Dodaj do ulubionych

el-042!!! Znów źle mówią o Łodzi!!!

10.05.06, 09:14
kliknij w "zobacz"
wiadomosci.onet.pl/1248525,311,relacje.html
Obserwuj wątek
    • excentrix Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 09:21
      oops..Agnieszko Frykowska, piękny nosek

      • kapitan_kloss Re: Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 10:07
        Pierwsza reakcja na opublikowany wywiad byla dzisiejsza zapowiedz linii
        centralwings, ze zwijaja majdan, zabieraja samoloty i wynosza sie z łodzi.
        • bubot Re: Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 10:29
          zwyczajnie nie dysponuja samolotami z dużymi nosami, by frytka mogła latać
    • brite lans lans lans 10.05.06, 10:33
      Co to do krowy nędzy jest Agnieszka Frykowska?
      Tabloidowy TVN już przegina w lansowaniu plastikowych ludzi.
      • kapitan_kloss Re: lans lans lans 10.05.06, 10:48
        Ucieczke centralwingsu wole tlumaczyc plastikowa frytką bowiem nie jestem ciekaw
        co w tej sprawie ma do powiedzenia nasz prezydent-turysta. Dla niego to pikuś bo
        on lata klasa vip, a takowe nie startują z Lublinka.
    • el-042 Re: el-042!!! Znów źle mówią o Łodzi!!! 10.05.06, 11:41
      Nie krzycz tak głośno! Bez przesady. Co złego może zrobić frytka miastu? Chyba
      sami wiecie, jaki poziom inteligencji mają te ociekające tłuszczem przekąski?
      Ja bym się nie obawiał. Dobrze, że znikają z krajobrazu Łodzi takie frytaski.
      Czekam jeszcze na wyjazd czerwonej... właściwie to już zielonej wiśni.

      --
      Odpłyń Łodzią z EL-042
    • prick.teaser no, nie!!! 11.05.06, 09:52
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3336739.html
    • yb Też zmartwienie! 11.05.06, 09:55
      O Petersburgu, Chicago i Wąchocku też dobrze nie mówią.
    • orientman Re: el-042!!! Znów źle mówią o Łodzi!!! 11.05.06, 10:50
      Prawdopodobnie używasz innego systemu operacyjnego niż Windows lub Twoja przeglądarka nie
      obsługuje JavaScript

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka