Dodaj do ulubionych

Krety z IP: *.toya.net.pl

19.04.05, 21:41
Moze tu napiszesz cos rownie madrego, ale podasz sie za mnie ze swojego IP?
Obserwuj wątek
    • huann KRETY??? 19.04.05, 21:44
      o rety!...
      • majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:45
        tak zlinczuj mnie za brak jednej literki- jak dobrze ze Ty jestes idalny!
        • huann Re: KRETY??? 19.04.05, 21:46
          nie jestem IDALNY, bo to nie ta Era ;)))
          • majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:49
            no to sie nie czepiaj bezsensu, bo każdemu moze sie zdarzyc. Zreszta tlumaczy sie nie ma po co.
          • keridwen Re: KRETY??? 19.04.05, 21:50
            huhu haha
            ;>

            idea plusa w tej erze ma
            heyah!
            • Gość: anpio Re: KRETY??? IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 21:51
              widze, że tu znowu Sami swoi...
              • keridwen Re: KRETY??? 19.04.05, 21:56
                musisz uwazac, nie wiem jeszcze o co chodzi, ale masz wspomniane ip :P
                • majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:58
                  pewnie mysli ze uda mu sie przejsc niezauwazonym, ale nic z tego wszyscy z IP.toya SĄ podejrzani, a tym bardziej ktos z tak beznadziejnym nickiem
              • majeczka84 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:57
                czekaliśmy tylko na ciebie
                teraz mozemy isc spokojnie spac
                • Gość: majeczka84 Re: KRETY??? IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:00
                  tak?
                  to sie swietnie sklada... :-)
                • telegonos1 Re: KRETY??? 19.04.05, 22:02
                  Wszyscy razem?
        • telegonos1 Re: KRETY??? 19.04.05, 21:54
          A mozna pejczykiem?
    • evonka Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:01
      krety to takie zwierzątka podobne do chomika, tylko czarne....
      • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:03
        Nie jestem podobny do żadnego kreta, tylko do siebie!
        • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:04
          wlasnie, a ja nie jestem podobny do zadnego chomika!
          • Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:05
            Z IP to Ty jesteś podobny do majeczki84.
            • Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08
              tak sie zastanawiam... wiesz, ty chyba tez!
          • evonka Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:06
            ale was widzę dwóch przy jednym kompie.. kret z chomikiem... tylko się nie
            pogryźcie..!
            • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08
              Tu nie ma żadnego kreta, wypraszam sobie! To porządna nora, nie żaden
              underground.
              • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:09
                a co ja chomik, zeby w trocinach zycie tracic?
                • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13
                  Lepsze trociny niż te oślizgłe dżdżownice, brrr...
                  • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13
                    ale trocinami sie nie najesz!
                    • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:17
                      Jasne, całą jesień zbierałem nasionka :) Ja jestem zapobiegliwy chomik!
                      • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:19
                        a ja mam suszone robaczki, chcesz troche?
                        • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:20
                          Chrupiące?
                          • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:21
                            jak te czipsy grube, co w tv reklamuja!
                            • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:23
                              No, to na trochę się skuszę, bo mi się już futerko na brzuszku marszczy, luźne
                              jakieś czy co.
                              Chcesz sałaty?
                              • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:28
                                a rozwolnienia to po tym nie bedzie?
                                • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:32
                                  Najlepiej to zimnym nie popijać. A jak nie chcesz to zawsze możesz sałatą
                                  dżdżownice nakarmić, pamiętam ze szkoły :)
                                  • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 23:43
                                    ale takie suche to beda salate jadly?
                                    • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 09:35
                                      Zapytaj, czy lubią.
                                      • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 11:34
                                        no sam mowiles, ze lubia....
                                        • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 22:46
                                          Dżdżownice tak, a robaszki to nie wiem...
                            • fak.ow Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:23
                              jezu jaki ty śmieszny jestes, az szkoda slow.


                              Majeczka olej temat, szkoda czasu.
                              • Gość: chomik Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25
                                O, niegrzeczny jakiś, fuuu.
                                Z tobą się nie podzielę.
                                • Gość: kret Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:29
                                  wlasnie, nie dzielmy sie z nia!
    • Gość: majeczka84 Jestem IP: *.isl.net.tw 19.04.05, 22:02
      • Gość: majeczka84 klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:03
        to ja jestem!
        • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.in-addr.btopenworld.com 19.04.05, 22:05
          Nie!! To Ty kłamiesz.
          • majeczka84 Re: klamiesz! 19.04.05, 22:08
            buhahaha DOBRE ale ŻAŁOSNE
            • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:08
              to ty klamiesz!
              • majeczka84 Re: klamiesz! 19.04.05, 22:12
                szkoda ze ośmieszasz się, no ale to twoja domena- baw sie dobrze
                buhahahahahahaah
            • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: 5.5.* / 80.58.4.* 19.04.05, 22:12
              Ale czemu??
              • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:13
                bo to ja jestem prawdziwa majeczka!
                • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:14
                  nie!
                  to ja jestem majeczka!
                  sio!
                • Gość: majeczka84 Re: klamiesz! IP: *.TOMRAPERRVS.COM / 65.245.103.* 19.04.05, 22:24
                  A masz jajeczka??
    • evonka weź już majeczka nie spamuj... 19.04.05, 22:11
      • Gość: majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:12
        wlasnie!
        nie spamuj!
        • Gość: MAJECZKA 84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.alpat.net 19.04.05, 22:14
          goń dupe frajerze ZAFAJDANY
          • Gość: majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:15
            o!
            to jest najlepszy dowod na to, ze nie jestes majeczka!
            ja jestem kulturalna!
            • fak.ow Re: weź już majeczka nie spamuj... 19.04.05, 22:18
              chyba zle sie czujesz kolezko, wez sie opanuj bo naprawde lipy sobie robisz
              i po co udowadniasz ze rypniety jestes? wiemy to juz! daj sobie spokuj bo za serce sciska jak sie patrzy na twoja glupote, internet jest dla inteligentnych, jak nie umiesz korzystac to poczytaj gazete, albo pokoloryj malowanke.
              Odsylam do NETYKIETY
      • majeczka84 Re: weź już majeczka nie spamuj... 19.04.05, 22:12
        a po co? bawmy sie!!
        • Gość: MAJECZKA 84 MASZ RACJE POGADAJ SOBIE SAM ZE SOBA IP: *.alpat.net 19.04.05, 22:16
          SKORO NIE MASZ Z KIM!! JAK MI PRZYKRO WYRZUTKU!!!
    • Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:19
      ja ci powiem: zamknij glowe rozwrzeszczana zakompleksiona smarkulo i nie flooduj bo wkurzasz oczy
      • Gość: majeczka84 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:20
        wlasnie, dobrze gada, dac marianczykowi wodki!
        • fak.ow Re: Krety z IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:22
          nastepny do kolekcji!
          stare dziady tak maja- marianczyki i inne nica!
          nie podoba sie nie czytaj, relaksuj sie w fotelu bujanym i upajaj sie zyciem bo chyba juz nie wiele ci zostalo
          smarki to zdaje masz w nochalu
          buhehe
          • Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:26
            czlowieku odczep sie od marianczyka
      • Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25
        Cześć marianczyk ;)
        • Gość: marianczyk Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.krakow.sint.pl 19.04.05, 22:27
          czesc majeczka
    • Gość: majeczka2000 Re: Krety z IP: *.toya.net.pl IP: *.toya.net.pl 19.04.05, 22:25
      gugugugugugugugugu :))))
    • Gość: majteczki84 Ale o co chodzi? <no text> IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 11:53
      NO TEXT I SAID CAN'T YOU HEAR ME GOD F***ING DAMNIT!
      • obserwator_nedznego_forum Re: Ale o co chodzi? <no text> 20.04.05, 11:55
        wzruszylem sie, wez tableteczke, od razu poczujesz sie lepiej
        • Gość: majeczka84 ale o co chodzi? [nn] IP: *.toya.net.pl 20.04.05, 11:59
          • obserwator_nedznego_forum Re: ale o co chodzi? [nn] 20.04.05, 12:00
            juz wiemy ze chory jestes, juz nie musisz nam tego udowadniac, przykro nam z tego powodu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka