cassani 02.09.06, 14:02 wiadomosci.onet.pl/1379871,11,item.html i tak będzie pewnie. nie uchwalą budżetu. jest szansa odsunąć Kaczyńskich i ich zakompleksioną ekipe od władzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evonka Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:06 cassani, musisz odpocząć. zielona trawka. słońce wrześniowe piękne. odetchnij. nie warto sobie głowy zawracać układem premier-wicepremierzy... naprawdę.. przeciez to zdrowie mozna stracic... Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ja sie nie ekscytuję specjalnie 02.09.06, 14:09 ale dziękuje za troskę :) Odpowiedz Link Zgłoś
evonka no bo ja sie troche juz martwie 02.09.06, 14:13 bo tu wymioty, tu nerwy... ;-) a olać to wszystko! na niebo spojrzeć... Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: no bo ja sie troche juz martwie 02.09.06, 20:35 evonka napisała: > bo tu wymioty, tu nerwy... ;-) > a olać to wszystko! na niebo spojrzeć... ...i mieć to w dupie, robić swoje :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mag.gie Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:12 Pan Lepper zaszalał. Według mnie w przyszłym roku już nie będzie ani tego pana ani Samoobrony na 'scenie' politycznej. Tym oświadczeniem sam podpisał na siebie wyrok. PIS nie pozwoli podejmować mu takich decyzji, swiadczących także o słabości koalicji. Lepper stał się ich marionetką, jego wyborcy grzecznie oddadzą głosy w wyborach samorządowch a później spadówa. Taka 'polityka'. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:25 Lepper nie spadnie w przyszłym roku ze sceny. właśnie o to zaczął walkę. PiS by go zjadł gdyby tkwił w koalicji 4 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:08 Nie wybieram sie,ale powodzenia na nowej drodze rozwoju hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
cassani o cholera 02.09.06, 14:26 obiecuję obiecuje obiecuję! jestem ostatnio strasznie zalatany - next week w Poznaniu - może następny weekend - dam znak na priva - przepraszam :) Odpowiedz Link Zgłoś
perseidaa Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:15 problem w tym, że nie miałabym na kogo głosować :( Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 14:49 a samoobrona będzie rzadzić,taki jest mój czarny scenariusz Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 15:23 jak sie faktycznie nie wybierzesz na wybory to tak. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 15:34 A skąd wiesz że na Andriu bym nie zagłosował? Mam gdzieś kto wygra,obojetnie kto to by nie był i tak będzie uzależniony od ruskich,uni i ameryki Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith lolololol omg? 02.09.06, 14:48 "Wicepremier dodał, że Samoobrona przez cały czas jest przedstawiana przez PiS jako partia bez programu, walcząca tylko o stołki." A co, moze jest inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
fanki.casszanki heh 02.09.06, 15:11 Oj cassani, ty przez tych Kaczyńskich naprawdę całkowicie ześwirowałeś. Wcześniejsze wybory to co najwyżej twój kolejny mokry sen. Wiesz co to jest gra polityczna? Lepper walczy o kolejne stołki więc straszy... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: heh 02.09.06, 15:14 fanki.casszanki napisała: > Oj cassani, ty przez tych Kaczyńskich naprawdę całkowicie ześwirowałeś. > Wcześniejsze wybory to co najwyżej twój kolejny mokry sen. Wiesz co to jest gra > polityczna? Lepper walczy o kolejne stołki więc straszy... Oczywiście że tak,gościu myśli i nastepne wybory za 3 lata będą jego Odpowiedz Link Zgłoś
cassani a co Ty raptem żeś taki błyskotliwy się zrobił 02.09.06, 15:19 że wiesz co ja myślę? Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ale 02.09.06, 15:17 ja te wybory juz wróżyłem wiosną. Od początku nie wierzę że oni przetrwają 4 lata i jestem zdziwiony że wytrzymują aż tak długo. Ta koalicja to interes tylko i wyłącznie dla PiS - LPr już nie istnieje a Samoobrona boi się marginalizacji - cieszą się ze stołków ale wiedzą że jako partia protestu oddalają się od swojego elektoratu. a ześwirowałem nie przez Kaczyńskich tylko przez wódę i imprezy :) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: ale 02.09.06, 15:20 To zachowaj chociaż trzeżwość umysłu kiedy pijesz,ja zawsze mam kłopoty z błędnikiem w trakcie i po. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani wiele wymagasz 02.09.06, 15:21 jak mam zachować trzeźwość umysłu jak piję? Jak chcę zachować trzeźwość umysłu to nie piję. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: wiele wymagasz 02.09.06, 15:32 Umiarkowanie,jakieś 2 i ani promila wiecej,zobaczysz że wtedy można się obyć bez polityki Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: wiele wymagasz 02.09.06, 15:54 najgorzej jak przy 2 promilach w rozmowie pojawi się jednak polityka. to koniec imprezy. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: wiele wymagasz 02.09.06, 16:16 Jeszcze o ;dup...;można pogadać,to neutralny temat Odpowiedz Link Zgłoś
titanic.kpt.tuska Mistrzu! Czym tak się podniecasz? 02.09.06, 15:45 Przecież kilka miesięcy temu, PiS proponował Platformie(twoim ulubieńcom) wcześniejsze wybory. Wtedy "nie", a dzisiaj już "tak"? Miał być gospodarczo-polityczny armagedon, ale nic z tego nie wyszło i najwyraźniej nerwy wam puszczają. Tak śpieszno do korytka? Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość:D Odpowiedz Link Zgłoś
cassani to ty mi wyglądasz 02.09.06, 15:56 na podnieconego. to było ładne: "PiS proponował Platformie(twoim ulubieńcom)",- zawsze dopisuj w nawiasie co masz na myśli bo faktycznie z czystego tekstu ciężko wywnioskować. Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: wybory 2007? 02.09.06, 16:20 Szansa? Czyżbyś liczył na cud? Lepper już rozdaje książki i zeszyty na wschodzie.... Odpowiedz Link Zgłoś
iszkariota Re: wybory 2007? 02.09.06, 17:24 Mozliwe sa dwa scenariusze, albo beda współpracować jak dwie watachy wilków, albo rzucą się sobie do gardeł, a wówczas walka będzie krótka i krwawa. W obydwu przypadkach nie będzie żadnych zasad. Liczy się jedynie WŁADZA. Dla umęczonego kraju lepsze jest to drugie. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 17:33 iszkariota napisał:> przypadkach nie będzie żadnych zasad. Liczy się jedynie WŁADZA. > Dla umęczonego kraju lepsze jest to drugie Umęczonego?To juz histeria,gdyby nie układzik okrągłego stołu o wiele lepiej by to wyglądało he. Odpowiedz Link Zgłoś
iszkariota Re: to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 18:14 Po stokroć wolę "układzik okrągłego stołu" niż przestępczo-faszystowski. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 18:23 Wzasadzie,to poza faszystami to wszystko tam było Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:01 Wybory w 2007 r.: PiS - 34% PO - 22% Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl - 12% Samoobrona - 6% LPR - 5% Uzasadnienie: PiS wdraża powoli swój program, bezrobocie spada, inwestorzy chętnie tworzą nowe miejsca pracy, opozycja miota się i złorzeczy Wybory w 2008 r.: PiS - 38% PO - 18% Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl+UP+Zieloni - 11% LPR - 5% Uzasadnienie: PiS wchłonął Samoobronę, po której został ledwie 2% ślad, bezrobocie spadło do 11%, inwestorzy pchają się drzwiami i oknami, opozycja kwiczy, stęka i utyskuje Wybory w 2009 r.: PiS - 44% PO - 12% Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl+UP+Zieloni+Partia Komunistyczna+Zjednoczenie Ludzi Kochających Inaczej+Ruch Feministyczny+Konfederacja Pracodawców Polskich+Lech Wałęsa - 8% Uzasadnienie: PiS połknął LPR, bezrobocie wynosi kontrolowane 5%, inwestorzy toczą boje na granicy o to, kto prędzej wwiezie wagony szmalu na inwestycje, opozycja wysyła tęskne i skamlające depesze do Rządu, o łaskawe zwrócenie na nią uwagi > > > Wybory w 2013 r.: PiS - 74% Koalicja PO+SLD+SdRP+demokraci.pl+ itd itp etc... - 9% Uzasadnienie: PiS przekonał do siebie wszystkich trzeźwo myślących Polaków, bezrobocie stale kontrolowane wynosi konieczne 5%, setki tysięcy podań obcych kapitalistów o przyznanie im naszego obywatelstwa, opozycja masowo wybiera zagraniczną tułaczkę lub ze wstydu chowa się po lasach, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej wystąpiły o kolejną wielomiliardową pożyczkę, Unia Europejska ustanowiła Polskę swoim stałym liderem, Niemcy, Francuzi i Anglicy masowo przyjeżdżają do prostch robót w Polsce, ze względu na nieporównywalnie większe zarobki, aniżeli gdziekolwiek indziej na świecie. Na bilbordach i w środkach masowego przekazu, promuje się niemieckiego robotnika rolnego, francuskiego hydraulika i angielskiego pomywacza. Amerykanki lawinowo podejmują prace pielęgniarek i niań. *Rodzinny Ośrodek Badań Domowników Znajomych i Ludzi O Otwartych Umysłach Odpowiedz Link Zgłoś
iszkariota Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:13 Wole już poczucie humoru Raczkowskiego. Te przepowiednie nijak sie maja do Nostradamusa, bliżej im do Nosferatu:-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:15 Ludzie mają różne pasje. Ja tam się w gó..e nie lubię grzebać. Wolę też Nosferatu od Kasandry. Tamten miał ciut fantazji. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:32 no bigi podziwiam twój optymizm,bierzesz pod uwagę że kiedy złozenia są słuszne to zawsze znajdzie się jakiś ....co to spieprzy? weż pod uwagę że wszystkie partie które rzadziły odeszły w nicość,a ludzie już nie wierzą politykom i raczej zajmuja się sobą niz robieniem kolejnych miejsc pracy dla politycznych darmozjadów ja przewiduje że polityka zejdzie na plan dalszy i dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
wielomarian Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 19:31 to wszystko to kompletna bzdura, bo wyborcy pamietaja jakim lze-politykiem sa kaczynscy: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K. 10.2005 "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński. "Życie Warszawy", 10 lipca 2006 "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki." Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów". W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię". Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju." Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD." Marzec 2005 rok / antena RMF FM RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS". RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne." Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego: "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań." dziekuje za uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 19:49 mocniej biło ci serduszko kiedy wysysałeś te cyferki z palca? Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:04 gray napisał: > > mocniej biło ci serduszko kiedy wysysałeś te cyferki z palca? Z jakiego palca! To z nowego podrecznika historii by Giertych Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:07 Czyli taka antycypacyjna historia? Ty to jesteś dobry... Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:10 raczej od kurskiego, tudzież innego pińczera. Odpowiedz Link Zgłoś
iszkariota Nie karmić trolla ! 02.09.06, 20:38 Dajcie spokój, przecież w ten sposób robicie mu dobrze.... Odpowiedz Link Zgłoś
cassani O! takie wpisy 03.09.06, 13:11 to ja Bigi lubię! :) dodajmy (żeby być szczerymi wobec publiczności) że w wyborach do parlamentu europejskiego PiS zajął 79% WSZYSTKICH miejsc! :) Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu ja takie statystyki 03.09.06, 13:23 to w jakimś podręczniku od historii widziałam... Odpowiedz Link Zgłoś
aspazja.z.miletu Re: były aspazjo 03.09.06, 13:51 u mnie to nie była lektura obowiązkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: O! takie wpisy 03.09.06, 13:58 Były tu wpisy jeszcze lepsze. Nie wiedzieć czemu ze trzydzieści z nich bezpowrotnie zniknęło (chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do powiedzenia). I martwi mnie to nie dlatego, że część z nich było mojego autorstwa (chociaż jestem przekonany, że nie nosiły znamion przestępstwa, ani nawet nie były nieobyczajne, a tym samym nie nadawały się do usunięcia), tylko pokazały całą prawdę o tym, jak mimo wszystko jestem tu popularny. Wprost żyć na tym forum niektórzy beze mnie nie mogą. Nie mówiąc juz o tym, że również dzięki mnie się realizują. A przy okazji dzięki Tobie cassani, bo to Ty jesteś założycielem kolejnego niepolitycznego wątku:) PS Że też masz jednocześnie czas na robienie interesów w Pyrowie i pisanie na forum. O Twojej podzielnej uwadze muszą w bliskim Ci środowisku krążyć legendy. Czyż nie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:07 prawdę powiedziawszy było ich dokładnie 20. Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:50 > chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak > przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do > powiedzenia Teczki pozakladaj. Za rok tak mnie skompromitujesz, ze glowa mala, a ja sie tak tym przejme, ze jeszcze mniejsza. > Wprost żyć na tym forum niektórzy beze mnie nie mogą. Nie - to ty nie mozesz zyc bez tego forum, z ktorego odchodziles juz przynajmniej dwa razy wielce obrazony i solennie przyrzekajac, ze juz tu nie wrocisz. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:59 Uderz w stół, a odezwie się... słoneczko:))) Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: O! takie wpisy 03.09.06, 19:40 Gdybys nie odpisal, to bym przynajmniej mogl zakladac, ze nie zauwazyles. Ale teraz przynajmniej widac, ze zauwazyles, tylko nie masz nic do powiedzenia Odpowiedz Link Zgłoś
wielomarian Re: O! takie wpisy 03.09.06, 19:31 > chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do powiedzenia Ja tez sobie przewidujaco skopiowalem madrosci twojego idola i teraz przypomne co mial waznego do powiedzenia: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K. 10.2005 "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński. "Życie Warszawy", 10 lipca 2006 "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki." Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów". W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię". Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju." Odpowiedz Link Zgłoś