Gość: Lucek IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.10.02, 22:34 A widzieliscie makiete kolejki w hipermarkecie Geant przy al. Piłsudskiego??? Bomba, cudo, miód! Mniam mniam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: Cudo! 16.10.02, 22:46 hihihi ale masz skapnięcie :-) Ta kolejka tam od dobrych kilku miesięcy. No przyznaj się, ile monet nawrzucałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
hm` Re: Cudo! Do Hubar. 16.10.02, 22:50 Nie sadze by az taka ironicznosc byla tutaj na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: Cudo! IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 16.10.02, 23:26 jaka kolejka?? hmm prosze sie nie smiac:) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Cudo! 17.10.02, 10:22 We wspomnianym hipermarkecie, a własciwie w pasażu handlowym stoi duza makieta kolejki. Taka gdzie po torach jeżdżą mini pociągi (o ile wrzuci się dwa złote). Odpowiedz Link Zgłoś
monikaoz Re: Cudo! 17.10.02, 11:04 A jak się wrzuci te dwa złote, to nie można się dopchać bo dzieciarnia obsiaduje kolejkę:))) Ale odgólnie CUDNA!!! (kolejka) pozdr monikaoz Odpowiedz Link Zgłoś