Gość: Firek IP: *.parkowe.pol / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 05:33 To oni jeszcze mają licencję, a może mają jeszcze rupę inwalidzką, gdyż własciciel bierze dopłaty z funduszu PFRON. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: licencja licencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 08:45 "Obaj ochroniarze lada dzień stracą licencje i pozwolenia na broń wydawane przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi". - bravo! a moze jednak im nie odbierac :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
adwach Re: Nie znamy szczegułów!!! 19.06.06, 08:52 więc nie dyskutujmy. Cos mi się nie widzi aby ochroniarze weszli na stacje i zaczęli od razu strzelać. Cos musiało ich do tego sprowokowac (może Ci klienci). Dlatego wszelkie komentarze zachowajmy na później. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jery Re: Nie znamy szczegułów!!! IP: *.comarch.com 19.06.06, 09:50 Nie znacie także ortografii - szczegółów!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Booge Re: Nie znamy szczegułów!!! IP: *.bremultibank.com.pl 19.06.06, 10:00 Cholera, zaraz się okaże, że to klienci napadli i w dodatku upoili niewinnych ochroniarzy na rencie inwalidzkiej :) Przerażający fakt jest, że jakimś sposobem w ręce tych nieodpowiedzialnych ludzi trafiła broń. A może powinni mieć wyłącznie paralizatory? Rozumiem że np. konwojenci, posiadają broń. Ale na co spluwa takiemu? Ale, co ja się znam. Przecież nie znamy wszystkich "szczegułów" :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwertys Re: Nie znamy szczegółów!!! IP: 81.15.180.* 19.06.06, 18:47 I tak to pozostawmy, ostatnio też była sprawa że gostek został pobity przez ochroniarzy nawet do gazety polazł, a co się okazało? chłoptaś na każdej imprezie dymił i dostał lanie od jakiś kolesi, to się chciał odegrać na ochroniarzach. Tak więc zachowajmy umiar w osądzaniu innych. Odpowiedz Link Zgłoś