Gość: niunia IP: *.astral.lodz.pl 30.05.05, 23:56 co o nim sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maxxman Re: 31 LO 31.05.05, 17:33 Bardzo bardzo w porzadku. I rzetelne. Przyjazne uczniowi. Chociaz zupelnie nie potrafi wykorzystac przelozen swoich absolwentow ktorzy moga wiele bo troszke o nich nie dba :p Odpowiedz Link Zgłoś