benedictus 13.07.01, 19:13 To będzie niezły weekend. Podobno w niedzielę ma być do 34 stopni Celsjusza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj