Twoje? :) Bo prawie w kazdej swojej wypowiedzi
                    zaprzeczasz sam sobie. Popatrz na to np.(pierwsze z brzegu - z ostatniego
                    Twojego posta):

                    "paru pilotow
                    ktorzy latali kiedys w tym klubie, i wiedza doskonale co sie dzieje w AL)" - to
                    Twoja wypowiedź o pilotach których zarzad rzekomo nie chce przyjąc do klubu.
                    Skoro moje posty są beznadziejne - to w takim razie udowodnij wszystkim
                    czytajacym to forum jak zajebiste i trafne sa Twoje - i wytłumacz nam jak piloci
                    którzy KIEDYŚ latali w tym klubie - mogą wiedziec doskonale co sie w nim dzieje
                    TERAZ?

                    Twierdzisz że czytasz forum...Hmmm - no moze i czytasz -ale jesli nawet -to
                    chyba bardzo niedokładnie. Inaczej wiedziałbyś że gdzies tam już wczesniej było
                    na tym forum o naszej bardzo rozbudowanej sekcji historycznej - i o jej
                    "olbrzymiej" :P wiedzy na temat tego co dzieje się w klubie. W koncu przebywaja
                    w nim na co dzień :))))) Heeeeeh. No bo jesli dla Ciebie prawie 60 ciu czynnych
                    lotniczo członków klubu to jak mówisz "mniejszość" - to zakładam ze bierzesz pod
                    uwagę sekcję historyczną - i z nia wiązesz swoje NADZIEJE. (to od NADZIEJNYCH
                    komentarzy :P - Twoich oczywiście - bo moje sa "beznadziejne" :))) ) I jesli
                    pisząc o - pozwól że tak to okresle "waszej wiekszośći" - nie ich masz na mysli
                    to KOGO?. Fakt - jesli brać pod uwagę "dziadków" ( to nie obraźliwe - bo ja ich
                    bardzo szanuję i nawet lubię - to jedynie taki mały żarcik z naszych seniorów :)
                    ) to rzeczywiście grupa która była za odwołaniem pana B. może okazać się
                    mniejszością. Tylko czy to jest zdrowe i praktyczne żeby o przyszłości klubu
                    mogły decydowac osoby których jedyny kontakt z lotnictwem obecnie polega na
                    okazjonalnych wycieczkach na naszą przysłowiową łąkę po uprzednim zaopatrzeniu
                    się w koszyczek pełen kanapek oraz termos z herbatą? Jakie oni mają naprawdę
                    pojęcie o tym co dzieje/działo się w klubie. No ale fakt - z pewnośćią łatwo
                    bedzie ich "przekabacić" - zwłaszcza że sporo z nich to lepsi lub gorsi
                    znajomkowie pana B.

                    Prawda jest taka że na dzień dzisiejszy zdecydowana większość czynnych lotniczo
                    członków klubu jest bardziej zadowolona z sytuacji panującej obecnie - po
                    odwołaniu pana B. - niż przed tym zdarzeniem. Wczesniej było jakby odwrotnie.
                    Ale prawda jest również taka że jesli kiedykolwiek i gdziekolwiek następują
                    zmiany na lepsze - to zawsze znajdzie sie parę osób z tych zmian
                    niezadowolonych. I to jest najzupełniej normalne - bo taka jest natura ludzka (
                    kazdy człowiek jest inny). Ale czy naprawdę warto robić kolejną rewolucję dla
                    tych paru osób? Bo skoro Ty twierdzisz że dodatkowe 30 osób czynnych lotniczo
                    Cię nie interesuje - to ja pozwolę sobie stwierdzić że mnie nie interesuje
                    choćby i setka członków sekcji historycznej - bo tak naprawdę to nie mają oni
                    bladziutkiego pojęcia o tym jak sprawy wygladają. Ale zawsze mozna im to po
                    swojemu naświetlić - prawda? No cóż - powodzenia.
                    Choć muszę Ci przyznać ze przy odrobinie samozaparcia ( a tego wam raczej nie
                    brakuje) i szczescia ( z tym bywa różnie) - pomysł z "dziadkami" może Wam się
                    udać - ale myslę że czynni lotniczo członkowie na to nie pozwolą. No nie
                    chłopaki? I dziewczyny? ( To tak dla Ciebie specjalnie z tymi dziewczynami -
                    żebyś już mnie i innych nie nazywał pedałami - i takie tam inne Twoje różne
                    ulubione zwroty... :P ).
                    Na koniec o odwracaniu uwagi.
                    Gościu smieszny - gdybym kiedykolwiek chciał odwracać uwagę od czegokolwiek - to
                    nie robiłbym tego na forum internetowym - bo to ma raczej mizerne efekty.
                    Zdecydowanie lepsze osiagnąć można w realu niż wirtualnie. :)))

                    Eeeeh....chciałoby się rzec na koniec "Czuj duch" - ale nie rzeknę - bo to nie
                    moje :)))

                    Ps. Tylko proszę nie zapomnij wytłumaczyć nam tej sprawy...no wiesz - z tymi
                    pilotami :)))
                    • Gość: zlotuptaka Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.05, 10:38
                      Kolego widac ze skoro mowisz takie brednie o tym ze wiekszosc jest zadowolona
                      to jestes z jednym z tych zadowolonych. Prawde mowiac zadowolonych jest
                      niewielu. Zadowoleni to na napewno W.SZ L.D A.D P.B M.K, zarzad, paru
                      przydupasow z licencjami i paru namowionych mlodych niezorientowanych przez
                      W.Sz wierzacych w cud.. (którym ty jestes?? Zal tylek sciska) I nie mowie tu o
                      dziesiatkach tylko paru palantow takich jak L.W czy M.S....którzy kochaja
                      siedzacego na cycku swojej starej, bezrobotnego lecz wygadanego W.SZ. Prawde
                      mowiac siedzenie na glebie nie wielu zadowala a sytuacja ta z lekka mowiac
                      irytuje wiekszosc klubowiczow. Jak wiemy Ci czynni to doskonali piloci.... jak
                      wskazuja straty w sprzecie w ostatnich latach. Szczerze mowiac obrazana sekcja
                      historyczna na pewno mniej zagraza aeroklubowi niż rozpieprzajaca sprzet
                      pedofilska organizacja. Sekcja historyczna na pewno orientuje się lepiej co się
                      dzieje w klubie niż Ci przekabaceni przez paplarza i klamce W.Sz ludzie
                      grzejacy glebe. Oj kolego....a te Twole tlumaczenia to zwykla kupa gowna!!!!
                      • Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 11:41
                        Koles, ty w ogole nie wiesz co piszesz. Skoro tak potrafisz wszystkich z
                        inicjalow wymienic, wszystkich tych ktorym zazdroscisz, i uwazasz ze na
                        lotnisku sytuacja jest zla, to czemu sie nie ujawnisz i nie wyrazisz jasno
                        swego pogladu tylko sie tu chowasz?
                        Prosze bardzo, demokracje mamy. Nikt ci nie przeszkadza zebys zaproponowal
                        zwolanie zebrania i zmiane sytuacji w aeroklubie.Reke masz wolną, moze
                        znajdziesz poplecznikow.
                        Tylko cos mi sie wydaje ze nie bedziesz mial odwagi, jedynie umiesz sie żalic
                        na forum.
                        Poza tym chyba jestes swiadomy ze za bezpodstawne oskarzenia, pomowienia i
                        ublizanie członkom ALb, bylbys natychmiast podany do sądu kolezenskiego i
                        prawdopodobnie w trybie szybkim pozegnalbys sie z lotnictwem na dobre.
                      • Gość: Stary Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:35
                        Czy Pan piszący z pod IP pznanskiego mówiąc o stratach w sprzęcie lotniczym w
                        ostatnich latach spowodowanych przez "doświadczonych" czynnych lotników - ma na
                        mysli także i tego pięknego ultraligt - cika którego pewnego pieknego dnia
                        pewien pan o którym na tym forum jest najwiecej - rozpie..ł w drobny mak na
                        oczach wielu? A całą sprawę potem zgrabnie i szybko zatuszowano i jak to się
                        mówi "rozpisano". Palancie - skoro tak doswiadczony lotnik moze odwalić taki
                        numer (bo ten start przecież mozna było przerwać - był czas na to - a nie
                        ciągnąć do końca) to co sie dziwić że błedy, wypadki, uszkodzenia - czy nawet
                        kasacje sprzętu zdarzają sie mniej doświadczonym pilotom. Jesteś jakiś tępy -
                        tak na moje oko.
                    • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 11:33
                      Widze ze czlonek AL dzielnie stoi na strazy nowego porzadku :D
                      Robisz to tak zaciekle ze pewnie jestes z zarzadu. I latwo sie domyslec ze
                      czlonek AL = figlarny prezesunio F.
                      Ale rozumiec cie. Trzeba teraz ostro zabiegac o zwolennikow. Wyrzuciliscie Sz.B.
                      jedyna osobe ktora stala wam na drodze do duzej kasy. Teraz mozna zaczac
                      rozgrabiac aeroklub. Kilkudziesiecio hektarowa dzialka na zachod od lublina
                      musi byc duzo warta. Wystarczajaco duzo zeby poswiecic klub, prawda panie F. ??
                      Jedynym problemem sa ludzie ktorzy nie podpisali slynnej listy. Moga oni
                      sprawic ze zamiast kupienia sobie nowej chaty , bedzie musial pan i kumple z
                      wlasnej kieszeni zaplacic za straty aeroklubu za waszych rzadow. Nie mowiac juz
                      ze pogonimy was z tego aero. A straty sa duze. Na przyklad nasz chwilowy ciec-
                      dyrektor zanim zwial zdazyl wydzwonic przez komore za 5000 zl. Oczywiscie wy
                      nie zadowolicie sie takimi drobnymi.
                      A co do tych pilotow to siedziac tam na gorze :) chyba zaponial pan ze w
                      srodowisku lotniczym wiesci szypko sie roznosza, kwestia jakie sie z tego
                      wyciaga wnioski. Nie trzeba tez byc na liscie czlonkow klubu zeby sie
                      orientowac co sie dzieje w AL. Jest wielu pilotow ktorzy kiedys latali z Sz.B.
                      i znaja go doskonale zarowno od dobrej jak i od zlej strony. Czesc z nich
                      napewno nie darzy go sympatia ale nie pozwola zeby aeroklub ktory ich kiedys
                      wychowal, w ktorym stawiali pierwsze kroki w lotnictwie ropierniczyla banda
                      idiotow i zlodziei. Czesc z nich nadal jest czlonkami klubu dlatego jest nas
                      tak duzo, a co do "dziadków" to o nich ostro zabiega zarzad z panem B. na czele
                      wiec jezeli mowisz o "przekabaceniu" to chyba mowisz o was. A to ze kilku nie
                      dalo wam sie "przekabacić" i popiera nas to nie z sympati do Sz.B. ale z checi
                      pomocy mlodym lotnikom.
                      P.S. hahahaha to ze w klubie jest kilka dziewczyn nie czyni was normalnymi (
                      M.K. ma zone i dziecko i jakos to nie pomoglo)

                      Czuj.... goracy oddech na plecach hahahahahahaaha :D
                      • Gość: zorientowany Re: wiekszosc to 28 glosow IP: 193.108.206.* 11.07.05, 11:45
                        > wiec jezeli mowisz o "przekabaceniu" to chyba mowisz o was. A to ze kilku nie
                        > dalo wam sie "przekabacić" i popiera nas to nie z sympati do Sz.B. ale z checi
                        > pomocy mlodym lotnikom.

                        Uhahahhahahaha, Sz.B. z kompanią i ich chęc pomocy młodym lotnikom hehe,
                        naprawde gryps dnia. Dzieki koles ze mi tak poprawiasz swoimi grypsami nastroj
                        w ten poniedzialkowy poranek:))
                        • Gość: hetero Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 13:34
                          Taa mlodym lubi pomagac M.K. z ekipa , szczegolnie BARDZO mlodym
                          hahahahahahaha
                          Niestety tobie juz nikt nie pomoze, jestes beznadziejnym przypadkiem.
                          Teraz ty mi popraw humor swoimi "grypsami" i napisz jak figlarna druzyna
                          pomaga :D.
                          • Gość: PIORUN Re: wiekszosc to 28 glosow IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 11.07.05, 17:33
                            Tu sie musze zgodzic, ze Sz.B. mlodym pomaga! No bo jak inaczej nazwac fakt
                            przyjecia do pracy w aeroklubie mlodego, ktory nie mial zielonego pojecia o
                            pracy na swoim stanowisku. Do tego kupowanie od niego ZA KLUBOWE PIENIADZE nie
                            zbyt potrzebnych rzeczy. To jest naprawde wielkie poparcie dla mlodych.
                            A talent mlodego skoczka Tomka S. w ocenie Sz.B. nie byl wielki (to uslyszalem
                            w rozmowie), wiec jemu trzeba bylo klasc klody pod nogi - tu bradzo pomocny byl
                            K.Ł. - on tez ogromnie potrafi ocenic talent spadochroniarza (po %).
      • Gość: hmmm Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 22:45
        Czcigodny kolego widze ze lubisz cytowac.... to i ja cos zacytuje:
        "i pomsl malutka chwilkę nad sensem tego co ktoś
        pisze(to nie boli) zanim zaczniesz komentować"

        Malutka.... hmm dziwny zbieg okolicznosci jak na AELb :DDDDDDDDDDD

        Nie bron sie lepiej. Wszyscy normalni ta wasza owa wiekszosc (28) uwazaja za
        grupke zbokow i ty wpisujac sie na liste do nich nalezysz. Zawsze bedziesz mial
        to na sumieniu....chyba ze jestes chory i do Ciebie to nie dociera jeszcze
      • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 11.07.05, 09:41
        > Dyrektor został odwołany przez zarząd jednogłośnie - więc to chyba jest jasne,
        > że WSZYSCY członkowie podejmując taką decyzje musieli najpierw zważyc ..

        Nie wchodzac w szczegoly chcialbym tylko sprostowac ze zarzad nie odwolal go
        jednoglosnie. Poparl go ten grubas, 120kg chluba lubelskiej policji - pożal sie
        boże hehe
        Oczywiscie po odwolaniu SZ.B. pan "polucjant" tez zlozyl dymisje z zarządu bo
        tylko pod pachą pana bartlera byl zdolny cos "zdzialac"
    • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 19:30
      Oj qrfa wasza mać - ludzie ! Nie bede sie tu znowu cytował (bo cytować siebie
      samego trzy razy w życiu to aż nadto - i 4ty raz mi sie już po prostu nie chce)
      - Gościa malinowego odsyłam tylko do mojego posta z 24.05.2005. z 11:58 ( zadaj
      sobie choć tyle trudu skoro całego forum czytac Ci sie nie chce) :P

      Spójrzcie:

      "a co do "dziadków" to o nich ostro zabiega zarzad z panem B. na czele"

      - przyznaje że teraz to juz nic nie rozumiem :PPP :))) Gość popiera wszystkich
      - i zarząd i pana B. (pewnie i kler, policję, straż pożarną oraz koło gospodyń
      wiejskich) :P

      No ale nic gościu owocowy - pyrgaj sie tu dalej na forum (postaraj sie tylko
      chociaż o odrobinę ładu i składu w tym działaniu - bo Twoje wypowiedzi doprawdy
      nie trzymają się kupy :) ) i zbieraj zwolenników - zyczę powodzenia. :)))

      ". Szczerze mowiac obrazana sekcja
      historyczna ...."
      Ktoś tu obraził sekcję historyczną??? Panowie - a w którym miejscu jesli łaska?

      Kończę oficjalnie swoją obecnośc na tym forum - od tej chwili pozostanę jedynie
      obserwatorem - bo jak widze aby dyskutować z Wami(z lotu ptaka, hetero - i paru
      innych jeszcze) doprawdy musiałbym się zniżyć do Waszego poziomu a to niestety
      moze okazać się niewykonalne :) - uzupełnijcie podstawy owocowi goście :)))

      Pozdro dla wszystkich.
      • Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:14
        Napracowales sie Czlonku Al bardzo na tym forum.....troszke pracy a juz Ci
        nerwy puszczaja, klniesz na swoich korespondentow ,obrazasz
        ich,pouczasz,wysylasz do szkol.Przeciez sam napisales ze SzB zostal odwolany
        wlasnie za takie postepowanie.Brak Ci konsekwencji.Przytaczasz rozne
        argumentacje ,ale tylko te ktore sa Ci wygodne.Nie przedstawiles zadnego faktu
        konkretnego.Uwazasz ze Ci co aktualnie juz nie moga latac sa mniej wazni.W
        Twoich wypowiedziach jest pelno demagogi i populizmu / to juz historia
        zna/.Przemawia przez Ciebie " kompleks" niezralizowania sie.Pomysl ,czy
        przypadkiem inni na tym forum nie musieli sie znizac do Twojego poziomu.Skad ta
        pewnosc siebie i przeswiadczenie o wlasnej nieomylnosci/ troszke pokory i
        samokrytycyzmu/.Lotnik musi sie sam wlasciwie oceniac , a nie opierac sie na
        przeswiadczeniach i wyobrazeniach...Zycie jest takie ze w wielu wypadkach samo
        pisze scenariusze niezaleznie od naszych chwilowych zapotrzebowan i trzeba
        czasu zeby dzisiejsze wydarzenia wlasciwie ocenic.Dlatego tez proponuje Ci
        troszke pofolguj ,bo mozesz kiedys poczuc sie nieswojo i glupio wzgledem
        siebie.Z twojego stylu pisania wynika ze jestes pelen energii , ale nie dane Ci
        bylo jeszcze kierowac zespolami ludzkimi , ani brac pelnej odpowiedzialnosci za
        ich postepowanie..to przed Toba zapewne ,to uczy pokory.Zegnam cie na tym forum
        z pewnym zalem, masz dar "urban-izowania" faktow, a to na forach cecha
        przydatna.Pamietaj ,nie klnij na swoich rozmowcow / a masz takie tendencje/ bo
        wylecisz z ALb.Dla uzupelnienia podaje ze jestem ...mniej waznym bo juz
        uziemionym .pierwszy samodzielny lot 10.1970r.dzialalnosc lotnicza poza
        Alb,chociaz znam ALb b.dobrze i wielu ludzi z ALb tez.
        • Gość: członek AL Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:45
          "Napracowales sie Czlonku Al bardzo na tym forum.....troszke pracy a juz Ci
          nerwy puszczaja, klniesz na swoich korespondentow ,obrazasz
          ich,pouczasz,wysylasz do szkol.Przeciez sam napisales ze SzB zostal odwolany
          wlasnie za takie postepowanie.Brak Ci konsekwencji"

          Pokaz mi w którym miejscu kogoś jak to powiadasz "skląłem"?

          Zostawiam Was tu teraz juz naprawde - i robie to w przeswiadczeniu że wszystkie
          moje wypowiedzi zostana przekręcone - i bedą polem do popisu dla takich jak Ty w
          nadinterpretowaniu tekstów - i przerabianiu ich na użytek własny - ale mam to
          już daleko w pupie :) Zresztą wymieniając poglady z Wami - mozna było się do
          tego przyzwyczaić - wiec luz:)

          Bawcie się dalej... :)
          • Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 00:56
            Szanowny Czlonku AL,np 11.07. godz.19 30 tak pieknie sie do forumowiczow
            zwrociles.//Pisanie tutaj nazwales zabawa..hm jak na sprawy tutaj poruszane to
            ciekawa interpretacja........Nie potrafie wzniesc sie na Twoj poziom / brak
            podstaw ............./ i dlatego trudno mi z Toba dyskutowac.Niestety nie
            kazdemu Stworca rowno przydzielil......./////
          • Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 01:27
            cd poprzedniego.Czlonku ALb , ja nie mam potrzeby interpretowac ,ani
            cytowac,ani uzywac teraz ani w przyszlosci Twoich wypowiedzi ,mnie z gory
            podejrzewasz o ich zmienianie ,a sobie schlebiasz ze niby one takie wazne i
            znaczace.Nie przesadzaj.Co napisane to napisane.Nie potrafisz jeszcze
            zareagowac w sposob normalny, musisz zaraz rzucic jakies oskarzenie,ponizyc
            korespondenta.Narazie niesiadl bym z Toba jako pasazer do samolotu z Toba jako
            pilotem , i nie chodzi mi o Twoje umiejetnosci lotnicze bo zapewne je masz i
            doskonalisz, ale o reakcje w sytuacjach ekstremalnych o Twoj styl reakcji,
            jeszcze musisz nad nim popracowac,,,,zycze powodzenia w tej dziedzinie / nie
            odczytuj tego jako uszczypliwosc, ale szczera rada /chyba?????/bardziej
            doswiadczonego.
            • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 12.07.05, 08:26
              Już same fraza "Sąd Ostateczny", którą przypisuje sobie Szczepan Bartler jako
              swój login mówią o doskonałościach charakteru tej osoby i jej specyficznej
              mądrości. Ta madrość i doskonałość istnieje tylko w przeswiadczeniu tej osoby.
              Można na ten temat rozpisać cały przewód profesorski więc posłużę się
              zapożyczonym cytatem:
              "
              — Mądrość z wiekiem —
              Ta mądrość człowiekowi
              Przychodzi dopiero z wiekiem:
              Nie każdy pies jest psem,
              Nie każdy człowiek człowiekiem.
              "
              Do cytatu aż prosi się dodać: "nie każdy pilot jest lotnikiem"

              Czuj duch.
              • Gość: Sad Ostateczny Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 11:09
                Na wstepie chcialbym przeprosic Pana Szczepana Bartlera , ze przez moje pisanie
                pada jego nazwisko .Nawet przez moment nie myslalem ,ze moge byc kojarzony z
                Panem.Widac "mania przesladowcza " dotyka kolegow w ALb i wszedzie widza Pana
                cien.Kolega K.K.chyba nie wie ze Pan w 1970 r byl juz licencjonowanym pilotem,a
                ja jak wyraznie napisalem dopiero robilem pierwsze kroki.Kolega K.K. nie
                dopuszcza ,ze ktos inny moze miec inne zdanie.Tak jak Czlonek ALb musi zaraz
                rzucic podejrzenia, troche ponizyc .Taki widac styl jest teraz w modzie,ale i
                ma on swoje uzasadnienie.Najczesciej dyskutanci stosuja agresje i ponizanie
                wzgledem siebie ,kiedy brak im konkretnych argumentow.Szanowny Kolego K.K. ja
                nie jestem p.SzB,nikim z jego rodziny, ani nie lacza mnie z nim zadne
                interesy.Natomiast wiem ,bo przez wiele lat trudno nie wiedziec ,ze jest
                czlowiekiem bezkompromisowym, swietnym nauczycielem latania i sprawdzonym w
                sytuacjach krytycznych.Zawsze jego krytycy zaznaczali ze pomimo wszystko
                chcieliby miec go za swojego instruktora.W lotnictwie nie jest do
                zakceptowania " jakos tam bedzie", bezkompromisowosc jest niezbedna.Panie K.K.
                otrzasni sie Pan z tej "manii przesladowczej" ,bedzie Panu latwiej w zyciu.Za
                piekny cytat dziekuje, jest ok.Wszystkiego dobrego.....
                • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 12.07.05, 12:18
                  Jesli moge cos wtrącic. Mania przesladowcza dotknela poplecznikow pana
                  bartlera, a konkretnie tych ktorzy dzieki niemu mogli troche nakrasc i pozywic
                  sie kosztem Aeroklubu. To oni zaczeli to forum i oni z uporem maniaka bluzgali
                  tutaj i ublizali od pedalow wszystkim swoim przeciwnikom, wyrazajac w ten
                  sposob frustracje z powodu wlasnej porazki, oraz nieumiejetnosc pogodzenia sie
                  z faktem ze ludzie przychodza i odchodza. Bo tak wlasnie bylo z panem
                  bartlerem, przyszedl, zrobil cos, ale jako ze pokazal na co go naprawde stac,
                  musial odejsc.
                  I odszedl na mocy prawomocnej decyzji zarządu, z czym i on i jego zwolennicy
                  sie muszą pogodzic, choc jak widac nie mogą.
                  Bo w lotnictwie liczy sie nie tylko ilosc wylatanych godzin,doswiadczenie
                  instruktorskie i wszelkie inne zaslugi, ale rowniez liczy sie atmosfera i
                  relacje personalne. A pan bartler tychze relacji stworzyc nie umial, potrafil
                  stworzyc jedynie atmosfere terroru,ponizania, falszywych oskarzen (czyt.
                  obrabiania dupy) oraz podejrzliwosci. Pod koniec swojego dyrektorowania byla to
                  wrecz fobia. I z powodu tej fobii zepsul opinie sobie, i probowal umyslnie
                  zaszkodzic innym. Byc dyrektorem aeroklubu to wszechstronna odpowiedzialnosc za
                  kazdy aspekt zycia lotniczego na lotnisku, a nie dbalosc tylko o interesy
                  wlasne i wlasnej rodziny. A tymbardziej juz nie zachowania patologiczne jakie
                  przy koncu kadencji tego pana wszyscy mieli okazje obserwowac, zarowno zwykli
                  czlonkowie jak i zarząd.
                  A pan panie kolego niech mi nei mowi ze orientuje sie pan co tak naprawde
                  dzialo sie i dzieje na lotnisku, poniewaz sprawy ktore sie ostatnio rozgrywaly
                  mogly byc dobrze zrozumiane tylko przez bezposrednia obserwacje, a nie z
                  wypocin sfrustrowanych nieudacznikow, ani nie z naciaganych artykułow
                  prasowych. A juz tym bardziej nie z ust pana bartlera, ktory niejednego
                  probowal i w dalszym ciagu probuje przekabacic obiecujac złote gory.

                  Tyle co chcialem powiedziec wszystkim mądralom ktorych noga nie stanela na
                  lotnisku od lat, a twierdza ze wiedza doskonale co sie tam dzieje.
                  • Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 15:25
                    Robienie "atmosfery" to nie jest zadanie dyrektora. Jak sam napisales "Byc
                    dyrektorem aeroklubu to wszechstronna odpowiedzialnosc " szczegolnie za
                    bezpieczenstwo lotnikow i to co ty nazywasz "terrorem" bylo dyscyplina ktorej
                    wiekszosc nie umiala sie podporzadkowac . Stad wynikaly wszelkie konflikty. A
                    ze Sz.B. to facet a nie jakas pi.. to czasem uzywal mocnych slow. Musisz byc
                    bardzo delikatny panie zorientowany skoro tak ci to przeszkadza :D
                    Ale wezmy na przyklad naszego kolege Marcina N. ktoremu Sz.B. chyba nie
                    dorownywal w rzucaniu miesem ale jakos nikogo to nie burzylo, bylo cool ,
                    byla "atmosfera" i nikt nie domagal sie jego wyrzucenia chociaz byl chyba
                    najbardziej leniwym instruktorem po tej stronie wisly :)
                    Pozdro dla Marcina :D
                    • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 12.07.05, 16:00
                      Kolego, wyluzuj, bo sie az wazelina przelewa hehehe
                      Gdzies ty sie uchowal z takim uwielbieniem dla szczepana? cos mi sie zdaje ze
                      ty od jakiegos czasu nie masz juz nic wspolnego z lataniem, bo trudno mi
                      uwierzyc ze taki tajniak by sie uchowal u nas na lotnisku. Wlazisz w dupe panu
                      SZ.B.,ale skoro juz to robisz to rob to odwazniej. przyjedz na lotnisko i
                      agituj, moze cos jeszcze z tego bedzie, moze nas przekonasz i bedziemy chcieli
                      powrotu pana B :)))))
                      • Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 16:15
                        Niedawno usłyszałem od znajomego takie zdanie:

                        "siedza w dupie u bartlera i im sie wydaje ze ziemia nie jest okrągła, tylko
                        kwadratowa i płaska"

                        Nie bede go komentował :)
                      • Gość: hetero Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 01:10
                        No na wazelince to napewno ty z kolegami znacie sie najlepiej :D
                        hehehehe najprawde rozwalasz mnie koles. Ciekawe czy w twojej głowce zalegnie
                        sie mysl ze Sz.B. moze nie chciec powrotu do takich ludzi jak ty. Jest wiele
                        miejsc gdzie jego doswiadczenie i umiejetnosci beda docenione.
                        A co do mnie, to sie myslisz. Mam duzo wspolnego z lataniem i czesto pojawiam
                        sie na lotnisku. A agitowac nie bede bo to najlepiej robi zarzad , W.Sz. i
                        paru innych beznadziejnych lotnikow , ktorzy stwierdzli ze pokarza jacy to sa
                        wazni i zrobia rozpierduche w klubie.
                        Gratz chlopaki, mieliscie swoje 5 minut :P
                        • Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 10:10
                          Mieli. Tak jak i pan B. No cuż - w końcu kazdy ma kiedyś swoje 5 minut - nie ? :)))
                          • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 15.07.05, 12:35
                            Koledzy, a szczegolnie panie "nieoficjalny". Z tymi bykami ortograficznymi
                            ktore robicie to wy w zyciu nawet 5 swoich minut nie dostaniecie:)))

                            A co do pana B. to macie racje - poznali sie na nim wszyscy i poznaja,bo jakos
                            do tej pory nie znalazl zajęcia w lotnictwie, moze za slabo szukał hehe
                            Przykro mi wam to mowic, ale wasz idol bedzie mial z tym problemy, cała Polska
                            wie co to za jeden i wątpie zeby ktos go zaprosił w swoje progi.

                            No a jesli macie cos przeciw obecnym wladzom i zarzadowi aeroklubu to tak jak
                            mówiłem: wstąpcie na piedestał i do roboty, szukajcie zwolenników,wygłaszajcie
                            płomienne przemowienia; po co sie kryc ze swoimi poglądami, w koncu demokracje
                            mamy no nie?
                            • Gość: PIORUN Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.mimuw.edu.pl / *.mimuw.edu.pl 15.07.05, 13:45
                              Zgadzam sie, skoro zarzad jest zly to go odwolajcie - jako czlonkowie ALb macie
                              do tego prawo - ale czy znajdziecie az tylu zwolennikow swojej rewolucji?
                              Watpie!!! Tak, wiec radze pozostac przy piciu piwka (oraz bardziej % trunkow) i
                              nie siac chaosu w coraz lepiej funkcjonujacym aeroklubie. Wy zajmijcie sie
                              rozmowami przy % a lotnym zostawcie lotnictwo!

                              Pozdrowienia dla fszystkich - taki ortograficzny dowcip na koniec :)
                              • Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 14:45
                                Kurdelebele - panowie - to "cUż" to mi sie wyrwało tak jakoś nieopatrznie. :)
                                PARDOŁ za to :P :))) A panu hetero to moze nie przemknęło przez główkę że skoro
                                w klubie już nie chcą pana B. i on - jak pan pisze- moze nie chcieć tam już
                                wracać - to czego jeszcze chcieć? Widzisz jak pieknie się wszystko ułożyło :)))
    • Gość: cbb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.97.141.* 15.07.05, 17:19
      kasa
    • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 21:21
      ku**a wyje**ć PEDOFILA. Jak wy możecie patrzeć na tego pierd***nego frajera,
      pierd***ny dzieciojeb !!! A wy pedały patykarze jak wam wyjebią szefuncia to
      skończy się dzień dziecka HAHAHA spodziewajcie się nidługo reporterów z TVN
      UWAGA oraz z Interwencji Miłego dnia PEDAŁY!!
      • Gość: Nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 22:49
        Nie strasz - bo sie zesramy ! :))) Na "szefuńciu" swiat sie nie kończy - i jesli
        on już wyleci - a pewenie wyleci - to Szczepcio B. i tak juz nie wróci :)))
        hahahaha. Jedno pytanko a propos "dzieciojeba" - widziałeś żeby on jebał kiedys
        jakieś dziecko? Hmmm - no moze i widziałeś - kiedy jebał ciebie... prostaku.
        Hahahahahah - pierwszorzędna z ciebie tu zlewka na tym forum :)))
      • Gość: czlonek ALb Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.eranet.pl 20.07.05, 12:32
        Witamy ponownie na formum Sz. B., juz sie stesknilem, dawno nikt tak pieknie
        nas nie wyklinal. Od razu mozna poczuc stary wiatr, na szczescie juz nie w
        aeroklubie. A telewizja nas nie strasz, nikt nie lubi dyrow-przekretasow.
        Jestes spalony juz w wielu polskich aeroklubach.
        • Gość: zlotuptaka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 19:36
          telewizja jak przyjedzie to jedynie zrobic program rozrykowy! corazz lepiej
          funkcjonujacy klub <na kredyt> zaczyna wyprzedawac sprzet... hmm co dziwne...
          holowke dupowlazow. co bedzie dalej?.
          pedofil jest,
          pedal jest,
          figiel jest,
          dlug jest,
          gruby chinczyk... Bubczyk?.. Bubieniarski czy jak mu tam.... jest...
          cala zgraja zjebow wzajemnej jazdy....jest...
          ustroj swidnicki ...jest..
          sprzetu coraz mniej....tez jest
          ale logiki nie ma.... choc nie ma co sie dziwic ze widza ja ludzie ktorzy sa
          popie..ni.
          • Gość: K.K. Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 217.5.191.* 22.07.05, 13:52
            O jakich długach piszesz. Pan Bartler zostawił klub bez długów i we wspaniałej
            kondycji finansowej, świetnie wyposażony w samoloty, sprzęt techniczny,
            strukturę budowlaną, które teraz są sprzedawane. Pewnie nowe władze dorwały się
            do kasy i ją rwą. Jak wszystko wyprzedadzą to się pewnie wyniosą a za nimi
            wszystkie rowery wraz z pedałami.

            Czuj duch.
        • Gość: May-day Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 20:52
          Widze ze nasz "coraz lepiej funkcjonujacy aeroklub" juz wyprzedaje swoj
          majatek. Brawo panowie z zarzadu. Ledwo dwa miesiace waszej nieskrepowanej
          obecnoscia Sz.B. wladzy a juz musicie sprzedawac sprzet aby miec jakikolwiek
          dochod. Ciekawe jak dlugo bedziemy tak ciagnac ??? Pewnie w zime sprzedamy z
          jednego AN-2 zeby bylo na ogrzewanie co by wam dupy nie marzly w okraglaku :).
          Potem pojda hangary a na koncu ziemia. Wszystko oczywiscie dla dobra
          aeroklubu :P.

          • Gość: zorientowany Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 193.108.206.* 22.07.05, 09:13
            Nie wpadlo wam do glowy barany ze jak sa jakies dlugi to w spadku po cudoffnnie
            zaradnym i przedsiebiorczym panie bartlerze?
            CHyba naje..i jestescie jak szpaki bo tak wam sie bredzi jak w delirce heheh
            • Gość: Zlin142 Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 00:43
              jak byl bartler to nie bylo dlugow i wyprzedazy majatku. Na lotnisku byl ruch i
              wszyscy byli zadowoleni. Aeroklub sie rozwijal a teraz??? po jego wywaleniu
              jest gorzej jak bylo... obecny dyrektor jest do dupy... mysli tylko o kasie. a
              ty przyjacielu pana Figla lepiej zacznij myslec bo tez zostaniesz wyhujany
              przez niego i towarzysza Bubienia i dopiero bedzie Ci lyso...
              • Gość: Skoczek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 81.219.88.* 23.07.05, 15:00
                Zlin 142: Prosze cie bys nie klamal. Za Sz. B. wszyscy nie byli zadowoleni w
                szczegolnosci niezadowolnonych z jego rzadow bylo przynajmniej 90%
                spadochroniarzy. Dlugow za Sz. B. nie bylo? A ty skad o tym wiesz? Moze jestes
                z zarzadu? NIE! Bo wtedy bys znal sytuacje i nie pisla takich bzdur. A moze
                niektore samoloty zostaly kupione za nasze pieniadze w celu szkolenia jednej
                konkretnej osoby? No moze jeszcze jego kolegi. A inni mieli patrzec jak ktos
                korzysta z ich kasy? Teraz wszystko wraca do normalnosci - niektorym z tym zle
                bo sie urwalo darmowe latanie kosztem innych - i z tego jest zadowolona
                wiekszosc. A wam co zostalo? Tylko zla slawa, ktora juz dotarla do wielu
                polskich aeroklubow i moja w tym nie mala zasluga. Dzieki temu nikogo juz nie
                bedziecie okradac!!!

                Pozdrawiam zadowolonych czlonkow Aeroklubu Lubelskiego
                • Gość: Zlin142 Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 16:04
                  skoczek za bardzo przywaliles o glebe... podejrzewam ze spadles na leb bez
                  spadochronu. Poza tym nie ciesz sie bo wspanialy zarzad odroczyl kupno nowych
                  spadochronow.
                  • Gość: Skoczek Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: 81.219.88.* 24.07.05, 00:41
                    Widze, ze na moje rzeczowe argumenty potrafisz tylko rzucac obelgami. To jak
                    najbardziej świadczy o absurdzie (bardzo trudne slowo) twoich wypowiedzi. Twoje
                    wykrzykiwanie kłamstw nic nie zmieni, bo wiekszość zna prawde.

                    Skladam ci wyrazy glebokiego wspolczucia.
            • Gość: X-ray Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 16:52
              ... Zorientowany jestes kretynem.
              Jezeli wedlug ciebie Sz.B. byl niegospodarny i robil dlugi to za co aeroklub
              kupil 2 AN-2,3 cessny , odremontowal hangary , baraki , zakupil pomoce
              dydaktyczne , laptopy i inny sprzet aby bylo widac ze na lotnisko zawital 21
              wiek i mimo tego nadal AL wychodzil na plus ?? Niegospodarnoscia popisuja sie
              za to obecne wladze. Ciekawe jak aeroklub chce miec zyski jak wydajemy
              pieniadze na ochroniarzy i na zdublowane stanowiska ( np. dwoch szefow
              wyszkolenia). Narazie sprzedajemy sprzet, a co bedzie dalej ??
              • Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:41
                Wszystko to kupił za pieniądze zarobione przez nas wszystkich wspólnie na lisach
                - oczywiscie i z jego ogromnym udziałem - tego nikt mu nie zabiera - ale
                przestan pie..ć że był taki zajebisty - sam by niczego nie osiągnął bez
                młodzieży z klubu - to jest jasne ale niestety - młodzież która zapie..ła na
                wszystkie te cuda 21 wieku jak to okreslasz - została przez niego po prostu
                wyru..a - poczytaj to forum na poczatku - tam wiele osób wypowiadało sie jak
                on traktował naszych młodszych - ufających mu kolegów.
              • Gość: nieoficjalnie Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 21:44
                i jeszcze jedno - Moze ty wiesz na jaki h... on tego wszystkiego tyle nakupił -
                jak wiekszosc z tego sprzętu stała przewaznie w mało uzywana hangarze :))) Ale
                pie..sz facet - az łeb boli :)))
                • Gość: x-ray [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 11:57
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 13:05
                    "Co do sprzetu, czesc jest caly czas uzywana. Reszta byla na potrzeby osrodka
                    szkolenia ktory poszedl sie jebac w momencie wywalenia dyrektora."

                    Ośrodek poszedł sie je.. - to fakt - ale spytaj pana B. co on zrobił kiedy juz
                    stało sie jasne ze w klubie dłużej miejsca nie zagrzeje. Podpie..ł w ULC o
                    wszelakich brakach osrodka - a jako ze samemu mu tak hmm..."zależało" na nim
                    swego czasu - to wiedział co tam jest a czego jeszcze nie ma dokładnie i jakie
                    są braki. Ale spoko - to tak w ramach przysłowiowego "psa ogrodnika" - samemu
                    nie zjeśc i komuś nie dać. Panowie koledzy - proponuje olac już wszystkich tych
                    podpachowców byłego pana dyrektora - niech się tu rzucają i ciskają na wszystkie
                    strony - ja tam ich nawet trochę i rozumiem - bo co im niby pozostało? Także
                    moja rada - olać ich - niech piszą...będą mieli spokojniejszy sen. A czytajacy
                    to forum - może trochę uciechy ( z nich oczywiście - a nie z sytuacji w klubie -
                    bo ona tak naprawdę to jest jest wypadkową wielu różnych wydarzeń).
                  • Gość: observer Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 13:13
                    X-ray - jesteś moim idolem :P :))))))) hhehehehe - Co za gość - ludzie !!! :)))))
                    • Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:19
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • Gość: nieoficjalnie :P Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:35
                        W. SZ. - wywalony szczepan? :))) No skoro tak uważasz - to niech bedzie :P :)))
                        • Gość: obserwator_pedalow Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:55
                          Widze wojtaszka bronisz jak wlasnego oka! Zaloze sie ze bardzo sie lubicie. On
                          Ci zapnie w tylek w zamian za co poopowiada Ci o Jantarze i o jego nowo
                          wmontowanej gruszce
                          • Gość: Nieobserwator [...] IP: 81.219.88.* 25.07.05, 00:30
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 08:01
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                              • Gość: hehe [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 08:02
                                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                • Gość: observer Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 18:51
                                  Patrze tak na to forum i myśle - kiedy w końcu "zwolennicy" (bo chyba tak
                                  należałoby ich nazwać) byłego dyrektora powiedzą czy napiszą tu coś konkretnego
                                  i zgodnego ze stanem faktycznym - bo jak dotychczas to tak na oko z 80% ich
                                  postów to dziwne i niejasne teksty no i bluchy w stylu "pedały, huje, pier... ,
                                  ...., ...., " i inne. Zdrowych ludzi zachęcam do tego co napisał pan
                                  "Nieoficjalnie :P" - olejcie ich juz i zostawcie im to forum - niech sobie tu
                                  rządzą - każdy musi miec swoją piaskownicę - oni jak widać mają taką tutaj.
                                  Pozdrawiam.
                                  • Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 19:15
                                    moim zdaniem straszni Was Gó..arze,jesteście najbardziej komicznym aeroklubem
                                    w Polsce WSTYD!!!
                                    • Gość: . [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 20:03
                                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                      • Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 20:29
                                        Piękna polszczyzna,pozazdrościć!!! Język bardzo wyszukany!Wstyd!
                                        • Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 21:38
                                          Pozdrawiam!Nie wiem kto z Was ma rację,wiem natomiast jedno,aeroklub jest po to
                                          by miło spędzać czas i robić to co się uwielbia.
                                          • Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 21:41
                                            Koleżanko - uwierz mi - że za panowania pana B. miło się tam czasu nie spedzało
                                            - bo za kazdym razem kiedy pojawiał sie na horyzoncie - człowiekowi miękły
                                            kolana. Gdzies tam wczesniej na tym forum było o "atmosferze" jaką pan B.
                                            wprowdził do aeroklubu. Poszukaj - i poczytaj - zaręczam że to wszystko prawda.
                                            • Gość: Gliderka Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.torun.mm.pl 25.07.05, 21:48
                                              Gratuluję wyboru.Mam nadzieję,że ta straszna nienawiść jaka się nawiązała
                                              między przeciwnikami a zwolennikami pana B wkrótce ulegnie ostudzeniu.Bo w
                                              słowach nie oszczędzacie.
                                      • Gość: . Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 20:58
                                        Wiesz - to naleciałości po panu B. Chcąc nie chcąc wszystkim nam sie udzieliło -
                                        ale już nam przechodzi powoli.
                                      • Gość: ^^ Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 21:26
                                        Gliderka masz racje! To co sie dzieje w Lubelskim to sie w normalnej glowie nie
                                        miesci. Te bzdery o tych folwarkach to wymysl idiotow nielotow badz cieniasow
                                        bez jaj ktorzy doprowadzili do obecnej sytuacji...oslabia mnie ta ich
                                        glupota... za kazdym razem gdy pojawiam sie w klubie wspolczuje tym
                                        ludziom...ich juz uleczyc sie nie da!
                                    • Gość: K.K. To tylko kilka eksponatów IP: 217.5.191.* 26.07.05, 08:29
                                      Nie przejmuj się tak strasznie, bo prawdopodobnie ten aeroklub nie odbiega od
                                      średniej krajowej. Jest kilka eksponatów w tym aeroklubie, które mają okazję
                                      poszaleć i pokazać swoją osobowość. Powstała sytuacja wyzwala w ludziach
                                      określone reakcje. Akurat dotyczy ona kilku tych kilku eksponatów.

                                      Czuj duch.
                                  • Gość: K.K. Ludzie z uszkodzonym mózgiem IP: 217.5.191.* 26.07.05, 08:24
                                    Ludzie, którzy delektują się opisywaniem anomali seksualnych, a na tym forum
                                    jest tego sporo, muszą wiedzieć, że są obciążeni chorobą genetyczną lub chorobą
                                    powstałą w czasie wczesnego płodu (anencephalia). Normalni ludzie wobec takich
                                    zachowań mogą wyrazić tylko ubolewanie.

                                    Czuj duch.
                                    • Gość: Zlin Re: Ludzie z uszkodzonym mózgiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 09:08
                                      K.K wydaje mi sie ze Ty nalezysz do tych eksponatow! POstawa niektorych i twoja
                                      diagnoza jest pochlebstwem. Wiekszosc wykazuje objawy encephaloektomi :D !
                                      • Gość: nieoficjalnie :p APEL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:51
                                        Ludzie !!! Zostawcie ich (zwolenników starego "ładu") tutaj samych - nie
                                        odpowiadajcie im - niech sobie piszą - niech sie bawią tuatj i niech dokazują -
                                        niech wyzywają wszystkich i wszystko od pedałów i niech bluchają cały świat -
                                        przecież tak naprawdę niczego to nie zmieni. Zostawmy im to forum - niech
                                        mają!!! :)
                                        • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 20:14
                                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                          • Gość: pORAztYMsKOŃCZYĆ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 20:15
                                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                        • Gość: mayday Re: APEL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 21:53
                                          Jak niektorzy przewidywali wyprzedaz sprzetu idzie coraz dalej.
                                          Teraz sprzedajemy juz szybowce.
                                          I co wy na to (zwolennicy nowego "ładu" ) ????
    • Gość: normal squad Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 20:06
      To żeś szczęsny doje....ał przyczepe!! Postawicie sobie 3 łóźka i będziecie
      przyjmować wycieczki dzieci tak?? Filmy w autobusie hahaha!!
      • Gość: ... Re: Dziwne odwołanie dyrektora Aeroklubu Lubelski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 23:10
        A tak... Ulżyło? Zadowolony...?
      • Gość: K.K> Nakrecanie IP: 217.5.191.* 31.08.05, 07:50
        Znowu sie facet nakręcasz. Nie wstyd Ci? Spróbuj może przepisać się do innego
        kółka. Może różańcowego?

        Czuj duch.
        • Gość: ... Re: Nakrecanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:50
          K.K. - zostaw ich - nie zabieraj im grabek, wiadereczka i łopatki - i nie
          wyganiaj z piaskownicy... :P Niech piszą i bluzgają - pośmiejemy się :)))
          Pozdrawiam.
          • Gość: . Re: Nakrecanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 08:19
            Nie trzeba aż do kółka różańcowego. Jesli komuś tak bardzo się nie podoba w
            Radawcu to może zmienić po prostu "barwy klubowe" - przecież to proste jest.
            Nawet pan B. zawsze powtarzał że bramy klubu są otwarte w obie strony. Nikt
            nikogo tu na siłe nie trzyma. Naprawdę nie trzeba wyrzekać się latania i
            zmieniać zainteresowań - wystarczy zmienić klub. Więc jesli Wam się nie podoba
            Radawiec - to wynocha - brama jest otwarta. Tyle że na to po prostu nie macie
            jaj cieniasy - prościej jest bluchać nas wszystkich na forum i sypać bzdurnymi i
            beznadziejnymi tekstami (przyczepa :P ) hehehe... No ale tak jak już ktoś
            napisał - PIĘĘĘKNA ZABAWA - i niezła z Was zlewka...:P :)))
            Pozdro
            • Gość: normal squad [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 21:47
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: - kiedy..? IP: *.speed / *.in.lublin.pl 29.10.05, 19:36
                kiedy bedzie walne w AL?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka