Dodaj do ulubionych

pytanie tendencyjne nieco

08.09.05, 15:37
mam znajomego, ktory w poniedzialek przyjezdza do lodzi. ze wzgledow pewnych
nie moge akurat udzielic mu noclegu. znacie moze cos niedrogiego, gdzie moglby
posiedziec do srody?
slyszalam kiedys, ze akademiki wynajmuja pokoje na doby. wie ktos cos o tym?
bede wdzieczna za wszelkie sugestyje.
Obserwuj wątek
    • cassani Re: pytanie tendencyjne nieco 08.09.05, 15:51
      wal na lumumby - zawsze jest jeden "wakacyjny" akademik a teraz to juz powinni
      inne otwierać. W akademikach jest pokój gościnny i o tej porze powinien być
      wolny. Dobry standard jest w Pretorze (własne WC i natrysk) a inne tez nie
      najgorzej. Najlepiej podjedź tam i zagadaj z kierowniczką, niera
      mozna "prywatnie załatwić". A oficjalnie koszt wynosił z tego co pamiętam ok.
      50 zł /pokój, ale to było z rok temu jak znajomym załatwiałem.
      • keridwen Re: pytanie tendencyjne nieco 08.09.05, 15:55
        przepraszam, ze glupio zapytam... co to jest 'pretor'?
        • cassani Re: pytanie tendencyjne nieco 08.09.05, 15:58
          III akademik UŁ. jak wjedziesz od Pomorskiej, to od razu po prawej stronie, za
          parkingiem duży budynek.

          ech, Pretor, to były czasy....
          • cassani Re: pytanie tendencyjne nieco 08.09.05, 16:01
            www.uni.lodz.pl/portal/studenckie.php
            • cassani o masz 08.09.05, 16:02
              III Dom Studencki

              Adres: ul. Rodzeństwa Fibaków 1, 90-927 Łódź
              Kierownik: Mendyk Jolanta
              Ilość mejsc: 422
              Telefony: (48-42) 665 54 37, 679 70 00, 665 54 36, 679 70 35
              Fax:


              Akademik powstał w 1952 roku, remont generalny został przeprowadzony w 1996
              roku.
              Podobnie jak II Dom Studenta, posiada swoją nazwę - "PRETOR" od funkcjonującego
              tu wcześniej Klubu.


              Standard pokoi:
              - pokoje dwuosobowe: 211
              - 40 miejsc przeznaczonych jest dla studentów obcokrajowców studiujących w
              Polsce w ramach programu SOCRATES/ERASMUS.
              W każdym pokoju jest aneks kuchenny oraz łazienka. Również w każdym pokoju
              znajduje się telefon działający w centreksie akademickim (bezpłatne połaczenie
              ze wszystkimi akademikami) oraz łącze internetowe.


              Na terenie akademika jest siłownia, sala telewizyjna, pokój cichej nauki.
    • w.o.d.z.i.r.e.j Re: pytanie tendencyjne nieco 08.09.05, 15:52
      Na ul. Łagiewnickiej, przy ul. Kowalskiej mieści się
      hotel robotniczy. Jest on urządzony w zwykłym czteropiętrowym bliku mieszkalnym.
      Ceny podobno atrakcyjne, zero chamstwa, a w pokojach schludnie i czysto.
      Kiedyś znajomi kolegi z innego miasta skorzystali z oferty tego hotelu.
      Podobno byli zadowoleni.
      • Gość: gejsza To się teraz "znajomy" nazywa...??? hihihi IP: 194.63.132.* 08.09.05, 17:36
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka