Dodaj do ulubionych

Urodziny Einsteina

IP: *.lodz-marysin.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 09:26
Facet urodził się 14 marca 1879.
Przeglądam jego życiorysy w sieci, jest tego dużo:
wszystkie źródła podkreślają że często zmieniał szkoły
i w ogóle źle się uczył.

W Bernie jest muzeum w domu gdzie mieszkał kilka lat na
początku wieku. To tu powstała teoria słynej formuły
równoważności masy i energii E=mc2.
Miał wtedy 26 lat. A wy co, Forumowicze?

Nobla dostał mając 42 lata. A ja co Kurna?
Na szczęście jest jeszcze w zapasie Goethe - Fausta
napisał mając 96 lat.
A jakaś zależność zamiłowania do gry na skrzypcach pana
E. z roz..eniem dwóch miast japońskich? Wydaje się
bezpośrednia. Rozważę to jeszcze i napiszę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ło C.U. pomnik Alberta powinien stanąć w Łodzi ! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.02, 10:48
      bYŁ kIEDYŚ nAD mORZEM i oBYŁ pONOĆ rEJS pRAWIE łODZIĄ tO tAKI łÓDZIANIN!
      a jAKI sŁAWNY ! i nOBLISTA ! i mOŻE oN łÓDŹ sŁAWIĆ I mOŻE iMIĘ jEGO iNWESTORÓW
      nĘCIĆ - A pOMNIK nIECH sTANIE nA mARYSINIE - nIECH i tA uMĘCZONA zIEMA mA cOŚ
      pO aLBERCIE !!!
      żADNYCH pYTAŃ - kLAMKA zAPADŁA - mARYSIN jEST tEGO wART jAK mAŁO kTÓRY !
    • do_gory Re: Urodziny Einsteina 15.03.02, 20:39
    • Gość: kasiaprim Re: Urodziny Einsteina IP: *.pai.net.pl 15.03.02, 22:09
      Gość portalu: ChrisBTO napisał(a): > A jakaś zależność zamiłowania do gry na
      skrzypcach pana E. z roz..eniem dwóch miast japońskich? Wydaje się bezpośrednia.<

      To oczywiste.
      Gdy ktoś fałszuje na skrzypcach - zapalają mi się złe błyski w oczach.
      Gdybym musiała słuchać tego we własnym wykonaniu- to nie wiem, co bym popełniła.
      A ja jestem tylko Mis o Bardzo Małym Rozumku a nie Geniuszem.
      I wszystko to kwestia skali.
      Mnie stac by było tylko na błyski i jakis mały mordzik (od słowa-mord).
      Geniusza zas...


    • ixtlilto goethe 15.03.02, 22:16
      Gość portalu: ChrisBTO napisał(a):

      > Goethe - Fausta napisał mając 96 lat.
      :)) WOW bedę ze mnie jeszcze ludzie! :))))) Mam troche czasu :)
      Ps. pamiętacie o zjazdach czarownic 31 maja w górach Harz?

      pozdroofka, Ixtlilto
      • Gość: kasiaprim Re: goethe IP: *.pai.net.pl 15.03.02, 23:07
        To jeszcze jest troche czasu :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka