Dodaj do ulubionych

SESJA :((((((

16.06.02, 12:09
uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć
się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,....

to moja perspektywa na ten tydzień:((((((((((((((((

ech...

pozdrowienia:) Saperka
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: SESJA :(((((( 16.06.02, 12:11
      Ech... Yavoriusy nie mają sesji.
    • Gość: łażej Re: SESJA :(((((( IP: *.retsat1.com.pl 16.06.02, 12:15
      saperka napisał(a):

      > uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć
      > się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,....
      >
      > to moja perspektywa na ten tydzień:((((((((((((((((
      >
      > ech...

      No to proszę się uczyć, a nie rozmawiać do późnej nocy z jakimiś podejrzanymi
      typami :o)

      A pierwszy warunek by zacząć się uczyć to jest wyłączenie komputera. Niestety mi
      się chyba wyłącznik zaciął :o(
      >
      > pozdrowienia:) Saperka

    • balonus Jak się ubieracie 16.06.02, 12:25
      Jak się ubieracie na egzaminy - na "galowo" czy normalnie?
      Czy odpowiedni strój może pomóc w zdaniu?
      Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem mojego wykładowcy że strojem trzeba
      nadrabiać jak się nic nie umie, a jak się umie to nie potrzeba się stroić?
      • Gość: łażej Re: Jak się ubieracie IP: *.retsat1.com.pl 16.06.02, 12:35
        balonus napisał(a):

        > Jak się ubieracie na egzaminy - na "galowo" czy normalnie?
        > Czy odpowiedni strój może pomóc w zdaniu?
        > Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem mojego wykładowcy że strojem trzeba
        > nadrabiać jak się nic nie umie, a jak się umie to nie potrzeba się stroić?

        Na ustne na galowo - nie przeszkodzi a może pomóc.
        Na pisemne w zasadzie czynnik z egzaminu ustnego nie ma znaczenia. Ale dochodzi
        tu dodatkowa kwestia. W żadnym stroju, tak jak w garniturze nie można ukryć
        ściąg. A to jest ważka sprawa.


        A stwierdzenie Twojego wykładowcy.... hmm...... No cóż. Niestety inni wykładowcy
        o tym mogą nie wiedzieć.
    • p8 Jeden w plecy... 16.06.02, 15:11
      Już mam:) jeden egzamin do tyłu:)
    • Gość: saperka Re: SESJA :(((((( IP: 2.3.STABLE* / 192.168.113.* 23.06.02, 10:50
      juz po sesji!!!!!!!!!!
      :)))))
      • tulka Re: SESJA :(((((( 23.06.02, 11:00
        Ale Ci zazdroszczę... :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka