saperka 16.06.02, 12:09 uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,.... to moja perspektywa na ten tydzień:(((((((((((((((( ech... pozdrowienia:) Saperka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: łażej Re: SESJA :(((((( IP: *.retsat1.com.pl 16.06.02, 12:15 saperka napisał(a): > uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć > się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,uczyć się,.... > > to moja perspektywa na ten tydzień:(((((((((((((((( > > ech... No to proszę się uczyć, a nie rozmawiać do późnej nocy z jakimiś podejrzanymi typami :o) A pierwszy warunek by zacząć się uczyć to jest wyłączenie komputera. Niestety mi się chyba wyłącznik zaciął :o( > > pozdrowienia:) Saperka Odpowiedz Link Zgłoś
balonus Jak się ubieracie 16.06.02, 12:25 Jak się ubieracie na egzaminy - na "galowo" czy normalnie? Czy odpowiedni strój może pomóc w zdaniu? Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem mojego wykładowcy że strojem trzeba nadrabiać jak się nic nie umie, a jak się umie to nie potrzeba się stroić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łażej Re: Jak się ubieracie IP: *.retsat1.com.pl 16.06.02, 12:35 balonus napisał(a): > Jak się ubieracie na egzaminy - na "galowo" czy normalnie? > Czy odpowiedni strój może pomóc w zdaniu? > Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem mojego wykładowcy że strojem trzeba > nadrabiać jak się nic nie umie, a jak się umie to nie potrzeba się stroić? Na ustne na galowo - nie przeszkodzi a może pomóc. Na pisemne w zasadzie czynnik z egzaminu ustnego nie ma znaczenia. Ale dochodzi tu dodatkowa kwestia. W żadnym stroju, tak jak w garniturze nie można ukryć ściąg. A to jest ważka sprawa. A stwierdzenie Twojego wykładowcy.... hmm...... No cóż. Niestety inni wykładowcy o tym mogą nie wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saperka Re: SESJA :(((((( IP: 2.3.STABLE* / 192.168.113.* 23.06.02, 10:50 juz po sesji!!!!!!!!!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś