Gość: Agga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.02.05, 12:26
Nie wiem, skad te zatroskane glosy? Od lat na dokladnie wszystkich lodzkich
uczelniach panuje nepotyzm. Sa klany lekarskie, prawnicze, sa tez klany
humanistyczne - przejrzyj droga GW sklady kadry naukowej na lodzkich
uczelniach! Na historii sztuki az huczy, ze corka szefa zostanie lada moment
(a dopiero co zrobila magistra) doktorem i tatko mianuje ja wiceszefem! Toz
to sa prywatne forlawrki, do ktorych pospolstwu wara. Asystent potrzebny jest
do noszenia teczki profesora i do tego, aby profesor mogl dopisac swoje
nazwisko do jego publikacji!