Dodaj do ulubionych

Ochroniarz pod dozorem

IP: *.parkowe.pol / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 05:33
To oni jeszcze mają licencję, a może mają jeszcze rupę inwalidzką, gdyż
własciciel bierze dopłaty z funduszu PFRON.
Obserwuj wątek
    • Gość: licencja licencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 08:45
      "Obaj ochroniarze lada dzień stracą licencje i pozwolenia na broń wydawane przez
      Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi". - bravo! a moze jednak im nie odbierac :))))
      • adwach Re: Nie znamy szczegułów!!! 19.06.06, 08:52
        więc nie dyskutujmy. Cos mi się nie widzi aby ochroniarze weszli na stacje i
        zaczęli od razu strzelać. Cos musiało ich do tego sprowokowac (może Ci
        klienci). Dlatego wszelkie komentarze zachowajmy na później.
        • Gość: jery Re: Nie znamy szczegułów!!! IP: *.comarch.com 19.06.06, 09:50
          Nie znacie także ortografii - szczegółów!!!!!!
        • Gość: Booge Re: Nie znamy szczegułów!!! IP: *.bremultibank.com.pl 19.06.06, 10:00
          Cholera, zaraz się okaże, że to klienci napadli i w dodatku upoili niewinnych
          ochroniarzy na rencie inwalidzkiej :) Przerażający fakt jest, że jakimś sposobem
          w ręce tych nieodpowiedzialnych ludzi trafiła broń. A może powinni mieć
          wyłącznie paralizatory? Rozumiem że np. konwojenci, posiadają broń. Ale na co
          spluwa takiemu? Ale, co ja się znam. Przecież nie znamy wszystkich "szczegułów" :]
        • Gość: qwertys Re: Nie znamy szczegółów!!! IP: 81.15.180.* 19.06.06, 18:47
          I tak to pozostawmy, ostatnio też była sprawa że gostek został pobity przez
          ochroniarzy nawet do gazety polazł, a co się okazało? chłoptaś na każdej
          imprezie dymił i dostał lanie od jakiś kolesi, to się chciał odegrać na
          ochroniarzach. Tak więc zachowajmy umiar w osądzaniu innych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka