limoust 21.12.10, 14:40 Czy w Zgierzu w najbliższym szykuje się budowa nowych bloków mieszkaniowych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zgierzak Re: Nowe bloki Zgierz 31.12.10, 04:46 pewnie dla bezdomnych zwierząt bo ta firma deweloperska działa najbardziej aktywnie. myślę że budowa nowych bloków mieszkalnych ruszy po oddaniu stacji metra krzywie i rudunki linii E i proboszczewice linii F. myślę że to kwestia 2-3lat. plus 100. Odpowiedz Link Zgłoś
kodona wynajme lokal 60m/kw. 26.07.11, 19:52 Witam posiadam lokal do wynajęcia w Zgierzu na osiedlu proboszczewice niedaleko trasy A1 o powierzchni 60m/kw,wszystkie media za 500zł. kom.660636971 Pozdrawiam kodona@wp.pl zgierz.olx.pl/item_page.php?Id=232690378&ts=1311700659 Odpowiedz Link Zgłoś