orientman 02.10.06, 23:57 Czlowiek nie zaglada przez pare dni, a tutaj takie fajne rzeczy sie dzieja.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irasiad.prof.kaczynskiego Re: Ale jazda.. 03.10.06, 14:52 Nie ludz sie - na pewno nie chodzi o twoje durne watki o zjadaniu zwierzat Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Ale jazda.. 03.10.06, 14:55 irasiad.prof.kaczynskiego napisał: > Nie ludz sie - na pewno nie chodzi o twoje durne watki o zjadaniu zwierzat Za to twoje wątki są ;super; :))) Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:07 longeta napisał: > Za to twoje wątki są ;super; > :))) nie longeta. twoje sa zebest! Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:11 pojawil sie 100% troll a ci sobie do gardel skacza, ciekawe kim jest ta lutka, ja wizulizuje dresiarska blondi? Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:30 mnie tam tandem big_longetanews bardziej podnieca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: Ale jazda.. 03.10.06, 17:29 To pewnie spamer zatrudniony przez gazetę w celu inwigilacji oraz ożywienia naszych wątłych struktur. Za dwadzieścia lat okaże się ,że donosił(a) na wszystkich.. ;-))) lav Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith mhm 03.10.06, 16:02 > Za to twoje wątki są ;super; Ja nie zalozylem ani jednego watku. Widac nie wiesz coz to takiego post, a coz to takiego watek. Odpowiedz Link Zgłoś