Dodaj do ulubionych

PiS mówi "Nie" radnym sejmiku

04.10.06, 06:37
Co ten Soboń wygaduje przeciez z list PiSu będzie startował rekomendowany
przez Ruch Samorzadowy (koalichat Pisu uciekierzy z lpr) Jan Masłowski (rany
SWL) maż pani Masłowskiej - tej walniętej posłanki. Jej wiele zostało z LPRu
bo bardzo dba o polska rodzine a zwłaszcza własną rodzine na listy PiS chce
powstawiac rodzinę - męża a czy więcej to się jeszcze okaże
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.06, 07:13
      To jakaś bzdura. Przecież senatorem PiS jest były radny sejmiku( do jesieni
      2005)Jerzy Chruścikowski. Co już nie przeszkadza. Lepiej by zakazali kandydować
      skompromitowanym z samorządu miasta Lublina.
      ps. Jak Zdrojkowski z Ręksem układali się w sprawie kasy dla miasta na tanych
      spotkaniach to wtedy było dobrze.
      Moralność Kalego i tyle.
    • shawman Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku 04.10.06, 08:56
      Szkoda, że PiS ustami pana Sobonia, dopiero teraz zdecydował się skrytykować
      lubelski sejmik. Kiedy przez kolejne lata jego funkcjonowania pisaliśmy
      krytyczne teksty - Marcin Celiński i ja - na temat tej instytucji, PiS sprawiał
      wrażenie, że wszystko jest OK. Oczywiście, że sejmik się skompromitował - już
      dawno. Dla Lubelszczyzny byłoby lepiej, gdyby już parę lat temu wprowadzono w
      naszym wojewódzwie zarząd komisaryczny. Niestety, wojewódzki samorząd dotrwał do
      kolejnych wyborów. Teraz jedyna nadzieja w lepszym wyborze ludzi do niego.
    • Gość: koss Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.lublin.mm.pl 04.10.06, 09:17
      To bardzo ciekawe. Nie rozumiem tylko dlaczego PiSowi nie przeszkadza współpraca Pruszkowskiego z SLD i jego totalna nieudolność.
    • leniak Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku 04.10.06, 09:25
      moim zdaniem Jakubaszek pasuje do PiS jak ulał... ale żalu z powodu jego braku
      na listach nie będę odczuwał...
    • Gość: PISOWIEC A KUC? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.06, 09:42
      A RADNY SEJMIKU KUĆ ? zOSTAŁ WYRZUCONY Z LPRU A TERAZ BEDZIE STARTOWAL Z LISTY
      PISU ??? JA NIE BEDE GLOSOWAC NA PIS JAK ON BEDZIE STRTOWAŁ!!!!!!!!
    • Gość: olo PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.wodr.konskowola.pl 04.10.06, 11:09
      Czeżyk podobno kandyduje z Pis-u do RM Puławy i to z dość wysokiego miejsca.
      • Gość: JAJO Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.top.net.pl 04.10.06, 14:25
        A MÓJ ULUBIONY GOGACZ?
        TAKI UCZCIWY, TAKI FACHMAN OD KULTURY I ZDROWIA PUBLICZNEGO - CZY ON TEZ SIE
        NARAZIŁ??
        NIE MOGE UWIERZYĆ....
    • Gość: skan PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 16:05
      tak pan Kuć niejaki swoimi wahaniami rozwalił całą naszą LPR na Lubelszczyźnie
      a teraz do PiS mu spieszno. Oj będzie miał PiS pocieche z niego tak jak i my
      mieliśmy. aaaaaaa i niech zajmie się elektrownią bo ludzie światła nie mają hi,
      hi
    • Gość: kasia PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 16:09
      taaaaaaaa, powiadają, że z Jakubaszka hart pierwsza klasa i to nie tylko w
      polityce!!! Tak dogodził pani Kasi Ć. że bidulka w szpitalu leży z obolałą
      głową bo przez Jakubaszka męzulek ją mocno uszkodził !!!!!!!!
      • Gość: kayah Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.resetnet.pl 05.10.06, 12:54
        Naprawdę? zlał ją? ale jaja ciekawe czy jakubaszkowi żona też wpierniczyła czy
        dalej udaje że nic nie wie i nic się nie dzieje.
    • Gość: DOKTOR Soboń i Zdrojkowski równi Rękasowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 16:15
      Artur Soboń, Jarek Zdrojkowski, Konrad Rękas - to ich właśnie kojarzymy prosze
      państwa z Legią Akademicką ( tu przypomnienie: głośna afera z fałszowaniem
      podpisów założycieli Legii, sprawa w sądzie!!)i teraz Konrad Rękas ich
      szantażuje i panowie tańczą jak im Rękas zagra!!! Jak długo takich jak panowie
      Soboń i Zdrojkowski PiS będzie chronił????? Wstyd i hańba!!!!!
    • Gość: bambo PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 16:20
      za co ta redakcja płaci panu Andrisiewiczowi!! Halo czy w Wybiórczej jest jakiś
      redaktor naczelny?? Panie jesli tam pan jest to za co płacisz pan
      Andrusiewiczowi??!! Wiadomo nie od dziś że Andruisiewicz na smyczy Rękasa
      uwiązany. Pieniązki za arykuły powinien inkasować pan Rękas, Moze ybiórcza to
      rozważy poważnie!
    • Gość: ww Kuc=skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 18:13
      Kuc to dran. Figuruje na liscie Wildsteina i za to zostal wywalony z LPR. Chyba
      kilka miesiecy za pozno !
      Jesli PiS go wezmie to jeden wielki skandal ze takich lotrow trzyma. Niech
      lepiej Luc opowie jak zalatwial z radnymi sejmikowymi SLD wyjazd syna do USA.
      Temat na ksiazeczke !!
      • Gość: mixer Re: Kuc=skandal IP: 132.170.50.* 04.10.06, 23:03
        Czy w Polsce bierze sie teraz do polityki ktokolwiek
        inny niz nieudacznicy, klamcy, kretacze
        i pospolici oszusci?
    • Gość: chart Re: PiS mówi "Nie" radnym sejmiku IP: *.resetnet.pl 08.10.06, 17:32
      PiS - podobnie jak i PO będą teraz udawać, że nic ich z tym sejmikiem nie
      łączyło. Jest to kłamstwo. Radni PO - Krzysztof Czubiński i Zbigniew Zaleski
      oraz Ignacy Czeżyk z PiS uczestniczyli już w pierwszych targach cztery lata
      temu, ochoczo negocjując tak z SLD i Samoobroną, jak i PSL i LPR. Najpierw
      uspokojono Zaleskiego. Pan profesor dostał dla swego mało wydarzonego syna
      posadę w Brukseli, za pensją wyższą od marszałkowskiej.I momentalnie z oponenta
      władzy stał się jej szczerym zwolennikiem. Potem Czeżyk wziął od SLD stanowisko
      wiceprzewodniczącego sejmiku i stołek dyrektora szkoły w Janowcu. Wszystko to
      działo się za wolą i zgodą liderów obu partii, którym ciągle nie było mało.
      Młody Gilowski marzył o fotelu w Wojewódzkim Funduszu OChrony Środowiska, Soboń,
      Pruszkowski i Zdrojkowski biegali za Samoobroną, SLD i SdPL byle wydostać trochę
      kasy, poparcie dla lotniska w Świdniku, wreszcie uspokojenie sytuacji w radzie
      miasta. To jest polityka, gdzie wprawdzie psioczą jedni na drugich, ale potem i
      tak idą razem na wódkę. Za kolejne 4 lata następny sejmik będzie odchodził tak
      samo skompromitowany jak i obecny - trzymam zakład. Z tymi ludźmi to po prostu
      nieuchronne. Motywy opisanej decyzji (sugestii?) są zresztą banalne. Soboń chce
      startować do sejmiku z tego samego okręgu co Kuć i Panasiuk, więc ma nadzieję
      ich wykosić formalnym zakazem. Reszta to efekt wewnętrznych kłótni sojuszników
      PiS - czyli ekipy Kowalskiego (Miszczuk), Bieli (Masłowski i Kuć)i Olszewskiego
      (Gogacz). Żadnych "moralnych pobudek" tu nie widzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka