Dodaj do ulubionych

Podarowali bombki

30.12.04, 15:42
ZENADA SZANOWNE REDAKTORSTWO!
Czytajcie forum, ktorym tak sie chwalicie. Drogi, lub droga, RD. Twoja ignorancja przebija wszystko
co do tej pory widzialem..
GW siegnela bruku przez takich 'profesjonalistow" :(
Obserwuj wątek
    • orientman Up na forum 30.12.04, 15:43

    • keridwen przepraszam, ale nie bede komentowac 30.12.04, 15:50
      redookcji dedykuje piosenke z repertuaru kabaretu potem 'wal glowa w mur'.
    • barracuda7110 Re: Podarowali bombki 30.12.04, 15:51
      Słów mi brak... To co się ostatnio dzieje w łódzkiej redakcji gw woła o pomstę
      do nieba... Nawet Wam sie nie chce google odpalić żeby cokolwiek sprawdzić!!!!

      ps dobrze, że nie zawiesiłem bombki. Mój nick kończy się cyferkami... Pewnie
      zabiłbym redakcji niezłego ćwieka :D
    • default_user O! poprawili!! Już trzeciego dnia !! [NIC] 30.12.04, 17:07

      • keridwen rotfl [NIC, kwadrat i kot] 30.12.04, 17:16

      • barracuda7110 Re: O! poprawili!! Już trzeciego dnia !! [NIC] 30.12.04, 17:46
        Przydałoby się jeszcze zamieścić jakieś przeprosiny w papierowym wydaniu gazety...
    • Gość: amrita Re: Podarowali bombki IP: 212.191.172.* 30.12.04, 20:09
      a czego sie spodziewać po GW?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka