ww_lodz 22.02.10, 19:07 TAK dla Parady Wolności! Tysiące ludzi na ulicach! W tym liczni turyści! Tysiące złotówek zostawionych w kasie miasta! Pozytywny 'message' pójdzie w świat! Czemu Oni mają jeszcze wątpliwości? :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marek Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:17 Jeśli jest taka dobra,to niech sama na siebie zarobi. Ale coś mi się zdaje,że lewicy chodzi głównie o zdobycie głosów róznych niedorostków ucieszonych możliwością ćpania i chlania na koszt miasta. Niech się lewica nie wysila. Ćpuny i tak nie chodzą na wybory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.10, 19:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ww_lodz Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! 22.02.10, 19:31 Gość portalu: Marek napisał(a): > Jeśli jest taka dobra,to niech sama na siebie zarobi. Ale coś mi się > zdaje,że lewicy chodzi głównie o zdobycie głosów róznych > niedorostków ucieszonych możliwością ćpania i chlania na koszt > miasta. Niech się lewica nie wysila. Ćpuny i tak nie chodzą na > wybory. Camerimage ma dużego sponsora a i tak jest dofinansowywany. Czemu nie miałoby być i w tym przypadku?... Ćpanie i chlanie na koszt miasta... oO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: astronauta Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 20:38 'To najważniejsze wydarzenie w Łodzi od czasów bitwy pod Grunwaldem' to zdanie jest kompletnie bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nka Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: 84.38.25.* 22.02.10, 23:28 najprościej wrzucić wszystko do jednego worka, tylko nikt nie bierze pod uwage potrzeb ludzi, którzy zwyczajnie taniec i muzyke kochają, że taka impreza sprawia poprostu zwyczajną radośc bez potrzeby cpania, chlania i piep... nia się w pierwszym lepszym zaułku. Na trzeźwe oczy własne i wielu znajomych miałam przyjemnośc oglądać od środka łódzką paradę. I choć może już na imprezoe standardy to teraz stara doopa jestem to z przyjmenościa bym się poraz kolejny do Łodzi wybrała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁODZIANIN [...] IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.10, 19:24 Jak to "dlaczego mają wątpliwości"? Przecież to proste. Dla PO i PiSuaru Parada Wolności jest niebezpieczna, bo oznacza manifestację wolności i wyzwolenia. Tego prawica nie lubi. Gdyby chodziło o wsparcie "Białego Marszu" ku czci bywszego papieża, polegającego na śpiewaniu Barki i publicznej prezentacji licznych wąsatych dziewic oazowych, wówczas decyzja byłaby "na tak". Ale "Parada Wolności"..? Toż to panie zgorszenie: gołe ciała, jakieś, panie dzieju, gwizdki, jacyś geje, jakieś cyckonosze, pomalowane włosy... Co to ma wspólnego z "prawidłowo pojmowaną wolnością", którą można realizować tylko w myśl nakazów i zakazów PZPR, pardon, jedynie słusznej wiary i jej aparatczyków w sutannach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Zero tolerancji dla gejów IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:27 Nie chcemy tutaj gejów !!! Oglądać te ich zboczenia będą być może dzieci, np. w migawkach w tv. Nich idą do innych miast. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Zero tolerancji dla gejów 22.02.10, 20:17 Parady Ci się pomyliły, dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
wirusx Parada Wolności 22.02.10, 19:32 I techno, i parady są już passe i na świecie się z nich po prostu rezygnuje. No, ale my zawsze 100 lat wiadomo za kim i upieramy się, że jak zreanimuje się trupa to będzie światowo a przanajmniej - europejsko. Nie będzie. Inna rzecz, że PiSiory, które z definicji mało co kumają ze świata, w którym żyją zawsze będą bełkotały, że NIE na każdą inicjatywę - wszystko jedno, czy dobrą, czy nie - jeśli tylko usłyszą słowo TOLERANCA.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGA AHA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.10, 14:25 Niedawno był koncert grupy AHA. Grupa z lat 80-tych. Jesteś jej przeciwnikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tak tak tak Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 22.02.10, 19:39 Tak tak tak dla parady wolności pamiętam te piękne czasy. Jedna uwaga kiedyś nie trzeba było tak dużych pieniędzy by młodzież się bawiła liczę że Lewica stanie na straży publicznych pieniędzy i nie przyzna tak ogromnej kwoty 2,5 mil zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borsuk Za drogo IP: 109.243.238.* 22.02.10, 19:40 Na tygodniowy Camerimage miasto daje z budżetu 1,5 mln zł. Na Paradę Wolności, która ma trwać jeden wieczór, Adam Radoń chce 2,5 mln zł. Nie ma żadnego racjonalnego powodu, by władze miały pakować taką kasę na tę zabawę. Jeśli organizatorzy nie mają sponsorów, to niech ich trochę dłużej poszukają i zrobią imprezę w 2011 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mier Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 22.02.10, 19:44 Zróbcie ją wcześniej jak jest cieplej a niej jak zimno to bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... 22.02.10, 19:47 Ja mam lepszy pomysł: wyburzmy oba stadioniki piłarzykowe a na zaoranym terenie zróbmy dwa Woodstocki :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzej Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: 81.219.114.* 22.02.10, 20:06 tu się nie zgodzę...stały bywalec PW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dp Ledwo pogonili Żydowicza a już następny chce kasy IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:52 publicznej na paradę tym razem! Panie Radoń a sponsora prywatnego nie łaska ściągnąć zamiast pasożytować na kasie miejskiej??? Skoro parada jest skazana na sukces - jak pan twierdzi - to nie będzie z prywatnym sponsorem kłopotu! Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Ledwo pogonili Żydowicza a już następny chce 22.02.10, 20:21 Radoń przedstawił swój projekt i poprosił o wsparcie Urzędu Miasta. Ten nie musi się do tego odnieść pozytywnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pierożek Parada paradą, a reszta..? IP: 195.69.81.* 22.02.10, 19:58 A jakieś konkrety w sprawie Outline Colour Festival? W dzisiejszym "Echu miasta" ogólnie więcej napisano o tym, co miało dziać się podczas dzisiejszej sesji - m.in. o jakimś tajnym projekcie radia zet i tvn'u odn. wyparcia Eska Music Awards. Czy może ktoś zna jakieś bliższe szczegóły ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki jeden jak bitwa pod Grunwaldem IP: 195.117.116.* 22.02.10, 20:37 Bitew to ja bym tu nie chciał raczej. Ale poważnie mówiąc, to: - Wszystkim, którym Parada się kojarzy z techno, należałoby przypomnieć, że ten gatunek muzyki jest już passe. - Komu muzyka kojarzy się z narkotykami, współczuję. - Parada Wolności jako święto muzyki i tańca z całą ich różnorodnością to doskonały pomysł. - Kwestia dofinansowania wymaga namysłu. Z jednej strony powinna to być impreza komercyjna, ale z drugiej faktycznie jest związana z wizerunkiem miasta i może go promować o wiele bardziej, niż impreza sylwestrowa z TVP, na którą poszło zdaje się coś ok. 2 mln. z budżetu miasta, nie licząc kosztu wymiany sieci trakcyjnej na Placu Wolności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cmr Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.4web.pl 22.02.10, 22:05 I oczywiście nie przyszło nikomu do głowy, że muzyka techno dawno przestałą być popularna? Równie dobrze można by zrobić festiwal gry na lirze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo! Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: 91.86.6.* 22.02.10, 22:17 Parada Wolnosci to swietna impreza. Tak swietna ze 7 lat zadne inne miasto nie chcialo jej u siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 22:38 Jak można takiemu kolesiowi powierzyć publiczne 5 zł. jestem za paradą , a nie za udawanie karnawału. pochnie przewałka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: 188.33.28.* 22.02.10, 22:44 Parada i Outline byly fajne, ale kiedys. Teraz to odgrzewane kotlety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uki jestem przeciwny IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 23:06 jestem przeciwny,likwidacja tej parady to jedyna dobra rzecz jaką zrobił kropiwnicki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak tak tak....... Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 23.02.10, 00:48 dziwie sie ze takie miasto zrezygnowalo i dalo sie zprzeniewierzyc p prezydentowi.Poddaliscie sie jak leszczyki pseudowedkarzowi. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.hrabia.ogier-kutasinsky Sodomie i Gomorze - STOP! 23.02.10, 00:56 Trzeba nie mieć po kolei we łbie, żeby przekonywać (nawet w formie chwytu reklamowego), że "parada wolności" to najważniejsze wydarzenie w Łodzi od czasów bitwy pod Grunwaldem. Tak na marginesie, półgłowki: to bitwa pod Grunwaldem była w Łodzi?! Po drugie - chyba bym poszedł z pałą na magistrat, gdyby choć złotówkę na tę orgię przeznaczyli. Ludzie głodują, grzebią po śmietnikach, uczniowie podkradają tym lepszym drugie śniadania w szkole, a z pieniędzy podatników miasto miałoby wybulić 2,5 mln złotych na żenującą hucpę?! Panie Rachoń! Idź pan pod latarnię z podobnymi sobie i zarób pan te 2,5 miliona. Ale od moich pieniędzy zabrać precz brudne łapska! Już kończę. Pederastii nie da się leczyć, ale należy od niej odgradzać się zasiekami z drutu kolczastego! Sodomie i Gomorze - STOP! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eh Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.lodz.dialog.net.pl 23.02.10, 01:14 Prada Wolności była bardzo pozytywną i naprawdę bezpieczną imprezą. Wiem to z autopsji - byłam i na paradzie i na imprezie w Hali Sportowej. Pomimo miłych wspomnień uważam, że czasy muzyki techno już minęły. Chociaż Sunrise ma się całkiem dobrze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 16:57 to minely czy ma sie dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jechac krope ! Parada się sama wyżywi, nie potrzebuje jałmłużny ! IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 01:14 Prawdziwym technokratom wystarczy gwizdek i rura od odkurzacza oraz mocne techno ! Damy sobie radę sami, nie potrzebujemy 500mln żeby zaistnieć i się bawić ! Wreszcie impreza dla młodych, a nie tylko ŁWS i CŁC... czyli kosztowne podniety dla starych pierników :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H zróbmy paradę techno ale nie pedałów IP: *.multi-play.net.pl 23.02.10, 03:50 czyli żadnej równosci czy tolerancji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 07:46 Tyle tylko, że Łodzianie wcale nie chcą tej parady techno. Chcą: - bezpieczeństwa na ulicach - lepszej opieki zdrowotnej - miejsc pracy i wypłaty w tej pracy porównywalnej z innymi wielkimi miastami - załatanych dróg - miejsc w przedszkolach - walki z patologią społeczną - lepszego wyposażenia szkół w sprzęt dydaktyczny - itd... a tego wszystkiego żadna parada techno nie zapewni, a raczej nas oddali o tych celów, skoro parada taka super to czemu z Łodzi nie przejęło jej żadne inne miasto??? Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl Wreszcie będzie prawdziwa zabawa i splendor! 23.02.10, 07:55 Wrzesień pokaże ile warte są prawdziwe łódzkie pomysły. Przypomnijmy sobie poprzednie imprezy! A kasa w porównaniu z innymi imprezami malutka!. Mniejsza znacznie niż sylwester na Placu Wolności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZBOCZEK Parada Wolno jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: 213.17.227.* 23.02.10, 08:13 a nie lepiej kasę przeznaczyć na badania tych chorych ludzi??? byłoby dla nich lepiej leczyc się niż udawać że wszystko OK Odpowiedz Link Zgłoś