mol333
10.10.05, 20:36
Do tego wściekle ujadający!
- Kupując mieszkanie ludzie przywiązują zwykle szczególną uwagę do celu
zakupu tj. mieszkania, więc metrażu, piętra, stanu ogólnego bądź
szczegółowego, widoku z okna tak "pi razy oko" a przede wszystkim istotna
jest cena - normalna sprawa, oczywiście jak najniższa za jak najwartościowsze
mieszkanie. W momencie kiedy znajdujemy wymarzony lokal mieszkalny za
zadowalającą cenę na resztę przymykamy oko...
Na jaką resztę? Np. na sklep usytuowany w odległości 20-30m. od naszego
wspaniałego i taniego gniazdka rodzinnego.
Nasza radość ze znalezienia wspaniałego mieszkania jest tak wielka, że
przyćmiewa zdrowy rozsądek i trzeźwe spojżenie w momencie podejmowania
przełomowej decyzji życiowej. Na efekty nie trzeba długo czekać. Po krótkim
czasie zaczynamy zdawać sobie sprawę z faktu, że nasze mieszkanie nie
zapewnia nam spokoju po pracy, nie jest spokojną odskocznią i azylem od
męczącego dnia codziennego. O 6:00 rano budzi nas kłapanie drzwiami, które
powtarza się mniej więcej co 5 minut. Kłapanie trwa cały dzień. Do tego co 10
klient wybiera się na zakupy z psem. Uwiązuje go pod sklepem i jak gdyby
nigdy nic idzie sobie na zakupy. Jego pupil szaleje pod sklepem ujadając
wściekle przez najmniej 10 minut. Nie daj Boże jak przyjdzie na zakupy
jednocześnie 2 klentów z ujadającymi kundlami. Kurczę! Nikt z nich nawet nie
pomyśli ile muszą znieść ludzie z tego nieszczęsnego bloku, zakładając, że
sklep odwiedzi w ciągu całego dnia 20 powiedzmy klientów z psami. Każdy ma to
w d... Dlatego ku przestrodze - kupując mieszkanie zwracajcie uwagę nie tylko
na cenę i wygląd mieszkania ale też na usytuowanie waszego domu. Szczególnie
należy zwrócić uwagę na: sklepy, kościół, tory kolejowe, dwupasmówki,
pogotowie ratunkowe.
A do właścicieli psów zwracam się z prośbą w imieniu również innych, żeby po
zakupy wybierali się bez psów szczególnie wtedy kiedy mają świadomość, że ich
pupile nie należą do najspokojniejszych na świecie i źle znoszą choćby
krótkie rozstania z ukochanymi właścicielami. Nie bądźmy takimi zapatrzonymi
w siebie egoistami, bądźmy LUDŹMI.
< JUTRO JEST PIERWSZY DZIEŃ Z RESZTY MOJEGO ŻYCIA. CZAS NA ZMIANY! >