Gość: slepy
IP: *.toya.net.pl
17.10.05, 22:20
Gó.. nigdzie ludzie nie poleca bo niema straży pożarnej na lotnisku a chyba
bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze w razie wypadku .
A poza tym ciekawe ile karzą sobie zapłacić za to żeby latać z Lublinak 5,7 a
może 10 mln - jaka ironia losu znowu z naszej kasy bo pan kropek grzecznie z
nimi się dogada palant .