Dodaj do ulubionych

Restauracja Sezam

23.08.06, 14:20
Czy ktoś wie cos na temat restauracji SEZAM kuchnia ujgurska na
ul.Sienkiewicza?Chodzi mi o ceny, menu,obsługe itp.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka