24.06.04, 09:37
Chciałem się wybrać, niestety nie wiem czy już i gdzie to grają. Za wszelką
pomoc odwdzięczam się szerokim uśmiechem.
pozdr :D
Obserwuj wątek
    • lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 09:39
      Podobno premiera polskiej wersji 4 lipca.
      • hubar 2 LIPCA! 24.06.04, 09:43
        Polska premiera jest 2 lipca, bilety sprzedają od 2 czerwca... niektórzy już je
        maja :P

        Poza tym: serwisy.gazeta.pl/film/1779447,55644.html
    • lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 09:41
      Ktoś mi nawet proponował wersję oryginalną ale ja czekam na Sztura.
      Też nie mogę się doczekać.
    • ixtlilto Re: Shrek2 24.06.04, 09:42
      Polska premiera odbędzie się 2 lipca.
      Bilety w sprzedaży są już od 2 czerwca.

      Pierwszy seans w Bałtyku jest o godzinie 9:00 :)))))
      • b00g13 o rrrany 24.06.04, 09:45
        a ja miałem nadzieję, że się w weekend wybiorę.
        ARGHH! no, co zrobić, poczekam.

        Dzięki wszystkim za odpowiedź (patrzcie uważnie bo się właśnie szeroko uśmiecham
        w kierunku monitora).
        • hubar Re: o rrrany 24.06.04, 09:48
          b00g13 napisał:
          >Dzięki wszystkim za odpowiedź (patrzcie uważnie bo się właśnie szeroko uśmiecha
          >m w kierunku monitora).
          ##
          Oj widzę dwójęczkę do borowania...
    • lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 10:09
      A ja idę na pokaz przedpremierowy w sobotę. Są jeszcze wolne bilety 6303603
      • ixtlilto Re: Shrek2 24.06.04, 16:04
        :( w sobotę pracuję... ale za to na piątek mam rewelacyjne miejsca :D
      • yarro Re: Shrek2 24.06.04, 17:42
        Hm. W tę sobotę? 26.06.?
        • lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 17:44
          Tak
          • yarro Re: Shrek2 24.06.04, 17:46
            ZTCW w Bałtyku jest pokaz ale w nocy z 1 na 2 lipca.
            • lennon1 Re: Shrek2 24.06.04, 17:49
              zadzwon pod nr 6303603 może jeszcze mają bilety na 26
    • gray Re: Shrek2 24.06.04, 17:45

      na rybku bałuckim już mają na płytkach z tym, że pewnie kiepską wersję, bez
      dubbingu i za 30 złotych co w porównaniu z wielkim ekranem i osłem po polsku za
      15 złotych jest drobnym... nieporozumieniem? ;)
      • gray errata 24.06.04, 17:45

        nie chodziło o narybek tylko o narynek ;D
    • lennon1 Re: Shrek2 26.06.04, 19:09
      Byłem, widziałem -B O M B A !!!!!!!!!!!!!!!!!
      Oglądajcie do końca, scenka po napisach końcowych jest super.
      • piotrekmk Re: Shrek2 26.06.04, 20:54
        Byłem widziałem po prostu BOMBA


        Ale scenki po napisach nie widziałem
        Ale nie szkodzi przynajMniej mam powód by wybrać sie ponownie na Shreka
        • ixtlilto Re: Shrek2 02.07.04, 16:12
          Idę zobaczyć :D
          Wrażenia jutro :D

          Shrekomanię czas zaczać! Serio serio!
    • lennon1 Re: Shrek2 03.07.04, 11:47
      film.onet.pl/0,0,945328,wiadomosci.html
    • hubar Popłakałem się... 03.07.04, 14:32
      ...ze śmiechu!!
      Świetny film, świetny dubbing!
      • ixtlilto Re: Popłakałem się... 03.07.04, 14:59
        Ostrzeżenie dla pań: proszę się nie malować! :)))))))))))))))))))

        "Noszę damskę bieliznę. Nieprawda!" <rotfl>
        • ab84 Re: Popłakałem się... 03.07.04, 15:08
          zapamietam :D ale to oznacza ze moge isc tylko z mlodszym bratem bo on nie
          przywiazuje uwagi, az tak, czy mam makijaz czy nie :P
          • aard Możesz jeszcze iść ze mną 14.07.04, 11:24
            Ja wprost nie lubię, kiedy kobieta jest umalowana :-)
    • yarro Re: Shrek2 04.07.04, 00:54
      Bosski :)
    • blissy No bomba! 04.07.04, 23:19
      >>Czy jest suchy chleb, dla konia?<<
      brawo dla tłumacza (Bartosza Wierzbięty) za wplecenie do dialogów typowo
      polskich aluzji!
      film jest rewelka i bomba
      a kto nie widział - ten TRĄBA!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka