Gość: ryża małpa
IP: *.lublin.mm.pl
08.04.03, 16:37
Hm` wpadł na pomysł żeby przyznawac gwaizdki knajpom za jedzenie: kto byl
niech sie chwali i przyznaje a potem wyciągniekmy średnią. Pozwole sobie
zacząć- proponuje od 1 do 5 ( 5 najlepsze):
" Ulice miasta" - 5
" U fryzjera" w Kazimierzu Dolnym- 5!!!!!!!!!!! :-D
" Zadora" 3,5
" Sfinks" - 3
" Chatka Żaka" - 1
" U Szewca " - 3,5
" Zielona pietruszka " na Niecałej - 3
" Bar wegetariański " na Narutowicza 3,5 ( jeżeli porównamy z cenami to 5)
" Rejs" - 2
bar skośny przy Leclerku - 4 ( jeżeli bierzemy pod uwage także wystrój i
atmosfere - niestety 1 - zawsze biore na wynos)
" Pu4eblo desperados"- 3,5
" El paso " za pedetem - 2
" Złoty osioł" - 4
barek w stołówce studenckiej zwany "zlewem" - poza klasowy :-PPPPP
" Duch" - 3,5
" U Alfreda" - 3