Gość: autor
IP: *.devs.futuro.pl
27.05.06, 22:56
Czy ktos z forumowiczów wie dlaczego pomimo sprzyjającej aury nie buduje się
parkingu przy T2 nadal jest to klepisko lub bajoro w zależności od pogody.
Kiedy rozpocznie się budawa parkingu takiego jak przy T1? Co z powiększeniem
terminala 2, czy w tym roku będzie to realizowane? Czy z tymi inwestycjami
czekamy na jesienne zawieje.