Dodaj do ulubionych

Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi...

22.02.10, 19:07
TAK dla Parady Wolności!
Tysiące ludzi na ulicach! W tym liczni turyści!
Tysiące złotówek zostawionych w kasie miasta!
Pozytywny 'message' pójdzie w świat!
Czemu Oni mają jeszcze wątpliwości? :/
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:17
      Jeśli jest taka dobra,to niech sama na siebie zarobi. Ale coś mi się
      zdaje,że lewicy chodzi głównie o zdobycie głosów róznych
      niedorostków ucieszonych możliwością ćpania i chlania na koszt
      miasta. Niech się lewica nie wysila. Ćpuny i tak nie chodzą na
      wybory.
      • Gość: łodzianin [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.10, 19:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • ww_lodz Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! 22.02.10, 19:31
        Gość portalu: Marek napisał(a):

        > Jeśli jest taka dobra,to niech sama na siebie zarobi. Ale coś mi się
        > zdaje,że lewicy chodzi głównie o zdobycie głosów róznych
        > niedorostków ucieszonych możliwością ćpania i chlania na koszt
        > miasta. Niech się lewica nie wysila. Ćpuny i tak nie chodzą na
        > wybory.

        Camerimage ma dużego sponsora a i tak jest dofinansowywany. Czemu nie miałoby być i w tym przypadku?...

        Ćpanie i chlanie na koszt miasta... oO
        • Gość: astronauta Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 20:38
          'To najważniejsze wydarzenie w Łodzi od czasów bitwy pod Grunwaldem'

          to zdanie jest kompletnie bez sensu
      • Gość: nka Re: Jestem przeciw finansowaniu tej imprezy! IP: 84.38.25.* 22.02.10, 23:28
        najprościej wrzucić wszystko do jednego worka, tylko nikt nie bierze
        pod uwage potrzeb ludzi, którzy zwyczajnie taniec i muzyke kochają,
        że taka impreza sprawia poprostu zwyczajną radośc bez potrzeby
        cpania, chlania i piep... nia się w pierwszym lepszym zaułku. Na
        trzeźwe oczy własne i wielu znajomych miałam przyjemnośc oglądać od
        środka łódzką paradę. I choć może już na imprezoe standardy to teraz
        stara doopa jestem to z przyjmenościa bym się poraz kolejny do Łodzi
        wybrała.
    • Gość: ŁODZIANIN [...] IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: łodzianin Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.10, 19:24
      Jak to "dlaczego mają wątpliwości"? Przecież to proste.

      Dla PO i PiSuaru Parada Wolności jest niebezpieczna, bo oznacza
      manifestację wolności i wyzwolenia. Tego prawica nie lubi.

      Gdyby chodziło o wsparcie "Białego Marszu" ku czci bywszego papieża,
      polegającego na śpiewaniu Barki i publicznej prezentacji licznych
      wąsatych dziewic oazowych, wówczas decyzja byłaby "na tak".
      Ale "Parada Wolności"..? Toż to panie zgorszenie: gołe ciała,
      jakieś, panie dzieju, gwizdki, jacyś geje, jakieś cyckonosze,
      pomalowane włosy... Co to ma wspólnego z "prawidłowo pojmowaną
      wolnością", którą można realizować tylko w myśl nakazów i zakazów
      PZPR, pardon, jedynie słusznej wiary i jej aparatczyków w sutannach?
    • Gość: normalny Zero tolerancji dla gejów IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:27
      Nie chcemy tutaj gejów !!! Oglądać te ich zboczenia będą być może
      dzieci, np. w migawkach w tv. Nich idą do innych miast.
      • zbig1113 Re: Zero tolerancji dla gejów 22.02.10, 20:17
        Parady Ci się pomyliły, dziecko.
    • wirusx Parada Wolności 22.02.10, 19:32
      I techno, i parady są już passe i na świecie się z nich po prostu
      rezygnuje. No, ale my zawsze 100 lat wiadomo za kim i upieramy się,
      że jak zreanimuje się trupa to będzie światowo a przanajmniej -
      europejsko. Nie będzie.
      Inna rzecz, że PiSiory, które z definicji mało co kumają ze świata,
      w którym żyją zawsze będą bełkotały, że NIE na każdą inicjatywę -
      wszystko jedno, czy dobrą, czy nie - jeśli tylko usłyszą słowo
      TOLERANCA....
      • Gość: by tak dla Białego Nosa! IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.10, 19:40
      • Gość: AGA AHA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.10, 14:25
        Niedawno był koncert grupy AHA. Grupa z lat 80-tych. Jesteś jej przeciwnikiem?
    • Gość: Tak tak tak Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 22.02.10, 19:39
      Tak tak tak dla parady wolności pamiętam te piękne czasy.
      Jedna uwaga kiedyś nie trzeba było tak dużych pieniędzy by młodzież się
      bawiła liczę że Lewica stanie na straży publicznych pieniędzy i nie przyzna
      tak ogromnej kwoty 2,5 mil zł.
    • Gość: Borsuk Za drogo IP: 109.243.238.* 22.02.10, 19:40
      Na tygodniowy Camerimage miasto daje z budżetu 1,5 mln zł. Na Paradę Wolności,
      która ma trwać jeden wieczór, Adam Radoń chce 2,5 mln zł. Nie ma żadnego
      racjonalnego powodu, by władze miały pakować taką kasę na tę zabawę. Jeśli
      organizatorzy nie mają sponsorów, to niech ich trochę dłużej poszukają i
      zrobią imprezę w 2011 roku.
    • Gość: mier Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 22.02.10, 19:44
      Zróbcie ją wcześniej jak jest cieplej a niej jak zimno to bez sensu.
    • grego-riuss Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... 22.02.10, 19:47
      Ja mam lepszy pomysł: wyburzmy oba stadioniki piłarzykowe a na zaoranym
      terenie zróbmy dwa Woodstocki :D
      • Gość: dzej Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: 81.219.114.* 22.02.10, 20:06
        tu się nie zgodzę...stały bywalec PW
    • Gość: dp Ledwo pogonili Żydowicza a już następny chce kasy IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 19:52
      publicznej na paradę tym razem!
      Panie Radoń a sponsora prywatnego nie łaska ściągnąć zamiast
      pasożytować na kasie miejskiej???
      Skoro parada jest skazana na sukces - jak pan twierdzi - to nie
      będzie z prywatnym sponsorem kłopotu!
      • zbig1113 Re: Ledwo pogonili Żydowicza a już następny chce 22.02.10, 20:21
        Radoń przedstawił swój projekt i poprosił o wsparcie Urzędu Miasta.
        Ten nie musi się do tego odnieść pozytywnie.
    • Gość: Pierożek Parada paradą, a reszta..? IP: 195.69.81.* 22.02.10, 19:58
      A jakieś konkrety w sprawie Outline Colour Festival?

      W dzisiejszym "Echu miasta" ogólnie więcej napisano o tym, co miało dziać się
      podczas dzisiejszej sesji - m.in. o jakimś tajnym projekcie radia zet i tvn'u
      odn. wyparcia Eska Music Awards.
      Czy może ktoś zna jakieś bliższe szczegóły ?
    • Gość: taki jeden jak bitwa pod Grunwaldem IP: 195.117.116.* 22.02.10, 20:37
      Bitew to ja bym tu nie chciał raczej. Ale poważnie mówiąc, to:

      - Wszystkim, którym Parada się kojarzy z techno, należałoby
      przypomnieć, że ten gatunek muzyki jest już passe.

      - Komu muzyka kojarzy się z narkotykami, współczuję.

      - Parada Wolności jako święto muzyki i tańca z całą ich
      różnorodnością to doskonały pomysł.

      - Kwestia dofinansowania wymaga namysłu. Z jednej strony powinna to
      być impreza komercyjna, ale z drugiej faktycznie jest związana z
      wizerunkiem miasta i może go promować o wiele bardziej, niż impreza
      sylwestrowa z TVP, na którą poszło zdaje się coś ok. 2 mln. z
      budżetu miasta, nie licząc kosztu wymiany sieci trakcyjnej na Placu
      Wolności.
    • Gość: cmr Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.4web.pl 22.02.10, 22:05
      I oczywiście nie przyszło nikomu do głowy, że muzyka techno dawno przestałą
      być popularna? Równie dobrze można by zrobić festiwal gry na lirze.
    • Gość: yo! Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: 91.86.6.* 22.02.10, 22:17
      Parada Wolnosci to swietna impreza. Tak swietna ze 7 lat zadne inne
      miasto nie chcialo jej u siebie...
    • Gość: kolo Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 22:38
      Jak można takiemu kolesiowi powierzyć publiczne 5 zł. jestem za paradą , a nie
      za udawanie karnawału. pochnie przewałka
      • Gość: gosc Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: 188.33.28.* 22.02.10, 22:44
        Parada i Outline byly fajne, ale kiedys. Teraz to odgrzewane kotlety
    • Gość: uki jestem przeciwny IP: *.toya.net.pl 22.02.10, 23:06
      jestem przeciwny,likwidacja tej parady to jedyna dobra rzecz jaką zrobił kropiwnicki
    • Gość: tak tak tak....... Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.retsat1.com.pl 23.02.10, 00:48
      dziwie sie ze takie miasto zrezygnowalo i dalo sie zprzeniewierzyc p
      prezydentowi.Poddaliscie sie jak leszczyki pseudowedkarzowi.
    • pan.hrabia.ogier-kutasinsky Sodomie i Gomorze - STOP! 23.02.10, 00:56
      Trzeba nie mieć po kolei we łbie, żeby przekonywać (nawet w formie chwytu
      reklamowego), że "parada wolności" to najważniejsze wydarzenie w Łodzi od
      czasów bitwy pod Grunwaldem. Tak na marginesie, półgłowki: to bitwa pod
      Grunwaldem była w Łodzi?!

      Po drugie - chyba bym poszedł z pałą na magistrat, gdyby choć złotówkę na tę
      orgię przeznaczyli. Ludzie głodują, grzebią po śmietnikach, uczniowie
      podkradają tym lepszym drugie śniadania w szkole, a z pieniędzy podatników
      miasto miałoby wybulić 2,5 mln złotych na żenującą hucpę?!

      Panie Rachoń! Idź pan pod latarnię z podobnymi sobie i zarób pan te 2,5
      miliona. Ale od moich pieniędzy zabrać precz brudne łapska!

      Już kończę. Pederastii nie da się leczyć, ale należy od niej odgradzać się
      zasiekami z drutu kolczastego!

      Sodomie i Gomorze - STOP!
    • Gość: eh Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.lodz.dialog.net.pl 23.02.10, 01:14
      Prada Wolności była bardzo pozytywną i naprawdę bezpieczną imprezą.
      Wiem to z autopsji - byłam i na paradzie i na imprezie w Hali
      Sportowej. Pomimo miłych wspomnień uważam, że czasy muzyki techno
      już minęły. Chociaż Sunrise ma się całkiem dobrze....
      • Gość: lolo Re: Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będ IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 16:57
        to minely czy ma sie dobrze?
    • Gość: jechac krope ! Parada się sama wyżywi, nie potrzebuje jałmłużny ! IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 01:14
      Prawdziwym technokratom wystarczy gwizdek i rura od odkurzacza oraz mocne
      techno ! Damy sobie radę sami, nie potrzebujemy 500mln żeby zaistnieć i się
      bawić !

      Wreszcie impreza dla młodych, a nie tylko ŁWS i CŁC... czyli kosztowne
      podniety dla starych pierników :)
    • Gość: H zróbmy paradę techno ale nie pedałów IP: *.multi-play.net.pl 23.02.10, 03:50
      czyli żadnej równosci czy tolerancji.
    • Gość: xxx Parada Wolności jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: *.toya.net.pl 23.02.10, 07:46
      Tyle tylko, że Łodzianie wcale nie chcą tej parady techno.
      Chcą:
      - bezpieczeństwa na ulicach
      - lepszej opieki zdrowotnej
      - miejsc pracy i wypłaty w tej pracy porównywalnej z innymi wielkimi miastami
      - załatanych dróg
      - miejsc w przedszkolach
      - walki z patologią społeczną
      - lepszego wyposażenia szkół w sprzęt dydaktyczny
      - itd...

      a tego wszystkiego żadna parada techno nie zapewni, a raczej nas oddali o tych
      celów, skoro parada taka super to czemu z Łodzi nie przejęło jej żadne inne
      miasto???
    • minigry.amor.pl Wreszcie będzie prawdziwa zabawa i splendor! 23.02.10, 07:55
      Wrzesień pokaże ile warte są prawdziwe łódzkie pomysły. Przypomnijmy sobie
      poprzednie imprezy! A kasa w porównaniu z innymi imprezami malutka!. Mniejsza
      znacznie niż sylwester na Placu Wolności.
    • Gość: ZBOCZEK Parada Wolno jak bitwa pod Grunwaldem. Będzi... IP: 213.17.227.* 23.02.10, 08:13
      a nie lepiej kasę przeznaczyć na badania tych chorych ludzi???
      byłoby dla nich lepiej leczyc się niż udawać że wszystko OK
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka