Dodaj do ulubionych

Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana

IP: 212.244.177.* 08.07.10, 08:22
nareszcie nie beda mi parkowac przed blokiem. co za pomysl zrobic uczelnie i
to zaoczna bez zapewnienia miejsc parkingowych. tym bardziej, ze wystarczylo
sie z MPO dogadac - maja WIELKI plac na tylach szkoly.
Obserwuj wątek
    • Gość: basia hehe IP: *.cdma.centertel.pl 08.07.10, 08:36
      Wielka mi szkoła :) patrzę z niecierpliwieniem aż popadają kolejne szkoły dla
      landrynkowych blondynek z sianem w głowie! Kupieckie i inne społeczne szkoły
      lansu i bansu!
      • Gość: Heh Re: hehe IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 09:04
        No to czekamy aż AHE zlikwidują...
        • Gość: jarek.m Re: hehe IP: 194.42.116.* 08.07.10, 09:40
          nie tak szybko. ja studiuję na AHE już drugi rok i jestem naprawdę zadowolony.
          • Gość: el nino Re: hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.10, 11:26
            pewnie dlatego, że nie musisz nic robić
            • Gość: jarek.m Re: hehe IP: 194.42.116.* 08.07.10, 11:43
              bzdura. robię dokładnie tyle samo co robiłem na uniwerku. pamiętaj, jak chcesz
              nic nie robić równie dobrze możesz obijać się i na uczelniach państwowych.
              kwestia podejścia.
    • Gość: ewem Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.10, 13:17
      Trudno się mówi.

      Jeszcze mały P.S. do wszystkich tych cwaniaczków, którzy uważają, że
      studiowanie na państwowej uczelni czyni ich kimś lepszym- Obudźcie się i marsz
      do pracy a nie tylko na forach siedzicie i za państwowe pieniądze najeżdżacie
      na studentów prywatnych szkół. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to bez szkół
      sobie poradzi a studia mogą mu jedynie w tym pomóc, ale nie muszą.
      • wirusx Re: Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana 08.07.10, 13:27
        ewem napisał(a):
        Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to bez szkół
        > sobie poradzi a studia mogą mu jedynie w tym pomóc, ale nie muszą.
        --------------------
        Czyli - ty nie studiujesz, bo masz w głowie olej zamiast mózgu?
      • wirusx Re: Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana 08.07.10, 13:30
        ewem napisał(a):
        Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to bez szkół
        > sobie poradzi a studia mogą mu jedynie w tym pomóc, ale nie muszą.
        ---------------------------
        Masz w głowie olej zamiast mózgu ?!
        • Gość: ewem Re: Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.10, 14:31
          Mam mózg, w przeciwieństwie do Ciebie, studiuję, ale mam świadomość, że w tych
          czasach studiuje praktycznie co druga osoba, więc ukończenie studiów to nie
          wszystko. Pracodawcy częściej wolą zatrudnić osoby ze średnim wykształceniem,
          ale komunikatywne i kreatywne a nie przemądrzałych bubków, którzy wołają na
          dzień dobry 5000 tysiaków, bo wydaje im się, że jak UŁ czy UW skończyli, to są
          panami.
          • Gość: hehe Re: Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 14:43
            Dodam że poziom kształcenia jest identyczny bo uczą zazwyczaj te same
            osoby, tyle że w uczelni prywatnej wykładowca nie może zostawić w
            dzwiach kartki zaraz wracam. Uczelnie prywatne są kontrolowane w
            zupełnie inny sposób ale to już kwestia układów i układzików.
          • wirusx Re: Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana 09.07.10, 13:53
            ewem napisał(a):
            Mam mózg, w przeciwieństwie do Ciebie, studiuję,
            ---------------------
            Ale po co ci on, jak masz już olej?! I dlaczego studiujesz zamiast
            sobie "radzić" ?
            Ciekawe, co to za uczelnia - krzak, gdzie tacy intelektualiści
            kupują sobie papierek...
        • Gość: hehe ogłoszenie parafialne IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 14:37
          Zapomniałeś się przelogować przed drugim wpisem
    • Gość: blink Do truskawek głąby a nie do nauki.... IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 19:37
      taka uczelni i tacy studenci
      zatrudnie ich w truskawkach z takimi papierami
    • Gość: Sceptyk Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 23:24
      "No to czekamy aż AHE zlikwidują... "

      AHE to kilka tysiecy miejsc pracy, ludzie ktorzy tam pracuja swoje pensje
      wydaja w Lodzi tworzac kolejne miejsca pracy. Jesli ktos z Lodzi zyczy AHE
      likwidacji z duzym prawdopodobienstwem strzela sobie w stope.
    • Gość: Mgr administracji Łódzka uczelnia będzie jednak zlikwidowana IP: *.137.246.94.ip4.artcom.pl 18.07.10, 22:30
      Szkoda uczelni, wprawdzie jestem ze Śląska, ale słyszałem wiele
      dobrego o WSAP. Na marginesie dodam, że większość negatywnych opinii
      wypisywanych przez "znawców tematu" o uczelniach niepublicznych,
      delikatnie mówiąc mija sie z prawdą... ;-) Wiem co piszę, ponieważ
      jestem absolwentem uczelni niepublicznej oraz państwowej (WSEiA w
      Bytomiu - licencjat, administracja i Uniwersytetu Śląskiego w
      Katowicach - magisterskie uzupełniajace, administracja). Oczywiście
      wszędzie mozna trafić na brak profesjonalizmu, ale nie mozna
      generalizować.
      Pozdrawiam czytelników
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka