Dodaj do ulubionych

GADU GADU....a CZAS LECI....

IP: *.ics.usc.edu 11.11.04, 23:24
Wy tutaj GADU...GADU... a czas leci.
Na LUBLINKU nie dzieje sie nic ...jak juz o tym inni tez pisali, a wladze
lotniska wyglada na to tez nie wiele robia?!

Tymczasem inne lotniska w Polsce otwieraja nowe polaczenia i staraja sie
sciagnac wchodzace do Polski tanie linie lotncze.

Karty sa rozdawane teraz i tu! Wkrotce bedzie za pozno na wejscie do gry.
powodzenia!
Obserwuj wątek
    • topjes Re: GADU GADU....a CZAS LECI.... 12.11.04, 13:23
      > Karty sa rozdawane teraz i tu! Wkrotce bedzie za pozno na wejscie do gry.
      > powodzenia!

      I tak i nie - ale raczej nie. Zbytnio upraszczasz sprawę.

      pzdr
      topjes
    • yarro Re: GADU GADU....a CZAS LECI.... 12.11.04, 14:05
      Generalnie łątwo juest wszystko krytykować...

      "A co TY zrobiłeś dla dobra Lotniska Lublinek?"

      Dzieje się wiele (choć może nie widac tego na zewnątrz), jednak niektóre
      działania są spowalniane m.in. przez procedury administracyjne.

      A i tak, po dłuugim czasie udało się dostać pozwolenie na rozbudowę. Bez tego
      nie można było myśleć o walce o tanich (i nie tylko) przewoźników.

      BTW - Ciekaw jestem na czym skończyły się rozmowy zarządu lotniska z Ryanem.

      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka