amie79 12.07.05, 09:04 Oddam przepiękną 4.5letnią dalmatynkę. PILNIE! Powód oddania - alergia u dziecka. Kontakt: MałGośka 608111640 Zdjęcia i opis grzecznościowo na stronie: www.schronisko.wielun.pl/sol.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ORZESZKU Re: Oddam pilnie DALMATYNKĘ! IP: *.toya.net.pl 12.07.05, 09:38 ....Spędziłam z nią troszkę czasu jakieś 3 lata temu - zapamiętałam ją jako żywego, wesołego psa nie narzucającego się ludziom, reagowała na wołania właściwie tylko swojego pana, ale nie sprawiała jakiś większych problemów. Cały jeden wieczór spędziłam na głaskaniu jej - tak byłam zachwycona jej umięśnionym ciałkiem ;) - co było przyjemne dla nas obu, mała spała wtedy przeszczęśliwa, tylko inny boczek co jakiś czas wystawiała ... normalnie powieść erotycna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inkaska Re: Oddam pilnie DALMATYNKĘ! IP: *.lodz.dialog.net.pl 13.07.05, 11:39 chetnie bym wziela, ale sama mam dalmatynke ktora niestety nie trawi innych suczek....co zrobic,...mam nadzieje ze Sol znajdzie dobrych opiekunow Odpowiedz Link Zgłoś