Dodaj do ulubionych

Cool weekend

13.07.01, 19:13
To będzie niezły weekend. Podobno w niedzielę ma być do 34 stopni
Celsjusza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka