Dodaj do ulubionych

studia na politechnice

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.04, 21:51
który wydział na polibudzie jest łatwiejszy elektryczny czy mechaniczny.
Dostałem się na elektrotechnikę na elektrycznym i na transport na
mechanicznym .co wybrać?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka