Gość: luddar
IP: 212.244.177.*
08.07.10, 08:22
nareszcie nie beda mi parkowac przed blokiem. co za pomysl zrobic uczelnie i
to zaoczna bez zapewnienia miejsc parkingowych. tym bardziej, ze wystarczylo
sie z MPO dogadac - maja WIELKI plac na tylach szkoly.