10.03.06, 15:55
Zamiast tworzyć w Dęblinie lotniska pasażerskiego (sądzę że jest to na razie
mniej prawdopodobne) lepiej utworzyć lotnisko cargo. Działało by ono
równolegle z lotniskiem wojskowym. Wiele lotnisk w całej Europie działa na
takiej zasadzie. W okolicy nie ma takiego lotniska, a Warszawskie i tak już
jest przeładowane. Co wy na ten temat myślicie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka