Dodaj do ulubionych

od 2 lipca kolejne zmiany w komunikacji miejskiej

IP: *.toya.net.pl 29.06.05, 18:46
w zwiazku z wymiana torowiska na ulicy limanowskiego na odcinku woronicza-
wlokniarzy zmianie ulegna nastepujace linie tramwajowe i autobusowe :
autobusowe:
Z1 i 96A -zostana zawieszone
z5 i z8 uruchomione po wczesnijszych trasach ( z8 przez wlokniarzy z5 przez
zachodnia )
tramwajowe:
2-z dabrowy do limanowskiego bez zmian nastepnie zgierska-do petli julianow
8-zostaje zawieszona
13-ze slaskiej trasa skrocona do alei wlokniarzy
jednoczesnie linia 10 zostaje wzmocniona dodatkowymi kursami
Obserwuj wątek
    • Gość: J.S. Re: od 2 lipca kolejne zmiany w komunikacji miejs IP: 195.69.82.* 29.06.05, 18:48
      Na stronie MPK stoi napisane, ze 8 do Bratyslawskiej. I nie od 2.07 a 1.07
      • Gość: monika AK. Re: od 2 lipca kolejne zmiany w komunikacji miejs IP: *.toya.net.pl 29.06.05, 18:52
        przperaszam w toyi powiedzieli ze od soboty ....( tak zrozmialam )
        co do lini 8 wkradl sie chochlik drukarski -otoz linia 8 bedzie kursowac na
        odcinku bratyslawska-rokicinska
        a napisana przeze mnie linia 8 to byla pewna sugestia -bo niby po co ma
        kursowac 8 po trasie 10 przez dluzej niz 2 dni jak dotychczas
        • Gość: magik od 1 lipca IP: *.pl 30.06.05, 09:13
          W Radio Łódź podawali że od piątku 1 lipca.
          Co do "8" mam podobne zdanie co Monika, interweniowałem w tej sprawie już w
          ubiegłym roku (wówczas od 8 marca przez 7 tygodni obowiązywała zmiana
          organizacji ruchu). ZDiT miał i zapewne ma na ten temat swoje zdanie,
          z którym ja osobiście się nie zgadzałem.

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=391&w=11295093&a=11295093
          • teufel Re: od 1 lipca 30.06.05, 09:22
            Chodzi o wozokm.
            • Gość: magik Re: od 1 lipca IP: *.pl 30.06.05, 09:41
              teufel napisał:
              > Chodzi o wozokm.

              oraz uszczęśliwianie nas pasażerów od czasu do czasu idiotycznymi rozwiązaniami
              komunikacyjnymi, które mają się nijak do zdrowego rozsądku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka