prick.teaser 10.05.06, 09:14 kliknij w "zobacz" wiadomosci.onet.pl/1248525,311,relacje.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
excentrix Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 09:21 oops..Agnieszko Frykowska, piękny nosek Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_kloss Re: Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 10:07 Pierwsza reakcja na opublikowany wywiad byla dzisiejsza zapowiedz linii centralwings, ze zwijaja majdan, zabieraja samoloty i wynosza sie z łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
bubot Re: Gratulujemy Ci Frytko!! 10.05.06, 10:29 zwyczajnie nie dysponuja samolotami z dużymi nosami, by frytka mogła latać Odpowiedz Link Zgłoś
brite lans lans lans 10.05.06, 10:33 Co to do krowy nędzy jest Agnieszka Frykowska? Tabloidowy TVN już przegina w lansowaniu plastikowych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_kloss Re: lans lans lans 10.05.06, 10:48 Ucieczke centralwingsu wole tlumaczyc plastikowa frytką bowiem nie jestem ciekaw co w tej sprawie ma do powiedzenia nasz prezydent-turysta. Dla niego to pikuś bo on lata klasa vip, a takowe nie startują z Lublinka. Odpowiedz Link Zgłoś
el-042 Re: el-042!!! Znów źle mówią o Łodzi!!! 10.05.06, 11:41 Nie krzycz tak głośno! Bez przesady. Co złego może zrobić frytka miastu? Chyba sami wiecie, jaki poziom inteligencji mają te ociekające tłuszczem przekąski? Ja bym się nie obawiał. Dobrze, że znikają z krajobrazu Łodzi takie frytaski. Czekam jeszcze na wyjazd czerwonej... właściwie to już zielonej wiśni. -- Odpłyń Łodzią z EL-042 Odpowiedz Link Zgłoś
prick.teaser no, nie!!! 11.05.06, 09:52 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3336739.html Odpowiedz Link Zgłoś
yb Też zmartwienie! 11.05.06, 09:55 O Petersburgu, Chicago i Wąchocku też dobrze nie mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Re: el-042!!! Znów źle mówią o Łodzi!!! 11.05.06, 10:50 Prawdopodobnie używasz innego systemu operacyjnego niż Windows lub Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript Odpowiedz Link Zgłoś