vazz 23.08.06, 14:20 Czy ktoś wie cos na temat restauracji SEZAM kuchnia ujgurska na ul.Sienkiewicza?Chodzi mi o ceny, menu,obsługe itp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj