majeczka84 19.04.05, 21:41 Moze tu napiszesz cos rownie madrego, ale podasz sie za mnie ze swojego IP? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:45 tak zlinczuj mnie za brak jednej literki- jak dobrze ze Ty jestes idalny! Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:49 no to sie nie czepiaj bezsensu, bo każdemu moze sie zdarzyc. Zreszta tlumaczy sie nie ma po co. Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen Re: KRETY??? 19.04.05, 21:50 huhu haha ;> idea plusa w tej erze ma heyah! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anpio Re: KRETY??? IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 21:51 widze, że tu znowu Sami swoi... Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen Re: KRETY??? 19.04.05, 21:56 musisz uwazac, nie wiem jeszcze o co chodzi, ale masz wspomniane ip :P Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:58 pewnie mysli ze uda mu sie przejsc niezauwazonym, ale nic z tego wszyscy z IP.toya SĄ podejrzani, a tym bardziej ktos z tak beznadziejnym nickiem Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:57 czekaliśmy tylko na ciebie teraz mozemy isc spokojnie spac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: KRETY??? IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:00 tak? to sie swietnie sklada... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:01 krety to takie zwierzątka podobne do chomika, tylko czarne.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:03 Nie jestem podobny do żadnego kreta, tylko do siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:04 wlasnie, a ja nie jestem podobny do zadnego chomika! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:05 Z IP to Ty jesteś podobny do majeczki84. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08 tak sie zastanawiam... wiesz, ty chyba tez! Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:06 ale was widzę dwóch przy jednym kompie.. kret z chomikiem... tylko się nie pogryźcie..! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08 Tu nie ma żadnego kreta, wypraszam sobie! To porządna nora, nie żaden underground. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:09 a co ja chomik, zeby w trocinach zycie tracic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13 Lepsze trociny niż te oślizgłe dżdżownice, brrr... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13 ale trocinami sie nie najesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:17 Jasne, całą jesień zbierałem nasionka :) Ja jestem zapobiegliwy chomik! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:19 a ja mam suszone robaczki, chcesz troche? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:20 Chrupiące? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:21 jak te czipsy grube, co w tv reklamuja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:23 No, to na trochę się skuszę, bo mi się już futerko na brzuszku marszczy, luźne jakieś czy co. Chcesz sałaty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:28 a rozwolnienia to po tym nie bedzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:32 Najlepiej to zimnym nie popijać. A jak nie chcesz to zawsze możesz sałatą dżdżownice nakarmić, pamiętam ze szkoły :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 23:43 ale takie suche to beda salate jadly? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 09:35 Zapytaj, czy lubią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 11:34 no sam mowiles, ze lubia.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 22:46 Dżdżownice tak, a robaszki to nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
fak.ow Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:23 jezu jaki ty śmieszny jestes, az szkoda slow. Majeczka olej temat, szkoda czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25 O, niegrzeczny jakiś, fuuu. Z tobą się nie podzielę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:29 wlasnie, nie dzielmy sie z nia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.in-addr.btopenworld.com 19.04.05, 22:05 Nie!! To Ty kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08 to ty klamiesz! Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka84 Re: klamiesz! 19.04.05, 22:12 szkoda ze ośmieszasz się, no ale to twoja domena- baw sie dobrze buhahahahahahaah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: 5.5.* / 80.58.4.* 19.04.05, 22:12 Ale czemu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13 bo to ja jestem prawdziwa majeczka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:14 nie! to ja jestem majeczka! sio! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.TOMRAPERRVS.COM / 65.245.103.* 19.04.05, 22:24 A masz jajeczka?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:12 wlasnie! nie spamuj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAJECZKA 84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.alpat.net 19.04.05, 22:14 goń dupe frajerze ZAFAJDANY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:15 o! to jest najlepszy dowod na to, ze nie jestes majeczka! ja jestem kulturalna! Odpowiedz Link Zgłoś
fak.ow Re: weź już majeczka nie spamuj... 19.04.05, 22:18 chyba zle sie czujesz kolezko, wez sie opanuj bo naprawde lipy sobie robisz i po co udowadniasz ze rypniety jestes? wiemy to juz! daj sobie spokuj bo za serce sciska jak sie patrzy na twoja glupote, internet jest dla inteligentnych, jak nie umiesz korzystac to poczytaj gazete, albo pokoloryj malowanke. Odsylam do NETYKIETY Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... 19.04.05, 22:12 a po co? bawmy sie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAJECZKA 84 MASZ RACJE POGADAJ SOBIE SAM ZE SOBA IP: *.alpat.net 19.04.05, 22:16 SKORO NIE MASZ Z KIM!! JAK MI PRZYKRO WYRZUTKU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:19 ja ci powiem: zamknij glowe rozwrzeszczana zakompleksiona smarkulo i nie flooduj bo wkurzasz oczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:20 wlasnie, dobrze gada, dac marianczykowi wodki! Odpowiedz Link Zgłoś
fak.ow Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:22 nastepny do kolekcji! stare dziady tak maja- marianczyki i inne nica! nie podoba sie nie czytaj, relaksuj sie w fotelu bujanym i upajaj sie zyciem bo chyba juz nie wiele ci zostalo smarki to zdaje masz w nochalu buhehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:26 czlowieku odczep sie od marianczyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25 Cześć marianczyk ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:27 czesc majeczka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majeczka2000 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25 gugugugugugugugugu :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majteczki84 Ale o co chodzi? <no text> IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 11:53 NO TEXT I SAID CAN'T YOU HEAR ME GOD F***ING DAMNIT! Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator_nedznego_forum Re: Ale o co chodzi? <no text> 20.04.05, 11:55 wzruszylem sie, wez tableteczke, od razu poczujesz sie lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator_nedznego_forum Re: ale o co chodzi? [nn] 20.04.05, 12:00 juz wiemy ze chory jestes, juz nie musisz nam tego udowadniac, przykro nam z tego powodu Odpowiedz Link Zgłoś