Dodaj do ulubionych

Inwestycje...

IP: *.devs.futuro.pl 27.05.06, 22:56
Czy ktos z forumowiczów wie dlaczego pomimo sprzyjającej aury nie buduje się
parkingu przy T2 nadal jest to klepisko lub bajoro w zależności od pogody.
Kiedy rozpocznie się budawa parkingu takiego jak przy T1? Co z powiększeniem
terminala 2, czy w tym roku będzie to realizowane? Czy z tymi inwestycjami
czekamy na jesienne zawieje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kazad Re: Inwestycje... IP: *.toya.net.pl 28.05.06, 13:58
      Jeśli mowa o rozbudowie T2 to rusza ale strasznie wolno. Słyszałem że od poniedziałku ludzie przylatujący do nas będa prowadzeni bokiem na sale przylotów a od strony płyty zacznie sie przedłużanie T2. Pewnie jak skończą z salą przylotów zaczną przedłużać "odloty".
      • Gość: matej Re: Inwestycje... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.06, 17:17
        przetargi inwestycje ,roztrzygniecie wszystko na czas i takie tam
        bokiem mmm ciekawostka długo napewno tego robić niebędą :) moze lufe uda sie w ten sposób skusić
        • Gość: sympatyk lublinka Re: Inwestycje... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 19:23
          Lufthansa to wymagająca linia lotnicza, byłbym szczęśliwy żeby chociaż na
          początek zawitały do nas Wizzair oraz Sky Europe oraz Ryanair zapowiedział
          kilka następnych połączeń. To tyle z pobożnych życzeń na dzisiaj.
          • Gość: xyz Re: Inwestycje-25mln IP: *.4web.pl 29.05.06, 17:09
            mamy czerwiec , 25 mnln jak nie było to i nie ma. Zdaje sie że pewien poseł ze
            Śląska będzie miał racje. Nic na Lublinku w tym roku nie wybudujemy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka