stv 20.02.02, 20:13 zauważyłem, że pojawiło się nowe forum na portalu GW: "Wróżka"; czy doczekamy się forum "Ufolog"? *pzdr* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj