IP: *.24.rev.vline.pl 26.01.06, 19:36
2 składy 803Na widziany dzis na skrzyzowaniu ulic Dąbrowskiego-Kilinskiego ,
jechały w strone pętli Dąbrowa .
Obserwuj wątek
    • rczubinski Re: 803Na 26.01.06, 21:06
      Nie ma takiego wagonu jak 803 Na.
    • Gość: Sławek Mądry Idź no Krzysiek się pomodlij do kościoła!!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl 26.01.06, 21:29
    • Gość: ikarusojelcz Re: 803Na IP: *.palacmlodziezy.lodz.pl 30.01.06, 17:40
      No cóż 803Na to niewiem jak wygłada.Ado świadka-nie wiesz jakie były numery
      wozów?
      • teufel Re: 803Na 02.02.06, 18:22
        to był jeden wagon: 42ex47
    • Gość: brok Re: 803Na IP: *.lodz.mm.pl 02.02.06, 18:06
      O jakiś nowy typ wagonu się w Łodzi pojawił- 803Na ciekawe,ciekawe,a
      myślałem,że wiem już prawie wszystko o współczesnych tramwajach :)
      • Gość: df Re: 803Na IP: *.wroclaw.mm.pl 04.02.06, 19:35
        Nie potraficie juz normalnie czlowieka poprawic? Musicie sie wymadrzac i pokazywac, jak daleko wam do skromnosci?
        • ukalo Re: 803Na 05.02.06, 09:01
          Gość portalu: df napisał(a):

          > Nie potraficie juz normalnie czlowieka poprawic? Musicie sie wymadrzac i pokazy
          > wac, jak daleko wam do skromnosci?

          Od razu widać że wpadasz tu tylko od czasu do czasu...
          Próbowano mu tłumaczyć, żeby nie rozpowszechniał bzdur,
          ale chyba jest impregnowany na wiedzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka