Gość: STUDI IP: *.prokom.pl 02.09.04, 10:40 Ekipy energetyczne demontuja slupy wraz napowietrznymi kablami na poludnie od Chocianowickiej. Wisza pociete przewody zasilajace. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
camelot Re: Pabianicka 02.09.04, 17:23 A czyz nie dzieje się to w miejscu gdzie mają budować Ikeę?????? Wszaksze coś pisali że zaczynają na jesień a otworzą za rok od zaczęcia>, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: Pabianicka IP: *.prokom.pl 03.09.04, 10:54 Moze, wyglada na to ze powoli odcina sie mieszkancow Pabianickiej od pradu .... Jedna z dzialek na Pabianickiej przy Chcocianowickiej jest obecnie odsunieta na zachod od torow na szerokosc jezdni z dwoma pasami ruchu. Wiec (chyba) Pabianicka przesunie sie na zachod i nie bedzie wyburzania domow po wschodniej stronie. Pozostaje pytanie gdzie beda tory - z boku czy w srodku na wysepce (chyba to drugie....). Co jeszcze wiec chyba petla Chocianowice ma swoje dni policzone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: Pabianicka IP: *.pai.net.pl 03.09.04, 11:07 > Pozostaje pytanie gdzie beda tory - z boku czy w srodku n > a wysepce (chyba to drugie....). Nie no, przeciez mieli zlikwidowac :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: Pabianicka IP: *.prokom.pl 03.09.04, 15:51 Rownie dobrze moga byc w dwie jezdnie po trzy pasy .... wtedy miejsc ana tory braknie... Odpowiedz Link Zgłoś