dzo-asia 26.02.05, 23:46 Tak sobie siedzę i myślę. Zastanawiam się, co nadaje życiu sens....Co powoduje, ze chce się rano wstać. I iść w świat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b00g13 Re: moje myśli. 26.02.05, 23:52 No u mnie to jest tak. Budzę się rano i mam kaca. Wstaję i idę do kranu w łazience, żeby napić się wody. A potem to już nie chce mi się kłaść. i od nowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barracuda7110 Re: moje myśli. IP: *.dsl.telepac.pt 26.02.05, 23:55 Włączenie kompa i sprawdzenie poczty i tlena... I gra w Age of Empires. Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 Re: moje myśli. 26.02.05, 23:55 Jak to co! Właśnie ten świat. Właśnie to, że jest to rano. Można codzennie zdobywać coś nowego, poznawać nowych fajnych ludzi, cieszyć się przyrodą, latem oglądać tańczące na wietrze listki, zimą rzucać śnieżynkami. Czego potrzeba więcej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin czego więcej??? IP: *.lodz.mm.pl 26.02.05, 23:59 spokoju, pogodzenia się ze sobą i z przeszłością Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: moje myśli. 27.02.05, 01:15 dzo-asia napisała: > Tak sobie siedzę i myślę. Zastanawiam się, co nadaje życiu sens....Co > powoduje, ze chce się rano wstać. I iść w świat. a kto powiedział, że się chce?? Odpowiedz Link Zgłoś
termometr_w_krotkim_smokingu Wysoka gorączka, rybko~! 27.02.05, 01:31 Może lepiej sp,,,,aj z tej patelni? Odpowiedz Link Zgłoś