big_news
25.09.10, 20:08
"dewot" Kropiwnicki zarówno w 2008 r., jak i w 2009 r., nie zdołał przekonać większości parlamentarnej do wsparcia przywrócenia Święta Trzech Króli i to mimo uzbierania wielkiej ilości podpisów zwykłych Polaków. Światła rządząca PO, z niejakim obrzydzeniem, dwukrotnie odrzuciła ten ciemnogrodzki pomysł.
Od przyszłego roku, 6 stycznia będzie zaznaczony w kalendarzu na czerwono, bez względu na to, w jaki dzień tygodnia przypadnie. Światła rządząca PO, już bez obrzydzenia, przeforsowała w sejmie przywrócenie święta zlikwidowanego przez W. Gomułkę. Ciekawe czym tym razem światli parlamentarzyści się kierowali? Czy w ten sposób "rekompensują" obywatelom porządne trzepnięcie ich po kieszeni zaraz po Sylwestrze, idzie o 100 miliardów z ogonkiem, więc niech ludziska spędzą dodatkowy dzień w domach?
Można by tu opisać więcej takich kwiatków, tylko czy to otworzy oczy zafiksowanym? Ludzie, tak zakłamanych POkrętasów jakie w tej chwili nami rządzą, normalny świat już prawie nie widuje...