Dodaj do ulubionych

Kary za opóźnienia

11.10.06, 20:42
Uffff wszystkie remonty zakończą się przed wyborami, jakie to szczęście!
Obserwuj wątek
    • Gość: yaceq 0.1% ?! IP: *.toya.net.pl 12.10.06, 11:03
      0.1% ? od wartosci pracy niewykonanych... skoro caly remont to 2.1mln, zalozmy
      ze zrobili to wszystko juz w 90% (pewnie i tak zanizylem) i z tych pozostalch
      10% 0.1% to wyjdzie 210zl dziennie... max bo pewnie prace sa ciut dalej...
      kpina... w ten sposob to zadna firma nie bedzie sie obawiac strat jesli nie
      zakonczy prac w terminie... :/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka