Dodaj do ulubionych

moje myśli.

26.02.05, 23:46
Tak sobie siedzę i myślę. Zastanawiam się, co nadaje życiu sens....Co
powoduje, ze chce się rano wstać. I iść w świat.
Obserwuj wątek
    • szprota konieczność wizyty w toalecie? [nic] 26.02.05, 23:52

    • b00g13 Re: moje myśli. 26.02.05, 23:52
      No u mnie to jest tak. Budzę się rano i mam kaca. Wstaję i idę do kranu w
      łazience, żeby napić się wody. A potem to już nie chce mi się kłaść.
      i od nowa.
    • Gość: barracuda7110 Re: moje myśli. IP: *.dsl.telepac.pt 26.02.05, 23:55
      Włączenie kompa i sprawdzenie poczty i tlena... I gra w Age of Empires.
    • michael00 Re: moje myśli. 26.02.05, 23:55
      Jak to co! Właśnie ten świat. Właśnie to, że jest to rano. Można codzennie
      zdobywać coś nowego, poznawać nowych fajnych ludzi, cieszyć się przyrodą, latem
      oglądać tańczące na wietrze listki, zimą rzucać śnieżynkami.

      Czego potrzeba więcej!
      • Gość: marcin czego więcej??? IP: *.lodz.mm.pl 26.02.05, 23:59
        spokoju, pogodzenia się ze sobą i z przeszłością
    • huann Re: moje myśli. 27.02.05, 01:15
      dzo-asia napisała:

      > Tak sobie siedzę i myślę. Zastanawiam się, co nadaje życiu sens....Co
      > powoduje, ze chce się rano wstać. I iść w świat.

      a kto powiedział, że się chce??
    • termometr_w_krotkim_smokingu Wysoka gorączka, rybko~! 27.02.05, 01:31
      Może lepiej sp,,,,aj z tej patelni?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka