cassani
13.06.06, 14:38
no, mam nadzieję ,że organizator - Kościół Rzymsko-Katolicki juz uzyskał od
władz lokalnych w kazdym mieście czy wiosce, gdzie parady są organizowane,
wszelkie niezbędne zezwolenia, ze ma akceptacje tras przemarszów i ze
wszystkie niezbędne dokumenty zostały przedłożone. Wszak w ostatnim roku
przeszliśmy przyspieszony instruktaż organizowania parad, więc myślę że
wszystkie formalności już pomyślnie zakończone i teraz wszyscy szykują się
już tylko na przemarsz w celu zaafiszowania swej chrześcijanskości!