Gość: mial
IP: *.cordef.net.pl
26.04.02, 12:49
nie tyle o sadzie co o parkowaniu przed nim
na al kosciuszki stoi zakas zatrzymywania sie i postoju (przed biedronka)
a przed sadem stoi sobie conajmniej 10 aut wtym radjowoz i lanczja (wyglada na
rzadowa) o czywiscie nie ma przejscia (choc przepisy zabraniaja zostawiac mniej
niz (mert?)) i tak wyglada poswzanowanie prawa przez tych co maja go pilnowac
to teraz niech mnie oni wszyscy ....