keridwen
08.09.05, 15:37
mam znajomego, ktory w poniedzialek przyjezdza do lodzi. ze wzgledow pewnych
nie moge akurat udzielic mu noclegu. znacie moze cos niedrogiego, gdzie moglby
posiedziec do srody?
slyszalam kiedys, ze akademiki wynajmuja pokoje na doby. wie ktos cos o tym?
bede wdzieczna za wszelkie sugestyje.