Dodaj do ulubionych

Znalazłem!!!

18.01.11, 11:24
Szkoda że dopiero teraz. Blog Jerzego Kropiwnickiego. Jeśli ktos miał wątpliwości czy należało mu się odwołanie niech poczyta. Ręce opadają. Komedia.
jerzy-kropiwnicki.blog.onet.pl/
Obserwuj wątek
  • paliwoda Znalazłem!!! Re: dzięki!!! 18.01.11, 13:28
   Komentarze o wydarzeniach łódzkich – trochę zgorzkniałe (chyba nic dziwnego), ale trafne. Natomiast „notatki ekonomiczne” – bardzo dobry wybór, może każdemu zaoszczędzić dłubaniny po portalach w poszukiwaniu wiadomości ekonomicznych i z rynków finansowych, tych najistotniejszych dla Łodzi i kraju.
   Dzięki za cynk. Dobry blog. Zapisałem do favorites.
   PS: co do „jaj”: nie ma co komentować, same fakty.
  • l_zaraza_l Re: Znalazłem!!! 18.01.11, 19:33
   jedyny.kkk napisała:

   > Szkoda że dopiero teraz. Blog Jerzego Kropiwnickiego. Jeśli ktos miał wątpliwoś
   > ci czy należało mu się odwołanie niech poczyta. Ręce opadają. Komedia.
   > jerzy-kropiwnicki.blog.onet.pl/

   Głosowałam za odwołaniem ale teraz mam moralniaka. Facet ma totalne popyrtanie mózgu na tle religii ale z drugiej strony, może zrealizowałby nowe centrum łodzi... Nie wiem...
   Kiedyś mnie bardzo wsparłeś, jedyny,kkk (forum.gazeta.pl/forum/w,63,109568836,109618562,Re_Parkinson_w_Lodzi_ktos_cos_.html)i lubię czytać Ciebie tu i na FK ale muszę przyznać, że czasami żałuję swojego głosu. Kropiwnicki miał swój świat a resztę miał w głębokim poważaniu. Uje w czapkach, trzech króli itp. - śmieszne ale Polonez z maturzystami na Piotrkowskiej?... Wydaje mi się czymś miłym. Wszystko to, co robił ku zbliżeniu nas z Żydami?... Odbieram pozytywnie. 33% (a okresami więcej) ludności przedwojennej łodzi. A gdyby wziąć pod uwagę zaangażowany kapitał i tworzone miejsca pracy (i zamieszkania) to o wiele więcej.
   Bardzo mi żal Camerimage. Było wiele głosów, że Żydowicz to naciągacz i oszust a w Łodzi głoduje wiele dzieci ale nie Camerimage już nie ma, nikt nas nie naciąga na wydarzenia, o których głośno byłoby w Polsce czy nawet w Świecie, ale niczego nie zrobiono dla głodujących łódzkich dzieci.

   Zawsze było tak, ze byłam przeciw a nigdy ze wszystkimi. Nie pasowałam do wszelkich "normalnych" i do żadnych "innych". Była taka chwila, że wydawało mi się, że strzelam w 10. (wybory do sejmu i głos na PO). Chciałam młodych, wyzwolonych, odważnych i odpornych na machanie łapkami przez ciemnotę... Teraz już nie wiem... Mam Premiera, który wygaduje pierdoły bo boi się, że opadną mu słupki jak nie pokocha go moherowe towarzystwo. Mam Prezydenta, który klęka wszędzie i przed każdym, bo jak nie klęknie to też mu może opaść. Mieszkam w mieście, gdzie tylko człowiek, za którego odwołaniem głosowałam, nie bał się wykonywać gwałtowniejszych ruchów.
   Głosowałam przeciwko ujom w czapeczkach i widokowi prezydenta mojego miasta maszerującego w pochodzie ku wprowadzeniu kolejnego kościelnego ściemniactwa a okazało się, że głosuję na rozwałkę mojego miasta.
   Bardzo się pogubiłam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka