Dodaj do ulubionych

Pabianicka

IP: *.prokom.pl 02.09.04, 10:40
Ekipy energetyczne demontuja slupy wraz napowietrznymi kablami na poludnie od Chocianowickiej. Wisza pociete przewody zasilajace.

Obserwuj wątek
    • camelot Re: Pabianicka 02.09.04, 17:23
      A czyz nie dzieje się to w miejscu gdzie mają budować Ikeę?????? Wszaksze coś
      pisali że zaczynają na jesień a otworzą za rok od zaczęcia>,
      • Gość: STUDI Re: Pabianicka IP: *.prokom.pl 03.09.04, 10:54
        Moze, wyglada na to ze powoli odcina sie mieszkancow Pabianickiej od pradu ....
        Jedna z dzialek na Pabianickiej przy Chcocianowickiej jest obecnie odsunieta na zachod od torow na szerokosc jezdni z dwoma pasami ruchu.

        Wiec (chyba) Pabianicka przesunie sie na zachod i nie bedzie wyburzania domow po wschodniej stronie. Pozostaje pytanie gdzie beda tory - z boku czy w srodku na wysepce (chyba to drugie....).

        Co jeszcze wiec chyba petla Chocianowice ma swoje dni policzone.
        • Gość: J.S. Re: Pabianicka IP: *.pai.net.pl 03.09.04, 11:07
          > Pozostaje pytanie gdzie beda tory - z boku czy w srodku n
          > a wysepce (chyba to drugie....).

          Nie no, przeciez mieli zlikwidowac :>
          • Gość: STUDI Re: Pabianicka IP: *.prokom.pl 03.09.04, 15:51
            Rownie dobrze moga byc w dwie jezdnie po trzy pasy .... wtedy miejsc ana tory braknie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka