IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.10.02, 22:34
A widzieliscie makiete kolejki w hipermarkecie Geant przy al. Piłsudskiego???
Bomba, cudo, miód! Mniam mniam!
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Cudo! 16.10.02, 22:46
      hihihi ale masz skapnięcie :-)
      Ta kolejka tam od dobrych kilku miesięcy.
      No przyznaj się, ile monet nawrzucałeś.
      • hm` Re: Cudo! Do Hubar. 16.10.02, 22:50
        Nie sadze by az taka ironicznosc byla tutaj na miejscu.
    • Gość: blenda Re: Cudo! IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 16.10.02, 23:26
      jaka kolejka??
      hmm prosze sie nie smiac:)
      • hubar Re: Cudo! 17.10.02, 10:22
        We wspomnianym hipermarkecie, a własciwie w pasażu handlowym stoi duza makieta
        kolejki. Taka gdzie po torach jeżdżą mini pociągi (o ile wrzuci się dwa złote).
        • monikaoz Re: Cudo! 17.10.02, 11:04
          A jak się wrzuci te dwa złote, to nie można się dopchać bo dzieciarnia
          obsiaduje kolejkę:))) Ale odgólnie CUDNA!!! (kolejka)

          pozdr
          monikaoz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka