Gość: Taaa
IP: *.net-partner.pl
18.05.11, 06:58
"Kierowca lub motorniczy w kabinie na monitorze będzie mógł podglądać, co się dzieje w autobusie lub tramwaju" - świetnie, będzie miał ciekawiej, bo ciągłe patrzenie pezez przednią szybę jest nudne. Czy mogę sobie zainstalować telewizor na desce rozdzielczej w swoim samochodzie? "To jedyny tak duży i nowoczesny system monitoringu w kraju - zachwala Bolesław Hilarecki z firmy GMV, która będzie montowała kamery" - trudno, żeby się nie cieszył, złapał niezłą fuchę. Pozostają otwarte pytania: czy dzięki monitoringowi będzie lepiej widać, że niewysokie, mało sprawne osoby nie mogą wsiąść do większości tramwajów, których pierwszy stopień jest na wysokości siedziska krzesła (43-45 cm). Czy będzie lepiej widać, że nikt nie wymył i nie naprawił pojazdu od 10 lat? Że do tramwajów przy przejściach podziemnych nie ma dojścia dla osób z wózkiem dziecięcym? Zamiast marnotrawić nasze pieniądze może szefowie powinni poczytać pozytywistów i zacząć od pracy u podstaw?