Dodaj do ulubionych

Oddam pilnie DALMATYNKĘ!

12.07.05, 09:04
Oddam przepiękną 4.5letnią dalmatynkę. PILNIE! Powód oddania - alergia u
dziecka.

Kontakt: MałGośka 608111640

Zdjęcia i opis grzecznościowo na stronie:
www.schronisko.wielun.pl/sol.html
Obserwuj wątek
    • Gość: ORZESZKU Re: Oddam pilnie DALMATYNKĘ! IP: *.toya.net.pl 12.07.05, 09:38
      ....Spędziłam z nią troszkę czasu jakieś 3 lata temu - zapamiętałam ją jako
      żywego, wesołego psa nie narzucającego się ludziom, reagowała na wołania
      właściwie tylko swojego pana, ale nie sprawiała jakiś większych problemów. Cały
      jeden wieczór spędziłam na głaskaniu jej - tak byłam zachwycona jej umięśnionym
      ciałkiem ;) - co było przyjemne dla nas obu, mała spała wtedy przeszczęśliwa,
      tylko inny boczek co jakiś czas wystawiała ...

      normalnie powieść erotycna
      • Gość: inkaska Re: Oddam pilnie DALMATYNKĘ! IP: *.lodz.dialog.net.pl 13.07.05, 11:39
        chetnie bym wziela, ale sama mam dalmatynke ktora niestety nie trawi innych
        suczek....co zrobic,...mam nadzieje ze Sol znajdzie dobrych opiekunow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka