Dodaj do ulubionych

KOLOROWA TOLERANCJA

IP: *.visp.energis.pl 20.03.04, 18:14
Wg mnie takich akcji jak Kolorowa Tolerancja powinno być więcej! To jest
naprawdę super! Tyle się mówi o różnonarodowych, różnokulturowych korzeniach
Łodzi, ale kiedy trzeba coś na ten temat konkretnego znaleźć na ten temat
(np. zrobić referat do szkoły)to nigdzie nic nie ma. Dopiero odwiedzając
miejsca (cerkiew, synagoga, itp.), poznając ludzi, obyczaje (np. szabat)
inaczej przeżywa się historię naszego miasta. A to, co wydawało się
przeszłością - okazuje się współczesnością.
Szkoda, że świątynie były otwarte tylko do 15. Uważam, że to był minus tej
akcji. Znam kilka osób, które chętnie odwiedziłoby je, ale niestety mięli
pracę, szkołę (ja także miałam tylko godzinę czasu i nie zobaczyłam
wszystkiego, co chciałam).
Uważam, że naszemu miastu przydałoby się więcej otwartości na różnorodność
kultur. Kolorowa Tolerancja i tym podobne akcje powinny być częściej!!!
A jakie Wy macie zdanie?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • uerbe KT'04 20.03.04, 18:19
      W ten poranek piękny czerwcowy osoba przedstawiająca się jako <A_g_a_> zawitała
      na KWŁ i zaatakowała niczego się nie spodziewającego uerbe tym, co następuje:

      > Wg mnie takich akcji jak Kolorowa Tolerancja powinno być więcej! [ciach bo
      długie]

      Zgadzam się. Zacznij od siebie. Namów znajomych, rodzinę. Powtarzaj co jakiś
      czas. Najlepiej codziennie. A z czasem i kilka razy na dobę. Od podstaw. I do
      skutku. Albo jeszcze więcej... jeśli chodzi o moje skromne zdanie, to takie
      akcje dają niewiele, ale są podstawą do tego, co wyżej.
      • Gość: A_g_a_ Re: KT'04 IP: *.visp.energis.pl 20.03.04, 18:30
        Wg mnie jednak coś dają. Pewnie że nie wszystkim - ale widząc zainteresowanie
        osób z którymi się spotkałam to jestem pełna optymizmu. Wszystko zależy od nas
        i wydawałoby się - od naszych drobiazgów (od tego jak uczeń przedstawi daną
        kulturę w swoim referacie - ach ta szkoła...:) i od tego jak nauczyciel okaże
        zainteresowanie, od tego co napiszemy na forum...).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka