Forum   energetycznych

energetycznych

(7 wyników)
  • Mam pytanie jakie po takim kursie organizowanym przez pryw ucz wyższą są szanse na pracę -czy to ściema czy można coś poważnego robić, jakie to daje uprawnienia ?? Proszę picszcie bo organizatorzy oczywicie wszystko zachwalają .Kosztuje ro 1600 pln więc czy warto ?
  • Witam Czy ktoś wie czy we Wrocławiu są studia podyplomowe z audytu energetycznego? Szukałem i znalazłem tylko coś w Gliwicach. Pozdr.
  • Witam chciałbym się zapytać czy ktoś orientuje się jakie sa perspektywy pracy po tym kierunku w Polsce i czy opłaca się kształcić w tym kierunku?? DZięki za odpowiedzi!!!!
  • witam. osoba w mojej rodzinie zastanawia się czy iśc na kurs audytora energetycznego mieszkań. To krótki kurs ale dośc kosztowny - w naszym mieści 1800 zł. Wahania powoduje własnie ta cena i brak wiedzy na temat poźniejszych mozliwości pracy. Dodam, że pan pracuje na etat ale na zmiany więc znalazłby czas na jakies dodatkowe zlecenia, ma wykształcenie wyzsze - inzynier energetyk. Macie jakąś wiedzę w tej kwestii?
  • 1. branża energetyczna, 2. stanowisko kierownicze (HR), 3. Warszawa, 4. studia wyższe + podyplomowe, 5. 8 lat doświadczenia zawodowego w wymaganej dziedzinie. Może ktoś potrafi mi pomóc?
  • na dostwę prądu, jak to jest, jeżeli chcę wynająć mieszkanie, czy nie ma zadnych komplikacji, czy długo trzeba czekać na podłączenie?
  • Moi pracownicy mają w umowie miejsce pracy..teren całego kraju. Zawsze było ok....ja pokrywam wszystkie koszty w 100 % i jeszcze ponad to....bo piwko po pracy dla nich też za moje. Teraz jadą na tydzień dalej od domu i też jak zawsze zamierzam pokrywać wszystkie koszty....ale jeden z pracowników zapytał mnie o diety i rozłąkowe. Czy jeżeli pracownik ma w umowie miejsce pracy teren całego kraju to jedzie w delegację? I czy to rozłąkowe muszę wypłacać pracownikom? Nie mam tego w regulami...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się