nefnef
30.09.09, 20:47
Chowanie głowy w piasek chroni być może przed oślepieniem przez Słońce. Ale
spójrzmy prawdzie w oczy, nawet kiedy boli - mamy piękne miasto lecz
zaniedbane. Zaniedbania trzeba wytykać a nie udawać, że ich nie widzimy.
Inaczej tych zaniedbań nie zlikwidujemy. Piszcie dalej co dzieje się złego i
nie zapominajcie o dobrym.