pstryczek-elektryczek 17.09.12, 10:02 Czy mógłby ktoś wyjaśnić, czemu przy niektórych pozycjach jest wpisane "zgłoszono 0" a wypowiedzenia dostało ileś tam osób? To w końcu taka firma zgłasza zwolnienie grupowe czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mike Niech nam premier i PO żyją sto lat! zielona wyspa IP: *.pai.net.pl 17.09.12, 23:51 spełnionych obietnic ZERO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tubylec Niech rząd podnosi nadal podatki i koszty pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 14:09 To niedługo pracę będą mieli tylko urzędnicy, z pieniędzy pożyczonych przez rząd. Bo firm już nie będzie stać na płacenie podatków. A reszta zniknie w szarej strefie. P.S. Mam nadzieję, że ten koszmarnie kosztowny twór urzędniczo-biurokratyczny rozpadnie się już niebawem. Odpowiedz Link Zgłoś
marcind85 Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo c... 18.09.12, 17:04 Łódź - miasto w którym większość ludzi pracuje na umowę-zlecenie do 1500zł... o ile mają pracę. Łódź stanie się - o ile już nie jest - takim amerykańskim Detroit... Niestety chyba pora pomyśleć o wyprowadzce z rodzinnego miasta a być może nawet z rodzinnego kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robur Re: Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo IP: *.icpnet.pl 18.09.12, 18:54 Co ty pitolisz! Firmy IT tak się palą do Łodzi że prezesi z emocji mają problemy z zaśnięciem. Osobnym tematem to już kwestia wysokości zarobków w tym IT. Ciekaw jestem ile z tych zakładów w mieście to jedno osobowe podmioty, utworzone dla ulżenia pracodawcy. A te 1000 przy leniwie napływających nowych miejscach pracy to tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzermensch Re: Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo IP: *.net-partner.pl 22.09.12, 08:58 zamiast wyprowadzać się z miasta i Kraju , nie lepiej rozgonić nieudolną hołotę rządzącą , miastem i Krajem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A A ilu przyjmą? IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.12, 21:02 Wystarczy przejrzeć archiwum GW i zrobić podobną tabelkę. I przestać biadolić. BTW: Wolę płacić (z podatków) na zasiłki dla bezrobotnych nauczycieli, niż opłacać pensję niepotrzebnym belfrom. Bo zasiłek niższy, a część sobie znajdzie inną pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmiasto Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo c... IP: *.pl.159.230.91.in-addr.arpa 18.09.12, 21:05 CO TO JEST NA JEDNA DZIELNICE WARSZAWY. WARSZAWA TEGO NIE ODCZUJE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmiasto Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo c... IP: *.pl.159.230.91.in-addr.arpa 18.09.12, 21:20 Z URZĘDÓW TEŻ?? HURRRRA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeto Zwalniają w Łodzi. Tysiąc osób na bruk - dużo c... IP: *.ckzeto.com.pl 19.09.12, 12:42 A CK ZETO nie wymienili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtrtrt olać produkty Coca-Coli!!!! IP: *.toya.net.pl 19.09.12, 19:41 mają w nosie Łódź - miejmy ich napoje głęboko w... Nie kupujmy ich!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podzegacz Re: olać produkty Coca-Coli!!!! IP: *.pools.arcor-ip.net 19.09.12, 20:05 A to sobie nie kupuj i olewaj oszolomie a ja i owszem bo i lubie i daje kasiore na jakiegos co tam skromnie pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E tam Sam się olej IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.12, 22:37 Ja i tak ich nie kupowałem (ani Coli, ani Cappy) - mam kupować jeszcze mniej? BTW: nie widzę powodu, aby bojkotować formę z powodu jej decyzji ekonomicznych. Ekonomicznych, bo nie politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś