Dodaj do ulubionych

Nowe bloki Zgierz

21.12.10, 14:40
Czy w Zgierzu w najbliższym szykuje się budowa nowych bloków mieszkaniowych?
Obserwuj wątek
    • zgierzak Re: Nowe bloki Zgierz 31.12.10, 04:46
      pewnie dla bezdomnych zwierząt bo ta firma deweloperska działa najbardziej aktywnie. myślę że budowa nowych bloków mieszkalnych ruszy po oddaniu stacji metra krzywie i rudunki linii E i proboszczewice linii F. myślę że to kwestia 2-3lat. plus 100.
    • kodona wynajme lokal 60m/kw. 26.07.11, 19:52
      Witam posiadam lokal do wynajęcia w Zgierzu na osiedlu proboszczewice niedaleko trasy A1 o powierzchni 60m/kw,wszystkie media za 500zł.
      kom.660636971
      Pozdrawiam
      kodona@wp.pl
      zgierz.olx.pl/item_page.php?Id=232690378&ts=1311700659

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka