Gość: TED
IP: *.ics.usc.edu
11.11.04, 23:24
Wy tutaj GADU...GADU... a czas leci.
Na LUBLINKU nie dzieje sie nic ...jak juz o tym inni tez pisali, a wladze
lotniska wyglada na to tez nie wiele robia?!
Tymczasem inne lotniska w Polsce otwieraja nowe polaczenia i staraja sie
sciagnac wchodzace do Polski tanie linie lotncze.
Karty sa rozdawane teraz i tu! Wkrotce bedzie za pozno na wejscie do gry.
powodzenia!