janior
07.12.02, 20:29
Pociąg relacji Warszawa - Łódź "Łodzianin" (nie zatrzymuje się nigdzie
podrodze) będzie od połowy grudnia jeździł o 8 minut dłużej, czyli okragłe
100 minut. Pozostałe pociągi od 106 do 120 minut.
W 1939 pociąg pokonywał tą trasę w 88 minut, W 1992 - 85 min., 2002 - 92 min.
Oczywiście bilety od nowego roku mają zdrożeć!
PARANOJA !!!