Gość: STUDI
IP: *.prokom.pl
14.01.04, 17:03
192mln PLN zamiast 550mln PLN dotacji dla Przewozow Regionalnych.
Tak ostatecznie zadecydowaly wladze ustawodawcze.
Oznacza to ze wiekszosc pociagnow zniknie. Kolejne rejony Polski znikna z mapy kolejowej.
Przy okzaji zapowiedz strajku.