orientman 30.12.04, 15:42 ZENADA SZANOWNE REDAKTORSTWO! Czytajcie forum, ktorym tak sie chwalicie. Drogi, lub droga, RD. Twoja ignorancja przebija wszystko co do tej pory widzialem.. GW siegnela bruku przez takich 'profesjonalistow" :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
keridwen przepraszam, ale nie bede komentowac 30.12.04, 15:50 redookcji dedykuje piosenke z repertuaru kabaretu potem 'wal glowa w mur'. Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Podarowali bombki 30.12.04, 15:51 Słów mi brak... To co się ostatnio dzieje w łódzkiej redakcji gw woła o pomstę do nieba... Nawet Wam sie nie chce google odpalić żeby cokolwiek sprawdzić!!!! ps dobrze, że nie zawiesiłem bombki. Mój nick kończy się cyferkami... Pewnie zabiłbym redakcji niezłego ćwieka :D Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: O! poprawili!! Już trzeciego dnia !! [NIC] 30.12.04, 17:46 Przydałoby się jeszcze zamieścić jakieś przeprosiny w papierowym wydaniu gazety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amrita Re: Podarowali bombki IP: 212.191.172.* 30.12.04, 20:09 a czego sie spodziewać po GW? Odpowiedz Link Zgłoś