b00g13 24.06.04, 09:37 Chciałem się wybrać, niestety nie wiem czy już i gdzie to grają. Za wszelką pomoc odwdzięczam się szerokim uśmiechem. pozdr :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar 2 LIPCA! 24.06.04, 09:43 Polska premiera jest 2 lipca, bilety sprzedają od 2 czerwca... niektórzy już je maja :P Poza tym: serwisy.gazeta.pl/film/1779447,55644.html Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 09:41 Ktoś mi nawet proponował wersję oryginalną ale ja czekam na Sztura. Też nie mogę się doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Shrek2 24.06.04, 09:42 Polska premiera odbędzie się 2 lipca. Bilety w sprzedaży są już od 2 czerwca. Pierwszy seans w Bałtyku jest o godzinie 9:00 :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
b00g13 o rrrany 24.06.04, 09:45 a ja miałem nadzieję, że się w weekend wybiorę. ARGHH! no, co zrobić, poczekam. Dzięki wszystkim za odpowiedź (patrzcie uważnie bo się właśnie szeroko uśmiecham w kierunku monitora). Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: o rrrany 24.06.04, 09:48 b00g13 napisał: >Dzięki wszystkim za odpowiedź (patrzcie uważnie bo się właśnie szeroko uśmiecha >m w kierunku monitora). ## Oj widzę dwójęczkę do borowania... Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 10:09 A ja idę na pokaz przedpremierowy w sobotę. Są jeszcze wolne bilety 6303603 Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Shrek2 24.06.04, 16:04 :( w sobotę pracuję... ale za to na piątek mam rewelacyjne miejsca :D Odpowiedz Link Zgłoś
yarro Re: Shrek2 24.06.04, 17:46 ZTCW w Bałtyku jest pokaz ale w nocy z 1 na 2 lipca. Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 17:49 zadzwon pod nr 6303603 może jeszcze mają bilety na 26 Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Shrek2 24.06.04, 17:45 na rybku bałuckim już mają na płytkach z tym, że pewnie kiepską wersję, bez dubbingu i za 30 złotych co w porównaniu z wielkim ekranem i osłem po polsku za 15 złotych jest drobnym... nieporozumieniem? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: Shrek2 26.06.04, 19:09 Byłem, widziałem -B O M B A !!!!!!!!!!!!!!!!! Oglądajcie do końca, scenka po napisach końcowych jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrekmk Re: Shrek2 26.06.04, 20:54 Byłem widziałem po prostu BOMBA Ale scenki po napisach nie widziałem Ale nie szkodzi przynajMniej mam powód by wybrać sie ponownie na Shreka Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Shrek2 02.07.04, 16:12 Idę zobaczyć :D Wrażenia jutro :D Shrekomanię czas zaczać! Serio serio! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Popłakałem się... 03.07.04, 14:32 ...ze śmiechu!! Świetny film, świetny dubbing! Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Popłakałem się... 03.07.04, 14:59 Ostrzeżenie dla pań: proszę się nie malować! :))))))))))))))))))) "Noszę damskę bieliznę. Nieprawda!" <rotfl> Odpowiedz Link Zgłoś
ab84 Re: Popłakałem się... 03.07.04, 15:08 zapamietam :D ale to oznacza ze moge isc tylko z mlodszym bratem bo on nie przywiazuje uwagi, az tak, czy mam makijaz czy nie :P Odpowiedz Link Zgłoś
aard Możesz jeszcze iść ze mną 14.07.04, 11:24 Ja wprost nie lubię, kiedy kobieta jest umalowana :-) Odpowiedz Link Zgłoś
blissy No bomba! 04.07.04, 23:19 >>Czy jest suchy chleb, dla konia?<< brawo dla tłumacza (Bartosza Wierzbięty) za wplecenie do dialogów typowo polskich aluzji! film jest rewelka i bomba a kto nie widział - ten TRĄBA! Odpowiedz Link Zgłoś