Dodaj do ulubionych

Skala stolicy

23.08.05, 19:43
Hm. W Łodzi będzie kameralna impreza dla znawców, a w Warszawie wielki Festyn, otwarty na zwykłego człowieka z ulicy, wydarzenie medialne?

Pytanie:czy będzie to tylko wina "efektu warszawki", podbierania pomysłów?
A może faktycznie nie ma się czego bać, może będzie miejsce na dwie imprezy tego typu w jednym kraju?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka