Dodaj do ulubionych

A awiacja u was jest?

08.09.02, 20:08
Cytat z GW - z relacji z Air Show w Radomiu:
"(...)Organizatorzy Air Show ustawili wszystkie
samoloty uczestniczące w przetargu - F-16, Mirage 2000
i Jak 39 Gripen - obok siebie.(...)"
Jeśli dobrze czytam, to Szwedzi na Gripena licencję od
Ruskich kupili... ;))) tam wszakże JaKi montują.
Oj, Redachtory, JaK i JaS to nie to samo... :)
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: A awiacja u was jest? 08.09.02, 20:09
      Hehe. Zamku, czeka na Ciebie moja odpowiedź na komunikacji w sprawie tramwajów
      pod Twoim oknem :)
    • princepolo Mała różnica... 08.09.02, 20:13
      ...a skutki niewyobrażalne!
      Szwedzi robią Grippeny, a Ruskie - Jak-Gripeny.
      Przez jedno "p", czyli - wersja jednoskrzydłowa! (mniej pali...)
    • princepolo j.n. 08.09.02, 20:14
      142.26.194.131/aerodynamics1/Appendix/Aircraft/grippen.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka